56 |
H5-2 |
09:00 |
Grunden Bois Göteborg, F -
Grunden Bois Göteborg, DA
|
1-6
|
Rimnersvallen 1 |
|
|
57 |
H5-2 |
09:00 |
VEAR IF, VEAR UNIFIED -
Husqvarna FF, 3
|
4-0
|
Rimnersvallen 2 |
|
|
58 |
H4-1 |
09:00 |
IK Östria Lambohov, lag 2 -
Halmstad boll klubb
|
1-5
|
Rimnersvallen 5 |
|
|
59 |
H4-2 |
09:00 |
Varbergs HI, Varbergs Panthers -
Stala IF, stala Änglar
|
2-2
|
Rimnersvallen 6 |
|
|
60 |
H5-1 |
09:40 |
Vimmerby IF, FFA lag Gul -
Trollhättans IF, Tif s hjältar
|
4-2
|
Rimnersvallen 1 |
|
|
61 |
H5-1 |
09:40 |
Husqvarna FF, DAM -
Grunden Bois Göteborg, E2
|
6-0
|
Rimnersvallen 2 |
|
|
62 |
H3-17 |
09:40 |
Vimmerby IF, FFA Lag vit -
Stuvsta IF ,Dream Team
|
2-2
|
Rimnersvallen 3 |
|
|
63 |
H3-18 |
09:40 |
Tellus IF, Tellus Röd -
Trollenäs IF
|
4-2
|
Rimnersvallen 4 |
|
|
64 |
H4-1 |
09:40 |
Grunden Bois Göteborg, Bois E1 -
DIF Handikappsfotbollsförening
|
3-1
|
Rimnersvallen 5 |
|
|
65 |
H4-2 |
09:40 |
Långareds BOIS -
Lund hif, Lundshandikappsfören
|
1-2
|
Rimnersvallen 6 |
|
|
119 |
H2-1 |
10:00 |
VEAR IF, VEAR UNIFIED -
IK Östria Lambohov
|
2-1
|
Thordéngården 1 |
|
|
67 |
H1-1 |
10:00 |
Husqvarna FF 1 -
Stuvsta Dream team
|
0-3
|
Thordéngården 2 |
|
|
118 |
H2-1 |
10:00 |
Grunden Bois Göteborg, Bois A -
Lund hif, Lundshandikappsfören
|
0-2
|
Thordéngården 3 |
|
|
69 |
H6-1 |
10:20 |
Grunden Bois Göteborg, Bois GB -
IK Oddevold, Grunden lag 2
|
0-7
|
Rimnersvallen 1 |
|
|
70 |
H3-19 |
10:20 |
Fässbergs IF, Lag 2 -
Romfartuna GIF, Romfartuna Uni
|
1-2
|
Rimnersvallen 3 |
|
|
71 |
H3-20 |
10:20 |
Fredrikstad IL -
IK Carlstad B
|
0-3
|
Rimnersvallen 4 |
|
|
72 |
H1-1 |
10:40 |
Fässbergs IF -
IK Carlstad, IK Carlstad A
|
1-2
|
Thordéngården 1 |
|
|
121 |
H2-1 |
10:40 |
Nygårdshaugen IL -
Halmstad boll klubb
|
1-1
|
Thordéngården 2 |
|
|
74 |
H5 |
11:00 |
Husqvarna FF, DAM -
Husqvarna FF, 3
|
7-2
|
Rimnersvallen 1 |
Placering 5-6 |
|
75 |
H5 |
11:00 |
Grunden Bois Göteborg, E2 -
Grunden Bois Göteborg, F
|
6-3
|
Rimnersvallen 2 |
Placering 7-8 |
|
76 |
H3-18 |
11:00 |
IF Änglarna -
Tellus IF, Tellus Röd
|
6-0
|
Rimnersvallen 3 |
|
|
77 |
H3-17 |
11:00 |
Trollhättan lag 1Tifs hjältar -
Vimmerby IF, FFA Lag vit
|
4-1
|
Rimnersvallen 4 |
|
|
78 |
H1-1 |
11:20 |
Tellus IF,Tellus Blå -
Husqvarna FF 1
|
0-0
|
Thordéngården 1 |
|
|
120 |
H2-1 |
11:20 |
IK Oddevold, Grunden -
Grunden Bois Göteborg, Bois A
|
3-0
|
Thordéngården 3 |
|
|
81 |
H5 |
11:40 |
Vimmerby IF, FFA lag Gul -
Grunden Bois Göteborg, DA
|
8-0
|
Rimnersvallen 1 |
Semifinal 1 |
|
82 |
H5 |
11:40 |
VEAR IF, VEAR UNIFIED -
Trollhättans IF, Tif s hjältar
|
2-7
|
Rimnersvallen 2 |
Semifinal 2 |
|
83 |
H3-19 |
