Matcher

Antal: 566


To 2017-10-12

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
473 P07-1 18:30 Bollstanäs SK P07-2 gul - Spånga IS FK 6 2-6 Bollstanäs IP

Lö 2017-10-14

Sö 2017-10-15

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
399 P05-5 13:25 Hammarby IF FF 8 Grön - IFK Tumba Blå 0-0 Eriksdalsskolans BP

To 2017-10-19

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
474 P07-2 18:30 Bollstanäs SK P07-2 grön - Boo FF P07:10 1-12 Bollstanäs IP

Lö 2017-10-21

Sö 2017-10-22

Ti 2017-10-24

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
626 P04-8 19:00 Spånga IS FK - IFK VIksjö 1 4-3 Vällingby BP

On 2017-10-25

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
606 P04-5 19:00 Huddinge IF gul - Stureby SK 4 4-0 Visättra Sportcenter

Fr 2017-10-27

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
533 P07-6 17:15 Årsta FF P07 Svart - Älvsjö P07 Vit 7-5 Årstagårdens BP

Lö 2017-10-28

Sö 2017-10-29

Lö 2017-11-04

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
570 P04-1 13:30 Uppsala Kurd - Älvsjö AIK Vit 2-0 Sävja IP

Sö 2017-11-05

Må 2017-11-06

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
98 F06-3 19:15 Mälarhöjdens IK - DIF Söderort 0-2 Hägerstensåsen BP

On 2017-11-08

Fr 2017-11-10

Lö 2017-11-11

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
168 F05-3 10:00 Saltsjö-Boo IF - Älvsjö AIK F05Blå 0-3 Boovallen
131 F07-3 10:00 IFK Lidingö F07:3 - Sollentuna FK Kärrdal 1-2 Lidingövallen 21
417 P05-6 10:00 Tyresö FF P05 Krusboda - Vasalunds IF 2 3-3 Tyresövallen 2
438 P06-2 10:00 Älvsjö AIK P06 Röd - IFK Österåker P06:Röd 3-3 Älvsjö IP plan 5
382 P05-3 11:00 Enebybergs IF P05 - Hanvikens SK Lag Röd 2-1 Enebybergs IP
158 F05-2 11:00 Täby FK F06:2 - Värmdö IF 2-1 Näsbydals BP/ täby
21 F08-1 11:00 Orminge FC - Älvsjö AIK F08-vit 0-3 Orminge BP
508 P07-5 11:00 Älvsjö AIK P07 orange lag II - Segeltorps IF 0-2 Älvsjö IP 4
470 P07-1 11:00 Älvsjö AIK P07 orange lag I - Bollstanäs SK P07-2 gul 2-1 Älvsjö IP 5
603 P04-4 11:30 Rågsveds IF P04 Gul - Enebybergs IF 0-2 Hagsätra IP
546 P08-2 11:30 Älvsjö AIK P08 Blå - Hanvikens SK Vit 2-4 Långbro BP
583 P04-2 12:15 Tyresö FF Gul - AIK P04 svart 5-0 Tyresövallen
494 P07-4 13:00 IFK Aspudden Tellus Gul 2 - IFK Stocksund 13-1 Aspuddens IP
672 P03-5 13:00 Hammarby IF 5 - IFK Österåker FK 0-2 Farsta IP
572 P04-1 13:00 Älvsjö AIK Vit - IFK Haninge 0-7 Älvsjö IP
39 F03-1 13:30 Stocksunds IF - Enebybergs IF 0-8 Stockhagens IP
366 P05-1 14:00 Mälarhöjdens IK lag Gul - Hammarby 3 1-1 Axelsbergs BP
115 F07-2 14:00 Saltsjöbadens IF - Huddinge IF 0-4 Saltsjöbadens IP 2
502 P07-4 14:00 Sickla IF blå - Örby IS P07 Röd 10-0 Sicklavallen
636 F04-2 15:00 Sollentuna F04mitt - Hässelby SK 6-0 Norrvikens IP
555 P08-3 15:00 Älvsjö AIK svart - IFK Haninge 3-1 Älvsjö IP (plan 4)
456 P06-3 15:00 Älvsjö AIK FF - P06 Lila - Stureby SK Lag 1 6-4 Älvsjö IP, plan 5
398 P05-4 16:15 Bele Barkarby FF - Spårvägen P05:1 12-2 Spånga IP

Sö 2017-11-12

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
482 P07-2 DIF P07-5 - Åkersberga BK Svart 0-6 Hjorthagens BP
527 P07-6 10:00 Saltsjö-Boo IF - Älvsjö P07 Vit 1-6 Orminge BP
361 P05-1 10:30 Sollentuna FK: Sportfältet - Hammarby 3 2-1 Kärrdals BP
144 F05-1 11:00 Danderyds SK - IFK Österåker 1 0-1
429 P06-1 11:00 Stvusta P06 Grön - AIK Vit Z 0-3 Källbrinks IP
458 P06-3 11:00 IFK Stocksund - Älvsjö AIK FF - P06 Lila 8-1 Söderberg och Parner Vallen ( S& P)
362 P05-1 11:00 Hanvikens SK Lag Vit - IFK Tumba Vit 6-0 Trollbäckens IP
678 P03-5 11:30 Hammarby IF 5 - Kungsängen IF 3-1 Farsta IP
567 P04-1 11:30 Saltsjöbadens IF P04 - Uppsala Kurd 0-7 Saltsjöbadens IP
180 F05-4 12:00 Älta F05 - Järla IF F05 1-1 Älta IP
588 P04-3 12:15 Tyresö FF Svart - Brommapojkarna 6 1-3 Tyresövallen
385 P05-3 13:00 Mälarhöjdens IK Grön - Enebybergs IF P05 1-2 Axelsbergs BP
539 P08-1 13:00 Hanvikens SK Röd - Mälarhöjden IK 6-3 Trollbäckens IP
616 P04-6 13:30 Täby United - Sköndals IK FK 3-0 Erikslundsplan
130 F07-3 14:00 Tullinge Fotboll - Gröndals IK 4-0 Brantbrinks IP22
444 P06-2 14:00 Sollentuna FK Norrviken - AIK Vit X 2-2 Norrviken IP
73 F06-1 14:00 Täby FK 2 - Älvsjö AIK F06Blå:1 2-5 Näsbydal Östra Banvägen
125 F07-2 14:00 Saltsjöbadens IF - IK FREJ 1-1 Saltsjöbadens IP 2
657 P03-3 14:00 Gustavsbergs IF - Hammarby P03.3 2-1 Ösby bollplan
549 P08-2 14:30 Hanvikens SK Vit - Karlbergs BK P08 Grön 3-7 Trollbäckens IP
394 P05-4 14:30 BP P05-9 - Ekerö IK 6-0 Träkvistavallen
97 F06-3 15:00 Tullinge Fotboll Lära - Vendelsö IK 2-1 Brantbrink IP
22 F08-1 17:00 Sickla IF - Älvsjö AIK F08 Blå 5-2 Sicklavallen
110 F07-1 17:00 Stureby F07 - IFK Stocksund F07 1-3 Sturebyskolans BP
441 P06-2 17:00 Älvsjö AIK P06 Röd - Sollentuna FK Norrviken 0-10 Älvsjö IP plan 5
100 F07-1 18:00 Stureby F07 - Hanvikens SK 1-1 Sturebyskolans BP

