37 |
F8-1 |
08:00 |
Huddinge IF Dragons -
Vasalunds IF
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
38 |
F8-1 |
08:00 |
Spånga IS F04 lag 2:1 -
Hässelby SK vit
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
39 |
F8-1 |
08:00 |
Järla IF Vit -
Pappas Pojkar FF
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
40 |
F10-2 |
08:00 |
Ekerö IK Svart -
Vasalunds IF
|
0-4
|
Spånga IP SPÅ1 |
|
|
41 |
F8-2 |
08:40 |
Huddinge IF Trolls -
Årsta FF
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
42 |
F8-2 |
08:40 |
Spånga IS F04 lag 2:2 -
Hässelby SK F04 svart
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
43 |
F8-2 |
08:40 |
IFK Österåker -
Järla IF Svart
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
44 |
F10-3 |
08:40 |
Ängby IF -
IK Frej Svart
|
0-3
(WO) |
Spånga IP SPÅ2 |
|
|
45 |
F8-1 |
09:20 |
Hässelby SK vit -
Huddinge IF Dragons
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
46 |
F8-1 |
09:20 |
Vasalunds IF -
Järla IF Vit
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
47 |
F8-1 |
09:20 |
Pappas Pojkar FF -
Spånga IS F04 lag 2:1
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
48 |
F8-2 |
10:00 |
Hässelby SK F04 svart -
Huddinge IF Trolls
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
49 |
F8-2 |
10:00 |
Årsta FF -
IFK Österåker
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
50 |
F8-2 |
10:00 |
Järla IF Svart -
Spånga IS F04 lag 2:2
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
51 |
F8-1 |
10:40 |
Järla IF Vit -
Hässelby SK vit
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
52 |
F8-1 |
10:40 |
Vasalunds IF -
Pappas Pojkar FF
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
53 |
F8-1 |
10:40 |
Huddinge IF Dragons -
Spånga IS F04 lag 2:1
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
54 |
F10-3 |
10:40 |
IK Frej Svart -
Skå IK F02/03
|
1-0
|
Spånga IP SPÅ2 |
|
|
55 |
F8-2 |
11:20 |
IFK Österåker -
Hässelby SK F04 svart
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
56 |
F8-2 |
11:20 |
Årsta FF -
Järla IF Svart
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
57 |
F8-2 |
11:20 |
Huddinge IF Trolls -
Spånga IS F04 lag 2:2
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
58 |
F10-1 |
11:20 |
Spånga IS FK lag 2 -
|
3-0
(WO) |
Spånga IP SPÅ2 |
|
|
59 |
F7-1 |
12:00 |
Örby IS F05 -
Huddinge IF
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
60 |
F7-1 |
12:00 |
Spånga F05:1 -
Kallhälls FF
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
61 |
F8-1 |
12:30 |
Hässelby SK vit -
Vasalunds IF
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
62 |
F8-1 |
12:30 |
Pappas Pojkar FF -
Huddinge IF Dragons
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
63 |
F8-1 |
12:30 |
Spånga IS F04 lag 2:1 -
Järla IF Vit
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
64 |
F10-3 |
12:40 |
Skå IK F02/03 -
Ängby IF
|
4-1
|
Spånga IP SPÅ2 |
|
|
65 |
F7-1 |
13:10 |
Huddinge IF -
Spånga F05:1
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
66 |
F7-1 |
13:10 |
Kallhälls FF -
Örby IS F05
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
67 |
F8-2 |
13:40 |
Hässelby SK F04 svart -
Årsta FF
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
68 |
F8-2 |
13:40 |
Järla IF Svart -
Huddinge IF Trolls
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
69 |
F8-2 |
13:40 |
Spånga IS F04 lag 2:2 -
IFK Österåker
