258 |
P09G-17 |
17:00 |
Kista SC KFUM Blå -
Ängby IF Röd 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
259 |
P09G-18 |
17:00 |
Ängby IF Röd 1 -
HSK P09 VIT
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
158 |
F11-17 |
16:20 |
Apollon Solna -
Töjnan SFK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
161 |
F11-18 |
16:20 |
HSK -
HSK 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
256 |
P09G-1 |
15:40 |
Ängby IF Röd 1 -
Ängby IF Grön 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
257 |
P09G-1 |
15:40 |
Kista SC KFUM Blå -
HSK P09 Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
266 |
P09G-2 |
15:00 |
Spånga IS FK 4 -
HSK P09 VIT
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
157 |
F11-17 |
15:00 |
Töjnan SFK -
Spånga IS FK 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
160 |
F11-18 |
15:00 |
HSK 2 -
FK Bromma
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
265 |
P09G-2 |
15:00 |
Ängby IF Röd 2 -
Ängby IF P09 Svart
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
297 |
P12-5 |
14:40 |
HSK P12RödRöd -
Ekerö IK 2 - Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
296 |
P12-5 |
14:40 |
Ängby IF svart 1 -
Lidingö P12:20
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
234 |
P09R-17 |
14:20 |
BP09-18 -
HSK P09 Röd (Röd)
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
235 |
P09R-18 |
14:20 |
HSK P09 VITVIT -
Hammarby IF FF P2009:3
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
236 |
P09R-19 |
14:20 |
Ursvik IK 2 -
HSK P09 Röd (Svart)
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
254 |
P09G-1 |
14:20 |
Ängby IF Grön 1 -
HSK P09 Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
255 |
P09G-1 |
14:20 |
Ängby IF Röd 1 -
Kista SC KFUM Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
218 |
F10-17 |
14:00 |
Saltsjöbadens IF F10 -
Skå IK Gul
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
219 |
F10-18 |
14:00 |
Spånga F10:3 -
HSK F10
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
156 |
F11-17 |
13:40 |
Spånga IS FK 3 -
Apollon Solna
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
159 |
F11-18 |
13:40 |
FK Bromma -
HSK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
295 |
P12-5 |
13:40 |
Ängby IF svart 1 -
HSK P12RödRöd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
294 |
P12-5 |
13:40 |
Lidingö P12:20 -
Ekerö IK 2 - Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
243 |
P09R-20 |
13:40 |
Ängby Grön 2 -
Spånga IS P09-4
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
244 |
P09R-21 |
13:40 |
Ursvik IK 1 -
Ekerö IK 1
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
245 |
P09R-22 |
13:40 |
Ekerö IK 3 -
Ekerö IK 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
220 |
F10-19 |
13:20 |
Spånga F10-1 Lag vit -
Spånga F10-1 Lag Blå
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
227 |
F10-20 |
13:20 |
Skå IK Grön -
Sollentuna FK Viby/Norrviken
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
290 |
P12-4 |
13:00 |
Ängby IF 2 -
Spånga IS FK 4
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
291 |
P12-4 |
13:00 |
IF Brommapojkarna 12-7 -
HSK P12Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
252 |
P09G-1 |
13:00 |
Kista SC KFUM Blå -
Ängby IF Grön 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
253 |
P09G-1 |
13:00 |
HSK P09 Blå -
Ängby IF Röd 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
285 |
P12-3 |
13:00 |
HSK P12 Svart -
Bele/Barkarby SVART
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
284 |
P12-3 |
13:00 |
Ängby IF 1 -
Huddinge P12:7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
263 |
P09G-2 |
13:00 |
Ängby IF P09 Svart -
HSK P09 VIT
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
264 |
P09G-2 |
13:00 |
Ängby IF Röd 2 -
Spånga IS FK 4
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
293 |
P12-5 |
12:20 |
Ekerö IK 2 - Blå -
Ängby IF svart 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
278 |
P12-2 |
12:20 |
Ängby IF svart 2 -
Värtans IK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
279 |
P12-2 |
12:20 |
Hässelby SK FF p12-Vit/röd -
BP12-8
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
241 |
P09R-2 |
12:20 |
Ursvik IK 1 -
Hammarby IF FF P2009:3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
242 |
P09R-2 |
12:20 |
HSK P09 Röd (Röd) -
Ekerö IK 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
225 |
F10-2 |
12:20 |
Sollentuna Viby/Norrviken -
Spånga F10-1 Lag Blå
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
226 |
F10-2 |
12:20 |
Skå IK Gul -
HSK F10
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
292 |
P12-5 |
12:20 |
HSK P12RödRöd -
Lidingö P12:20
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
261 |
P09G-2 |
12:20 |
Spånga IS FK 4 -
Ängby IF P09 Svart
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
164 |
F11-2 |
12:20 |
HSK -
Apollon Solna
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
155 |
F11-1 |
12:20 |
HSK 2 -
FK Bromma
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
289 |
P12-4 |
11:40 |
Ängby IF 2 -
IF Brommapojkarna 12-7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
288 |
P12-4 |
