86 |
P13MS |
17:25 |
Hammarby P03-7 -
Reymersholms IK
|
0-2
|
Bromsten 9-m |
Plac. 3-4 |
|
87 |
P13MS |
17:25 |
IFK Nyköping P03 -
Älta IF
|
9-8
(STR) |
Spånga 9-m |
FINAL |
|
84 |
P11L-1 |
17:05 |
Enebybergs IF Grön -
Värmdö IF Svart
|
1-1
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
82 |
P13L |
16:45 |
IFK Österåker 1 -
Sollentuna FK Sportfältet
|
3-1
|
Spånga 9-m |
B-FINAL |
|
80 |
P13L |
16:35 |
Sollentuna Norrviken -
Bromsten IK vit
|
1-0
|
Bromsten 9-m |
A-FINAL |
|
85 |
P12MS |
16:35 |
Upsala IF Vit 2 -
Älvsjö P04 Gul
|
1-6
|
NÄ1 Nälsta |
B-FINAL |
|
79 |
P11L-1 |
16:30 |
IFK Mariehamn -
Håbo FF
|
7-0
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
78 |
P11L-1 |
16:30 |
DIF P05-4 -
Årsta FF P05:1
|
4-0
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
83 |
P12MS |
16:00 |
Syrianska FC -
spånga is 2
|
3-1
|
NÄ1 Nälsta |
A-FINAL |
|
71 |
P13MS |
15:55 |
Älta IF -
Reymersholms IK
|
4-3
(STR) |
Bromsten 9-m |
Semifinal 2 |
|
74 |
P13MS |
15:55 |
IFK Nyköping P03 -
Hammarby P03-7
|
4-3
|
Spånga 9-m |
Semifinal 1 |
|
75 |
P11MS-1 |
15:55 |
Ängby p05 -
Vasalunds if /kista
|
0-2
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
76 |
P11MS-1 |
15:55 |
Enebybergs IF Lila -
Ursvik Ik Svart
|
1-7
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
77 |
P10L |
15:30 |
Hammarby IF P06-11 -
Årsta FF vit
|
0-1
|
NÄ1 Nälsta |
FINAL |
|
81 |
P10L |
15:25 |
DIF P06 lag 7 -
Runby IF
|
0-1
|
NÄ2 Nälsta |
Plac. 3-4 |
|
69 |
P11L-1 |
15:20 |
Värmdö IF Svart -
Årsta FF P05:1
|
3-0
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
70 |
P11L-1 |
15:20 |
Håbo FF -
Enebybergs IF Grön
|
0-2
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
68 |
P13L |
15:20 |
IFK Österåker 1 -
Enskede Vit 7
|
2-0
|
Spånga 9-m |
B-Semifinal 1 |
|
65 |
P13L |
15:20 |
IFK Viksjö -
Sollentuna FK Sportfältet
|
0-2
|
Bromsten 9-m |
B-Semifinal 2 |
|
72 |
P12MS |
14:55 |
Danderyd SK -
Upsala IF Vit 2
|
1-3
|
NÄ1 Nälsta |
B-Semifinal 1 |
|
73 |
P12MS |
14:55 |
Älvsjö P04 Gul -
Upsala IF Vit 1
|
4-2
|
NÄ2 Nälsta |
B-Semifinal 2 |
|
63 |
P13L |
14:50 |
IFK Österåker 2 -
Bromsten IK vit
|
0-2
|
Bromsten 9-m |
A-Semifinal 2 |
|
64 |
P13L |
14:50 |
Enskede Vit 11 -
Sollentuna Norrviken
|
0-2
(STR) |
Spånga 9-m |
A-Semifinal 1 |
|
61 |
P11MS-1 |
14:45 |
Ursvik Ik Svart -
Spånga P:05-5
|
3-1
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
62 |
P11L-1 |
14:45 |
DIF P05-4 -
IFK Mariehamn
|
7-1
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
66 |
P12MS |
14:25 |
Vasalunds if -
Syrianska FC
|
2-3
|
NÄ1 Nälsta |
A-Semifinal 1 |
|
67 |
P12MS |
14:25 |
spånga is 2 -
BP P04-6
|
8-0
|
NÄ2 Nälsta |
A-Semifinal 2 |
|
58 |
P11MS-1 |
14:10 |
Vasalunds if /kista -
Enebybergs IF Lila
|
4-1
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
57 |
P11L-1 |
14:10 |
Årsta FF P05:1 -
Enebybergs IF Grön
|
0-4
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
53 |
P13MS-1 |
14:10 |
Älta IF -
IFK Nyköping P03