11:40 |
Sundbybergs IK Parasport, Sump -
Fässbergs IF, Lag 2
|
2-0
|
Rimnersvallen 3 |
|
|
84 |
H3-20 |
11:40 |
Husqvarna FF 2 -
Fredrikstad IL
|
1-1
|
Rimnersvallen 4 |
|
|
85 |
H4 |
11:40 |
Grunden Bois Göteborg, Bois E1 -
Lund hif, Lundshandikappsfören
|
3-5
|
Rimnersvallen 5 |
Semifinal 1 |
|
86 |
H4 |
11:40 |
Långareds BOIS -
DIF Handikappsfotbollsförening
|
4-5
|
Rimnersvallen 6 |
Semifinal 2 |
|
124 |
H2-1 |
12:00 |
Halmstad boll klubb -
VEAR IF, VEAR UNIFIED
|
0-3
|
Thordéngården 1 |
|
|
88 |
H1-1 |
12:00 |
Halmstad boll klubb -
Fässbergs IF
|
3-2
|
Thordéngården 2 |
|
|
89 |
H4 |
12:20 |
IK Östria Lambohov, lag 2 -
Varbergs HI, Varbergs Panthers
|
2-5
|
Rimnersvallen 5 |
Placering 7-8 |
|
90 |
H4 |
12:20 |
Halmstad boll klubb -
Stala IF, stala Änglar
|
2-1
|
Rimnersvallen 6 |
Placering 5-6 |
|
122 |
H2-1 |
12:40 |
Lund hif, Lundshandikappsfören -
IK Oddevold, Grunden
|
1-2
|
Thordéngården 2 |
|
|
123 |
H2-1 |
12:40 |
Grunden Bois Göteborg, Bois A -
Nygårdshaugen IL
|
2-1
|
Thordéngården 3 |
|
|
93 |
H5 |
13:00 |
Vimmerby IF, FFA lag Gul -
Trollhättans IF, Tif s hjältar
|
1-3
|
Rimnersvallen 1 |
FINAL |
|
94 |
H5 |
13:00 |
Grunden Bois Göteborg, DA -
VEAR IF, VEAR UNIFIED
|
1-0
|
Rimnersvallen 2 |
Plac. 3-4 |
|
95 |
H3-17 |
13:00 |
Stuvsta IF ,Dream Team -
Trollhättan lag 1Tifs hjältar
|
2-3
|
Rimnersvallen 3 |
|
|
96 |
H3-18 |
13:00 |
Trollenäs IF -
IF Änglarna
|
0-9
|
Rimnersvallen 4 |
|
|
125 |
H2-1 |
13:20 |
IK Östria Lambohov -
Halmstad boll klubb
|
3-1
|
Thordéngården 1 |
|
|
97 |
H1-1 |
13:20 |
IK Carlstad, IK Carlstad A -
Halmstad boll klubb
|
1-3
|
Thordéngården 2 |
|
|
98 |
H1-1 |
13:20 |
Fässbergs IF -
Stuvsta Dream team
|
1-5
|
Thordéngården 3 |
|
|
99 |
H6-1 |
13:40 |
IK Oddevold, Grunden lag 2 -
Grunden Bois Göteborg, Bois GB
|
6-1
|
Rimnersvallen 1 |
|
|
100 |
H3-19 |
13:40 |
Romfartuna GIF, Romfartuna Uni -
Sundbybergs IK Parasport, Sump
|
0-2
|
Rimnersvallen 3 |
|
|
101 |
H3-20 |
13:40 |
IK Carlstad B -
Husqvarna FF 2
|
1-3
|
Rimnersvallen 4 |
|
|
102 |
H4 |
13:40 |
Grunden Bois Göteborg, Bois E1 -
Långareds BOIS
|
1-2
|
Rimnersvallen 5 |
Plac. 3-4 |
|
103 |
H4 |
13:40 |
Lund hif, Lundshandikappsfören -
DIF Handikappsfotbollsförening
|
2-1
|
Rimnersvallen 6 |
FINAL |
|
126 |
H2-1 |
14:00 |
Nygårdshaugen IL -
IK Oddevold, Grunden
|
0-4
|
Thordéngården 2 |
|
|
127 |
H2-1 |
14:00 |
VEAR IF, VEAR UNIFIED -
Lund hif, Lundshandikappsfören
|
4-1
|
Thordéngården 3 |
|
|
105 |
H1-1 |
14:40 |
Stuvsta Dream team -
Halmstad boll klubb
|
4-1
|
Thordéngården 1 |
|
|
106 |
H1-1 |
14:40 |
Tellus IF,Tellus Blå -
IK Carlstad, IK Carlstad A
|
2-4
|
Thordéngården 3 |
|
|