Må 2017-11-13

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
92 F06-3 19:15 Mälarhöjdens IK - Tullinge Fotboll Lära 4-0 Hägerstensåsens BP

Ti 2017-11-14

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
27 F08-1 17:30 Älvsjö AIK F08-vit - Hammarby IF 2-1 Långbro BP

On 2017-11-15

To 2017-11-16

Fr 2017-11-17

Lö 2017-11-18

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
405 P05-5 09:30 Älvsjö AIK Svart - IFK Tumba Blå 0-2 Älvsjö IP 1
596 P04-4 09:45 Enebybergs IF - Enskede IK P04 Svart 3-4 Enebybergs IP 2
477 P07-2 10:00 Boo FF P07:10 - DIF P07-5 5-0 Boovallen
563 P08-3 10:00 IFK Haninge - Älvsjö p08-gul 5-6 Brandbergens IP
96 F06-3 10:00 DIF Söderort - IFK Lidingö 0-2 Enskede IP 4
492 P07-3 10:00 Rågsveds IF P07grön - Örby IS P07 Blå 12-2 Hagsätra ip
5 F08-1 10:00 Orminge FC - Hammarby IF 0-5 Orminge BP
172 F05-3 10:00 IFK Österåker 2 - Älvsjö AIK F05Blå 0-0 Röllingby ip
112 F07-1 10:00 BP F07-6 - IFK Stocksund F07 1-0 Stocksunds IP
367 P05-1 10:00 IFK Tumba Vit - Sollentuna FK: Sportfältet 0-4 Storvretens BP
410 P05-6 10:00 Tyresö FF P05 Krusboda - AIK P06 U 2-3 Tyresövallen 2
448 P06-2 10:00 Älvsjö AIK P06 Röd - Stvusta P06 Vit 2-5 Älvsjö IP plan 5
381 P05-3 10:30 Mälarhöjdens IK Grön - BP 05:17 1-2 Axelsbergs BP
141 F07-3 11:00 Gröndals IK - Sollentuna FK Kärrdal 3-0 Gröndals BP
673 P03-5 11:00 Kungsängen IF - Sollentuna FK Syd 2-0 Kungsängens IP
117 F07-2 11:00 Huddinge IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 4-1 Källbrinks IP
559 P08-3 11:00 Spånga p08-9 - Älvsjö AIK svart 3-3 Nälsta bp
25 F08-1 11:00 Orminge FC - Sickla IF 1-4 Orminge BP
574 P04-1 11:00 Saltsjöbadens IF P04 - Älvsjö AIK Vit 3-4 Saltsjöbadens IP
452 P06-3 11:00 IFK Stocksund - FC Djursholm 2 14-2 Söderberg & Partnervallen
380 P05-3 11:00 Hanvikens SK Lag Röd - Jarlabergs IF 1-0 Trollbäckens IP
156 F05-2 11:00 Värmdö IF - AIK 1-1 Värmdövallen
176 F05-4 11:00 Älta F05 - IF Brommapojkarna 0-4 Älta IP
426 P06-1 11:00 Älvsjö AIK P06 VIT - Stvusta P06 Grön 3-6 Älvsjö IP Plan 5
666 P03-4 11:20 IFK Haninge - Enebybergs IF 2 4-2 Torvalla IP
77 F06-1 12:00 Sollentuna FK Silverdal VIT - Älvsjö AIK F06Blå:1 2-2 Silverdals BP
580 P04-2 12:15 Tyresö FF Gul - Ösmo GIF 0-3 Tyresövallen
655 P03-2 12:30 Skogås-Trångsunds FF - Norrtulls SK 0-4 Nytorps Mosse 1
611 P04-5 13:00 Huddinge IF gul - Gustavsberg IF FK 2-4 Källbrinks IP
575 P04-1 13:00 IFK Haninge - Uppsala Kurd 4-1 Torvalla
151 F05-1 13:00 Tyresö FF - Danderyds SK 1-1 Tyresövallen
369 P05-2 14:00 AIK - Hammarby IF FF 8 Vit 0-6 Råsunda IP
495 P07-4 14:00 Sickla IF blå - Torstens lärjungar bk 11-0 Sicklavallen
390 P05-4 17:00 Ekerö IK - Spårvägen P05:1 3-3 Spångahallen
551 P08-2 17:00 Värmdö IF - Hanvikens SK Vit 1-3 Värmdövallen