|
2-5
|
Bromsten 9-m |
|
|
56 |
P13MS-1 |
14:10 |
Hammarby P03-7 -
Reymersholms IK
|
2-4
|
Spånga 9-m |
|
|
59 |
P10L |
13:50 |
Hammarby IF P06-11 -
DIF P06 lag 7
|
2-1
|
NÄ1 Nälsta |
Semifinal 1 |
|
60 |
P10L |
13:50 |
Runby IF -
Årsta FF vit
|
1-2
|
NÄ2 Nälsta |
Semifinal 2 |
|
50 |
P13L-2 |
13:35 |
Sollentuna Norrviken -
IFK Österåker 2
|
2-2
|
Spånga 9-m |
|
|
51 |
P11L-1 |
13:35 |
Håbo FF -
DIF P05-4
|
2-1
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
52 |
P11L-1 |
13:35 |
IFK Mariehamn -
Värmdö IF Svart
|
3-3
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
47 |
P13L-2 |
13:35 |
IFK Viksjö -
Enskede Vit 7
|
0-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
55 |
P12MS-2 |
13:20 |
Upsala IF Vit 2 -
Syrianska FC
|
0-6
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
54 |
P12MS-2 |
13:20 |
Älvsjö P04 Gul -
spånga is 2
|
1-2
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
40 |
P13L-1 |
13:00 |
Enskede Vit 11 -
Bromsten IK vit
|
2-1
|
Bromsten 9-m |
|
|
46 |
P11MS-1 |
13:00 |
Spånga P:05-5 -
Ängby p05
|
0-0
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
44 |
P13L-1 |
13:00 |
Sollentuna FK Sportfältet -
IFK Österåker 1
|
0-0
|
Spånga 9-m |
|
|
45 |
P11MS-1 |
13:00 |
Ursvik Ik Svart -
Vasalunds if /kista
|
1-2
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
41 |
P12L-1 |
13:00 |
Ängby IF -
IFK Viksjö P04-4
|
2-3
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
48 |
P12MS-1 |
12:50 |
Vasalunds if -
Upsala IF Vit 1
|
7-0
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
49 |
P12MS-1 |
12:50 |
Danderyd SK -
BP P04-6
|
0-1
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
37 |
P13MS-1 |
12:25 |
Reymersholms IK -
IFK Nyköping P03
|
1-3
|
Spånga 9-m |
|
|
38 |
P11L-1 |
12:25 |
IFK Mariehamn -
Enebybergs IF Grön
|
1-3
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
34 |
P13MS-1 |
12:25 |
Hammarby P03-7 -
Älta IF
|
0-1
|
Bromsten 9-m |
|
|
39 |
P11L-1 |
12:25 |
Årsta FF P05:1 -
Håbo FF
|
4-2
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
43 |
P10L-1 |
12:20 |
Hammarby IF P06-11 -
Runby IF
|
2-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
42 |
P10L-1 |
12:20 |
DIF P06 lag 7 -
Årsta FF vit
|
0-2
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
33 |
P12L-1 |
12:15 |
Bromstens IK -
Ängby IF
|
2-5
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
27 |
P13L-2 |
11:50 |
Sollentuna Norrviken -
IFK Viksjö
|
1-4
|
Bromsten 9-m |
|
|
35 |
P12MS-2 |
11:50 |
spånga is 2 -
Syrianska FC
|
5-0
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
36 |
P12MS-2 |
11:50 |
Älvsjö P04 Gul -
Upsala IF Vit 2
|
2-2
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
30 |
P13L-2 |
11:50 |
IFK Österåker 2 -
Enskede Vit 7
|
1-0
|
Spånga 9-m |
|
|
31 |
P11MS-1 |
11:50 |
Enebybergs IF Lila -
Ängby p05
|
0-3
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
32 |
P11L-1 |
11:50 |
DIF P05-4 -
Värmdö IF Svart
|
1-0
