6 |
F08-1 |
|
Älvsjö AIK F08-vit -
IFK Stocksund F08 Vit
|
0-0
|
|
|
|
8 |
F08-1 |
|
Älvsjö AIK F08 Blå -
Stureby F08
|
0-0
|
|
|
|
10 |
F08-1 |
|
IFK Stocksund F08 Vit -
Älvsjö AIK F08 Blå
|
0-0
|
|
S&P-vallen lördag 11 november? |
|
23 |
F08-1 |
|
IFK Stocksund F08 Blå -
Stureby F08
|
2-3
|
|
|
|
26 |
F08-1 |
|
Älvsjö AIK F08 Blå -
IFK Stocksund F08 Blå
|
2-4
|
|
|
|
28 |
F08-1 |
|
Stureby F08 -
IFK Stocksund F08 Vit
|
1-7
|
|
|
|
35 |
F03-1 |
|
Sickla IF Röd -
Järla IF FK
|
0-3
(WO) |
|
|
|
47 |
F04-1 |
|
Enskede IK -
Enebybergs IF F04
|
3-0
(WO) |
|
|
|
111 |
F07-1 |
|
Hanvikens SK -
IFK Österåker
|
0-0
|
|
|
|
134 |
F07-3 |
|
Sollentuna FK Kärrdal -
Tullinge Fotboll
|
3-3
|
|
|
|
179 |
F05-4 |
|
IF Brommapojkarna -
Mälarhöjdens IK - Sätra
|
3-0
(WO) |
|
|
|
359 |
P05-1 |
|
Hammarby 3 -
Hanvikens SK Lag Vit
|
3-0
|
|
|
|
363 |
P05-1 |
|
Mälarhöjdens IK lag Gul -
Sollentuna FK: Sportfältet
|
1-1
|
|
|
|
371 |
P05-2 |
|
Vendelsö M -
AIK
|
2-2
|
|
|
|
383 |
P05-3 |
|
Jarlabergs IF -
Mälarhöjdens IK Grön
|
6-1
|
|
|
|
391 |
P05-4 |
|
Vallentuna BK -
BP P05-9
|
2-3
|
|
|
|
393 |
P05-4 |
|
Spårvägen P05:1 -
Vallentuna BK
|
0-0
|
|
|
|
414 |
P05-6 |
|
Norrtulls SK -
Tyresö FF P05 Krusboda
|
0-0
|
|
|
|
424 |
P06-1 |
|
Stvusta P06 Grön -
Täby FK
|
3-5
|
|
|
|
427 |
P06-1 |
|
AIK Vit Z -
Täby FK
|
5-5
|
|
|
|
432 |
P06-1 |
|
AIK Vit Z -
Sollentuna FK Helenelund
|
1-6
|
|
|
|
435 |
P06-2 |
|
Stvusta P06 Vit -
Boo FF
|
0-0
|
|
|
|
437 |
P06-2 |
|
Boo FF -
AIK Vit X
|
2-2
|
|
|
|
442 |
P06-2 |
|
AIK Vit X -
Stvusta P06 Vit
|
0-0
|
|
|
|
446 |
P06-2 |
|
Boo FF -
Sollentuna FK Norrviken
|
1-9
|
|
|
|
451 |
P06-3 |
|
Orminge FC -
Stureby SK Lag 1
|
0-0
|
|
|
|
454 |
P06-3 |
|
Stureby SK Lag 1 -
IFK Viksjö
|
0-0
|
|
|
|
468 |
P07-1 |
|
Spånga IS FK 6 -
Älvsjö AIK P07 orange lag I
|
1-3
|
|
|
|
487 |
P07-3 |
|
IFK Lidingö 07 -
Rågsveds IF P07grön
|
1-5
|
|
|
|
489 |
P07-3 |
|
IF Brommapojkarna P07-22 -
Rågsveds IF P07grön
|
3-6
|
|
|
|
503 |
P07-4 |
|
IFK Stocksund -
Torstens lärjungar bk
|
0-0
(WO) |
|
|
|
505 |
P07-5 |
|
Spånga IS FK 5 -
Reymersholms IK
|
0-0
|
|
|
|
506 |
P07-5 |
|
Segeltorps IF -
Sollentuna FK R/S
|
10-1
|
|
|
|
509 |
P07-5 |
|
Sollentuna FK R/S -
Spånga IS FK 5
|
0-0
|
|
|
|
515 |
P07-5 |
|
Spånga IS FK 5 -
Segeltorps IF
|
0-0
|
|
|
|
554 |
P08-3 |
|
IF Brommapojkarna 08-4 -
Älvsjö p08-gul
|
3-1
|
|
|
|
630 |
F04-2 |
|
Boo FF F04:1 -
Saltsjö Boo IF
|
0-0
|
|
|
|
640 |
F04-2 |
|
AIK F05 A -
Boo FF F04:1
|
0-3
(WO) |
|
|
|
651 |
P03-2 |
|
IFK Viksjö -
Norrtulls SK
|
0-0
|
|
|
|
653 |
P03-2 |
|
Norrtulls SK -
Hanvikens SK
|
5-0
|
|
|
|
654 |
P03-2 |
|
Skogås-Trångsunds FF -
IFK Viksjö
|
0-3
(WO) |
|
|
|
656 |
P03-2 |
|
