278 |
C |
08:00 |
GIF P02 -
BAIK
|
1-0
|
A 11-manna (Gstad) |
1/8-final 6 |
|
277 |
C |
08:00 |
Älvsbyn if -
Alviks IK
|
4-3
|
B 11-manna (Gstad) |
1/8-final 4 |
|
280 |
D |
08:00 |
Luleå SK 2 -
Vasa IFK Vit
|
3-2
|
C1 7-manna (Gstad) |
1/8-final 6 |
|
281 |
D |
08:00 |
Sävast Aif -
IFK Luleå 1
|
6-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
1/8-final 8 |
|
283 |
E-1 |
08:00 |
Sävast Aif -
Sunderby SK P04
|
4-2
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
282 |
E-1 |
08:00 |
Alvik IK P04 -
Lira BK Blå
|
5-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
279 |
C |
08:00 |
LIRA BK P2;1 -
Sävast Aif
|
2-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
1/8-final 8 |
|
287 |
F |
08:50 |
IFK Luleå 2 -
Luleå FC
|
1-2
|
C1 7-manna (Gstad) |
1/8-final 4 |
|
288 |
F |
08:50 |
Sävast AIF -
Sunderby SK P05
|
3-5
|
C2 7-manna (Gstad) |
1/8-final 6 |
|
289 |
F |
08:50 |
Hedens IF -
Lira BK Gul
|
0-4
|
D 7-manna (Gstad) |
1/8-final 8 |
|
284 |
D |
08:50 |
Bodens BK -
IFK Luleå 2
|
3-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
1/8-final 2 |
|
285 |
D |
08:50 |
Luleå SK 1 -
Lira BK
|
2-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
1/8-final 4 |
|
286 |
F |
08:50 |
IFK Luleå 1 -
Gammelstads IF
|
6-0
|
R4 7-manna (Rutvik) |
1/8-final 2 |
|
290 |
A-1 |
09:00 |
Gammelstads IF -
Sunderby SK
|
0-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
295 |
I-1 |
09:00 |
TP47 -
Sunderby SK
|
0-1
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
294 |
I-1 |
09:00 |
Sävast Aif -
Haupa nuventur
|
2-0
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
293 |
G-3 |
09:00 |
IFK Kalix -
Haupa P06 keltainen
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
292 |
G-2 |
09:00 |
Hedens IF -
Haupa P06 valkoinen
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
828 |
O-2 |
09:00 |
Baik Grön -
Lira Gul
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
829 |
O-2 |
09:00 |
Rutvik SK -
LSK F06 Vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
291 |
C |
09:00 |
Luleå Fotboll -
Notvikens IK
|
2-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
1/8-final 2 |
|
303 |
M |
09:40 |
Bergnäsets AIK vit -
Rutvik SK
|
0-5
|
C1 7-manna (Gstad) |
1/4-final 2 |
|
304 |
M |
09:40 |
Ospa sininen -
Sunderby SK
|
2-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
1/4-final 4 |
|
302 |
L |
09:40 |
lira bkff03 -
Gammelstads IF
|
1-0
|
D 7-manna (Gstad) |
1/4-final 4 |
|
300 |
L |
09:40 |
Notvikens Ik -
Baik
|
3-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
1/4-final 2 |
|
831 |
O-2 |
09:40 |
Luleå FC -
Baik Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
296 |
G-1 |
09:40 |
Luleå Sportklubb 2 -
Haupa P06 vihreä
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
298 |
H-1 |
09:40 |
Heden Gul -
Gammelstads IF 2
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
297 |
G-2 |
09:40 |
Luleå Sportklubb 1 -
IFK Kalix lag 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
299 |
L |
09:40 |
Haupa -
Sävast Aif röd
|
2-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 1 |
|
301 |
L |
09:40 |
VIFK F03 - Blixtarna -
Rutvik SK
|
4-1
|
R4 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 3 |
|
306 |
B |
10:00 |
Öjeby IF -
IFK Råneå P01
|
4-0
|
A 11-manna (Gstad) |
1/4-final 1 |
|
307 |
B |
10:00 |
Gammelstads IF P01 -
Sävast AIF
|
0-1
|
B 11-manna (Gstad) |
1/4-final 2 |
|
308 |
B |
10:00 |
Svartbjörnsbyns IF -
Bergnäseta AIK
|
0-5
|
C 11-manna (Byavallen) |
1/4-final 3 |
|
309 |
B |
10:00 |
IFK Kalix -
Älvsby IF
|
0-1
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
1/4-final 4 |
|
314 |
H-1 |
10:20 |
SSK 3 -
