85 |
Herr-17 |
09:00 |
Ödsmåls IK Lag 1 -
Stenungsunds IF 1
|
0-2
|
Sundahallen A |
|
|
86 |
Herr-17 |
09:15 |
Stångenäs AIS -
IFK Uddevalla Futsal
|
0-1
|
Sundahallen A |
|
|
87 |
Herr-18 |
09:30 |
Avenyn United FC -
Vallens IF 1
|
1-0
|
Sundahallen A |
|
|
88 |
Herr-18 |
09:45 |
IFK Valla -
Stala IF
|
1-0
|
Sundahallen A |
|
|
89 |
Herr-17 |
10:00 |
Borås AIK -
Ödsmåls IK Lag 1
|
2-1
|
Sundahallen A |
|
|
90 |
Herr-17 |
10:15 |
Stenungsunds IF 1 -
Stångenäs AIS
|
0-1
|
Sundahallen A |
|
|
91 |
Herr-18 |
10:30 |
Libertà Futsal Club -
Avenyn United FC
|
3-1
|
Sundahallen A |
|
|
92 |
Herr-18 |
10:45 |
Vallens IF 1 -
IFK Valla
|
0-0
|
Sundahallen A |
|
|
93 |
Dam-17 |
11:00 |
G-S Orust Svart -
Kungsbacka DFF
|
1-0
|
Sundahallen A |
|
|
94 |
Dam-17 |
11:15 |
Torslanda IK -
Stenungsunds IF 2
|
2-0
|
Sundahallen A |
|
|
95 |
Dam-18 |
11:30 |
Göteborg Futsal Club -
Hovås Billdal IF
|
0-1
|
Sundahallen A |
|
|
96 |
Dam-18 |
11:45 |
Qviding FIF -
Stångenäs AIS
|
0-1
|
Sundahallen A |
|
|
97 |
Herr-17 |
12:00 |
IFK Uddevalla Futsal -
Borås AIK
|
1-1
|
Sundahallen A |
|
|
98 |
Herr-17 |
12:15 |
Ödsmåls IK Lag 1 -
Stångenäs AIS
|
0-1
|
Sundahallen A |
|
|
99 |
Herr-18 |
12:30 |
Stala IF -
Libertà Futsal Club
|
2-0
|
Sundahallen A |
|
|
100 |
Herr-18 |
12:45 |
Avenyn United FC -
IFK Valla
|
2-0
|
Sundahallen A |
|
|
101 |
Dam-17 |
13:00 |
Torslanda IK -
Kungsbacka DFF
|
1-0
|
Sundahallen A |
|
|
102 |
Dam-17 |
13:15 |
Stenungsunds IF 2 -
G-S Orust Svart
|
0-1
|
Sundahallen A |
|
|
103 |
Dam-18 |
13:30 |
Qviding FIF -
Hovås Billdal IF
|
1-0
|
Sundahallen A |
|
|
104 |
Dam-18 |
13:45 |
Stångenäs AIS -
Göteborg Futsal Club
|
1-2
|
Sundahallen A |
|
|
105 |
Herr-17 |
14:00 |
Borås AIK -
Stenungsunds IF 1
|
1-1
|
Sundahallen A |
|
|
106 |
Herr-17 |
14:15 |
IFK Uddevalla Futsal -
Ödsmåls IK Lag 1
|
3-0
|
Sundahallen A |
|
|
107 |
Herr-18 |
14:30 |
Libertà Futsal Club -
Vallens IF 1
|
1-1
|
Sundahallen A |
|
|
108 |
Herr-18 |
14:45 |
Stala IF -
Avenyn United FC
|
0-0
|
Sundahallen A |
|
|
109 |
Dam-17 |
15:00 |
Kungsbacka DFF -
Stenungsunds IF 2
|
2-0
|
Sundahallen A |
|
|
110 |
Dam-17 |
15:15 |
G-S Orust Svart -
Torslanda IK
|
0-2
|
Sundahallen A |
|
|
111 |
Dam-18 |
15:30 |
Hovås Billdal IF -
Stångenäs AIS
|
0-0
|
Sundahallen A |
|
|
112 |
Dam-18 |
15:45 |
Göteborg Futsal Club -
Qviding FIF
|
2-0
|
Sundahallen A |
|
|
113 |
Herr-17 |
16:00 |
Stångenäs AIS -
Borås AIK
|
1-1
|
Sundahallen A |
|
|
114 |
Herr-17 |
16:15 |
Stenungsunds IF 1 -
IFK Uddevalla Futsal
|
1-4
|
Sundahallen A |
|
|
115 |
Herr-18 |
16:30 |
IFK Valla -
Libertà Futsal Club
|
0-2
|
Sundahallen A |
|
|
116 |
Herr-18 |
16:45 |
Vallens IF 1 -
Stala IF
|
3-2
|
Sundahallen A |
|
|
117 |
Dam |
17:00 |
Torslanda IK -
Stångenäs AIS
|
2-1
|
Sundahallen A |
Semifinal 1 |
|
118 |
Dam |
17:15 |
Göteborg Futsal Club -
G-S Orust Svart
|
1-2
|
Sundahallen A |
Semifinal 2 |
|
119 |
Herr |
17:35 |
IFK Uddevalla Futsal -
Avenyn United FC
|
2-0
|
Sundahallen A |
Semifinal 1 |
|
120 |
Herr |
17:50 |
Libertà Futsal Club -
Stångenäs AIS
|
4-2
(STR) |
Sundahallen A |
Semifinal 2 |
|
121 |
Dam |
18:10 |
Stångenäs AIS -
Göteborg Futsal Club
|
3-1
(STR) |
Sundahallen A |
Plac. 3-4 |
|
122 |
Herr |
18:30 |
Avenyn United FC -
Stångenäs AIS
|
0-2
|
Sundahallen A |
Plac. 3-4 |
|
123 |
Dam |
18:50 |
Torslanda IK -
G-S Orust Svart
|
7-6
(STR) |
Sundahallen A |
FINAL |
|
124 |
Herr |
19:10 |
IFK Uddevalla Futsal -
Libertà Futsal Club
|
1-0
|
Sundahallen A |
FINAL |
|