IFK Viksjö -
Hanvikens SK
|
2-0
|
|
|
|
663 |
P03-4 |
|
Enebybergs IF 2 -
Hammarby p03 2
|
0-3
(WO) |
|
|
|
665 |
P03-4 |
|
Hammarby p03 2 -
Boo FF 12
|
1-6
|
|
|
|
668 |
P03-4 |
|
Enebybergs IF 2 -
Boo FF 12
|
1-3
|
|
|
|
679 |
P03-6 |
|
FC Djurholm -
Segeltorps IF
|
5-3
|
|
|
|
683 |
P03-6 |
|
Täby FK U1 -
Vendelsö IK
|
0-0
|
|
|
|
684 |
P03-6 |
|
FC Djurholm -
Spånga IS Lag 1
|
7-0
|
|
|
|
686 |
P03-6 |
|
Täby FK U1 -
FC Djurholm
|
2-5
|
|
|
|
690 |
F05 |
|
Täby FK F06:2 -
IFK Stocksund
|
0-3
(WO) |
|
1/8-final 2 |
|
701 |
F05 |
|
IFK Stocksund -
IF Brommapojkarna
|
0-3
(WO) |
|
Semifinal 1 |
|
705 |
F04 |
|
Sollentuna F04mitt -
Stuvsta IF
|
3-2
(FL) |
|
1/4-final 2 |
|
706 |
F04 |
|
Viggbyholms IK FF -
Enebybergs IF F04
|
3-0
(WO) |
|
1/4-final 3 |
|
712 |
P03 |
|
Norrtulls SK -
Djurgården P-03 Lag 4
|
5-4
(STR) |
|
1/8-final 2 |
|
716 |
P03 |
|
FC Djurholm -
Segeltorps IF
|
1-0
|
|
1/8-final 6 |
|
718 |
P03 |
|
IFK Viksjö -
Boo FF 12
|
4-0
|
|
1/8-final 8 |
|
732 |
P05 |
|
Hammarby 3 -
BP 05:17
|
2-0
|
|
1/8-final 7 |
|
571 |
P04-1 |
|
BP P04-4 -
Saltsjöbadens IF P04
|
0-0
|
|
|
|
586 |
P04-3 |
|
Brommapojkarna 6 -
Danderyd SK
|
3-0
(WO) |
|
Enl info från Danderyds SK så |
|
590 |
P04-3 |
|
Råsunda IS -
Tyresö FF Svart
|
0-3
(WO) |
|
|
|
593 |
P04-3 |
|
Råsunda IS -
Brommapojkarna 6
|
0-3
(WO) |
|
|
|
597 |
P04-4 |
|
Mälarhöjden GGWP -
Rågsveds IF P04 Gul
|
0-3
(WO) |
|
|
|
617 |
P04-6 |
|
BKBK -
Hägersten SK
|
0-3
(WO) |
|
|
|
623 |
P04-7 |
|
Karlbergs BK P04 Röd -
IFK Lidingö FK P04:A2
|
3-0
|
|
|
|
627 |
P04-8 |
|
Viggbyholms IK FF -
Sollentuna FK Vallen Nord
|
0-3
(WO) |
|
|
|
628 |
P04-8 |
|
Viggbyholms IK FF -
Spånga IS FK
|
0-11
|
|
|
|
756 |
F06-17 |
|
IFK Lidingö -
Hammarby IF 3
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
761 |
F06-18 |
|
FC Djursholm -
Täby FK 2
|
Dolt
|
|
|
|
764 |
F06-19 |
|
Sollentuna FK Silverdal SVART -
Sollentuna FK Silverdal VIT
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
765 |
F06-20 |
|
Mälarhöjdens IK -
IFK Stocksund Blå
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
766 |
F06-20 |
|
IFK Stocksund Vit -
Mälarhöjdens IK
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
767 |
F06-20 |
|
IFK Stocksund Blå -
IFK Stocksund Vit
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
771 |
F07-17 |
|
FC Djursholm -
IK FREJ
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
772 |
F07-17 |
|
BP F07-6 -
FC Djursholm
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
774 |
F07-18 |
|
Tullinge Fotboll -
Huddinge IF
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
780 |
F07-20 |
|
Sollentuna FK Kärrdal -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
786 |
F07-22 |
