191 |
F09-1 |
08:20 |
Ekerö IK Blå -
Hammarby IF F 2009:2 Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
192 |
F09-1 |
08:20 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Hässelby SK FF Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
215 |
F09-5 |
08:20 |
Kallhälls FF -
Ers Ekerö IK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
216 |
F09-5 |
08:20 |
Boo FF F09:2 -
Älta Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
197 |
F09-2 |
09:00 |
Ekerö IK Vit -
IFK Lidingö f09:7 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
198 |
F09-2 |
09:00 |
Bagarmossen Kärrtorp lag 2 -
Älta Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
221 |
P09-1 |
09:00 |
Hässelby SK FF P09 Svart tiger -
Mörtnäs IF Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
222 |
P09-1 |
09:00 |
Boo FF P09:10 -
Spånga lag 7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
182 |
F11-1 |
09:00 |
IFK Viksjö Gul -
Spånga FK F11-2
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
193 |
F09-1 |
09:40 |
Hammarby IF F 2009:2 Grön -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
194 |
F09-1 |
09:40 |
Hässelby SK FF Röd -
Ekerö IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
217 |
F09-5 |
09:40 |
Ers Bagarmossen -
Boo FF F09:2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
218 |
F09-5 |
09:40 |
Älta Vit -
Kallhälls FF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
239 |
P09-4 |
09:40 |
Hässelby SK FF p09 röd -
Pappas Pojkar FF
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
240 |
P09-4 |
09:40 |
Ekerö IK 1 Blå -
BP 09-22
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
199 |
F09-2 |
10:20 |
IFK Lidingö f09:7 1 -
Bagarmossen Kärrtorp lag 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
200 |
F09-2 |
10:20 |
Älta Gul -
Ekerö IK Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
223 |
P09-1 |
10:20 |
Mörtnäs IF Grön -
Boo FF P09:10
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
224 |
P09-1 |
10:20 |
Spånga lag 7 -
Hässelby SK FF P09 Svart tiger
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
183 |
F11-1 |
10:20 |
Spånga IS F11:3 -
Hässelby SK FF F-11 LAG 2
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
184 |
F11-1 |
10:20 |
Hässelby SK FF F-11 LAG 1 -
IFK Viksjö Gul
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
195 |
F09-1 |
11:00 |
Hässelby SK FF Röd -
Hammarby IF F 2009:2 Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
196 |
F09-1 |
11:00 |
Ekerö IK Blå -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
219 |
F09-5 |
11:00 |
Älta Vit -
Ers Hässelby
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
220 |
F09-5 |
11:00 |
Kallhälls FF -
Boo FF F09:2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
241 |
P09-4 |
11:00 |
Pappas Pojkar FF -
Ekerö IK 1 Blå
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
242 |
P09-4 |
11:00 |
BP 09-22 -
Hässelby SK FF p09 röd
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
201 |
F09-2 |
11:40 |
Älta Gul -
IFK Lidingö f09:7 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
202 |
F09-2 |
11:40 |
Ekerö IK Vit -
Bagarmossen Kärrtorp lag 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
225 |
P09-1 |
11:40 |
Spånga lag 7 -
Mörtnäs IF Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
226 |
P09-1 |
11:40 |
Hässelby SK FF P09 Svart tiger -
Boo FF P09:10
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
187 |
F11-1 |
11:40 |
Spånga IS F11:3 -
Hässelby SK FF F-11 LAG 1
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
188 |
F11-1 |
11:40 |
Spånga FK F11-2 -
Hässelby SK FF F-11 LAG 2
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
203 |
F09-3 |
12:20 |
Spånga IS FK2 -
Västerhaninge IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
204 |
F09-3 |
12:20 |
Hässelby SK FF Svart -
Älta Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
227 |
P09-2 |
12:20 |
Hässelby SK FF P09 Vit 1 -
Mörtnäs IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
228 |
P09-2 |
12:20 |
Boo FF P09:7 -
Spånga lag 8
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
243 |
P09-4 |
12:20 |
BP 09-22 -
Pappas Pojkar FF
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