Sö 2017-11-19

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
486 P07-3 Örby IS P07 Blå - IF Brommapojkarna P07-22 2-10
465 P07-1 10:00 IFK Aspudden Tellus Gul 1 - Spånga IS FK 6 4-7 Aspuddens IP
123 F07-2 10:00 Huddinge IF - Enebybergs IF 1-1 Källbrinks ip
135 F07-3 10:00 IFK Lidingö F07:3 - Gröndals IK 2-0 Lidingövallen 21
365 P05-1 10:30 Sollentuna FK: Sportfältet - Hanvikens SK Lag Vit 3-0 Kärrdals BP
127 F07-2 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - IK FREJ 1-9 Kärrtorp IP
587 P04-3 11:00 Enskede IK - Råsunda IS 9-0 Enskede IP Plan 2
619 P04-7 11:00 IFK Lidingö FK P04:A2 - Täby FK FA 0-1 Lidingövallen
584 P04-2 11:00 IFK Österåker - Ösmo GIF 3-0 Röllingby BP
182 F05-4 11:00 Mälarhöjdens IK - Sätra - Älta F05 1-5 Älta IP
71 F06-1 11:00 Älvsjö AIK F06Blå:1 - Djurgårdens IF 5-2 Älvsjö IP, plan 4
604 P04-4 11:15 Mälarhöjden GGWP - Kista SC P04 1-4 Mälarhöjdens IP
29 F03-1 12:00 Enebybergs IF - Åkersberga BK F0304 5-0 Enebybergs IP
408 P05-5 12:00 IFK Tumba Blå - Spånga IS FK 0-3 Storvretens BP
113 F07-1 12:00 Älvsjö AIK F07 röd - Stureby F07 1-2 Älvsjö IP, plan 4
592 P04-3 12:15 Tyresö FF Svart - Danderyd SK 3-0 (WO) Tyresövallen
373 P05-2 12:15 Tyresö FF Starnd/Brevik - Vendelsö M 1-0 Tyresövallen B-plan
641 F04-2 12:30 Viggbyholms IK FF - Sollentuna F04mitt 2-0 Hägernäs IP
74 F06-1 13:00 Djurgårdens IF - Sollentuna FK Silverdal VIT 2-5 Hjorthagen IP
154 F05-2 13:00 AIK - Huddinge IF 3-0 Skytteholms IP
685 P03-6 13:00 Vendelsö IK - Segeltorps IF 8-3 Vendelsömalms IP
536 P08-1 13:00 Älvsjö AIK P08Lila - Hanvikens SK Röd 1-4 Älvsjö IP
629 P04-8 13:15 Sollentuna FK Vallen Nord - IFK VIksjö 1 0-2 Edsbergs Sportfält
524 P07-6 13:30 Täby United FC - Älvsjö P07 Vit 6-3 Erikslunds BP
155 F05-2 13:30 Spånga IS - Täby FK F06:2 0-2 Näsbydals BP
449 P06-3 14:00 FC Djursholm 2 - Älvsjö AIK FF - P06 Lila 3-3 Älvsjö IP, plan 4
143 F07-3 14:00 Ängby IF F07 - Tullinge Fotboll 2-3 Ängby IP3
569 P04-1 14:30 IFK Haninge - Saltsjöbadens IF P04 5-0 Torvalla
421 P06-1 15:00 Sollentuna FK Helenelund - Stvusta P06 Grön 4-4
90 F06-3 15:00 Tullinge Fotboll Lära - DIF Söderort 1-1 Brantbrinks IP
95 F06-3 15:00 Vendelsö IK - Mälarhöjdens IK 2-0 Vendelsömalms konstgräs 2-0
167 F05-3 15:30 IFK Stocksund - IFK Österåker 2 1-0 Danderyd Arena
507 P07-5 15:30 Reymersholms IK - IFK Vaxholm 2-6 Vaxö IP
511 P07-5 15:30 Älvsjö AIK P07 orange lag II - Sollentuna FK R/S 2-0 Älvsjö IP 4
379 P05-3 16:00 BP 05:17 - Enebybergs IF P05 0-2 Olovslunds BP
660 P03-3 16:40 Älvsjö AIK Vit - Gustavsbergs IF 2-4 Älvsjö IP
576 P04-2 17:00 AIK P04 svart - Brommapojkarna 5 2-3 Råsunda IP
183 F05-4 17:30 Järla IF F05 - IFK Stocksund Orange 0-1 Danderyds Arena

Må 2017-11-20

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
561 P08-3 Älvsjö p08-gul - Spånga p08-9 2-7

To 2017-11-23

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
467 P07-1 19:15 Bollstanäs SK P07-2 gul - IFK Aspudden Tellus Gul 1 2-2 Bollstanäs IP

Fr 2017-11-24

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
540 P08-1 18:00 Älvsjö AIK P08Lila - Jarlabergs IF Gul 1-3 Älvsjö IP
157 F05-2 18:30 Huddinge IF - Spånga IS 2-0 Källbrinks ip

