61 |
F07M-1 |
08:20 |
Bagarmossen Kärrtorp 2 -
Boo FF 07:4 Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
62 |
F07M-1 |
08:20 |
Ekerö IK Blå -
Hässelby SK F07 Svart
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
191 |
F09-1 |
08:20 |
Ekerö IK Blå -
Hammarby IF F 2009:2 Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
192 |
F09-1 |
08:20 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Hässelby SK FF Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
215 |
F09-5 |
08:20 |
Kallhälls FF -
Ers Ekerö IK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
216 |
F09-5 |
08:20 |
Boo FF F09:2 -
Älta Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
1 |
P07M-1 |
08:20 |
AIK P07 Orange -
DIF P07-6
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
2 |
P07M-1 |
08:20 |
Bele Barkarby 7 -
Råsunda IS
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
21 |
P07M-3 |
09:00 |
Hässelby SK FF P07-2 röd -
EIK 07 Vit
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
22 |
P07M-3 |
09:00 |
Täby FK -
Tullinge FK grön
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
71 |
F07M-2 |
09:00 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Danderyds SK
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
72 |
F07M-2 |
09:00 |
Ekerö IK Vit -
Huddinge IF
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
197 |
F09-2 |
09:00 |
Ekerö IK Vit -
IFK Lidingö f09:7 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
198 |
F09-2 |
09:00 |
Bagarmossen Kärrtorp lag 2 -
Älta Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
221 |
P09-1 |
09:00 |
Hässelby SK FF P09 Svart tiger -
Mörtnäs IF Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
222 |
P09-1 |
09:00 |
Boo FF P09:10 -
Spånga lag 7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
11 |
P07M-2 |
09:00 |
Bele Barkarby 6 -
EIK 07 Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
12 |
P07M-2 |
09:00 |
Sköndals IK P07 Sandåkra -
IFK Lidingö FK 10
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
182 |
F11-1 |
09:00 |
IFK Viksjö Gul -
Spånga FK F11-2
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
31 |
P07M-4 |
09:40 |
Brommapojkarna 07:5 -
Hässelby SK FF P07-2 vit
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
32 |
P07M-4 |
09:40 |
Spånga IS FK - 2 -
Tullinge FK vit
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
63 |
F07M-1 |
09:40 |
Älta IF Svart -
Bagarmossen Kärrtorp 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
64 |
F07M-1 |
09:40 |
Boo FF 07:4 Gul -
Ekerö IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
193 |
F09-1 |
09:40 |
Hammarby IF F 2009:2 Grön -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
194 |
F09-1 |
09:40 |
Hässelby SK FF Röd -
Ekerö IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
217 |
F09-5 |
09:40 |
Ers Bagarmossen -
Boo FF F09:2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
218 |
F09-5 |
09:40 |
Älta Vit -
Kallhälls FF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
3 |
P07M-1 |
09:40 |
Stuvsta IF 3 -
AIK P07 Orange
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
4 |
P07M-1 |
09:40 |
DIF P07-6 -
Bele Barkarby 7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
239 |
P09-4 |
09:40 |
Hässelby SK FF p09 röd -
Pappas Pojkar FF
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
240 |
P09-4 |
09:40 |
Ekerö IK 1 Blå -
BP 09-22
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
23 |
P07M-3 |
10:20 |
Ängby If grön -
Hässelby SK FF P07-2 röd
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
24 |
P07M-3 |
10:20 |
EIK 07 Vit -
Täby FK
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
73 |
F07M-2 |
10:20 |
Ursvik Svart -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
74 |
F07M-2 |
10:20 |
Danderyds SK -
Ekerö IK Vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