|
Ängby IF F07 -
Järla IF
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
795 |
F08-18 |
|
Stureby F08 -
IFK Stocksund F08 Blå
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
796 |
F08-18 |
|
IFK Stocksund F08 Vit -
Älvsjö AIK F08 Blå
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
797 |
F08-18 |
|
IFK Stocksund F08 Blå -
IFK Stocksund F08 Vit
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
798 |
F08-18 |
|
Älvsjö AIK F08 Blå -
Stureby F08
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
799 |
F08-18 |
|
Älvsjö AIK F08 Blå -
IFK Stocksund F08 Blå
|
Dolt
|
|
|
|
800 |
F08-18 |
|
Stureby F08 -
IFK Stocksund F08 Vit
|
Dolt
|
|
|
|
804 |
P06-18 |
|
Älvsjö AIK FF - P06 Lila -
IFK Österåker P06:Röd
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
806 |
P06-18 |
|
IFK Österåker P06:Röd -
Sollentuna FK Helenelund
|
Dolt
|
|
|
|
808 |
P06-19 |
|
AIK Vit Z -
FC Djursholm 2
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
809 |
P06-19 |
|
AIK Vit X -
AIK Vit Z
|
Dolt
|
|
|
|
810 |
P06-20 |
|
Stureby SK Lag 1 -
Stvusta P06 Vit
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
811 |
P06-20 |
|
IFK Österåker P06:Blå -
Stureby SK Lag 1
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
812 |
P06-20 |
|
Stvusta P06 Vit -
IFK Österåker P06:Blå
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
813 |
P06-21 |
|
Orminge FC -
Älvsjö AIK P06 Röd
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
816 |
P06-22 |
|
IFK Viksjö -
Boo FF
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
820 |
P07-17 |
|
Spånga IS FK 6 -
IF BP P07 TM
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
821 |
P07-17 |
|
Rågsveds IF P07grön -
Spånga IS FK 6
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
825 |
P07-18 |
|
Boo FF P07:10 -
Sickla IF blå
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
826 |
P07-18 |
|
Älvsjö AIK P07 orange lag I -
IFK Vaxholm
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
827 |
P07-18 |
|
Sickla IF blå -
Älvsjö AIK P07 orange lag I
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
828 |
P07-18 |
|
IFK Vaxholm -
Boo FF P07:10
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
829 |
P07-18 |
|
IFK Vaxholm -
Sickla IF blå
|
Dolt
|
|
eget arr |
|
834 |
P07-19 |
|
Täby United FC -
Segeltorps IF
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
837 |
P07-20 |
|
Torstens lärjungar bk -
Reymersholms IK
|
0-0
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
840 |
P07-20 |
|
IFK Aspudden Tellus Gul 1 -
Torstens lärjungar bk
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
843 |
P07-21 |
|
Årsta FF P07 Svart -
Örby IS P07 Röd
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