Lö 2017-11-25

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
445 P06-2 Stvusta P06 Vit - IFK Österåker P06:Röd 1-2
565 P08-3 Älvsjö AIK svart - Reymersholms IK P08 3-3 Alvsjo IP (plan 4)
392 P05-4 09:30 Bele Barkarby FF - Ekerö IK 1-1 Strömvallen
601 P04-4 09:45 Enebybergs IF - Mälarhöjden GGWP 9-0 Enebybergs IP 2
483 P07-2 10:00 Boo FF P07:10 - Älvsjö P07 Gul 4-3 Boovallen
138 F07-3 10:00 Gröndals IK - Ängby IF F07 2-0 Gröndals BP
91 F06-3 10:00 Vendelsö IK - IFK Lidingö 0-4 Hersby BP Vi har i samråd med Lidingö fl
612 P04-6 10:00 BKBK - Sköndals IK FK 11-1 Kärrtorps IP plan 2
119 F07-2 10:00 Järla IF - Saltsjöbadens IF 0-1 Nacka IP 2
522 P07-6 10:00 Spånga IS FK - Saltsjö-Boo IF 2-2 Nälsta IP
415 P05-6 10:00 Vasalunds IF 2 - IF BP P05-4 1-1 Olovslunds BP
165 F05-3 10:00 IFK Österåker 2 - Saltsjö-Boo IF 5-1 Röllingby ip
579 P04-2 10:00 Brommapojkarna 5 - IFK Österåker 3-1 Stora Mossen IP (övre)
631 F04-2 11:00 Viggbyholms IK FF - Hässelby SK 1-0 Hägernäs IP
433 P06-1 11:00 Älvsjö AIK P06 VIT - Täby FK 4-11 Älvsjö IP Plan 4
625 P04-8 11:15 IFK VIksjö 1 - Viggbyholms IK FF 10-2 Viksjövallen 2
600 P04-4 11:30 Rågsveds IF P04 Gul - Kista SC P04 1-5 Hagsätra IP
550 P08-2 11:30 Älvsjö AIK P08 Blå - Jarlabergs IF Svart 2-6 Långbro BP
648 P03-1 12:00 Stuvsta IF Svart - Hässelby SK FF 1-3 Segeltorps IP
103 F07-1 12:00 Älvsjö AIK F07 röd - IFK Stocksund F07 0-1 Älvsjö IP, plan 4
578 P04-2 12:00 Ösmo GIF - AIK P04 svart 1-3 Ösmo IP
407 P05-5 12:30 IFK Viksjö - Älvsjö AIK Svart 1-0 Viksjövallen 2
682 P03-6 13:00 Segeltorps IF - Spånga IS Lag 1 3-1 Segeltorps IP
443 P06-2 13:00 Boo FF - Älvsjö AIK P06 Röd 3-4 Sicklavallen
455 P06-3 13:00 Orminge FC - IFK Stocksund 1-13 Söderberg & Partner vallen, Stocksund
607 P04-5 13:00 Gustavsberg IF FK - Älvsjö AIK röd 6-0 Ösby bollplan, Gustavsberg
670 P03-5 14:00 IFK Österåker FK - Kungsängen IF 4-1 Röllingby IP
534 P08-1 14:30 Hanvikens SK Röd - Jarlabergs IF Gul 6-2 Trollbäckens IP
501 P07-4 15:00 Torstens lärjungar bk - IFK Aspudden Tellus Gul 2 0-0 Bodals konstgräs plan / Lidingö Kristoffer Cweik Domare från s
174 F05-4 15:00 IF Brommapojkarna - Järla IF F05 6-0 Nacka IP
518 P07-5 15:00 Älvsjö AIK P07 orange lag II - Spånga IS FK 5 7-1 Älvsjö IP 4
375 P05-2 15:15 Vendelsö M - Hammarby IF FF 8 Vit 1-3 Torvalla Konstgräs
124 F07-2 16:00 Järla IF - Bagarmossen Kärrtorp BK 2-6 Nacka IP 2

Sö 2017-11-26

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
500 P07-4 Örby IS P07 Röd - IFK Stocksund 6-2
558 P08-3 Älvsjö p08-gul - Reymersholms IK P08 5-6
475 P07-2 DIF P07-5 - Älvsjö P07 Gul 2-5 Hjorthagens BP
126 F07-2 10:00 Huddinge IF - Järla IF 3-2 Källbrinks IP
48 F04-1 10:00 Älvsjö AIK - IF Brommapojkarna F05-1 3-0 (WO) Älvsjö IP
535 P08-1 11:00 Mälarhöjden IK - Älvsjö AIK P-08 Röd 1-2 Axelsbergs IP
173 F05-3 11:00 IFK Stocksund - Saltsjö-Boo IF 1-0 Danderyds Arena
595 P04-3 11:00 Danderyd SK - Råsunda IS 0-0 (WO) Danderydsvallen
462 P06-3 11:00 FC Djursholm 2 - Orminge FC 1-0 Djursholms IP
122 F07-2 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Saltsjöbadens IF 2-1 Kärrtorps IP
591 P04-3 11:00 Brommapojkarna 6 - Enskede IK 4-1 Stora Mossen IP (övre)
108 F07-1 11:00 Hanvikens SK - Älvsjö AIK F07 röd 0-2 Trollbäckens IP
400 P05-5 11:00 IFK Viksjö - Spånga IS FK 0-0 Viksjövallen 2
81 F06-2 11:00 Älvsjö AIK F06Blå:2 - FC Djursholm 1-4 Älvsjö IP, plan 4
621 P04-7 11:45 Täby FK FA - Karlbergs BK P04 Röd 4-2 Tibblevallen
599 P04-4 12:00 Enskede IK P04 Svart - Mälarhöjden GGWP 4-0 Enskede IP 3
526 P07-6 12:00 Årsta FF P07 Svart - Täby United FC 1-0 Älvsjö IP
376 P05-2 12:15 Tyresö FF Starnd/Brevik - AIK 1-2 Tyresövallen B-plan
499 P07-4 12:30 IFK Aspudden Tellus Gul 2 - Sickla IF blå 1-4 Aspuddens IP
178 F05-4 13:00 IFK Stocksund Orange - Älta F05 3-0 Danderyds Arena
615 P04-6 13:00 Täby United - BKBK 4-0 Erikslundsplan
463 P06-3 13:00 Älvsjö AIK FF - P06 Lila - IFK Viksjö 4-1 Älvsjö IP, plan 4
169 F05-3 13:15 IF Brommapojkarna 3 - IFK Österåker 2 2-0 Olovslunds BP
425 P06-1 13:30 Sollentuna FK Helenelund - IFK Österåker P06:Blå 1-0
573 P04-1 13:30 Uppsala Kurd - BP P04-4 4-1 Sävja IP
140 F07-3 14:00 Tullinge Fotboll - IFK Lidingö F07:3 4-1 Brantbrinks IP22
388 P05-3 14:00 Enebybergs IF P05 - Jarlabergs IF 2-1 Enebybergs IP 2
434 P06-2 14:00 AIK Vit X - Älvsjö AIK P06 Röd 11-2 Huvudstafältet
538 P08-1 14:00 Älvsjö AIK P-08 Röd - Älvsjö AIK P08Lila 3-3 Älvsjö IP
136 F07-3 14:00 Ängby IF F07 - Sollentuna FK Kärrdal 2-0 Ängby IP 3
662 P03-3 14:00 Gustavsbergs IF - AIK P03 Svart 8-1 Ösby bollplan
107 F07-1 15:00 BP F07-6 - Stureby F07 4-1 Älvsjö IP
608 P04-5 15:30 Stureby SK 4 - Gustavsberg IF FK 0-5 Ösby BP
94 F06-3 16:00 IFK Lidingö - Tullinge Fotboll Lära 1-2 Hesrby BP
384 P05-3 16:00 BP 05:17 - Hanvikens SK Lag Röd 2-1 Olovslunds BP
13 F08-1 16:00 Sickla IF - IFK Stocksund F08 Vit 3-3 Sicklavallen
581 P04-2 16:00 AIK P04 svart - IFK Österåker 1-6 Skytteholm B plan
661 P03-3 16:40 Älvsjö AIK Vit - Hammarby P03.3 4-1 Älvsjö IP
610 P04-5 18:00 Älvsjö AIK röd - Stureby SK 4 3-1 Älvsjö IP