199 |
F09-2 |
10:20 |
IFK Lidingö f09:7 1 -
Bagarmossen Kärrtorp lag 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
200 |
F09-2 |
10:20 |
Älta Gul -
Ekerö IK Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
223 |
P09-1 |
10:20 |
Mörtnäs IF Grön -
Boo FF P09:10
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
224 |
P09-1 |
10:20 |
Spånga lag 7 -
Hässelby SK FF P09 Svart tiger
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
13 |
P07M-2 |
10:20 |
Sickla IF Svart -
Bele Barkarby 6
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
14 |
P07M-2 |
10:20 |
EIK 07 Blå -
Sköndals IK P07 Sandåkra
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
183 |
F11-1 |
10:20 |
Spånga IS F11:3 -
Hässelby SK FF F-11 LAG 2
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
184 |
F11-1 |
10:20 |
Hässelby SK FF F-11 LAG 1 -
IFK Viksjö Gul
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
33 |
P07M-4 |
11:00 |
Ängby IF P07 Röd/Vit 1 -
Brommapojkarna 07:5
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
34 |
P07M-4 |
11:00 |
Hässelby SK FF P07-2 vit -
Spånga IS FK - 2
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
65 |
F07M-1 |
11:00 |
Hässelby SK F07 Svart -
Älta IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
66 |
F07M-1 |
11:00 |
Bagarmossen Kärrtorp 2 -
Ekerö IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
195 |
F09-1 |
11:00 |
Hässelby SK FF Röd -
Hammarby IF F 2009:2 Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
196 |
F09-1 |
11:00 |
Ekerö IK Blå -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
219 |
F09-5 |
11:00 |
Älta Vit -
Ers Hässelby
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
220 |
F09-5 |
11:00 |
Kallhälls FF -
Boo FF F09:2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
5 |
P07M-1 |
11:00 |
Råsunda IS -
Stuvsta IF 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
6 |
P07M-1 |
11:00 |
AIK P07 Orange -
Bele Barkarby 7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
241 |
P09-4 |
11:00 |
Pappas Pojkar FF -
Ekerö IK 1 Blå
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
242 |
P09-4 |
11:00 |
BP 09-22 -
Hässelby SK FF p09 röd
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
25 |
P07M-3 |
11:40 |
Tullinge FK grön -
Ängby If grön
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
26 |
P07M-3 |
11:40 |
Hässelby SK FF P07-2 röd -
Täby FK
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
75 |
F07M-2 |
11:40 |
Huddinge IF -
Ursvik Svart
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
76 |
F07M-2 |
11:40 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Ekerö IK Vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
201 |
F09-2 |
11:40 |
Älta Gul -
IFK Lidingö f09:7 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
202 |
F09-2 |
11:40 |
Ekerö IK Vit -
Bagarmossen Kärrtorp lag 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
225 |
P09-1 |
11:40 |
Spånga lag 7 -
Mörtnäs IF Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
226 |
P09-1 |
11:40 |
Hässelby SK FF P09 Svart tiger -
Boo FF P09:10
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
15 |
P07M-2 |
11:40 |
IFK Lidingö FK 10 -
Sickla IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
16 |
P07M-2 |
11:40 |
Bele Barkarby 6 -
Sköndals IK P07 Sandåkra
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
187 |
F11-1 |
11:40 |
Spånga IS F11:3 -
Hässelby SK FF F-11 LAG 1
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
188 |
F11-1 |
11:40 |
Spånga FK F11-2 -
Hässelby SK FF F-11 LAG 2
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
35 |
P07M-4 |
12:20 |
Tullinge FK vit -
Ängby IF P07 Röd/Vit 1
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
36 |
P07M-4 |
12:20 |
Brommapojkarna 07:5 -
Spånga IS FK - 2
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
