166 |
F04-1 |
20:19 |
Enskede IK -
BP 7
|
1-0
|
Hall A |
|
|
167 |
F04-1 |
20:19 |
BP-3 -
Hanvikens SK
|
0-3
|
Hall B |
|
|
168 |
F04-1 |
20:19 |
Åkersberga BK -
Tyresö FF
|
0-5
|
Hall C |
|
|
164 |
F04-1 |
19:54 |
Tyresö FF -
Enskede IK
|
2-0
|
Hall A |
|
|
165 |
F04-1 |
19:54 |
BP-3 -
Åkersberga BK
|
0-1
|
Hall B |
|
|
162 |
P05 |
19:35 |
Ängby p05 -
Årsta FF P05:1
|
5-0
|
Hall B |
9-10:e plats |
|
163 |
F04-1 |
19:35 |
Hanvikens SK -
BP 7
|
1-0
|
Hall C |
|
|
161 |
P05 |
19:35 |
Alsike IF Svart -
Täby United FC
|
4-0
|
Hall A |
7-8:e plats |
|
158 |
P05 |
19:16 |
FC Boo Svart -
Örebro syrianska IF
|
1-3
|
Hall C |
FINAL P05 |
|
159 |
P05 |
19:16 |
Vasalunds if /kista -
Alsike IF Vit
|
0-2
|
Hall A |
3-4:e plats |
|
160 |
P05 |
19:16 |
Tullinge TP FK Grön -
Brottby SK
|
1-2
|
Hall B |
5-6:e plats |
|
155 |
F04-1 |
18:57 |
Åkersberga BK -
Hanvikens SK
|
0-7
|
Hall A |
|
|
156 |
F04-1 |
18:57 |
BP 7 -
Tyresö FF
|
0-2
|
Hall B |
|
|
157 |
F04-1 |
18:57 |
Enskede IK -
BP-3
|
1-0
|
Hall C |
|
|
152 |
P05-1 |
18:38 |
FC Boo Svart -
Vasalunds if /kista
|
7-0
|
Hall A |
|
|
153 |
P05-2 |
18:38 |
Täby United FC -
Örebro syrianska IF
|
1-4
|
Hall B |
|
|
154 |
P05-2 |
18:38 |
Brottby SK -
Årsta FF P05:1
|
4-0
|
Hall C |
|
|
150 |
F0102-18 |
18:19 |
Leksands IF FK Vit -
Kungsängens IF Blå
|
0-1
|
Hall C |
|
|
151 |
P05-1 |
18:19 |
Tullinge TP FK Grön -
Ängby p05
|
2-1
|
Hall B |
|
|
149 |
F0102-18 |
18:19 |
Leksands IF FK Blå -
Bele Barkarby FF
|
0-6
|
Hall A |
|
|
148 |
F04-1 |
18:00 |
Tyresö FF -
BP-3
|
3-0
|
Hall A |
|
|
146 |
F0102-17 |
18:00 |
Kungsängens IF Vit -
Dingtuna GIF
|
0-0
|
Hall B |
|
|
147 |
F0102-17 |
18:00 |
Vattholma IF -
IFK viksjö
|
1-1
|
Hall C |
|
|
144 |
F04-1 |
17:41 |
Hanvikens SK -
Enskede IK
|
2-0
|
Hall A |
|
|
145 |
F04-1 |
17:41 |
BP 7 -
Åkersberga BK
|
1-0
|
Hall B |
|
|
143 |
P05-2 |
17:41 |
Årsta FF P05:1 -
Alsike IF Vit
|
0-5
|
Hall C |
|
|
142 |
P05-2 |
17:22 |
Örebro syrianska IF -
Brottby SK
|
1-0
|
Hall B |
|
|
141 |
P05-1 |
17:22 |
Vasalunds if /kista -
Alsike IF Svart
|
6-1
|
Hall C |
|
|
140 |
P05-1 |
17:22 |
Ängby p05 -
FC Boo Svart
|
0-2
|
Hall A |
|
|
139 |
F0102-18 |
17:03 |
Leksands IF FK Blå -
Leksands IF FK Vit