To 2017-11-30

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
479 P07-2 19:00 Bollstanäs SK P07-2 grön - DIF P07-5 3-2 Bollstanäs IP

Fr 2017-12-01

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
411 P05-6 18:00 Vasalunds IF 2 - Norrtulls SK 1-0 Stadshagens IP

Lö 2017-12-02

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
422 P06-1 IFK Österåker P06:Blå - AIK Vit Z 2-2
447 P06-2 AIK Vit X - IFK Österåker P06:Röd 2-3
594 P04-3 10:00 Enskede IK - Tyresö FF Svart 2-2 Enskede IP Plan 2
633 F04-2 10:00 Hässelby SK - Boo FF F04:1 3-2 Hässelby Gårds BP
497 P07-4 10:00 IFK Stocksund - Sickla IF blå 1-3 Söderberg och partner arena
163 F05-2 11:00 Huddinge IF - Täby FK F06:2 3-3 Källbrinks ip
418 P05-6 11:00 IF BP P05-4 - AIK P06 U 4-0 Olovslunds BP
120 F07-2 11:00 IK FREJ - Huddinge IF 2-0 Vikingavallen/Täby IP
548 P08-2 11:00 Värmdö IF - Älvsjö AIK P08 Blå 10-0 (5-0) Värmdövallen
423 P06-1 11:00 Älvsjö AIK P06 VIT - Sollentuna FK Helenelund 1-5 Älvsjö IP Plan 4
598 P04-4 11:30 Kista SC P04 - Enebybergs IF 3-0 Ärvinge BP
42 F03-1 12:00 Enebybergs IF - Sickla IF Röd 4-2 Enebybergs IP
403 P05-5 12:00 Spånga IS FK - Älvsjö AIK Svart 4-2 Spånga IP
582 P04-2 12:00 Ösmo GIF - Brommapojkarna 5 0-3 Ösmo IP
566 P04-1 12:15 BP P04-4 - IFK Haninge 0-3 Torvalla
41 F03-1 12:30 Järla IF FK - Stocksunds IF 8-0 Nacka IP
537 P08-1 13:00 Jarlabergs IF Gul - Mälarhöjden IK 2-7 Sicklavallen
450 P06-3 13:00 IFK Viksjö - IFK Stocksund 3-9 Viksjövallen
647 P03-1 14:00 Sickla IF - Bro IK 3-0 (WO) Nacka IP
674 P03-5 14:00 Djurgården P-03 Lag 4 - IFK Österåker FK 0-0 Röllingby IP
680 P03-6 14:15 Spånga IS Lag 1 - Täby FK U1 4-1 Spånga IP
556 P08-3 15:00 Reymersholms IK P08 - Spånga p08-9 6-11 Tantolundens BP
484 P07-3 15:30 IF Brommapojkarna P07-22 - IFK Lidingö 07 3-3 Stora Mossen, plan 1

Sö 2017-12-03

Lö 2017-12-09

Sö 2017-12-10

Lö 2017-12-16

Sö 2017-12-17

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
104 F07-1 IFK Österåker - Stureby F07 2-1

Sö 2018-01-14

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
457 P06-3 14:00 FC Djursholm 2 - IFK Viksjö 5-2 DIP

Lö 2018-01-20

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
33 F03-1 17:30 Åkersberga BK F0304 - Sickla IF Röd 5-3 Åkersberga Sportcentrum Röllingby

Sö 2018-01-21

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
52 F04-1 13:00 Enebybergs IF F04 - Stuvsta IF 4-1 Enebybergs IP Domare: Alexander Ellnestam

Lö 2018-01-27

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
76 F06-1 12:00 Täby FK 2 - Djurgårdens IF 8-0 Näsbydals BP

Sö 2018-01-28

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
491 P07-3 10:00 Åkersberga BK Grön - IF Brommapojkarna P07-22 3-0 Österåkers Sportcentrum

Sö 2018-02-04

Lö 2018-02-10

Sö 2018-02-11

Fr 2018-02-16

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
162 F05-2 18:30 Spånga IS - Värmdö IF 0-4 Värmdövallen

Lö 2018-02-17

Sö 2018-02-18

Fr 2018-02-23

Lö 2018-02-24

Sö 2018-03-04

On 2018-03-07

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
34 F03-1 18:45 Stocksunds IF - Älvsjö AIK 0-4 Stocksunds IP

