3 |
P11-2 |
08:00 |
Saltsjö-Boo IF (svart) -
Ekerö IK Träkvista/Birka
|
3-0
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
4 |
P11-2 |
08:00 |
Spånga IS -2 -
IFK Haninge BRB P04:2
|
5-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
1 |
P11-1 |
08:00 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
BooFF Lag 2
|
6-1
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
2 |
P11-1 |
08:00 |
Saltsjö-Boo IF (orange) -
Bällsta FF Grön
|
0-1
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
5 |
P12_9-4 |
08:40 |
Sollentuna FK SYD -
Spårvägen
|
6-0
|
Blackeberg 9-m |
|
|
6 |
P12_9-1 |
08:40 |
BooFF P03:6 -
IFK Viksjö P03-1
|
0-5
|
Bromsten 9-m |
|
|
12 |
P10-3 |
08:40 |
BP P05-3 -
Vasalunds IF Lag röd
|
7-0
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
13 |
P10-3 |
08:40 |
Tyresö FF S/B lag 1 -
Dif p05-11
|
4-2
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
7 |
P12_9-1 |
08:40 |
Hammarby IF FF 03.5 -
Huddinge IF P03 svart lag 1
|
1-2
|
Spånga IP 9-m |
|
|
10 |
P10-2 |
08:40 |
Hässelby SK 4 -
Järla IF FK
|
0-7
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
11 |
P10-2 |
08:40 |
Spånga P05:5 lag 2 -
Brommapojkarna
|
2-1
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
8 |
P11-4 |
08:40 |
Täby FK P04:2 -
Ängby IF
|
0-0
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
9 |
P11-4 |
08:40 |
Boo FF -
AIK P04 GUL
|
0-4
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
16 |
P12_9-4 |
09:20 |
IFK Tumba P03 Vit -
Vallentuna BK p03
|
0-3
|
Blackeberg 9-m |
|
|
15 |
P12_9-2 |
09:20 |
Bromsten IK svart -
Ifk Aspudden/Tellus
|
4-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
21 |
P10-4 |
09:20 |
Tyresö FF S/B lag 2 -
Sirius P05 Vit
|
0-4
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
22 |
P10-4 |
09:20 |
Spånga P05:5 lag 1 -
Reymers P05 66
|
5-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
14 |
P12_9-2 |
09:20 |
Ekerö IK -
IFK Haninge BRB P03:2
|
3-0
|
Spånga IP 9-m |
|
|
19 |
P10-1 |
09:20 |
Enskede IK Svart 1 -
Sundbybergs IK P05City
|
0-4
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
20 |
P10-1 |
09:20 |
Brottby SK -
Brommapojkarna 05-26
|
4-0
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
17 |
P11-3 |
09:20 |
Tullinge TP -
Bällsta FF Vit
|
3-2
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
18 |
P11-3 |
09:20 |
Danderyd SK -
Boo FF P04:9
|
3-0
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
23 |
F1011-1 |
09:30 |
Järla IF F04 -
IFK Lidingö Södra F05
|
2-3
|
Fotbollshall |
|
|
26 |
P12_9-1 |
10:00 |
IFK Viksjö P03-1 -
Hammarby IF FF 03.5
|
1-0
|
Blackeberg 9-m |
|
|
25 |
P12_9-3 |
10:00 |
Huddinge IF P03 svart lag 2 -
Vendelsö IK
|
1-3
|
Bromsten 9-m |
|
|
29 |
P11-2 |
10:00 |
Ekerö IK Träkvista/Birka -
Spånga IS -2
|
2-10
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
30 |
P11-2 |
10:00 |
IFK Haninge BRB P04:2 -
Saltsjö-Boo IF (svart)
|
5-1
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
24 |
P12_9-3 |
10:00 |
Rågesved IF -
Spånga IS
|
0-1
|
Spånga IP 9-m |
|
|
27 |
P11-1 |
10:00 |
BooFF Lag 2 -
Saltsjö-Boo IF (orange)
|
1-1