51 |
F07L-1 |
12:20 |
Boo FF 07:4 Blå -
Hässelby SK F07 Röd
|
Dolt
|
Grimsta/Hässelängens BP HÄ |
|
|
67 |
F07M-1 |
12:20 |
Älta IF Svart -
Boo FF 07:4 Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
68 |
F07M-1 |
12:20 |
Hässelby SK F07 Svart -
Bagarmossen Kärrtorp 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
203 |
F09-3 |
12:20 |
Spånga IS FK2 -
Västerhaninge IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
204 |
F09-3 |
12:20 |
Hässelby SK FF Svart -
Älta Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
227 |
P09-2 |
12:20 |
Hässelby SK FF P09 Vit 1 -
Mörtnäs IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
228 |
P09-2 |
12:20 |
Boo FF P09:7 -
Spånga lag 8
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
7 |
P07M-1 |
12:20 |
Stuvsta IF 3 -
DIF P07-6
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
8 |
P07M-1 |
12:20 |
Råsunda IS -
AIK P07 Orange
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
243 |
P09-4 |
12:20 |
BP 09-22 -
Pappas Pojkar FF
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
244 |
P09-4 |
12:20 |
Hässelby SK FF p09 röd -
Ekerö IK 1 Blå
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
27 |
P07M-3 |
13:00 |
Ängby If grön -
EIK 07 Vit
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
28 |
P07M-3 |
13:00 |
Tullinge FK grön -
Hässelby SK FF P07-2 röd
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
52 |
F07L-1 |
13:00 |
Stureby SK F07 -
Ursvik Gul
|
Dolt
|
Grimsta/Hässelängens BP HÄ |
|
|
77 |
F07M-2 |
13:00 |
Ursvik Svart -
Danderyds SK
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
78 |
F07M-2 |
13:00 |
Huddinge IF -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
209 |
F09-4 |
13:00 |
Hammarby IF F 2009:2 Vit -
IFK Lidingö f09:7 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
210 |
F09-4 |
13:00 |
Bagarmossen Kärrtorp lag 3 -
Spånga IS FK4
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
233 |
P09-3 |
13:00 |
Hässelby SK FF P09 Vit 2 -
Mörtnäs IF Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
234 |
P09-3 |
13:00 |
Brommapojkarna P09-24 -
Spånga lag 9
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
17 |
P07M-2 |
13:00 |
Sickla IF Svart -
EIK 07 Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
18 |
P07M-2 |
13:00 |
IFK Lidingö FK 10 -
Bele Barkarby 6
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
189 |
F11-1 |
13:00 |
IFK Viksjö Gul -
Spånga IS F11:3
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
190 |
F11-1 |
13:00 |
Hässelby SK FF F-11 LAG 1 -
Spånga FK F11-2
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
37 |
P07M-4 |
13:40 |
Ängby IF P07 Röd/Vit 1 -
Hässelby SK FF P07-2 vit
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
38 |
P07M-4 |
13:40 |
Tullinge FK vit -
Brommapojkarna 07:5
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
81 |
P07L-1 |
13:40 |
Bele Barkarby -
Tyresö FF Slottet
|
Dolt
(WO) |
Grimsta/Hässelängens BP HÄ |
|
|
69 |
F07M-1 |
13:40 |
Ekerö IK Blå -
Älta IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
70 |
F07M-1 |
13:40 |
Boo FF 07:4 Gul -
Hässelby SK F07 Svart
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
205 |
F09-3 |
13:40 |
Västerhaninge IF -
Hässelby SK FF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
206 |
F09-3 |
13:40 |
Älta Svart -
Spånga IS FK2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
229 |
P09-2 |
13:40 |
Mörtnäs IF Svart -
Boo FF P09:7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
230 |
P09-2 |
13:40 |
Spånga lag 8 -
Hässelby SK FF P09 Vit 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
9 |
P07M-1 |
13:40 |
Bele Barkarby 7 -
Stuvsta IF 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
10 |
P07M-1 |
13:40 |
DIF P07-6 -
Råsunda IS
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
186 |
