2400 |
P12 |
08:00 |
Tistedalens Toif 1 -
Kvarnsvedens IK
|
7-0
|
Kvarnsvedens IP |
1/8-final 1 |
|
2401 |
P12 |
08:00 |
Seleccion Mare Nostrum -
Pieta Hotspurs F.C. Orange
|
10-0
|
Kvarnsvedens IP |
1/8-final 2 |
|
2405 |
P12 |
08:50 |
Järla IF vit -
Slätta SK
|
2-3
|
Kvarnsvedens IP |
1/8-final 6 |
|
2406 |
P12 |
08:50 |
Tynset IF -
Atlético Paulistinha
|
1-5
|
Kvarnsvedens IP |
1/8-final 7 |
|
2402 |
P12 |
09:40 |
Life Zone Socker -
Örby IS 2
|
19-0
|
Kvarnsvedens IP |
1/8-final 3 |
|
2407 |
P12 |
09:40 |
Pieta Hotspurs F.C. Whites -
Västerhaninge IF
|
1-2
|
Kvarnsvedens IP |
1/8-final 8 |
|
2403 |
P12 |
10:30 |
Samba Soccer Club -
IF Tunabro röd
|
3-1
(STR) |
Kvarnsvedens IP |
1/8-final 4 |
|
2404 |
P12 |
10:30 |
La Academia -
Pappas Pojkar FF
|
2-0
|
Kvarnsvedens IP |
1/8-final 5 |
|
2419 |
P12 |
11:40 |
Fjärdhundra SK -
Örby IS 1
|
1-2
|
72.Barnens Hus |
Plac. 19-20 |
|
2420 |
P12 |
12:30 |
Leksands IF FK röd -
IFK Tumba
|
0-3
|
72.Barnens Hus |
Plac. 21-22 |
|
2418 |
P12 |
13:30 |
Järla IF blå -
Torsångs IF
|
6-0
|
71.Kommunal |
Plac. 17-18 |
|
2408 |
P12 |
14:00 |
Tistedalens Toif 1 -
Seleccion Mare Nostrum
|
1-6
|
Kvarnsvedens IP |
1/4-final 1 |
|
2409 |
P12 |
14:00 |
Life Zone Socker -
Samba Soccer Club
|
3-1
|
Kvarnsvedens IP |
1/4-final 2 |
|
2421 |
P12 |
14:30 |
Falu BS -
Gustafs GoIF Röd/vit
|
4-2
|
72.Barnens Hus |
Plac. 23-24 |
|
2410 |
P12 |
14:50 |
La Academia -
Slätta SK
|
7-0
|
Kvarnsvedens IP |
1/4-final 3 |
|
2411 |
P12 |
14:50 |
Atlético Paulistinha -
Västerhaninge IF
|
3-1
|
Kvarnsvedens IP |
1/4-final 4 |
|
2422 |
P12 |
15:20 |
IK Brage 1 -
Järla IF gul
|
0-3
|
72.Barnens Hus |
Plac. 25-26 |
|
2423 |
P12 |
16:10 |
Gustafs GoIF Röd/svart -
IF Tunabro blå
|
4-3
|
72.Barnens Hus |
Plac. 27-28 |
|
2412 |
P12 |
17:40 |
Seleccion Mare Nostrum -
Life Zone Socker
|
2-5
|
Kvarnsvedens IP |
Semifinal 1 |
|
2413 |
P12 |
17:40 |
La Academia -
Atlético Paulistinha
|
2-3
|
Kvarnsvedens IP |
Semifinal 2 |
|
2416 |
P12 |
18:10 |
Järla IF röd -
Forssa BK
|
2-0
|
71.Kommunal |
Plac. 29-30 |
|
2417 |
P12 |
18:10 |
Pieta Hotspurs F.C. Blues -
Djurmo / Sifferbo IF
|
1-4
|
72.Barnens Hus |
Plac. 31-32 |
|
2536 |
P12 |
18:10 |
Dalkurd FF -
Falu BS 2
|
2-6
|
74.Tools |
plac. 35-36 |
|
2537 |
P12 |
18:10 |
Tistedalens Toif 2 -
Leksands IF FK vit
|
1-0
|
73.Toyota-center |
plac.33-34 |
|