Pojkar 03 (7)
Antal: 32
Fr 2014-08-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | E-1 | 08:50 | Bergnäsets AIK - Notvikens IK P03 | 5-3 | E1 7-manna (Gstad) | ||
11 | E-2 | 08:50 | Bodens BK - Morön BK P03 VIT | 12-0 | D 7-manna (Gstad) | ||
36 | E-1 | 11:20 | Morön BK P03 GRÖN - GIF P03 | 2-4 | D 7-manna (Gstad) | ||
41 | E-2 | 12:10 | Rutvik SK P03 - Sunderby SK P03 | 1-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
56 | E-1 | 13:50 | IFK Luleå Vit - Luleå Sportklubb | 0-5 | D 7-manna (Gstad) | ||
66 | E-1 | 15:30 | GIF P03 - Bergnäsets AIK | 5-1 | D 7-manna (Gstad) | ||
71 | E-2 | 16:20 | Sävast AIF - Bodens BK | 4-2 | E1 7-manna (Gstad) | ||
80 | E-1 | 18:50 | Notvikens IK P03 - IFK Luleå Vit | 2-5 | E1 7-manna (Gstad) | ||
81 | E-2 | 18:50 | Morön BK P03 VIT - Rutvik SK P03 | 2-3 | D 7-manna (Gstad) |
Lö 2014-08-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
87 | E-1 | 08:00 | Luleå Sportklubb - Morön BK P03 GRÖN | 3-0 | E1 7-manna (Gstad) | ||
108 | E-1 | 09:40 | IFK Luleå Vit - GIF P03 | 2-5 | E1 7-manna (Gstad) | ||
109 | E-2 | 09:40 | Sunderby SK P03 - Sävast AIF | 1-6 | D 7-manna (Gstad) | ||
155 | E-1 | 12:10 | Notvikens IK P03 - Luleå Sportklubb | 1-2 | D 7-manna (Gstad) | ||
165 | E-2 | 13:00 | Bodens BK - Rutvik SK P03 | 7-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
198 | E-1 | 14:40 | Bergnäsets AIK - Morön BK P03 GRÖN | 4-3 | D 7-manna (Gstad) | ||
224 | E-1 | 16:20 | GIF P03 - Notvikens IK P03 | 7-2 | D 7-manna (Gstad) | ||
241 | E-2 | 17:10 | Sävast AIF - Morön BK P03 VIT | 3-0 | E1 7-manna (Gstad) | ||
250 | E-1 | 18:00 | Morön BK P03 GRÖN - IFK Luleå Vit | 3-3 | C1 7-manna (Gstad) | ||
251 | E-2 | 18:00 | Sunderby SK P03 - Bodens BK | 3-11 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
263 | E-1 | 19:40 | Luleå Sportklubb - Bergnäsets AIK | 4-0 | R3 7-manna (Rutvik) |
Sö 2014-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
273 | E-1 | 08:00 | GIF P03 - Luleå Sportklubb | 2-1 | D 7-manna (Gstad) | ||
274 | E-2 | 08:00 | Rutvik SK P03 - Sävast AIF | 0-3 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
275 | E-2 | 08:00 | Morön BK P03 VIT - Sunderby SK P03 | 4-2 | C1 7-manna (Gstad) | ||
279 | E-1 | 08:50 | Bergnäsets AIK - IFK Luleå Vit | 4-2 | C1 7-manna (Gstad) | ||
280 | E-1 | 08:50 | Notvikens IK P03 - Morön BK P03 GRÖN | 3-5 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
327 | E | 11:20 | IFK Luleå Vit - Sunderby SK P03 | 2-1 | E1 7-manna (Gstad) | Plac 9-10 | |
352 | E | 13:00 | Bergnäsets AIK - Rutvik SK P03 | 4-0 | R3 7-manna (Rutvik) | Plac 5-6 | |
353 | E | 13:00 | Morön BK P03 GRÖN - Morön BK P03 VIT | 6-0 | R4 7-manna (Rutvik) | Plac 7-8 | |
362 | E | 13:50 | GIF P03 - Bodens BK | 2-1 (STR) | E1 7-manna (Gstad) | Semifinal 1 | |
363 | E | 13:50 | Sävast AIF - Luleå Sportklubb | 0-2 | D 7-manna (Gstad) | Semifinal 2 | |
386 | E | 15:30 | GIF P03 - Luleå Sportklubb | 0-2 | D 7-manna (Gstad) | FINAL | |
387 | E | 15:30 | Bodens BK - Sävast AIF | 1-2 | C1 7-manna (Gstad) | Plac. 3-4 |