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
28 |
P11-1 |
10:00 |
Bällsta FF Grön -
Älvsjö AIK P04 Gul
|
1-2
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
31 |
P11-4 |
10:00 |
Ängby IF -
Boo FF
|
5-1
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
32 |
P11-4 |
10:00 |
AIK P04 GUL -
Täby FK P04:2
|
2-1
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
33 |
F1011-1 |
10:30 |
FC Djursholm F05 -
Järla IF F04
|
3-0
|
Fotbollshall |
|
|
36 |
P12_9-1 |
10:40 |
Huddinge IF P03 svart lag 1 -
BooFF P03:6
|
4-1
|
Blackeberg 9-m |
|
|
34 |
P12_9-4 |
10:40 |
Spårvägen -
IFK Tumba P03 Vit
|
2-3
|
Bromsten 9-m |
|
|
41 |
P10-3 |
10:40 |
Vasalunds IF Lag röd -
Tyresö FF S/B lag 1
|
2-6
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
42 |
P10-3 |
10:40 |
Dif p05-11 -
BP P05-3
|
1-4
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
35 |
P12_9-4 |
10:40 |
Vallentuna BK p03 -
Sollentuna FK SYD
|
2-4
|
Spånga IP 9-m |
|
|
39 |
P10-2 |
10:40 |
Järla IF FK -
Spånga P05:5 lag 2
|
3-3
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
40 |
P10-2 |
10:40 |
Brommapojkarna -
Hässelby SK 4
|
2-1
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
37 |
P11-3 |
10:40 |
Bällsta FF Vit -
Danderyd SK
|
0-7
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
38 |
P11-3 |
10:40 |
Boo FF P04:9 -
Tullinge TP
|
2-3
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
43 |
P12_9-2 |
11:20 |
IFK Haninge BRB P03:2 -
Bromsten IK svart
|
1-6
|
Blackeberg 9-m |
|
|
45 |
P12_9-3 |
11:20 |
Vendelsö IK -
Rågesved IF
|
5-1
|
Bromsten 9-m |
|
|
48 |
P10-4 |
11:20 |
Sirius P05 Vit -
Spånga P05:5 lag 1
|
1-4
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
49 |
P10-4 |
11:20 |
Reymers P05 66 -
Tyresö FF S/B lag 2
|
0-7
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
44 |
P12_9-3 |
11:20 |
Spånga IS -
Huddinge IF P03 svart lag 2
|
2-0
|
Spånga IP 9-m |
|
|
46 |
P10-1 |
11:20 |
Sundbybergs IK P05City -
Brottby SK
|
1-2
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
47 |
P10-1 |
11:20 |
Brommapojkarna 05-26 -
Enskede IK Svart 1
|
3-0
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
50 |
F1011-1 |
11:30 |
IFK Lidingö Södra F05 -
FC Djursholm F05
|
1-4
|
Fotbollshall |
|
|
51 |
P12_9-2 |
12:00 |
Ifk Aspudden/Tellus -
Ekerö IK
|
0-2
|
Blackeberg 9-m |
|
|
52 |
P12_9-1 |
12:00 |
Huddinge IF P03 svart lag 1 -
IFK Viksjö P03-1
|
0-4
|
Bromsten 9-m |
|
|
56 |
P11-2 |
12:00 |
IFK Haninge BRB P04:2 -
Ekerö IK Träkvista/Birka
|
6-1
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
57 |
P11-2 |
12:00 |
Saltsjö-Boo IF (svart) -
Spånga IS -2
|
1-9
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
53 |
P12_9-1 |
12:00 |
BooFF P03:6 -
Hammarby IF FF 03.5
|
0-5
|
Spånga IP 9-m |
|
|
54 |
P11-1 |
12:00 |
Bällsta FF Grön -
BooFF Lag 2
|
1-2
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
55 |
P11-1 |
12:00 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Saltsjö-Boo IF (orange)
|
7-1
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
58 |
P11-4 |
12:00 |
AIK P04 GUL -
Ängby IF
|
3-1
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
