562 |
P10-1 |
12:30 |
Grohed/Ljungskile SK lag blå -
Tanums IF p09
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
606 |
P10-2 |
12:45 |
HAIF P09, vit -
Karlsberg United FC
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
565 |
P10-1 |
13:00 |
IFK Uddevalla 91 -
Ik Oddevold P09
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
607 |
P10-2 |
13:15 |
Ik Oddevold P09 Vit -
HAIF, P09
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
569 |
P10-1 |
13:30 |
HAIF P09, vit -
IK Svane Grön
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
610 |
P10-2 |
13:45 |
Ik Oddevold P09 Vit -
Grohed/Ljungskile SK lag svart
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
570 |
P10-1 |
14:00 |
Ik Oddevold P09 Blå -
Grohed/Ljungskile SK lag blå
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
611 |
P10-2 |
14:15 |
Kungshamns IF Vit -
Ik Oddevold P09 Gul
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
576 |
P10-1 |
14:30 |
Grohed/Ljungskile SK lag gul -
Karlsberg United FC
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
615 |
P10-2 |
14:45 |
IFK Uddevalla 92 -
Rosseröds IK
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
579 |
P10-1 |
15:00 |
Tanums IF p09 -
Grohed/Ljungskile SK lag gul
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
620 |
P10-2 |
15:15 |
Rosseröds IK -
Kungshamns IF Vit
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
580 |
P10-1 |
15:30 |
Tanums IF p09 -
Ik Oddevold P09 Blå
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
621 |
P10-2 |
15:45 |
Karlsberg United FC -
Ik Oddevold P09 Gul
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
581 |
P10-1 |
16:00 |
IFK Uddevalla 91 -
IK Svane Grön
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
623 |
P10-2 |
16:15 |
Kungshamns IF Vit -
Karlsberg United FC
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
582 |
P10-1 |
16:30 |
Grohed/Ljungskile SK lag blå -
HAIF P09, svart
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
624 |
P10-2 |
16:45 |
Ik Oddevold P09 Gul -
HAIF, P09
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
586 |
P10-1 |
17:00 |
Ik Oddevold P09 Blå -
Kungshamns IF Blå
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
627 |
P10-2 |
17:15 |
HAIF P09, vit -
Grohed/Ljungskile SK lag svart
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
628 |
P10-2 |
17:30 |
Rosseröds IK -
Ik Oddevold P09 Vit
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
631 |
P10-2 |
17:45 |
Grohed/Ljungskile SK lag svart -
IFK Uddevalla 92
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
595 |
P10-1 |
18:00 |
Ik Oddevold P09 -
Tanums IF p09
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
597 |
P10-1 |
18:15 |
IFK Uddevalla 91 -
HAIF P09, svart
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
601 |
P10-1 |
18:30 |
IK Svane Grön -
Kungshamns IF Blå
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
638 |
P10-2 |
18:45 |
Rosseröds IK -
HAIF P09, vit
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
603 |
P10-1 |
19:00 |
HAIF P09, svart -
Grohed/Ljungskile SK lag gul
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
641 |
P10-2 |
19:15 |
HAIF, P09 -
IFK Uddevalla 92
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|
605 |
P10-1 |
19:30 |
Ik Oddevold P09 -
Kungshamns IF Blå
|
0-0
|
Agnebergshallen |
|
|