43 |
Herr-3 |
09:00 |
Stenungsunds IF 3 -
Henåns IF
|
1-1
|
Sundahallen |
|
|
44 |
Herr-3 |
09:15 |
City Futsal Club -
IFK Uddevalla Futsal
|
1-2
|
Sundahallen |
|
|
45 |
Herr-4 |
09:30 |
Vallens IF 2 -
Skärhamns IK
|
0-4
|
Sundahallen |
|
|
46 |
Herr-4 |
09:45 |
Färgelanda IF -
Stångenäs AIS
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
47 |
Herr-3 |
10:00 |
IFK Valla -
Stenungsunds IF 3
|
1-1
|
Sundahallen |
|
|
48 |
Herr-3 |
10:15 |
Henåns IF -
City Futsal Club
|
1-0
|
Sundahallen |
|
|
49 |
Herr-4 |
10:30 |
Skoftebyn if -
Vallens IF 2
|
3-2
|
Sundahallen |
|
|
50 |
Herr-4 |
10:45 |
Skärhamns IK -
Färgelanda IF
|
0-4
|
Sundahallen |
|
|
53 |
Herr-3 |
11:30 |
IFK Uddevalla Futsal -
IFK Valla
|
3-0
|
Sundahallen |
|
|
54 |
Herr-3 |
11:45 |
Stenungsunds IF 3 -
City Futsal Club
|
0-1
|
Sundahallen |
|
|
55 |
Herr-4 |
12:00 |
Stångenäs AIS -
Skoftebyn if
|
1-4
|
Sundahallen |
|
|
56 |
Herr-4 |
12:15 |
Vallens IF 2 -
Färgelanda IF
|
0-1
|
Sundahallen |
|
|
59 |
Herr-3 |
13:00 |
IFK Valla -
Henåns IF
|
0-3
|
Sundahallen |
|
|
60 |
Herr-3 |
13:15 |
IFK Uddevalla Futsal -
Stenungsunds IF 3
|
1-2
|
Sundahallen |
|
|
61 |
Herr-4 |
13:30 |
Skoftebyn if -
Skärhamns IK
|
1-1
|
Sundahallen |
|
|
62 |
Herr-4 |
13:45 |
Stångenäs AIS -
Vallens IF 2
|
4-0
|
Sundahallen |
|
|
65 |
Herr-3 |
14:30 |
City Futsal Club -
IFK Valla
|
1-2
|
Sundahallen |
|
|
66 |
Herr-3 |
14:45 |
Henåns IF -
IFK Uddevalla Futsal
|
0-1
|
Sundahallen |
|
|
67 |
Herr-4 |
15:00 |
Färgelanda IF -
Skoftebyn if
|
0-1
|
Sundahallen |
|
|
68 |
Herr-4 |
15:15 |
Skärhamns IK -
Stångenäs AIS
|
0-4
|
Sundahallen |
|
|
69 |
Herr-5 |
15:30 |
IFK Uddevallakam -
FC Frölunda
|
1-0
|
Sundahallen |
|
|
70 |
Herr-5 |
15:45 |
Sibräcka GOIF -
Rönnängs FF
|
0-1
|
Sundahallen |
|
|
71 |
Herr-5 |
16:00 |
Skepplanda BTK -
Stenungsunds Futsal F
|
0-1
|
Sundahallen |
|
|
72 |
Herr-5 |
16:15 |
Rönnängs FF -
IFK Uddevallakam
|
0-1
|
Sundahallen |
|
|
73 |
Herr-5 |
16:30 |
FC Frölunda -
Skepplanda BTK
|
2-0
|
Sundahallen |
|
|
74 |
Herr-5 |
16:45 |
Stenungsunds Futsal F -
Sibräcka GOIF
|
1-0
|
Sundahallen |
|
|
77 |
Herr-5 |
17:30 |
Skepplanda BTK -
Rönnängs FF
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
78 |
Herr-5 |
17:45 |
FC Frölunda -
Stenungsunds Futsal F
|
1-1
|
Sundahallen |
|
|
79 |
Herr-5 |
18:00 |
IFK Uddevallakam -
Sibräcka GOIF
|
1-2
|
Sundahallen |
|
|
82 |
Herr-5 |
18:45 |
Rönnängs FF -
FC Frölunda
|
1-2
|
Sundahallen |
|
|
83 |
Herr-5 |
19:00 |
Stenungsunds Futsal F -
IFK Uddevallakam
|
5-0
|
Sundahallen |
|
|
84 |
Herr-5 |
19:15 |
Sibräcka GOIF -
Skepplanda BTK
|
0-2
|
Sundahallen |
|
|
87 |
Herr-5 |
20:00 |
Stenungsunds Futsal F -
Rönnängs FF
|
1-0
|
Sundahallen |
|
|
88 |
Herr-5 |
20:15 |
IFK Uddevallakam -
Skepplanda BTK
|
0-2
|
Sundahallen |
|
|
89 |
Herr-5 |
20:30 |
FC Frölunda -
Sibräcka GOIF
|
5-1
|
Sundahallen |
|
|