59 |
P11-4 |
12:00 |
Täby FK P04:2 -
Boo FF
|
1-0
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
60 |
F1011-1 |
12:30 |
IFK Lidingö Södra F05 -
Järla IF F04
|
1-3
|
Fotbollshall |
|
|
61 |
P12_9-3 |
12:40 |
Vendelsö IK -
Spånga IS
|
2-2
|
Blackeberg 9-m |
|
|
62 |
P12_9-4 |
12:40 |
Vallentuna BK p03 -
Spårvägen
|
1-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
68 |
P10-3 |
12:40 |
Dif p05-11 -
Vasalunds IF Lag röd
|
2-0
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
69 |
P10-3 |
12:40 |
BP P05-3 -
Tyresö FF S/B lag 1
|
10-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
63 |
P12_9-4 |
12:40 |
Sollentuna FK SYD -
IFK Tumba P03 Vit
|
5-2
|
Spånga IP 9-m |
|
|
66 |
P10-2 |
12:40 |
Brommapojkarna -
Järla IF FK
|
1-5
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
67 |
P10-2 |
12:40 |
Hässelby SK 4 -
Spånga P05:5 lag 2
|
1-7
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
64 |
P11-3 |
12:40 |
Boo FF P04:9 -
Bällsta FF Vit
|
1-2
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
|
|
65 |
P11-3 |
12:40 |
Tullinge TP -
Danderyd SK
|
0-6
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
|
|
72 |
P12_9-3 |
13:20 |
Rågesved IF -
Huddinge IF P03 svart lag 2
|
1-2
|
Blackeberg 9-m |
|
|
71 |
P12_9-2 |
13:20 |
Ekerö IK -
Bromsten IK svart
|
2-2
|
Bromsten 9-m |
|
|
75 |
P10-4 |
13:20 |
Reymers P05 66 -
Sirius P05 Vit
|
0-15
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
76 |
P10-4 |
13:20 |
Tyresö FF S/B lag 2 -
Spånga P05:5 lag 1
|
1-2
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
70 |
P12_9-2 |
13:20 |
Ifk Aspudden/Tellus -
IFK Haninge BRB P03:2
|
0-1
|
Spånga IP 9-m |
|
|
73 |
P10-1 |
13:20 |
Brommapojkarna 05-26 -
Sundbybergs IK P05City
|
1-8
|
ÄS1 ÄngbySödra |
|
|
74 |
P10-1 |
13:20 |
Enskede IK Svart 1 -
Brottby SK
|
1-1
|
ÄS2 ÄngbySödra |
|
|
77 |
F1011-1 |
13:30 |
FC Djursholm F05 -
IFK Lidingö Södra F05
|
3-2
|
Fotbollshall |
|
|
79 |
P11 |
13:45 |
Tullinge TP -
Spånga IS -2
|
0-10
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
A-1/4-final 2 |
|
83 |
P11 |
14:00 |
Boo FF P04:9 -
Saltsjö-Boo IF (svart)
|
1-5
|
B1 Blackebergs BP |
B-1/4-final 2 |
|
84 |
P11 |
14:00 |
Bällsta FF Vit -
Ekerö IK Träkvista/Birka
|
9-8
|
B2 Blackebergs BP |
B-1/4-final 3 |
|
82 |
P11 |
14:00 |
Bällsta FF Grön -
Boo FF
|
2-0
|
NÄ1 Nälsta |
B-1/4-final 1 |
|
85 |
P11 |
14:00 |
Saltsjö-Boo IF (orange) -
Täby FK P04:2
|
2-0
|
NÄ2 Nälsta |
B-1/4-final 4 |
|
78 |
P11 |
14:00 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Ängby IF
|
2-1
|
ÄS1 ÄngbySödra |
A-1/4-final 1 |
|
81 |
P11 |
14:00 |
BooFF Lag 2 -
AIK P04 GUL
|
2-1
|
ÄS2 ÄngbySödra |
A-1/4-final 4 |
|
80 |
P11 |
14:00 |
Danderyd SK -
IFK Haninge BRB P04:2
|
3-0
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
A-1/4-final 3 |
|
90 |
P12_9 |
14:25 |
BooFF P03:6 -
IFK Tumba P03 Vit
|
3-2
|
Åkeshovs 9-m |
B-1/4-final 4 |
|
86 |
F1011-1 |
14:30 |
Järla IF F04 -
FC Djursholm F05
|
1-6
|
Fotbollshall |
|
|
89 |
P12_9 |
14:40 |
Hammarby IF FF 03.5 -
Spårvägen
|
3-2
|
Blackeberg 9-m |
B-1/4-final 1 |
|
87 |
P12_9 |
14:40 |
IFK Viksjö P03-1 -