F11-1 |
14:00 |
Hässelby SK FF F-11 LAG 2 -
IFK Viksjö Gul
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
41 |
P07M-5 |
14:20 |
Hässelby SK P07-8 -
IF Brommapojkarna P07-7
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
42 |
P07M-5 |
14:20 |
Kälvesta IOFF -
Tullinge FK
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
82 |
P07L-1 |
14:20 |
Sollentuna P07 Töjnan -
Åkersberga BK
|
Dolt
|
Grimsta/Hässelängens BP HÄ |
|
|
79 |
F07M-2 |
14:20 |
Ekerö IK Vit -
Ursvik Svart
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
80 |
F07M-2 |
14:20 |
Danderyds SK -
Huddinge IF
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
211 |
F09-4 |
14:20 |
IFK Lidingö f09:7 2 -
Bagarmossen Kärrtorp lag 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
212 |
F09-4 |
14:20 |
Spånga IS FK4 -
Hammarby IF F 2009:2 Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
235 |
P09-3 |
14:20 |
Mörtnäs IF Vit -
Brommapojkarna P09-24
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
236 |
P09-3 |
14:20 |
Spånga lag 9 -
Hässelby SK FF P09 Vit 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
19 |
P07M-2 |
14:20 |
Sköndals IK P07 Sandåkra -
Sickla IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
20 |
P07M-2 |
14:20 |
EIK 07 Blå -
IFK Lidingö FK 10
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
29 |
P07M-3 |
15:00 |
Täby FK -
Ängby If grön
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
30 |
P07M-3 |
15:00 |
EIK 07 Vit -
Tullinge FK grön
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
53 |
F07L-1 |
15:00 |
Älta IF Gul -
Boo FF 07:4 Blå
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
54 |
F07L-1 |
15:00 |
Hässelby SK F07 Röd -
Stureby SK F07
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
207 |
F09-3 |
15:00 |
Älta Svart -
Västerhaninge IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
208 |
F09-3 |
15:00 |
Spånga IS FK2 -
Hässelby SK FF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
231 |
P09-2 |
15:00 |
Spånga lag 8 -
Mörtnäs IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
232 |
P09-2 |
15:00 |
Hässelby SK FF P09 Vit 1 -
Boo FF P09:7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
91 |
P07L-2 |
15:00 |
IFK VAXHOLM -
Sickla IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
92 |
P07L-2 |
15:00 |
Tullinge FK -
Årsta FF P07Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
39 |
P07M-4 |
15:40 |
Spånga IS FK - 2 -
Ängby IF P07 Röd/Vit 1
|
Dolt
|
Grimsta IP GR1 |
|
|
40 |
P07M-4 |
15:40 |
Hässelby SK FF P07-2 vit -
Tullinge FK vit
|
Dolt
|
Grimsta IP GR2 |
|
|
43 |
P07M-5 |
15:40 |
Ängby IF P07 Röd/Vit 2 -
Hässelby SK P07-8
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
44 |
P07M-5 |
15:40 |
IF Brommapojkarna P07-7 -
Kälvesta IOFF
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
213 |
F09-4 |
15:40 |
Spånga IS FK4 -
IFK Lidingö f09:7 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
214 |
F09-4 |
15:40 |
Hammarby IF F 2009:2 Vit -
Bagarmossen Kärrtorp lag 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
237 |
P09-3 |
15:40 |
Spånga lag 9 -
Mörtnäs IF Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
238 |
P09-3 |
15:40 |
Hässelby SK FF P09 Vit 2 -
Brommapojkarna P09-24
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
83 |
P07L-1 |
15:40 |
Vendelsö IK Blå -
Bele Barkarby
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
84 |
P07L-1 |
15:40 |
Tyresö FF Slottet -
Sollentuna P07 Töjnan
|
Dolt
(WO) |
Hässelby IP IP6 |
|
|
55 |
F07L-1 |
16:20 |
Ursvik Gul -
Älta IF Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
56 |
F07L-1 |
16:20 |
Boo FF 07:4 Blå -
Stureby SK F07
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
245 |
P09-5 |
16:20 |
Hässelby SK FF p09 röd 2 -
Spånga
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
246 |
P09-5 |