|
2-0
|
Hall C |
|
|
137 |
F0102-17 |
17:03 |
Kungsängens IF Vit -
Vattholma IF
|
1-4
|
Hall A |
|
|
138 |
F0102-18 |
17:03 |
Bele Barkarby FF -
Kungsängens IF Blå
|
1-1
|
Hall B |
|
|
135 |
F04-1 |
16:44 |
Hanvikens SK -
Tyresö FF
|
1-1
|
Hall A |
|
|
136 |
F04-1 |
16:44 |
Enskede IK -
Åkersberga BK
|
5-0
|
Hall B |
|
|
134 |
F0102-17 |
16:44 |
Dingtuna GIF -
IFK viksjö
|
3-0
|
Hall C |
|
|
131 |
P05-2 |
16:25 |
Årsta FF P05:1 -
Örebro syrianska IF
|
0-7
|
Hall A |
|
|
132 |
P05-2 |
16:25 |
Alsike IF Vit -
Täby United FC
|
7-0
|
Hall B |
|
|
133 |
F04-1 |
16:25 |
BP 7 -
BP-3
|
0-0
|
Hall C |
|
|
130 |
P05-1 |
16:06 |
Alsike IF Svart -
Tullinge TP FK Grön
|
2-0
|
Hall C |
|
|
129 |
P05-1 |
16:06 |
Vasalunds if /kista -
Ängby p05
|
1-0
|
Hall B |
|
|
128 |
P06 |
16:06 |
BK Rackartyg -
Bromsten P06
|
2-1
|
Hall A |
9e-10e plats |
|
127 |
P06 |
15:47 |
Ik Oden -
FC Boo p07
|
1-3
|
Hall C |
7e-8e plats |
|
125 |
P06 |
15:47 |
IFK Aspudden Tellus Gul 1 -
AIK Svart
|
0-1
|
Hall A |
3e-4e plats |
|
126 |
P06 |
15:47 |
Rågsved IF p06 Röd -
IFK Aspudden Tellus gul lag 2
|
0-2
|
Hall B |
5e-6e plats |
|
122 |
F0102-18 |
15:28 |
Leksands IF FK Vit -
Bele Barkarby FF
|
0-7
|
Hall A |
|
|
123 |
F0102-18 |
15:28 |
Kungsängens IF Blå -
Leksands IF FK Blå
|
1-0
|
Hall B |
|
|
124 |
P06 |
15:28 |
AIK P07U -
Södertälje FF P06
|
0-1
|
Hall C |
FINAL |
|
121 |
P05-2 |
15:09 |
Brottby SK -
Täby United FC
|
2-1
|
Hall A |
|
|
119 |
F0102-17 |
15:09 |
Vattholma IF -
Dingtuna GIF
|
3-0
|
Hall B |
|
|
120 |
F0102-17 |
15:09 |
IFK viksjö -
Kungsängens IF Vit
|
2-1
|
Hall C |
|
|
118 |
P05-2 |
14:50 |
Örebro syrianska IF -
Alsike IF Vit
|
5-2
|
Hall C |
|
|
117 |
P05-1 |
14:50 |
FC Boo Svart -
Tullinge TP FK Grön
|
0-0
|
Hall B |
|
|
116 |
P05-1 |
14:50 |
Ängby p05 -
Alsike IF Svart
|
3-3
|
Hall A |
|
|
113 |
P06-1 |
14:31 |
BK Rackartyg -
Ik Oden
|
2-3
|
Hall A |
|
|
114 |
P06-2 |
14:31 |
IFK Aspudden Tellus gul lag 2 -
Södertälje FF P06
|
1-4
|
Hall B |
|
|
115 |
P06-2 |
14:31 |
FC Boo p07 -
AIK Svart
|
0-2
|
Hall C |
|
|
110 |
F0102-2 |
14:12 |
Vattholma IF -
Leksands IF FK Blå
|
3-0
|
Hall A |
|
|
111 |
F0102-2 |
14:12 |
Kungsängens IF Vit -
Bele Barkarby FF
|
1-0
