26 |
P8-1 |
08:30 |
Kista SC KFUM 1 -
Hammarby 09:22
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
28 |
P8-1 |
08:53 |
Rönninge Salem Fotboll -
AIK P-09 Blå City
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
30 |
P8-1 |
09:16 |
AIK P-09 Blå City -
Hammarby 09:22
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
32 |
P8-1 |
09:39 |
Kista SC KFUM 1 -
Rönninge Salem Fotboll
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
34 |
P8-1 |
10:02 |
Kista SC KFUM 1 -
AIK P-09 Blå City
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
36 |
P8-1 |
10:25 |
Rönninge Salem Fotboll -
Hammarby 09:22
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
38 |
P9-1 |
10:48 |
Boo FF P08:2 -
Huddinge Gul
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
40 |
P9-1 |
11:06 |
Huddinge svart -
Kista SC KFUM 9
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
42 |
P8-1 |
11:24 |
Kista SC KFUM 4 -
Rönninge Salem Fotboll
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
44 |
P8-1 |
11:47 |
Hammarby 09:22 -
Ifk viksjö P09-1
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
46 |
P9-1 |
12:10 |
Västerås IK P08:3 -
Boo FF P08:2
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
48 |
P9-1 |
12:28 |
Huddinge Gul -
Huddinge svart
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
50 |
P9-1 |
12:46 |
Kista SC KFUM 9 -
Västerås IK P08:3
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
52 |
P9-1 |
13:04 |
Boo FF P08:2 -
Huddinge svart
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
53 |
P9-1 |
13:22 |
Västerås IK P08:3 -
Huddinge Gul
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
55 |
P9-1 |
13:40 |
Kista SC KFUM 9 -
Boo FF P08:2
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
57 |
P9-1 |
13:58 |
Huddinge Gul -
Kista SC KFUM 9
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
59 |
P9-1 |
14:16 |
Huddinge svart -
Västerås IK P08:3
|
Dolt
|
Ärvingehall |
|
|
62 |
F11-2 |
14:41 |
Ängby IF grön -
Jarlabergs IF F06
|
0-1
|
Ärvingehall |
|
|
64 |
F11-2 |
14:59 |
Upsala IF Vit -
Vallentuna Damfotboll vit
|
9-0
|
Ärvingehall |
|
|
66 |
F11-2 |
15:17 |
Älvsjö F06 vit -
Ängby IF grön
|
0-1
|
Ärvingehall |
|
|
68 |
F11-2 |
15:35 |
Jarlabergs IF F06 -
Vallentuna Damfotboll vit
|
6-0
|
Ärvingehall |
|
|
70 |
F11-2 |
15:53 |
Ängby IF grön -
Upsala IF Vit
|
2-2
|
Ärvingehall |
|
|
72 |
F11-2 |
16:11 |
Älvsjö F06 vit -
Jarlabergs IF F06
|
0-3
|
Ärvingehall |
|
|
74 |
F11-2 |
16:29 |
Vallentuna Damfotboll vit -
Ängby IF grön
|
0-4
|
Ärvingehall |
|
|
76 |
F11-2 |
16:47 |
Upsala IF Vit -
Älvsjö F06 vit
|
1-0
|
Ärvingehall |
|
|
78 |
F11 |
17:05 |
Upsala IF Vit -
Brommapojkarna
|
0-5
|
Ärvingehall |
Fortsättningsmatch |
|
80 |
F11 |
17:23 |
Älvsjö F06 vit -
Upsala IF Svart
|
0-2
|
Ärvingehall |
Fortsättningsmatch |
|
82 |
P10-1 |
17:42 |
Jarlabergs IF -
Barkarö SK - Röd
|
1-6
|
Ärvingehall |
|
|
84 |
P10-1 |
18:05 |
Kista sc 2 -
Västerås IK P07:3
|
1-2
|
Ärvingehall |
|
|
86 |
P10-1 |
18:29 |
Kista sc 2 -
Barkarö SK - Röd
|
1-4
|
Ärvingehall |
|
|
88 |
P10-1 |
18:52 |
Västerås IK P07:3 -
Jarlabergs IF
|
0-1
|
Ärvingehall |
|
|
90 |
P10-1 |
19:16 |
Barkarö SK - Röd -
Västerås IK P07:3
|
6-0
|
Ärvingehall |
|
|
92 |
P10-1 |
19:39 |
Jarlabergs IF -
Kista sc 2
|
6-0
|
Ärvingehall |
|
|
94 |
P10-1 |
20:08 |
Essinge IK -
Jarlabergs IF
|
3-6
|
Ärvingehall |
|
|
96 |
P10-1 |
20:32 |
Barkarö SK - Blå -
Kista sc 2
|
3-0
|
Ärvingehall |
|
|