Rutvik SK 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
315 |
H-2 |
10:20 |
Gammelstads IF 1 -
Rutvik SK 2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
312 |
G-3 |
10:20 |
Sävast Aif vit -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
311 |
G-2 |
10:20 |
Gammelstads IF -
IFK Luleå 5
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
313 |
G-3 |
10:20 |
Bergnäsets AIK Grön -
IFK Luleå 3
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
310 |
G-1 |
10:20 |
IFK Luleå 4 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
319 |
N |
10:30 |
HauPa -
Gammelstads IF
|
8-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
316 |
E |
10:30 |
Luleå FC -
Rutvik SK
|
3-0
(STR) |
E1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
317 |
E |
10:30 |
IFK Luleå Vit -
IFK Luleå Blå
|
5-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
Semifinal 2 |
|
318 |
N |
10:30 |
Rutvik SK -
Sunderby SK F05
|
2-5
|
R4 7-manna (Rutvik) |
Semifinal 1 |
|
322 |
K |
11:00 |
Lira BK -
Älvsby IF
|
5-0
|
A 11-manna (Gstad) |
1/4-final 1 |
|
323 |
K |
11:00 |
Haupa T02 -
Trångfors IF
|
0-2
|
B 11-manna (Gstad) |
1/4-final 2 |
|
324 |
K |
11:00 |
Sävast Aif -
Rutvik sk
|
1-0
|
C 11-manna (Byavallen) |
1/4-final 3 |
|
321 |
H-2 |
11:00 |
Sävast AIF vit -
Heden Svart
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
328 |
P-1 |
11:00 |
Gammelstads IF, lag vit -
Sävast AIF Röd
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
326 |
O-1 |
11:00 |
LSK F06 Blå -
Sävast Aif
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
329 |
P-2 |
11:00 |
IFK Luleå -
Sävast Aif vit
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
320 |
H-1 |
11:00 |
BAIK -
SSK 1
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
325 |
K |
11:00 |
Alviks ik -
Morön BK F-02
|
0-1
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
1/4-final 4 |
|
333 |
D |
11:20 |
Vasa IFK Blå -
Sävast Aif
|
2-4
|
D 7-manna (Gstad) |
1/4-final 4 |
|
331 |
D |
11:20 |
Luleå FC/FF -
Luleå SK 1
|
3-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
1/4-final 2 |
|
330 |
D |
11:20 |
Gammelstads IF grön -
Bodens BK
|
3-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 1 |
|
332 |
D |
11:20 |
Gammelstads IF -
Luleå SK 2
|
1-0
|
R4 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 3 |
|
336 |
P-1 |
11:40 |
Luleå Sportklubb Vit -
Baik F-07
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
338 |
P-2 |
11:40 |
Rutvik Grön -
Gammelstad IF, Lag Grön
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
334 |
O-1 |
11:40 |
Lira Orange -
GIF 1
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
335 |
O-1 |
11:40 |
Notviken -
Lira Blå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
337 |
P-1 |
11:40 |
Rutvik Gul -
IFK Luleå F07
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
339 |
P-2 |
11:40 |
Sunderby SK -08 -
Luleå Sportklubb Blå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
340 |
C |
12:00 |
Öjeby if -
Luleå Fotboll
|
0-4
|
A 11-manna (Gstad) |
1/4-final 1 |
|
341 |
C |
12:00 |
Gammelgårdens IF -
Älvsbyn if
|
11-0
|
B 11-manna (Gstad) |
1/4-final 2 |
|
342 |
C |
12:00 |
Bodens BK FF -
GIF P02
|
5-2
|
C 11-manna (Byavallen) |
1/4-final 3 |
|
343 |
C |
12:00 |
Lira BK P02.2 -
LIRA BK P2;1
|
1-3
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
1/4-final 4 |
|
346 |
F |
12:10 |
Sundom IF -
Sunderby SK P05
|
2-1
|
C1 7-manna (Gstad) |
1/4-final 3 |
|
347 |
F |
12:10 |
SIF P05 -
Lira BK Gul
|
3-2
|
C2 7-manna (Gstad) |
1/4-final 4 |
|
348 |
L |
12:10 |
Haupa -
Notvikens Ik
|
4-1
|
D 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
349 |
L |
12:10 |
VIFK F03 - Blixtarna -
lira bkff03
|