Vallentuna BK p03
|
2-0
|
Bromsten 9-m |
A-1/4-final 1 |
|
88 |
P12_9 |
14:40 |
Huddinge IF P03 svart lag 1 -
Sollentuna FK SYD
|
0-1
|
Spånga IP 9-m |
A-1/4-final 4 |
|
99 |
P10 |
15:05 |
Dif p05-11 -
Hässelby SK 4
|
2-0
|
ÅKE1 Åkeshovs BP |
B-1/4-final 3 |
|
97 |
P10 |
15:20 |
Brommapojkarna 05-26 -
Reymers P05 66
|
3-0
|
B1 Blackebergs BP |
B-1/4-final 1 |
|
98 |
P10 |
15:20 |
Vasalunds IF Lag röd -
Brommapojkarna
|
2-7
|
B2 Blackebergs BP |
B-1/4-final 2 |
|
91 |
P12_9 |
15:20 |
Rågesved IF -
IFK Haninge BRB P03:2
|
0-5
|
Bromsten 9-m |
B-1/4-final 2 |
|
95 |
P10 |
15:20 |
BP P05-3 -
Spånga P05:5 lag 2
|
5-1
|
NÄ1 Nälsta |
A-1/4-final 3 |
|
96 |
P10 |
15:20 |
Sundbybergs IK P05City -
Spånga P05:5 lag 1
|
5-1
|
NÄ2 Nälsta |
A-1/4-final 4 |
|
92 |
P12_9 |
15:20 |
Huddinge IF P03 svart lag 2 -
Ifk Aspudden/Tellus
|
3-1
|
Spånga IP 9-m |
B-1/4-final 3 |
|
93 |
P10 |
15:20 |
Brottby SK -
Sirius P05 Vit
|
6-5
|
ÄS1 ÄngbySödra |
A-1/4-final 1 |
|
94 |
P10 |
15:20 |
Tyresö FF S/B lag 1 -
Järla IF FK
|
1-5
|
ÄS2 ÄngbySödra |
A-1/4-final 2 |
|
100 |
P10 |
15:20 |
Enskede IK Svart 1 -
Tyresö FF S/B lag 2
|
0-3
|
ÅKE2 Åkeshovs BP |
B-1/4-final 4 |
|
101 |
P12_9 |
16:00 |
Spånga IS -
Bromsten IK svart
|
0-2
|
Bromsten 9-m |
A-1/4-final 2 |
|
105 |
P11 |
16:00 |
Bällsta FF Grön -
Saltsjö-Boo IF (svart)
|
3-1
|
NÄ1 Nälsta |
B-Semifinal 1 |
|
106 |
P11 |
16:00 |
Bällsta FF Vit -
Saltsjö-Boo IF (orange)
|
5-4
(STR) |
NÄ2 Nälsta |
B-Semifinal 2 |
|
102 |
P12_9 |
16:00 |
Vendelsö IK -
Ekerö IK
|
3-2
|
Spånga IP 9-m |
A-1/4-final 3 |
|
103 |
P11 |
16:00 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Spånga IS -2
|
6-7
|
ÄS1 ÄngbySödra |
A-Semifinal 1 |
|
104 |
P11 |
16:00 |
Danderyd SK -
BooFF Lag 2
|
10-0
|
ÄS2 ÄngbySödra |
A-Semifinal 2 |
|
107 |
P12_9 |
16:50 |
Hammarby IF FF 03.5 -
IFK Haninge BRB P03:2
|
6-0
|
Bromsten 9-m |
B-Semifinal 1 |
|
108 |
P12_9 |
16:50 |
Huddinge IF P03 svart lag 2 -
BooFF P03:6
|
4-3
|
Spånga IP 9-m |
B-Semifinal 2 |
|
111 |
P10 |
17:20 |
Brommapojkarna 05-26 -
Brommapojkarna
|
3-4
|
NÄ1 Nälsta |
B-Semifinal 1 |
|
112 |
P10 |
17:20 |
Dif p05-11 -
Tyresö FF S/B lag 2
|
0-4
|
NÄ2 Nälsta |
B-Semifinal 2 |
|
109 |
P10 |
17:20 |
Brottby SK -
Järla IF FK
|
4-2
|
ÄS1 ÄngbySödra |
A-Semifinal 1 |
|
110 |
P10 |
17:20 |
BP P05-3 -
Sundbybergs IK P05City
|
5-6
|
ÄS2 ÄngbySödra |
A-Semifinal 2 |
|
113 |
P12_9 |
17:30 |
IFK Viksjö P03-1 -
Bromsten IK svart
|
1-2
|
Bromsten 9-m |
A-Semifinal 1 |
|
114 |
P12_9 |
17:30 |
Vendelsö IK -
Sollentuna FK SYD
|
2-0
|
Spånga IP 9-m |
A-Semifinal 2 |
|
115 |
P11 |
18:00 |
Spånga IS -2 -
Danderyd SK
|
2-1
|
NÄ1 Nälsta |
A-FINAL |
|
116 |
P11 |
18:00 |
Bällsta FF Grön -
Bällsta FF Vit
|
8-4
|
NÄ2 Nälsta |
B-FINAL |
|
117 |
P10 |
18:40 |
Brottby SK -
Sundbybergs IK P05City
|
0-4
|
NÄ1 Nälsta |
A-FINAL |
|
118 |
P10 |
18:40 |
Brommapojkarna -
Tyresö FF S/B lag 2
|
6-5
|
NÄ2 Nälsta |
B-FINAL |
|
119 |
P12_9 |
18:50 |
Hammarby IF FF 03.5 -
Huddinge IF P03 svart lag 2
|
5-0
|
Spånga IP 9-m |
B-FINAL |
|
120 |
P12_9 |
19:25 |
Bromsten IK svart -
Vendelsö IK
|
3-0
|
Bromsten 9-m |
A-FINAL |
|