244 |
P09-4 |
12:20 |
Hässelby SK FF p09 röd -
Ekerö IK 1 Blå
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
209 |
F09-4 |
13:00 |
Hammarby IF F 2009:2 Vit -
IFK Lidingö f09:7 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
210 |
F09-4 |
13:00 |
Bagarmossen Kärrtorp lag 3 -
Spånga IS FK4
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
233 |
P09-3 |
13:00 |
Hässelby SK FF P09 Vit 2 -
Mörtnäs IF Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
234 |
P09-3 |
13:00 |
Brommapojkarna P09-24 -
Spånga lag 9
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
189 |
F11-1 |
13:00 |
IFK Viksjö Gul -
Spånga IS F11:3
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
190 |
F11-1 |
13:00 |
Hässelby SK FF F-11 LAG 1 -
Spånga FK F11-2
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS3 |
|
|
205 |
F09-3 |
13:40 |
Västerhaninge IF -
Hässelby SK FF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
206 |
F09-3 |
13:40 |
Älta Svart -
Spånga IS FK2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
229 |
P09-2 |
13:40 |
Mörtnäs IF Svart -
Boo FF P09:7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
230 |
P09-2 |
13:40 |
Spånga lag 8 -
Hässelby SK FF P09 Vit 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
186 |
F11-1 |
14:00 |
Hässelby SK FF F-11 LAG 2 -
IFK Viksjö Gul
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
211 |
F09-4 |
14:20 |
IFK Lidingö f09:7 2 -
Bagarmossen Kärrtorp lag 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
212 |
F09-4 |
14:20 |
Spånga IS FK4 -
Hammarby IF F 2009:2 Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
235 |
P09-3 |
14:20 |
Mörtnäs IF Vit -
Brommapojkarna P09-24
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
236 |
P09-3 |
14:20 |
Spånga lag 9 -
Hässelby SK FF P09 Vit 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
207 |
F09-3 |
15:00 |
Älta Svart -
Västerhaninge IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
208 |
F09-3 |
15:00 |
Spånga IS FK2 -
Hässelby SK FF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
231 |
P09-2 |
15:00 |
Spånga lag 8 -
Mörtnäs IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
232 |
P09-2 |
15:00 |
Hässelby SK FF P09 Vit 1 -
Boo FF P09:7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
213 |
F09-4 |
15:40 |
Spånga IS FK4 -
IFK Lidingö f09:7 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
214 |
F09-4 |
15:40 |
Hammarby IF F 2009:2 Vit -
Bagarmossen Kärrtorp lag 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
237 |
P09-3 |
15:40 |
Spånga lag 9 -
Mörtnäs IF Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
238 |
P09-3 |
15:40 |
Hässelby SK FF P09 Vit 2 -
Brommapojkarna P09-24
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
245 |
P09-5 |
16:20 |
Hässelby SK FF p09 röd 2 -
Spånga
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
246 |
P09-5 |
16:20 |
Ekerö IK 1 Gul -
Änbgy IF P09 Röd - 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
251 |
P09-6 |
16:20 |
Hässelby SK FF p09 röd 3 -
Spånga IS FK 5
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
252 |
P09-6 |
16:20 |
Hässelby SK FF P09 Svart Lejon -
Ängby IF P09 Röd - 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
247 |
P09-5 |
17:40 |
Spånga -
Ekerö IK 1 Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
248 |
P09-5 |
17:40 |
Änbgy IF P09 Röd - 1 -
Hässelby SK FF p09 röd 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
253 |
P09-6 |
17:40 |
Spånga IS FK 5 -
Hässelby SK FF P09 Svart Lejon
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
254 |
P09-6 |
17:40 |
Ängby IF P09 Röd - 2 -
Hässelby SK FF p09 röd 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
249 |
P09-5 |
19:00 |
Änbgy IF P09 Röd - 1 -
Spånga
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
250 |
P09-5 |
19:00 |
Hässelby SK FF p09 röd 2 -
Ekerö IK 1 Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
255 |
P09-6 |
19:00 |
Ängby IF P09 Röd - 2 -
Spånga IS FK 5
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
256 |
P09-6 |
19:00 |
Hässelby SK FF p09 röd 3 -
Hässelby SK FF P09 Svart Lejon
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|