Fr 2018-03-09

Lö 2018-03-10

Sö 2018-03-11

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
386 P05-3 09:00 Jarlabergs IF - BP 05:17 1-2 Navka IP 1
164 F05-3 10:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Stocksund 1-1 Djursholms IP
517 P07-5 10:00 IFK Vaxholm - Segeltorps IF 10-1 Vaxö IP
488 P07-3 10:00 Åkersberga BK Grön - Örby IS P07 Blå 4-1 Österåkers Sportcentrum
542 P08-1 11:00 Mälarhöjden IK - Älvsjö AIK P08Lila 5-4 Vårberg IP
478 P07-2 11:00 Älvsjö P07 Gul - Åkersberga BK Svart 0-8 Österåkers Sportcentrum
37 F03-1 12:00 Enebybergs IF - Älvsjö AIK 0-0 Enebybergs IP
46 F04-1 12:45 IF Brommapojkarna F05-1 - Spånga IS 0-3 (WO) Stora Mossens IP
646 P03-1 13:00 Bro IK - Stuvsta IF Svart 9-2 Kungsängens IP
547 P08-2 13:00 Jarlabergs IF Svart - Karlbergs BK P08 Grön 7-2 Saltsjöbaden IP
85 F06-2 13:00 Älvsjö AIK F06Blå:2 - Hammarby IF 3 1-4 Älvsjö IP, plan 4
459 P06-3 14:00 Stureby SK Lag 1 - FC Djursholm 2 5-4 Djursholms ip
133 F07-3 14:00 Ängby IF F07 - IFK Lidingö F07:3 3-3 Ängby IP 3
543 P08-1 14:15 Jarlabergs IF Gul - Älvsjö AIK P-08 Röd 3-1 Saltsjöbaden IP
11 F08-1 15:00 IFK Stocksund F08 Blå - Orminge FC 2-4 Stockhagens IP
72 F06-1 15:00 IFK Stocksund Vit - Sollentuna FK Silverdal VIT 0-0 Stockhagens IP, SP-vallen
496 P07-4 15:00 Örby IS P07 Röd - IFK Aspudden Tellus Gul 2 5-6 Älvsjö IP plan 4
642 F04-2 15:30 Hässelby SK - AIK F05 A 3-0 (WO) Hässelby IP
79 F06-2 16:30 FC Djursholm - Hammarby IF 3 0-1 Djursholms IP
80 F06-2 17:00 IFK Stocksund Blå - Sollentuna FK Silverdal SVART 5-2 Stockhagens IP, SP-vallen
40 F03-1 17:00 Älvsjö AIK - Sickla IF Röd 3-0 Älvsjö IP 1
514 P07-5 18:00 Sollentuna FK R/S - IFK Vaxholm 0-5 Vaxö IP
675 P03-5 19:00 Sollentuna FK Syd - Hammarby IF 5 2-4 Norrvikens ip

Ti 2018-03-13

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
659 P03-3 20:15 Hammarby P03.3 - AIK P03 Svart 6-0 Skytteholms IP

To 2018-03-15

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
613 P04-6 09:00 Hägersten SK - Täby United 1-1
128 F07-2 18:15 Enebybergs IF - Saltsjöbadens IF 2-1 Saltsjöbadens IF

Fr 2018-03-16

Lö 2018-03-17

Sö 2018-03-18

Må 2018-03-19

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
170 F05-3 20:15 Älvsjö AIK F05Blå - IFK Stocksund 1-0 Djursholms IP

Fr 2018-03-23

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
541 P08-1 17:30 Älvsjö AIK P-08 Röd - Hanvikens SK Röd 6-5 Älvsjö IP Plan 5
745 P04 18:30 Gustavsberg IF FK - Enskede IK P04 Svart 4-3 Älvsjö IP 1/8-final 5 Gustavsberg
747 P04 19:15 Täby FK FA - IFK Österåker 3-2 (2-1) Tibblevallen 1/8-final 7
49 F04-1 20:00 Spånga IS - Stuvsta IF 0-1 Spånga IP

Lö 2018-03-24

Sö 2018-03-25

Må 2018-03-26

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
118 F07-2 17:50 Enebybergs IF - IK FREJ 0-5 Vikingavallen
149 F05-1 20:00 Danderyds SK - Saltsjöbadens IF 0-3 Danderydsvallen

Ti 2018-03-27

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
413 P05-6 19:00 AIK P06 U - Vasalunds IF 2 0-0 Huvudstafältet

On 2018-03-28

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
614 P04-6 19:00 Sköndals IK FK - Hägersten SK 0-4 Sandåkra BP

To 2018-03-29

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
513 P07-5 18:00 Reymersholms IK - Älvsjö AIK P07 orange lag II 4-2 Tantolundens BP

Fr 2018-03-30

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
397 P05-4 Ekerö IK - Vallentuna BK 0-0
726 P05 10:00 Sollentuna FK: Sportfältet - Hanvikens SK Lag Vit 4-0 Sollentunas Fotbollshall 1/8-final 1
733 P05 15:00 Hammarby IF FF 8 Vit - 2:an grupp 4 7-6 (STR)(FL) Älvsjö IP 1/8-final 8

Lö 2018-03-31

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
560 P08-3 12:00 Reymersholms IK P08 - IFK Haninge 1-4 Tantolundens BP
645 P03-1 14:30 Hässelby SK FF - Sickla IF 8-0 Spånga IP

Lö 2018-04-07

Sö 2018-04-08

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
395 P05-4 11:00 Vallentuna BK - Bele Barkarby FF 1-6 Strömvallen
882 P08-19 15:30 Reymersholms IK P08 - Jarlabergs IF Gul 6-3 Tantolundens BP Arrangeras av Reymersholm IK

On 2018-04-11

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
717 P03 19:00 Bro IK - Älvsjö AIK Vit 1-3 Bro IP 1/8-final 7
56 F04-1 19:15 Enskede IK - Spånga IS 0-4 Vällingby BP
744 P04 20:00 Huddinge IF gul - Kista SC P04 6-0 (0-0) Ärvinge BP 1/8-final 4

Fr 2018-04-13

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
639 F04-2 18:00 Hässelby SK - Saltsjö Boo IF 1-3 Hässelby Gårds BP
762 F06-19 18:30 Tullinge Fotboll Lära - Sollentuna FK Silverdal SVART 1-4 Brantbrink IP Arrangeras av hemmalaget