11:40 |
Spånga IS FK 4 -
HSK P12Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
232 |
P09R-1 |
11:40 |
Ursvik IK 2 -
Spånga IS P09-4
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
233 |
P09R-1 |
11:40 |
HSK P09 VITVIT -
Ekerö IK 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
216 |
F10-1 |
11:40 |
Spånga F10:3 -
Spånga F10-1 Lag vit
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
273 |
P12-1 |
11:40 |
Ekerö IK 2 - Röd -
Bele/Barkarby VIT
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
272 |
P12-1 |
11:40 |
Ängby IF svart 3 -
Hässelby SK FF p12-Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
250 |
P09R-3 |
11:40 |
Ängby Grön 2 -
HSK P09 Röd (Svart)
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
217 |
F10-1 |
11:40 |
Skå IK Grön -
Saltsjöbadens IF F10
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
251 |
P09R-3 |
11:40 |
Ekerö IK 2 -
BP09-18
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
262 |
P09G-2 |
11:40 |
HSK P09 VIT -
Ängby IF Röd 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
277 |
P12-2 |
11:00 |
Ängby IF svart 2 -
Hässelby SK FF p12-Vit/röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
239 |
P09R-2 |
11:00 |
Hammarby IF FF P2009:3 -
Ekerö IK 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
240 |
P09R-2 |
11:00 |
Ursvik IK 1 -
HSK P09 Röd (Röd)
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
223 |
F10-2 |
11:00 |
Spånga F10-1 Lag Blå -
HSK F10
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
224 |
F10-2 |
11:00 |
Sollentuna Viby/Norrviken -
Skå IK Gul
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
276 |
P12-2 |
11:00 |
Värtans IK -
BP12-8
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
283 |
P12-3 |
11:00 |
Ängby IF 1 -
HSK P12 Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
154 |
F11-1 |
11:00 |
FK Bromma -
Töjnan SFK
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
282 |
P12-3 |
11:00 |
Huddinge P12:7 -
Bele/Barkarby SVART
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
163 |
F11-2 |
11:00 |
Apollon Solna -
Spånga IS FK 3
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
215 |
F10-1 |
10:20 |
Spånga F10:3 -
Skå IK Grön
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
214 |
F10-1 |
10:20 |
Spånga F10-1 Lag vit -
Saltsjöbadens IF F10
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
231 |
P09R-1 |
10:20 |
Ursvik IK 2 -
HSK P09 VITVIT
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
248 |
P09R-3 |
10:20 |
HSK P09 Röd (Svart) -
BP09-18
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
270 |
P12-1 |
10:20 |
Hässelby SK FF p12-Vit -
Bele/Barkarby VIT
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
249 |
P09R-3 |
10:20 |
Ängby Grön 2 -
Ekerö IK 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
271 |
P12-1 |
10:20 |
Ängby IF svart 3 -
Ekerö IK 2 - Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
286 |
P12-4 |
10:20 |
IF Brommapojkarna 12-7 -
Spånga IS FK 4
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
287 |
P12-4 |
10:20 |
HSK P12Röd -
Ängby IF 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
230 |
P09R-1 |
10:20 |
Spånga IS P09-4 -
Ekerö IK 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
275 |
P12-2 |
09:40 |
BP12-8 -
Ängby IF svart 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
237 |
P09R-2 |
09:40 |
HSK P09 Röd (Röd) -
Hammarby IF FF P2009:3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
238 |
P09R-2 |
09:40 |
Ekerö IK 1 -
Ursvik IK 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
221 |
F10-2 |
09:40 |
Skå IK Gul -
Spånga F10-1 Lag Blå
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
222 |
F10-2 |
09:40 |
HSK F10 -
Sollentuna Viby/Norrviken
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
274 |
P12-2 |
09:40 |
Hässelby SK FF p12-Vit/röd -
Värtans IK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
162 |
F11-2 |
09:40 |
Spånga IS FK 3 -
HSK
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
280 |
P12-3 |
09:40 |
HSK P12 Svart -
Huddinge P12:7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
281 |
P12-3 |
09:40 |
Bele/Barkarby SVART -
Ängby IF 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
153 |
F11-1 |
09:40 |
Töjnan SFK -
HSK 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
213 |
F10-1 |
09:00 |
Saltsjöbadens IF F10 -
Spånga F10:3
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
212 |
F10-1 |
09:00 |
Skå IK Grön -
Spånga F10-1 Lag vit
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
228 |
P09R-1 |
09:00 |
HSK P09 VITVIT -
Spånga IS P09-4
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
269 |
P12-1 |
09:00 |
Bele/Barkarby VIT -
Ängby IF svart 3
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
268 |
P12-1 |
09:00 |
Ekerö IK 2 - Röd -
Hässelby SK FF p12-Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
247 |
P09R-3 |
09:00 |
BP09-18 -
Ängby Grön 2
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
246 |
P09R-3 |
09:00 |
Ekerö IK 2 -
HSK P09 Röd (Svart)
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
229 |
P09R-1 |
09:00 |
Ekerö IK 3 -
Ursvik IK 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|