INDEX
-------------------------
YLEISKUVA
Kaikki pelit
Finaalit
Tulokset Excel-muodossa
-------------------------
P01, Pojat -01
P02, Pojat -02
P0304, Pojat -03-04
P05, Pojat -05
P06, Pojat -06
P07, Pojat -07
P0809, Pojat-08-09
T0203, Tytöt -02-03
T0405, Tytöt -04-05
T0607, Tytöt -06-07
Pojat -03-04
|
Etusivu |
Aikataulu/Tulokset |
Pudotuspelit |
Joukkueen tilastot |
Ryhmittely
P0304-1 Ryhmä 1
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04 | Tornion Jalkapalloklubi ToJK | FC Kemi YJ | Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P03 | Kemin Palloseura KePS Argentin
P0304-2 Ryhmä 2
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04 | Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03 | Kemin Palloseura KePS Brasilia | Haparanda FF
Ryhmä 1
Kierros
V
T
H
Maalit
P
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
4
4
0
0
24- 2
12
FC Kemi YJ
4
3
0
1
10- 5
9
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
4
1
1
2
5- 15
4
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P03
4
1
0
3
7- 9
3
Kemin Palloseura KePS Argentin
4
0
1
3
2- 17
1
Tulos
Pnro
Päivä
Aika
Koti
-
Vieras
Tulos
Kenttä
Huom
133
La
08:00
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P03
3-1
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
134
La
09:10
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
-
FC Kemi YJ
5-0
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
135
La
10:30
Kemin Palloseura KePS Argentin
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
2-2
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
136
La
11:10
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P03
-
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
2-5
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
137
La
12:40
FC Kemi YJ
-
Kemin Palloseura KePS Argentin
2-0
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
138
La
13:00
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
-
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
0-5
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
141
La
13:40
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
-
Kemin Palloseura KePS Argentin
9-0
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
140
La
13:50
FC Kemi YJ
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
7-0
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
139
La
15:00
Kemin Palloseura KePS Argentin
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P03
0-4
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
142
La
16:40
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P03
-
FC Kemi YJ
0-1
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
Ryhmä 2
Kierros
V
T
H
Maalit
P
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03
3
2
0
1
8- 3
6
Kemin Palloseura KePS Brasilia
3
1
1
1
3- 2
4
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04
3
1
1
1
4- 8
4
Haparanda FF
3
1
0
2
4- 6
3
Tulos
Pnro
Päivä
Aika
Koti
-
Vieras
Tulos
Kenttä
Huom
143
La
08:30
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03
-
Kemin Palloseura KePS Brasilia
0-2
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
144
La
09:20
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04
-
Haparanda FF
3-2
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
145
La
10:40
Kemin Palloseura KePS Brasilia
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04
1-1
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
146
La
11:20
Haparanda FF
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03
1-3
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
147
La
15:20
Haparanda FF
-
Kemin Palloseura KePS Brasilia
1-0
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
148
La
16:20
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04
5-0
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
Pudotuspelit
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
3
Pnro 528
Su 09:40
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
7
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
Haparanda FF
1
Pnro 532
Su 11:00
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
5
Kemin Palloseura KePS Brasilia
1
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
Pnro 529
Su 09:00
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
2
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
4
Pnro 534
Su 15:00
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03
3
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
Pnro 530
Su 09:40
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03
4
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P03
2
Pnro 533
Su 11:00
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03
3
FC Kemi YJ
0
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
Pnro 531
Su 09:40
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04
0
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04
4
Ottelu 3. sijasta
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
3
Pnro 535
Su 15:00
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04
2
Pnro
Päivä
Aika
Koti
-
Vieras
Tulos
Kenttä
Huom
529
Su
09:00
Kemin Palloseura KePS Brasilia
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
1-4
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
1/4-final 2
528
Su
09:40
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
-
Haparanda FF
3-1
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
1/4-final 1
530
Su
09:40
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P03
3-2
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
1/4-final 3
531
Su
09:40
FC Kemi YJ
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04
0-4
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
1/4-final 4
532
Su
11:00
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
7-2
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1
Semifinal 1
533
Su
11:00
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04
4-0
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
Semifinal 2
536
Su
11:40
Haparanda FF
-
Kemin Palloseura KePS Brasilia
0-4
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
Plac. 5-8, 1
537
Su
12:20
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P03
-
FC Kemi YJ
3-0
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
Plac. 5-8, 2
538
Su
14:00
Kemin Palloseura KePS Brasilia
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P03
3-7
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
Plac. 5-6
539
Su
14:00
Haparanda FF
-
FC Kemi YJ
0-4
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
Plac. 7-8
534
Su
15:00
Tornion Jalkapalloklubi ToJK
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P03
5-3(RL)
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2
FINAL
535
Su
15:00
Tornion Pallo-47 TP-47 Pun P04
-
Tornion Pallo-47 TP-47 Val P04
3-2
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 3
Plac. 3-4