Lö 2018-04-14

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
696 F05 09:00 Älvsjö AIK F05Blå - Huddinge IF 2-0 Älvsjö IP, 11-mannaplan 1/8-final 8
759 F06-18 10:00 DIF Söderort - FC Djursholm Dolt Enskede IP Plan 4 Arrangeras av hemmalaget
858 P07-23 10:00 Saltsjö-Boo IF - DIF P07-5 2-3 Älvsjö IP 5 Arrangeras av hemmalaget
854 P07-22 11:00 Älvsjö P07 Gul - Bollstanäs SK P07-2 gul Dolt Älvsjö IP 4
853 P07-22 11:00 Älvsjö P07 Vit - Örby IS P07 Blå Dolt Älvsjö IP 5
687 P03-6 12:00 Spånga IS Lag 1 - Vendelsö IK 1-5 Nälsta BP
844 P07-21 12:00 Bollstanäs SK P07-2 grön - Älvsjö AIK P07 orange lag II 5-6 Älvsjö IP
830 P07-18 12:00 Boo FF P07:10 - Älvsjö AIK P07 orange lag I Dolt Älvsjö IP 4
741 P04 13:30 IFK Haninge - IFK VIksjö 1 4-2 Vendelsömalms IP 1/8-final 1
694 F05 13:45 Älvsjö AIK F05 Vit - Älta F05 1-2 Älvsjö IP 1 1/8-final 6
848 P07-21 14:00 Årsta FF P07 Svart - Bollstanäs SK P07-2 grön Dolt Älvsjö IP 4
847 P07-21 14:00 Älvsjö AIK P07 orange lag II - Örby IS P07 Röd Dolt Älvsjö IP 5
841 P07-20 15:00 IFK Aspudden Tellus Gul 1 - Reymersholms IK 4-3 Älvsjö IP
689 F05 16:00 IFK Österåker 1 - Järla IF F05 0-4 Röllingby IP 1/8-final 1
835 P07-19 16:00 Täby United FC - IFK Aspudden Tellus Gul 2 1-3 Älvsjö IP
836 P07-19 16:00 Segeltorps IF - Åkersberga BK Grön Dolt Älvsjö IP
824 P07-17 17:00 Åkersberga BK Svart - Spånga IS FK 6 Dolt Älvsjö IP
823 P07-17 17:00 IF BP P07 TM - Rågsveds IF P07grön Dolt Älvsjö IP 5
695 F05 18:15 IFK Stocksund Orange - Danderyds SK 3-0 Danderyd Arena 1/8-final 7
728 P05 19:00 Enebybergs IF P05 - Vasalunds IF 2 1-0 Enebybergs IP 1/8-final 3

Sö 2018-04-15

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
691 F05 11:00 IF Brommapojkarna 3 - Värmdö IF 1-2 (STR)(FL) Olovslunds BP 1/8-final 3
845 P07-21 12:00 Örby IS P07 Röd - Bollstanäs SK P07-2 grön Dolt Örby BP Arrangeras av hemmalaget
851 P07-22 13:00 Örby IS P07 Blå - Bollstanäs SK P07-2 gul Dolt Örby BP Arrangeras av hemmalaget
693 F05 18:00 AIK - IFK Österåker 2 2-1 Älvsjö IP 1/8-final 5

Ti 2018-04-17

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
885 P08-20 18:30 Älvsjö AIK P08 Blå - Älvsjö p08-gul Dolt Långbro BP Arrangeras av hemmalaget

Fr 2018-04-20

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
822 P07-17 18:00 IF BP P07 TM - Åkersberga BK Svart Dolt Olovslunds BP
876 P08-18 18:00 Hanvikens SK Vit - Spånga p08-9 Dolt Trollbäckens IP Arrangeras av hemmalaget
752 P04 18:40 Täby FK FA - Uppsala Kurd 0-2 Skarpängskolan, Täby 1/4-final 4

Lö 2018-04-21

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
722 P03 11:00 Älvsjö AIK Vit - IFK Viksjö 1-2 (STR) Västberga IP 1/4-final 4

Sö 2018-04-22

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
743 P04 11:00 Brommapojkarna 6 - Hägersten SK 4-2 (FL) Blackebergs BP 1/8-final 3
742 P04 16:00 Karlbergs BK P04 Röd - Brommapojkarna 5 2-1 Stora Essinge IP 1/8-final 2
730 P05 18:00 Spånga IS FK - Tyresö FF Starnd/Brevik 2-1 (FL) Vällingby BP 1/8-final 5

Ti 2018-04-24

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
887 P08-20 17:30 Älvsjö p08-gul - Älvsjö AIK P08Lila Dolt Långbro BP Arrangeras av hemmalaget
746 P04 20:30 Enskede IK - Täby United 2-4 Gubbängens BP 1/8-final 6

On 2018-04-25

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
707 F04 19:10 Spånga IS - Saltsjö Boo IF 0-2 Vällingby BP 1/4-final 4
699 F05 20:00 AIK - Älta F05 1-0 Älta IP 1/4-final 3

To 2018-04-26

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
711 P03 20:30 Hässelby SK FF - Hammarby p03 2 4-0 Hässelby Gårds BP 1/8-final 1

Fr 2018-04-27

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
868 P08-17 18:00 Hanvikens SK Röd - Älvsjö AIK P-08 Röd Dolt Trollbäckens IP Arrangeras av hemmalaget
692 F05 18:45 IF Brommapojkarna - Saltsjöbadens IF 3-0 (WO) Blackebergs BP 1/8-final 4
704 F04 19:15 Älvsjö AIK - Hässelby SK 1-0 Axelsbergs BP 1/4-final 1

Lö 2018-04-28

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
731 P05 09:00 IF BP P05-4 - Hanvikens SK Lag Röd 3-0 Åkeshovs BP 1/8-final 6
869 P08-17 11:00 IF Brommapojkarna 08-4 - Hanvikens SK Röd Dolt Hässelängens BP Arrangeras av hemmalaget

Sö 2018-04-29

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
789 F08-17 Hammarby IF - Sickla IF 4-1 Sicklavallen Arrangeras av hemmalaget
801 P06-17 09:00 IFK Stocksund - Sollentuna FK Norrviken 1-3 Söderberg & Partner vallen Arrangeras av hemmalaget
751 P04 10:15 Gustavsberg IF FK - Täby United 4-1 Ösby BP 1/4-final 3
715 P03 17:30 IFK Österåker FK - Hammarby IF 5 0-6 Gubbängens IP 1/8-final 5

Må 2018-04-30

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
700 F05 12:00 IFK Stocksund Orange - Älvsjö AIK F05Blå 0-4 1/4-final 4
697 F05 14:30 Järla IF F05 - IFK Stocksund 0-3 1/4-final 1

