59 |
Herr-17 |
09:00 |
Svenshögen Oilers -
Sotenäs Futsal
|
3-2
(3-2) |
Sundahallen |
|
|
60 |
Herr-17 |
09:15 |
Edet FK -
Färgelanda Futsal
|
1-3
(1-3) |
Sundahallen |
|
|
61 |
Herr-18 |
09:30 |
Real Corona FC -
Skärhamns IK Futsal
|
0-1
(0-1) |
Sundahallen |
|
|
62 |
Herr-18 |
09:45 |
Libertà Futsal Club -
Sjuntorps IF 2
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
63 |
Herr-19 |
10:00 |
Gilleby IF Futsal -
Sjuntorps IF 1
|
3-0
(3-0) |
Sundahallen |
|
|
64 |
Herr-19 |
10:15 |
Stenungsunds Futsalförening -
Stenungsunds IF 1
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
65 |
Herr-20 |
10:30 |
Rönnäng FF -
Lärje Angered IF
|
0-1
(0-1) |
Sundahallen |
|
|
66 |
Herr-20 |
10:45 |
FC Diaspora -
Stenungsunds IF 3
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
71 |
Herr-17 |
12:00 |
Edet FK -
Sotenäs Futsal
|
0-2
(0-2) |
Sundahallen |
|
|
72 |
Herr-17 |
12:15 |
Färgelanda Futsal -
Svenshögen Oilers
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
73 |
Herr-18 |
12:30 |
Libertà Futsal Club -
Skärhamns IK Futsal
|
2-0
(2-0) |
Sundahallen |
|
|
74 |
Herr-18 |
12:45 |
Sjuntorps IF 2 -
Real Corona FC
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
75 |
Herr-19 |
13:00 |
Stenungsunds Futsalförening -
Sjuntorps IF 1
|
2-1
(2-1) |
Sundahallen |
|
|
76 |
Herr-19 |
13:15 |
Stenungsunds IF 1 -
Gilleby IF Futsal
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
77 |
Herr-20 |
13:30 |
FC Diaspora -
Lärje Angered IF
|
3-1
(3-1) |
Sundahallen |
|
|
78 |
Herr-20 |
13:45 |
Stenungsunds IF 3 -
Rönnäng FF
|
2-0
(2-0) |
Sundahallen |
|
|
83 |
Herr-17 |
15:00 |
Svenshögen Oilers -
Edet FK
|
2-1
(2-1) |
Sundahallen |
|
|
84 |
Herr-17 |
15:15 |
Sotenäs Futsal -
Färgelanda Futsal
|
0-2
(0-2) |
Sundahallen |
|
|
85 |
Herr-18 |
15:30 |
Real Corona FC -
Libertà Futsal Club
|
1-1
(1-1) |
Sundahallen |
|
|
86 |
Herr-18 |
15:45 |
Skärhamns IK Futsal -
Sjuntorps IF 2
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
87 |
Herr-19 |
16:00 |
Gilleby IF Futsal -
Stenungsunds Futsalförening
|
0-2
(0-2) |
Sundahallen |
|
|
88 |
Herr-19 |
16:15 |
Sjuntorps IF 1 -
Stenungsunds IF 1
|
0-1
(0-1) |
Sundahallen |
|
|
89 |
Herr-20 |
16:30 |
Rönnäng FF -
FC Diaspora
|
0-2
(0-2) |
Sundahallen |
|
|
90 |
Herr-20 |
16:45 |
Lärje Angered IF -
Stenungsunds IF 3
|
0-2
(0-2) |
Sundahallen |
|
|
93 |
Herr |
17:30 |
Färgelanda Futsal -
FC Diaspora
|
0-2
(0-2) |
Sundahallen |
Semifinal 1 |
|
94 |
Herr |
17:45 |
Libertà Futsal Club -
Stenungsunds Futsalförening
|
2-0
(2-0) |
Sundahallen |
Semifinal 2 |
|
96 |
Herr |
18:15 |
Färgelanda Futsal -
Stenungsunds Futsalförening
|
3-1
(3-1) |
Sundahallen |
Plac. 3-4 |
|
98 |
Herr |
18:45 |
FC Diaspora -
Libertà Futsal Club
|
0-1
(0-1) |
Sundahallen |
FINAL |
|