|
Hall B |
|
|
112 |
P06-1 |
14:12 |
IFK Aspudden Tellus Gul 1 -
Rågsved IF p06 Röd
|
0-0
|
Hall C |
|
|
107 |
F0102-1 |
13:53 |
Leksands IF FK Vit -
Kungsängens IF Blå
|
1-1
|
Hall B |
|
|
108 |
F0102-1 |
13:53 |
IFK viksjö -
Dingtuna GIF
|
0-0
|
Hall C |
|
|
109 |
P05-2 |
13:53 |
Täby United FC -
Årsta FF P05:1
|
5-2
|
Hall A |
|
|
106 |
P05-2 |
13:34 |
Alsike IF Vit -
Brottby SK
|
2-1
|
Hall C |
|
|
105 |
P05-1 |
13:34 |
Tullinge TP FK Grön -
Vasalunds if /kista
|
1-2
|
Hall B |
|
|
104 |
P05-1 |
13:34 |
Alsike IF Svart -
FC Boo Svart
|
0-6
|
Hall A |
|
|
101 |
P06-1 |
13:15 |
Ik Oden -
AIK P07U
|
1-1
|
Hall A |
|
|
102 |
P06-2 |
13:15 |
Södertälje FF P06 -
FC Boo p07
|
3-1
|
Hall B |
|
|
103 |
P06-2 |
13:15 |
AIK Svart -
Bromsten P06
|
4-0
|
Hall C |
|
|
98 |
F0102-2 |
12:56 |
Leksands IF FK Blå -
Bele Barkarby FF
|
0-3
|
Hall A |
|
|
99 |
F0102-2 |
12:56 |
Vattholma IF -
Kungsängens IF Vit
|
3-0
|
Hall B |
|
|
100 |
P06-1 |
12:56 |
Rågsved IF p06 Röd -
BK Rackartyg
|
1-1
|
Hall C |
|
|
97 |
P06-2 |
12:37 |
Bromsten P06 -
IFK Aspudden Tellus gul lag 2
|
0-2
|
Hall A |
|
|
95 |
F0102-1 |
12:37 |
Kungsängens IF Blå -
Dingtuna GIF
|
2-1
|
Hall B |
|
|
96 |
F0102-1 |
12:37 |
Leksands IF FK Vit -
IFK viksjö
|
0-2
|
Hall C |
|
|
92 |
P06-1 |
12:18 |
Ik Oden -
Rågsved IF p06 Röd
|
2-3
|
Hall A |
|
|
93 |
P06-1 |
12:18 |
AIK P07U -
IFK Aspudden Tellus Gul 1
|
2-1
|
Hall B |
|
|
94 |
P06-2 |
12:18 |
AIK Svart -
Södertälje FF P06
|
0-2
|
Hall C |
|
|
91 |
F0102-2 |
11:59 |
Bele Barkarby FF -
Vattholma IF
|
0-1
|
Hall C |
|
|
90 |
F0102-2 |
11:59 |
Kungsängens IF Vit -
Leksands IF FK Blå
|
2-0
|
Hall B |
|
|
89 |
F0102-1 |
11:59 |
Dingtuna GIF -
Leksands IF FK Vit
|
2-0
|
Hall A |
|
|
88 |
F0102-1 |
11:40 |
IFK viksjö -
Kungsängens IF Blå
|
3-1
|
Hall C |
|
|
87 |
P04-1 |
11:40 |
ÄngbyIF -
Tullinge TP Gul
|
1-5
|
Hall B |
|
|
86 |
P04-1 |
11:40 |
Hammarby P04.3 -
Saltsjö-Boo IF
|
4-3
|
Hall A |
|
|
84 |
P08-2 |
11:22 |
Kista Galaxy -
Hammarby IF P08-5
|
0-0
|
Hall B |
|
|
83 |
P08-2 |
11:22 |
Rimbo If -
FC Järfälla vit
|
0-0
|
Hall A |
|
|
85 |
P04-1 |
11:22 |
Runby IF -
Tullinge TP FK Grön
|
0-5
|
Hall C |
|
|
81 |
P06-2 |
11:03 |
Södertälje FF P06 -