Ti 2018-05-01

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
702 F05 10:00 AIK - Älvsjö AIK F05Blå 3-1 Älvsjö IP 1 Semifinal 2
769 F06-21 10:00 Djurgårdens IF - Vendelsö IK Dolt Älvsjö IP 4
881 P08-19 11:00 Värmdö IF - Älvsjö AIK svart 3-2 Värmdövallen Arrangeras av hemmalaget
758 F06-17 12:00 Hammarby IF 3 - Älvsjö AIK F06Blå:1 Dolt Älvsjö IP 4
782 F07-20 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Stureby F07 Dolt Älvsjö IP 5
708 F04 12:30 Älvsjö AIK - Sollentuna F04mitt 5-3 (STR) Älvsjö IP Semifinal 1
763 F06-19 13:00 Sollentuna FK Silverdal VIT - Tullinge Fotboll Lära Dolt Älvsjö IP 4
760 F06-18 13:00 Täby FK 2 - DIF Söderort Dolt Älvsjö IP 5
709 F04 14:00 Viggbyholms IK FF - Saltsjö Boo IF 2-1 Älvsjö IP 1 Semifinal 2
757 F06-17 14:00 Älvsjö AIK F06Blå:1 - IFK Lidingö Dolt Älvsjö IP 4
781 F07-20 14:00 Stureby F07 - Sollentuna FK Kärrdal Dolt Älvsjö IP 5
734 P05 15:00 Sollentuna FK: Sportfältet - Sollentuna FK Norrviken 2 1-2 Kärrdals BP 1/4-final 1
779 F07-19 15:00 Enebybergs IF - IFK Österåker Dolt Älvsjö IP 4
776 F07-18 15:00 Huddinge IF - IFK Stocksund F07 Dolt Älvsjö IP 5
891 F03 15:30 Järla IF FK - Åkersberga BK F0304 10-0 Älvsjö IP 1 Semi 1
787 F07-22 16:00 Hanvikens SK - Ängby IF F07 Dolt Älvsjö IP 4
784 F07-21 16:00 Älvsjö AIK F07 röd - IFK Lidingö F07:3 Dolt Älvsjö IP 5
892 F03 17:00 Älvsjö AIK - Enebybergs IF 4-5 (STR) Älvsjö IP 1 Semi 2
778 F07-19 17:00 IFK Österåker - Gröndals IK Dolt Älvsjö IP 4
775 F07-18 17:00 IFK Stocksund F07 - Tullinge Fotboll Dolt Älvsjö IP 5

On 2018-05-02

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
729 P05 19:45 Bele Barkarby FF - AIK P06 U 3-2 Strömvallen 1/8-final 4

To 2018-05-03

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
880 P08-19 Älvsjö AIK svart - Reymersholms IK P08 3-1 Älvsjö IP (plan 3) Arrangeras av hemmalaget
832 P07-19 18:00 Åkersberga BK Grön - Täby United FC Dolt Österåkers Sportcentrum Arrangeras av hemmalaget
719 P03 20:30 Hässelby SK FF - Norrtulls SK 7-3 Hässelby Gårds BP 1/4-final 1

Fr 2018-05-04

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
714 P03 19:00 IFK Haninge - Vendelsö IK 0-1 Torvalla IP 1/8-final 4
713 P03 19:00 Gustavsbergs IF - Sickla IF 1-2 Ösby bollplan 1/8-final 3

Lö 2018-05-05

Sö 2018-05-06

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
790 F08-17 10:00 Älvsjö AIK F08-vit - Orminge FC 1-1 Älvsjö IP
833 P07-19 11:00 IFK Aspudden Tellus Gul 2 - Åkersberga BK Grön Dolt Aspuddens IP Arrangeras av hemmalaget
749 P04 14:30 IFK Haninge - Karlbergs BK P04 Röd 9-0 Torvalla IP 1/4-final 1
735 P05 19:00 Enebybergs IF P05 - Bele Barkarby FF 1-2 Enbybergs IP 1/4-final 2

Må 2018-05-07

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
720 P03 19:30 Sickla IF - Vendelsö IK 2-3 1/4-final 2

Ti 2018-05-08

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
750 P04 19:30 Brommapojkarna 6 - Huddinge IF gul 0-4 Visätra sportcenter 1/4-final 2

To 2018-05-10

Lö 2018-05-12

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
737 P05 11:00 Hammarby 3 - Hammarby IF FF 8 Vit 0-3 Tantolundens BP 1/4-final 4

Sö 2018-05-13

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
819 P07-17 10:00 Åkersberga BK Svart - Rågsveds IF P07grön Dolt Österåkers Sportcentrum Arrangeras av hemmalaget
777 F07-19 12:30 Gröndals IK - Enebybergs IF Dolt Gröndals BP
807 P06-19 17:30 FC Djursholm 2 - AIK Vit X Dolt Djursholms IP 3 Arrangeras av hemmalaget

Lö 2018-05-19

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
721 P03 10:30 Hammarby IF 5 - FC Djurholm 3-0 (WO) Kärrtorp ip 1/4-final 3

Sö 2018-05-20

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
839 P07-20 12:00 Reymersholms IK - IF Brommapojkarna P07-22 3-4 Tantolundens BP Arrangeras av hemmalaget

Fr 2018-05-25

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
831 P07-19 18:00 Segeltorps IF - IFK Aspudden Tellus Gul 2 Dolt Arrangeras av hemmalaget
736 P05 18:15 Spånga IS FK - IF BP P05-4 2-1 1/4-final 3
805 P06-18 19:15 Sollentuna FK Helenelund - Älvsjö AIK FF - P06 Lila Dolt Älvsjö IP 4

Sö 2018-05-27

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
773 F07-17 08:45 IK FREJ - BP F07-6 Dolt Vikingavallen

Må 2018-05-28

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
724 P03 20:30 Hammarby IF 5 - IFK Viksjö 1-2 Järfällavallen B Semifinal 2, uppskjuten

Ti 2018-05-29

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
753 P04 19:30 IFK Haninge - Huddinge IF gul 3-1 Visätra sportcenter Semifinal 1, uppskjuten

Lö 2018-06-02

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
791 F08-17 Sickla IF - Älvsjö AIK F08-vit 2-2 Sickla BP Arrangeras av hemmalaget

Sö 2018-06-03

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
838 P07-20 12:00 IF Brommapojkarna P07-22 - IFK Aspudden Tellus Gul 1 Dolt Stora Mossen IP 3 Arrangeras av hemmalaget
768 F06-21 13:00 Vendelsö IK - Älvsjö AIK F06Blå:2 Dolt Långbro BP Arrangeras av hemmalaget

Må 2018-06-04

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
739 P05 20:30 Spånga IS FK - Hammarby IF FF 8 Vit 4-0 Älvsjö IP, plan 1 Semifinal 2, uppskjuten

On 2018-06-06