1-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
344 |
F |
12:10 |
Lira BK Blå -
IFK Luleå 1
|
1-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 1 |
|
345 |
F |
12:10 |
BAIK vit -
Luleå FC
|
2-1
(STR) |
R4 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 2 |
|
830 |
O-2 |
12:20 |
GIF 2 -
Baik Grön
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
350 |
G-1 |
12:20 |
Bergnäsets AIK Vit -
Luleå Sportklubb 2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
352 |
G-2 |
12:20 |
Haupa P06 valkoinen -
Luleå Sportklubb 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
834 |
O-2 |
12:20 |
Baik Vit -
Rutvik SK
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
351 |
G-1 |
12:20 |
Notvikens IK -
IFK Luleå 1
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
354 |
A |
13:00 |
Sunderby SK -
Gammelstads IF
|
1-2
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
356 |
B |
13:00 |
Bergnäseta AIK -
Älvsby IF
|
0-1
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
355 |
B |
13:00 |
Öjeby IF -
Sävast AIF
|
2-1
|
C 11-manna (Byavallen) |
Semifinal 1 |
|
362 |
G-3 |
13:00 |
IFK Luleå 3 -
IFK Kalix
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
363 |
H-1 |
13:00 |
Gammelstads IF 2 -
SSK 3
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
358 |
E |
13:00 |
Rutvik SK -
IFK Luleå Blå
|
3-1
|
D 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
357 |
E |
13:00 |
Luleå FC -
IFK Luleå Vit
|
2-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
359 |
G-2 |
13:00 |
IFK Kalix lag 2 -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
361 |
G-3 |
13:00 |
IFK Luleå 2 -
Bergnäsets AIK Grön
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
364 |
H-2 |
13:00 |
SSK 2 -
Gammelstads IF 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
360 |
G-2 |
13:00 |
IFK Luleå 5 -
Hedens IF
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
366 |
M |
13:00 |
HauPa grön -
Rutvik SK
|
1-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
Semifinal 1 |
|
367 |
M |
13:00 |
HauPa gul -
Ospa sininen
|
2-4
|
R4 7-manna (Rutvik) |
Semifinal 2 |
|
365 |
J |
13:00 |
Lira BK F01 -
Gammelstads IF F01
|
3-2
(STR) |
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Plac. 3-4 |
|
369 |
H-1 |
13:40 |
Rutvik SK 1 -
BAIK
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
373 |
P-1 |
13:40 |
Sävast AIF Röd -
Rutvik Gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
370 |
H-1 |
13:40 |
SSK 1 -
Heden Gul
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
371 |
H-2 |
13:40 |
Rutvik SK 2 -
Sävast AIF vit
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
368 |
G-1 |
13:40 |
Sävast AIF röd -
IFK Luleå 4
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
376 |
N |
13:50 |
Sunderby SK F05 -
HauPa
|
1-7
|
C1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
377 |
N |
13:50 |
Rutvik SK -
Gammelstads IF
|
2-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
375 |
D |
13:50 |
Gammelstads IF -
Sävast Aif
|
1-5
|
D 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
374 |
D |
13:50 |
Gammelstads IF grön -
Luleå FC/FF
|
2-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
380 |
I |
14:00 |
Gammelstads IF -
Sunderby SK
|
0-1
|
A 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
378 |
K |
14:00 |
Lira BK -
Trångfors IF
|
2-1
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
379 |
K |
14:00 |
Sävast Aif -
Morön BK F-02
|
1-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Semifinal 2 |
|
383 |
P-1 |
14:20 |
Gammelstads IF, lag vit -
Luleå Sportklubb Vit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
385 |
P-2 |
14:20 |
IFK Luleå -
Rutvik Grön
