52 |
P8M-1 |
08:00 |
AIK orange -
Aspudden - Tellus Gul 09
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
53 |
P8M-1 |
08:00 |
Hässelby SK P081 -
Kista SC KFUM 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
54 |
P8M-2 |
08:00 |
Aspudden - Tellus Gul 09 NR2 -
Bele Barkarby
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
55 |
P8M-2 |
08:20 |
Brottby SK -
Sollentuna FK Norrviken 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
56 |
P7-1 |
08:20 |
Ängby P10 Blå -
Stockholm City FC
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
57 |
P7-1 |
08:20 |
Ängby P10 Röd -
Kista SC KFUM 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
58 |
P7-1 |
08:40 |
Stocksunds IF -
Karlbergs bollklubb P10 vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
59 |
P7-1 |
08:40 |
BP P10-16 -
Täby FK P10:8
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
60 |
P8M-1 |
08:40 |
Vasalund Frösunda -
AIK orange
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
61 |
P8M-1 |
09:00 |
Aspudden - Tellus Gul 09 -
Hässelby SK P081
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
62 |
P8M-2 |
09:00 |
Vasalunds IF Solna -
Aspudden - Tellus Gul 09 NR2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
63 |
P8M-2 |
09:00 |
Bele Barkarby -
Brottby SK
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
64 |
P7-1 |
09:20 |
Kista SC KFUM 1 -
BP P10-16
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
65 |
P7-1 |
09:20 |
Spånga P10-4 -
Ängby P10 Röd
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
66 |
P7-1 |
09:20 |
Ängby P10 Blå -
Täby FK P10:8
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
67 |
P8M-1 |
09:40 |
Kista SC KFUM 1 -
Vasalund Frösunda
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
68 |
P8M-1 |
09:40 |
AIK orange -
Hässelby SK P081
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
69 |
P7-1 |
09:40 |
Stockholm City FC -
Stocksunds IF
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
70 |
P8M-2 |
10:00 |
Sollentuna FK Norrviken 2 -
Vasalunds IF Solna
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
71 |
P8M-2 |
10:00 |
Aspudden - Tellus Gul 09 NR2 -
Brottby SK
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
72 |
P7-1 |
10:00 |
Ängby P10 Blå -
Karlbergs bollklubb P10 vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
73 |
P7-1 |
10:20 |
Kista SC KFUM 1 -
Spånga P10-4
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
74 |
P7-1 |
10:20 |
Täby FK P10:8 -
Ängby P10 Röd
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
75 |
P8M-1 |
10:20 |
Kista SC KFUM 1 -
AIK orange
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
76 |
P8M-1 |
10:40 |
Vasalund Frösunda -
Aspudden - Tellus Gul 09
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
77 |
P7-1 |
10:40 |
Karlbergs bollklubb P10 vit -
BP P10-16
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
78 |
P8M-2 |
10:40 |
Vasalunds IF Solna -
Bele Barkarby
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
79 |
P8M-2 |
11:00 |
Sollentuna FK Norrviken 2 -
Aspudden - Tellus Gul 09 NR2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
80 |
P7-1 |
11:00 |
Spånga P10-4 -
Stockholm City FC
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
81 |
P7-1 |
11:00 |
Ängby P10 Röd -
Stocksunds IF
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
82 |
P8M-1 |
11:20 |
Hässelby SK P081 -
Vasalund Frösunda
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
83 |
P7-1 |
11:20 |
Karlbergs bollklubb P10 vit -
Kista SC KFUM 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
84 |
P7-1 |
11:20 |
Ängby P10 Blå -
BP P10-16
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
85 |
P8M-1 |
11:40 |
Aspudden - Tellus Gul 09 -
Kista SC KFUM 1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
86 |
P8M-2 |
11:40 |
Brottby SK -
Vasalunds IF Solna
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
87 |
P8M-2 |
11:40 |
Bele Barkarby -
Sollentuna FK Norrviken 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
88 |
F8-1 |
12:00 |
Bollstanäs SK Grön -
Sollentuna FK Silverdal 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
89 |
F8-1 |
12:00 |
Ängby if flames -
Bollstanäs SK
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
90 |
F8-1 |
12:00 |
Brommapojkarna F10 -
Kallhälls FF Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
91 |
F8-1 |
12:20 |
Kallhälls FF Blå -
Sollentuna FK Silverdal 1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
92 |
P7-1 |
12:20 |
Täby FK P10:8 -
Stockholm City FC
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
93 |
F8-1 |
12:20 |
Bollstanäs SK Vit -
Ängby if canucks
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
94 |
P7-1 |
12:40 |
Spånga P10-4 -
Stocksunds IF
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
95 |
F9-1 |
12:40 |
IFK Lidingö FKF08:9 -
Vendelsö IK lag Rosa
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
96 |
F9-1 |
12:40 |
Bele Barkarby FF -