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
26 |
P12L-1 |
11:30 |
IFK Viksjö P04-4 -
Bromstens IK
|
5-0
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
29 |
P12MS-1 |
11:20 |
Vasalunds if -
Danderyd SK
|
5-3
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
28 |
P12MS-1 |
11:20 |
Upsala IF Vit 1 -
BP P04-6
|
0-1
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
25 |
P11MS-1 |
11:15 |
Vasalunds if /kista -
Spånga P:05-5
|
3-1
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
20 |
P13L-1 |
11:15 |
Sollentuna FK Sportfältet -
Enskede Vit 11
|
0-3
|
Bromsten 9-m |
|
|
23 |
P13L-1 |
11:15 |
IFK Österåker 1 -
Bromsten IK vit
|
0-0
|
Spånga 9-m |
|
|
24 |
P11L-1 |
11:15 |
Årsta FF P05:1 -
IFK Mariehamn
|
0-2
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
21 |
P10L-1 |
10:50 |
Årsta FF vit -
Runby IF
|
1-1
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
22 |
P10L-1 |
10:50 |
DIF P06 lag 7 -
Hammarby IF P06-11
|
2-1
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
19 |
P12L-1 |
10:45 |
IFK Viksjö P04-4 -
Ängby IF
|
4-2
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
13 |
P13MS-1 |
10:40 |
IFK Nyköping P03 -
Hammarby P03-7
|
3-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
16 |
P13MS-1 |
10:40 |
Älta IF -
Reymersholms IK
|
3-0
|
Spånga 9-m |
|
|
17 |
P11L-1 |
10:40 |
Värmdö IF Svart -
Håbo FF
|
5-0
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
18 |
P11L-1 |
10:40 |
Enebybergs IF Grön -
DIF P05-4
|
3-0
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
15 |
P12MS-2 |
10:20 |
Syrianska FC -
Älvsjö P04 Gul
|
2-2
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
14 |
P12MS-2 |
10:20 |
Upsala IF Vit 2 -
spånga is 2
|
2-6
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
7 |
P13L-2 |
10:05 |
Enskede Vit 7 -
Sollentuna Norrviken
|
0-4
|
Bromsten 9-m |
|
|
10 |
P13L-2 |
10:05 |
IFK Viksjö -
IFK Österåker 2
|
0-2
|
Spånga 9-m |
|
|
11 |
P11MS-1 |
10:05 |
Spånga P:05-5 -
Enebybergs IF Lila
|
3-1
|
SÄ1 ÄngbySödra |
|
|
12 |
P11MS-1 |
10:05 |
Ängby p05 -
Ursvik Ik Svart
|
0-0
|
SÄ2 ÄngbySödra |
|
|
6 |
P12L-1 |
10:00 |
Ängby IF -
Bromstens IK
|
2-3
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
8 |
P12MS-1 |
09:50 |
Danderyd SK -
Upsala IF Vit 1
|
4-1
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
9 |
P12MS-1 |
09:50 |
BP P04-6 -
Vasalunds if
|
2-4
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
2 |
P13L-1 |
09:30 |
Bromsten IK vit -
Sollentuna FK Sportfältet
|
2-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
5 |
P13L-1 |
09:30 |
Enskede Vit 11 -
IFK Österåker 1
|
1-1
|
Spånga 9-m |
|
|
4 |
P10L-1 |
09:20 |
Runby IF -
DIF P06 lag 7
|
2-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
3 |
P10L-1 |
09:20 |
Hammarby IF P06-11 -
Årsta FF vit
|
4-1
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
1 |
P12L-1 |
09:15 |
Bromstens IK -
IFK Viksjö P04-4
|
4-2
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|