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
70 |
F7-1 |
14:20 |
Kallhälls FF -
Huddinge IF
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
71 |
F7-1 |
14:20 |
Örby IS F05 -
Spånga F05:1
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
72 |
F9-1 |
14:50 |
Boo FF 3 -
Ängby IF Vit
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
73 |
F9-1 |
14:50 |
Vendelsö IK F03 vit -
IFK LIdingö FK F03:5
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
74 |
F9-1 |
14:50 |
Spånga IS FK F03-1 Blå -
Stureby SK
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
75 |
F7-1 |
15:30 |
Spånga F05:1 -
Kallhälls FF
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
76 |
F10-5 |
15:30 |
Saltsjöbadens IF -
IK Frej Gul
|
3-2
|
Spånga IP SPÅ1 |
|
|
77 |
F10-5 |
15:30 |
Danderyds Sk -
Spånga IS FK lag 1
|
1-0
|
Spånga IP SPÅ2 |
|
|
78 |
F9-2 |
16:00 |
BKBK (Bagarmossen Kärrtorp) -
Ängby IF Grön
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
79 |
F9-2 |
16:00 |
Vendelsö IK Blå -
Enskede F03:3
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
80 |
F9-2 |
16:00 |
IFK Lidingö -
Spånga IS FK F03-2
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
81 |
F10-5 |
16:30 |
IK Frej Gul -
Danderyds Sk
|
5-0
|
Spånga IP SPÅ1 |
|
|
82 |
F10-5 |
16:30 |
Spånga IS FK lag 1 -
Saltsjöbadens IF
|
0-5
|
Spånga IP SPÅ2 |
|
|
83 |
F9-1 |
16:40 |
IFK LIdingö FK F03:5 -
Boo FF 3
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
84 |
F9-1 |
16:40 |
Ängby IF Vit -
Spånga IS FK F03-1 Blå
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
85 |
F9-1 |
16:40 |
Stureby SK -
Vendelsö IK F03 vit
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
86 |
F9-2 |
17:20 |
Enskede F03:3 -
BKBK (Bagarmossen Kärrtorp)
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
87 |
F9-2 |
17:20 |
Ängby IF Grön -
IFK Lidingö
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
88 |
F9-2 |
17:20 |
Spånga IS FK F03-2 -
Vendelsö IK Blå
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
89 |
F10-5 |
17:30 |
Spånga IS FK lag 1 -
IK Frej Gul
|
1-0
|
Spånga IP SPÅ1 |
|
|
90 |
F10-5 |
17:30 |
Saltsjöbadens IF -
Danderyds Sk
|
7-1
|
Spånga IP SPÅ2 |
|
|
91 |
F9-1 |
18:00 |
Spånga IS FK F03-1 Blå -
IFK LIdingö FK F03:5
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
92 |
F9-1 |
18:00 |
Ängby IF Vit -
Stureby SK
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
93 |
F9-1 |
18:00 |
Boo FF 3 -
Vendelsö IK F03 vit
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
94 |
F9-2 |
18:40 |
IFK Lidingö -
Enskede F03:3
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
95 |
F9-2 |
18:40 |
Ängby IF Grön -
Spånga IS FK F03-2
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
96 |
F9-2 |
18:40 |
BKBK (Bagarmossen Kärrtorp) -
Vendelsö IK Blå
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
97 |
F9-1 |
19:20 |
IFK LIdingö FK F03:5 -
Ängby IF Vit
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
98 |
F9-1 |
19:20 |
Stureby SK -
Boo FF 3
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
99 |
F9-1 |
19:20 |
Vendelsö IK F03 vit -
Spånga IS FK F03-1 Blå
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
|
|
100 |
F9-2 |
20:00 |
Enskede F03:3 -
Ängby IF Grön
|
Dolt
|
Fotbollshallen 51 |
|
|
101 |
F9-2 |
20:00 |
Spånga IS FK F03-2 -
BKBK (Bagarmossen Kärrtorp)
|
Dolt
|
Fotbollshallen 52 |
|
|
102 |
F9-2 |
20:00 |
Vendelsö IK Blå -
IFK Lidingö
|
Dolt
|
Fotbollshallen 53 |
Utgår |
|