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
381 |
O-1 |
14:20 |
LSK F06 Blå -
Lira Orange
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
382 |
O-1 |
14:20 |
GIF 1 -
Lira Blå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
386 |
P-2 |
14:20 |
Gammelstad IF, Lag Grön -
Luleå Sportklubb Blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
384 |
P-1 |
14:20 |
Baik F-07 -
IFK Luleå F07
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
387 |
F |
14:40 |
Lira BK Blå -
BAIK vit
|
3-2
(STR) |
C1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
388 |
F |
14:40 |
Sundom IF -
SIF P05
|
0-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
390 |
L |
14:40 |
Notvikens Ik -
VIFK F03 - Blixtarna
|
1-0
|
D 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
389 |
L |
14:40 |
Haupa -
lira bkff03
|
1-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
391 |
C |
15:00 |
Luleå Fotboll -
Gammelgårdens IF
|
1-2
|
A 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
395 |
J |
15:00 |
Assi IF -
GIF/IFK Kalix
|
2-5
(STR) |
B 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
832 |
O-2 |
15:00 |
Lira Gul -
GIF 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
835 |
O-2 |
15:00 |
LSK F06 Vit -
Baik Vit
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
393 |
G-1 |
15:00 |
IFK Luleå 1 -
Bergnäsets AIK Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
396 |
O-1 |
15:00 |
Sävast Aif -
Notviken
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
398 |
P-2 |
15:00 |
Sävast Aif vit -
Sunderby SK -08
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
394 |
H-2 |
15:00 |
Heden Svart -
SSK 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
392 |
C |
15:00 |
Bodens BK FF -
LIRA BK P2;1
|
4-1
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Semifinal 2 |
|
400 |
M |
15:30 |
Rutvik SK -
HauPa gul
|
0-2
|
D 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
399 |
M |
15:30 |
HauPa grön -
Ospa sininen
|
0-1
|
E1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
403 |
G-3 |
15:40 |
Haupa P06 keltainen -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
404 |
G-3 |
15:40 |
Sävast Aif vit -
IFK Luleå 3
|
Dolt
(WO) |
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
401 |
G-1 |
15:40 |
IFK Luleå 4 -
Haupa P06 vihreä
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
402 |
G-1 |
15:40 |
Sävast AIF röd -
Luleå Sportklubb 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
407 |
I |
16:00 |
Sävast Aif -
Haupa nuventur
|
1-0
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
405 |
B |
16:00 |
Öjeby IF -
Älvsby IF
|
5-0
|
B 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
406 |
B |
16:00 |
Sävast AIF -
Bergnäseta AIK
|
2-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Plac. 3-4 |
|
410 |
F |
16:20 |
Lira BK Blå -
SIF P05
|
3-1
|
C1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
411 |
F |
16:20 |
BAIK vit -
Sundom IF
|
4-3
|
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
409 |
D |
16:20 |
Luleå FC/FF -
Gammelstads IF
|
3-1
|
D 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
408 |
D |
16:20 |
Gammelstads IF grön -
Sävast Aif
|
1-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
412 |
K |
17:00 |
Lira BK -
Sävast Aif
|
4-5
(STR) |
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
413 |
K |
17:00 |
Trångfors IF -
Morön BK F-02
|
2-1
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
414 |
C |
18:00 |
Gammelgårdens IF -
Bodens BK FF
|
2-3
(STR) |
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
415 |
C |
18:00 |
Luleå Fotboll -
LIRA BK P2;1
|
4-1
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|