846 |
P07-21 |
|
Älvsjö AIK P07 orange lag II -
Årsta FF P07 Svart
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
849 |
P07-22 |
|
Älvsjö P07 Gul -
Örby IS P07 Blå
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
850 |
P07-22 |
|
Bollstanäs SK P07-2 gul -
Älvsjö P07 Vit
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
852 |
P07-22 |
|
Älvsjö P07 Vit -
Älvsjö P07 Gul
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
855 |
P07-23 |
|
DIF P07-5 -
Sollentuna FK R/S
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
856 |
P07-23 |
|
5:an grupp 1 -
Saltsjö-Boo IF
|
Dolt
(WO) |
|
Matchen annulerad |
|
857 |
P07-23 |
|
Sollentuna FK R/S -
5:an grupp 1
|
Dolt
(WO) |
|
Matchen annulerad |
|
859 |
P07-23 |
|
Saltsjö-Boo IF -
Sollentuna FK R/S
|
0-0
|
|
Arrangeras a |
|
860 |
P07-23 |
|
DIF P07-5 -
5:an grupp 1
|
Dolt
(WO) |
|
Matchen annulerad |
|
861 |
P07-24 |
|
IFK Stocksund -
Spånga IS FK 5
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
862 |
P07-24 |
|
IFK Lidingö 07 -
Spånga IS FK
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
863 |
P07-24 |
|
Spånga IS FK 5 -
IFK Lidingö 07
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
864 |
P07-24 |
|
Spånga IS FK -
IFK Stocksund
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
865 |
P07-24 |
|
Spånga IS FK -
Spånga IS FK 5
|
Dolt
|
|
|
|
867 |
P08-17 |
|
Jarlabergs IF Svart -
IF Brommapojkarna 08-4
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
870 |
P08-17 |
|
Älvsjö AIK P-08 Röd -
Jarlabergs IF Svart
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
871 |
P08-17 |
|
Älvsjö AIK P-08 Röd -
IF Brommapojkarna 08-4
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
872 |
P08-17 |
|
Jarlabergs IF Svart -
Hanvikens SK Röd
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
873 |
P08-18 |
|
Spånga p08-9 -
Mälarhöjden IK
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
874 |
P08-18 |
|
Karlbergs BK P08 Grön -
Hanvikens SK Vit
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
875 |
P08-18 |
|
Mälarhöjden IK -
Karlbergs BK P08 Grön
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
878 |
P08-18 |
|
Spånga p08-9 -
Karlbergs BK P08 Grön
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
879 |
P08-19 |
|
Jarlabergs IF Gul -
Värmdö IF
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
884 |
P08-19 |
|
Jarlabergs IF Gul -
Älvsjö AIK svart
|
Dolt
|
|
|
|
886 |
P08-20 |
|
Älvsjö AIK P08Lila -
IFK Haninge
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
888 |
P08-20 |
|
IFK Haninge -
Älvsjö AIK P08 Blå
|
Dolt
|
|
Arrangeras av hemmalaget |
|
893 |
F03 |
|
Sickla IF Röd -
Stocksunds IF
|
0-3
(WO) |
|
Plac. 5-6 |
|