85 |
P07L-17 |
08:00 |
Triangelns IK Grön -
Triangelns IK Svart
|
3-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
86 |
P07L-18 |
08:00 |
IFK Vaxholm -
Nackdala AIS P07:2
|
5-2
|
Brunnsäng 2 |
|
|
89 |
P07L-19 |
08:30 |
Täby FK Skarpäng -
Barkarö SK Röd
|
3-0
|
Brunnsäng 1 |
|
|
90 |
P07L-20 |
08:30 |
Barkarö SK Blå -
Täby FK U4
|
3-0
|
Brunnsäng 2 |
|
|
93 |
P07L-17 |
09:00 |
Assyriska FF P-07 -
Täby FK P07 U4-2
|
7-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
94 |
P07L-18 |
09:00 |
Södertälje FK Svart -
Årsta FF P07 Svart
|
2-3
|
Brunnsäng 2 |
|
|
97 |
P07L-19 |
09:30 |
Täby FK P07:2-3 -
Sollentuna FK R/S 1
|
8-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
98 |
P07L-20 |
09:30 |
IFK Stocksund -
Bele Barkarby
|
4-1
|
Brunnsäng 2 |
|
|
101 |
P07L-17 |
10:00 |
Triangelns IK Svart -
Assyriska FF P-07
|
1-3
|
Brunnsäng 1 |
|
|
102 |
P07L-18 |
10:00 |
Nackdala AIS P07:2 -
Södertälje FK Svart
|
0-0
|
Brunnsäng 2 |
|
|
105 |
P07L-19 |
10:30 |
Barkarö SK Röd -
Täby FK P07:2-3
|
2-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
106 |
P07L-20 |
10:30 |
Täby FK U4 -
IFK Stocksund
|
1-10
|
Brunnsäng 2 |
|
|
109 |
P07L-17 |
11:00 |
Täby FK P07 U4-2 -
Triangelns IK Grön
|
0-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
110 |
P07L-18 |
11:00 |
Årsta FF P07 Svart -
IFK Vaxholm
|
3-2
|
Brunnsäng 2 |
|
|
113 |
P07L-19 |
11:30 |
Sollentuna FK R/S 1 -
Täby FK Skarpäng
|
0-4
|
Brunnsäng 1 |
|
|
114 |
P07L-20 |
11:30 |
Bele Barkarby -
Barkarö SK Blå
|
1-4
|
Brunnsäng 2 |
|
|
117 |
P07L-17 |
12:00 |
Täby FK P07 U4-2 -
Triangelns IK Svart
|
0-2
|
Brunnsäng 1 |
|
|
118 |
P07L-18 |
12:00 |
Årsta FF P07 Svart -
Nackdala AIS P07:2
|
1-7
|
Brunnsäng 2 |
|
|
121 |
P07L-19 |
12:30 |
Sollentuna FK R/S 1 -
Barkarö SK Röd
|
3-12
|
Brunnsäng 1 |
|
|
122 |
P07L-20 |
12:30 |
Bele Barkarby -
Täby FK U4
|
6-1
|
Brunnsäng 2 |
|
|
125 |
P07L-17 |
13:00 |
Triangelns IK Grön -
Assyriska FF P-07
|
1-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
126 |
P07L-18 |
13:00 |
IFK Vaxholm -
Södertälje FK Svart
|
4-0
|
Brunnsäng 2 |
|
|
129 |
P07L-19 |
13:30 |
Täby FK Skarpäng -
Täby FK P07:2-3
|
2-1
|
Brunnsäng 1 |
|
|
130 |
P07L-20 |
13:30 |
Barkarö SK Blå -
IFK Stocksund
|
0-7
|
Brunnsäng 2 |
|
|