16:20 |
Ekerö IK 1 Gul -
Änbgy IF P09 Röd - 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
251 |
P09-6 |
16:20 |
Hässelby SK FF p09 röd 3 -
Spånga IS FK 5
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
252 |
P09-6 |
16:20 |
Hässelby SK FF P09 Svart Lejon -
Ängby IF P09 Röd - 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
93 |
P07L-2 |
16:20 |
Ängby Gul -
IFK VAXHOLM
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
94 |
P07L-2 |
16:20 |
Sickla IF Svart -
Tullinge FK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
45 |
P07M-5 |
17:00 |
Tullinge FK -
Ängby IF P07 Röd/Vit 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
46 |
P07M-5 |
17:00 |
Hässelby SK P07-8 -
Kälvesta IOFF
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
85 |
P07L-1 |
17:00 |
Åkersberga BK -
Vendelsö IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
86 |
P07L-1 |
17:00 |
Bele Barkarby -
Sollentuna P07 Töjnan
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
57 |
F07L-1 |
17:40 |
Älta IF Gul -
Hässelby SK F07 Röd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
58 |
F07L-1 |
17:40 |
Ursvik Gul -
Boo FF 07:4 Blå
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
247 |
P09-5 |
17:40 |
Spånga -
Ekerö IK 1 Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
248 |
P09-5 |
17:40 |
Änbgy IF P09 Röd - 1 -
Hässelby SK FF p09 röd 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
253 |
P09-6 |
17:40 |
Spånga IS FK 5 -
Hässelby SK FF P09 Svart Lejon
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
254 |
P09-6 |
17:40 |
Ängby IF P09 Röd - 2 -
Hässelby SK FF p09 röd 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
95 |
P07L-2 |
17:40 |
Årsta FF P07Röd -
Ängby Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
96 |
P07L-2 |
17:40 |
IFK VAXHOLM -
Tullinge FK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
47 |
P07M-5 |
18:20 |
Ängby IF P07 Röd/Vit 2 -
IF Brommapojkarna P07-7
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
48 |
P07M-5 |
18:20 |
Tullinge FK -
Hässelby SK P07-8
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
87 |
P07L-1 |
18:20 |
Vendelsö IK Blå -
Tyresö FF Slottet
|
Dolt
(WO) |
Hässelby IP IP5 |
|
|
89 |
P07L-1 |
18:20 |
Sollentuna P07 Töjnan -
Vendelsö IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
88 |
P07L-1 |
18:20 |
Åkersberga BK -
Bele Barkarby
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
59 |
F07L-1 |
19:00 |
Stureby SK F07 -
Älta IF Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
60 |
F07L-1 |
19:00 |
Hässelby SK F07 Röd -
Ursvik Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
249 |
P09-5 |
19:00 |
Änbgy IF P09 Röd - 1 -
Spånga
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
250 |
P09-5 |
19:00 |
Hässelby SK FF p09 röd 2 -
Ekerö IK 1 Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
255 |
P09-6 |
19:00 |
Ängby IF P09 Röd - 2 -
Spånga IS FK 5
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
256 |
P09-6 |
19:00 |
Hässelby SK FF p09 röd 3 -
Hässelby SK FF P09 Svart Lejon
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
97 |
P07L-2 |
19:00 |
Ängby Gul -
Sickla IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
98 |
P07L-2 |
19:00 |
Årsta FF P07Röd -
IFK VAXHOLM
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
49 |
P07M-5 |
19:40 |
Kälvesta IOFF -
Ängby IF P07 Röd/Vit 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
50 |
P07M-5 |
19:40 |
IF Brommapojkarna P07-7 -
Tullinge FK
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
90 |
P07L-1 |
19:40 |
Tyresö FF Slottet -
Åkersberga BK
|
Dolt
(WO) |
Hässelby IP IP6 |
|
|
99 |
P07L-2 |
20:00 |
Tullinge FK -
Ängby Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
100 |
P07L-2 |
20:00 |
Sickla IF Svart -
Årsta FF P07Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|