Segeltorp IF F08 Blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
97 |
F8-1 |
13:00 |
Sollentuna FK Silverdal 2 -
Brommapojkarna F10
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
98 |
F9-1 |
13:00 |
Segeltorp IF F08 Vit -
Ängby if F-08 Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
99 |
F9-1 |
13:00 |
Vendelsö IK Blå -
Älvsjö AIK F08-vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
100 |
F8-1 |
13:20 |
Bollstanäs SK Vit -
Sollentuna FK Silverdal 1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
101 |
F8-1 |
13:20 |
Ängby if flames -
Bollstanäs SK Grön
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
102 |
F8-1 |
13:20 |
Bollstanäs SK -
Kallhälls FF Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
103 |
F9-1 |
13:40 |
Vendelsö IK Blå -
Segeltorp IF F08 Blå
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
104 |
F9-1 |
13:40 |
Bele Barkarby FF -
Älvsjö AIK F08-vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
105 |
F8-1 |
13:40 |
Ängby if canucks -
Brommapojkarna F10
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
106 |
F8-1 |
14:00 |
Kallhälls FF Blå -
Sollentuna FK Silverdal 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
107 |
F9-1 |
14:00 |
IFK Lidingö FKF08:9 -
Ängby if F-08 Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
108 |
F9-1 |
14:00 |
Segeltorp IF F08 Vit -
Vendelsö IK lag Rosa
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
109 |
F8-1 |
14:20 |
Sollentuna FK Silverdal 1 -
Ängby if flames
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
110 |
F8-1 |
14:20 |
Kallhälls FF Vit -
Bollstanäs SK Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
111 |
F8-1 |
14:20 |
Ängby if canucks -
Bollstanäs SK
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
112 |
F9-1 |
14:40 |
Vendelsö IK lag Rosa -
Ängby if F-08 Vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
113 |
F9-1 |
14:40 |
Bele Barkarby FF -
Vendelsö IK Blå
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
114 |
F8-1 |
14:40 |
Bollstanäs SK Grön -
Kallhälls FF Blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
115 |
F8-1 |
15:00 |
Kallhälls FF Vit -
Ängby if canucks
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
116 |
F9-1 |
15:00 |
Segeltorp IF F08 Blå -
Älvsjö AIK F08-vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
117 |
F9-1 |
15:00 |
IFK Lidingö FKF08:9 -
Segeltorp IF F08 Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
118 |
F8-1 |
15:20 |
Sollentuna FK Silverdal 2 -
Ängby if flames
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
119 |
F8-1 |
15:20 |
Bollstanäs SK Grön -
Sollentuna FK Silverdal 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
120 |
F8-1 |
15:20 |
Bollstanäs SK -
Brommapojkarna F10
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
121 |
F9-1 |
15:40 |
Segeltorp IF F08 Vit -
Bele Barkarby FF
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
122 |
F9-1 |
15:40 |
Segeltorp IF F08 Blå -
IFK Lidingö FKF08:9
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
123 |
F8-1 |
15:40 |
Bollstanäs SK Vit -
Kallhälls FF Blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
124 |
F9-1 |
16:00 |
Ängby if F-08 Vit -
Vendelsö IK Blå
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
125 |
F9-1 |
16:00 |
Älvsjö AIK F08-vit -
Vendelsö IK lag Rosa
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
126 |
P12M-1 |
16:20 |
Enskede IK grå -
Hammarby IF FF 8
|
1-2
|
KS hall A |
|
|
127 |
P12M-1 |
16:20 |
Hammarby IF FF 8 Grön -
Hammarby P05-5
|
3-5
|
KS hall B |
|
|
128 |
P12L-1 |
16:20 |
Hammarby P05-5 2 -
Kista SC Vit
|
1-3
|
KS hall C |
|
|
129 |
P12L-1 |
16:45 |
Kista SC Vit 2 -
SYRIANSKA IF SVART
|
2-2
|
KS hall C |
|
|
130 |
P12M-1 |
17:00 |
SYRIANSKA IF RÖD -
Enskede IK grå
|
2-2
|
KS hall A |
|
|
131 |
P12M-1 |
17:00 |
Hammarby IF FF 8 -
Hammarby IF FF 8 Grön
|
0-3
|
KS hall B |
|
|
132 |
P12L-1 |
17:25 |
Spånga IS -
Hammarby P05-5 2
|
2-2
|
KS hall A |
|
|
133 |
P12L-1 |
17:25 |
Kista SC Vit -
Kista SC Vit 2
|
3-1
|
KS hall B |
|
|
134 |
P12M-1 |
17:40 |
Hammarby P05-5 -
SYRIANSKA IF RÖD
|
2-4
|
KS hall C |
|
|
135 |
P12M-1 |
17:50 |
Enskede IK grå -
Hammarby IF FF 8 Grön
|
1-0
|
KS hall A |
|
|
136 |
P12L-1 |
18:05 |
SYRIANSKA IF SVART -
Spånga IS
|
1-9
|
KS hall B |
|
|
137 |
P12L-1 |
18:05 |
Hammarby P05-5 2 -
Kista SC Vit 2
|
3-1
|
KS hall C |
|
|
138 |
P12M-1 |
18:30 |
SYRIANSKA IF RÖD -
Hammarby IF FF 8
|
7-3
|
KS hall A |
|
|
139 |
P12M-1 |
18:30 |
Hammarby P05-5 -
Enskede IK grå
|
7-4
|
KS hall B |
|
|
140 |
P12L-1 |
18:45 |
Spånga IS -
Kista SC Vit
|
2-1
|
KS hall C |
|
|
141 |
P12L-1 |
18:55 |
SYRIANSKA IF SVART -
Hammarby P05-5 2
|
0-4
|
KS hall A |
|
|
142 |
P12M-1 |
19:10 |
Hammarby IF FF 8 Grön -
SYRIANSKA IF RÖD
|
6-5
|
KS hall B |
|
|
143 |
P12M-1 |
19:10 |
Hammarby IF FF 8 -
Hammarby P05-5
|
1-3
|
KS hall C |
|
|
144 |
P12L-1 |
19:35 |
Kista SC Vit 2 -
Spånga IS
|
2-4
|
KS hall B |
|
|
145 |
P12L-1 |
19:35 |
Kista SC Vit -
SYRIANSKA IF SVART
|
3-5
|
KS hall C |
|
|