Bromsten P06
|
6-0
|
Hall A |
|
|
82 |
P06-2 |
11:03 |
FC Boo p07 -
IFK Aspudden Tellus gul lag 2
|
1-2
|
Hall B |
|
|
80 |
P08-2 |
11:03 |
Täby FK P08 -
Djurgårdens IF P08-9 Blå
|
0-0
|
Hall C |
|
|
77 |
P04-1 |
10:44 |
Tullinge TP Gul -
Saltsjö-Boo IF
|
3-1
|
Hall A |
|
|
78 |
P06-1 |
10:44 |
Rågsved IF p06 Röd -
AIK P07U
|
1-3
|
Hall B |
|
|
79 |
P06-1 |
10:44 |
BK Rackartyg -
IFK Aspudden Tellus Gul 1
|
1-1
|
Hall C |
|
|
76 |
P04-1 |
10:25 |
Tullinge TP FK Grön -
Hammarby P04.3
|
0-2
|
Hall C |
|
|
75 |
P04-1 |
10:25 |
Runby IF -
ÄngbyIF
|
0-5
|
Hall B |
|
|
74 |
P08-2 |
10:25 |
Hammarby IF P08-5 -
Täby FK P08
|
0-0
|
Hall A |
|
|
73 |
P06-2 |
10:07 |
IFK Aspudden Tellus gul lag 2 -
AIK Svart
|
0-2
|
Hall A |
|
|
71 |
P08-2 |
10:07 |
Djurgårdens IF P08-9 Blå -
Rimbo If
|
0-0
|
Hall B |
|
|
72 |
P08-2 |
10:07 |
FC Järfälla vit -
Kista Galaxy
|
0-0
|
Hall C |
|
|
68 |
P06-1 |
09:48 |
AIK P07U -
BK Rackartyg
|
3-2
|
Hall A |
|
|
69 |
P06-1 |
09:48 |
IFK Aspudden Tellus Gul 1 -
Ik Oden
|
2-0
|
Hall B |
|
|
70 |
P06-2 |
09:48 |
Bromsten P06 -
FC Boo p07
|
0-3
|
Hall C |
|
|
67 |
P04-1 |
09:29 |
Hammarby P04.3 -
Tullinge TP Gul
|
0-5
|
Hall C |
|
|
66 |
P04-1 |
09:29 |
ÄngbyIF -
Tullinge TP FK Grön
|
1-1
|
Hall B |
|
|
65 |
P04-1 |
09:29 |
Saltsjö-Boo IF -
Runby IF
|
2-1
|
Hall A |
|
|
64 |
P08-2 |
09:11 |
Kista Galaxy -
Täby FK P08
|
0-0
|
Hall C |
|
|
63 |
P08-2 |
09:11 |
FC Järfälla vit -
Djurgårdens IF P08-9 Blå
|
0-0
|
Hall B |
|
|
62 |
P08-2 |
09:11 |
Rimbo If -
Hammarby IF P08-5
|
0-0
|
Hall A |
|
|
59 |
P04-1 |
08:52 |
Runby IF -
Hammarby P04.3
|
1-7
|
Hall A |
|
|
60 |
P04-1 |
08:52 |
ÄngbyIF -
Saltsjö-Boo IF
|
1-1
|
Hall B |
|
|
61 |
P04-1 |
08:52 |
Tullinge TP FK Grön -
Tullinge TP Gul
|
0-1
|
Hall C |
|
|
56 |
P08-2 |
08:34 |
Hammarby IF P08-5 -
FC Järfälla vit
|
0-0
|
Hall A |
|
|
57 |
P08-2 |
08:34 |
Täby FK P08 -
Rimbo If
|
0-0
|
Hall B |
|
|
58 |
P08-2 |
08:34 |
Djurgårdens IF P08-9 Blå -
Kista Galaxy
|
0-0
|
Hall C |
|
|
53 |
P04-1 |
08:15 |
Hammarby P04.3 -
ÄngbyIF
|
2-1
|
Hall A |
|
|
55 |
P04-1 |
08:15 |
Saltsjö-Boo IF -
Tullinge TP FK Grön
|
0-1
|
Hall C |
|
|
54 |
P04-1 |
08:15 |
Tullinge TP Gul -
Runby IF
|
8-1
|
Hall B |
|
|