73 |
P09S-1 |
08:00 |
Djurgårdens IF U10 -
Hammarby P10:A
|
4-0
|
Plan 1 |
|
|
74 |
P09S-2 |
08:00 |
Djurgårdens IF U10-2 -
Huddinge IF
|
2-1
|
Plan 2 |
|
|
75 |
P09S-3 |
08:30 |
Nacka FC P10 -
IF Brommapojkarna 10-1
|
0-5
|
Plan 1 |
|
|
76 |
P09S-4 |
08:30 |
Hammarby IF P09-30 -
Stockholm City FC
|
2-2
|
Plan 2 |
|
|
77 |
P09S-1 |
09:00 |
AIK P-09 Orange City -
IF Brommapojkarna P09-3
|
2-0
|
Plan 1 |
|
|
78 |
P09S-2 |
09:00 |
AIK P-09 Orange United -
Tullinge Fotboll
|
2-1
|
Plan 2 |
|
|
79 |
P09S-3 |
09:30 |
Assyriska FF P-09 -
Täby FK FA
|
2-1
|
Plan 1 |
|
|
80 |
P09S-4 |
09:30 |
Bp09-2 -
Örby IS
|
11-0
|
Plan 2 |
|
|
82 |
P09S-1 |
10:00 |
Hammarby P10:A -
AIK P-09 Orange City
|
2-6
|
Plan 1 |
|
|
83 |
P09S-2 |
10:00 |
Huddinge IF -
AIK P-09 Orange United
|
0-2
|
Plan 2 |
|
|
81 |
P10S-1 |
10:00 |
Hammarby P10 lag39 -
Hanvikens SK
|
3-5
|
Plan 3 |
|
|
85 |
P09S-3 |
10:30 |
IF Brommapojkarna 10-1 -
Assyriska FF P-09
|
4-0
|
Plan 1 |
|
|
86 |
P09S-4 |
10:30 |
Stockholm City FC -
Bp09-2
|
0-4
|
Plan 2 |
|
|
84 |
P10S-2 |
10:30 |
Hammarby P11 Akademi -
IFK Lidingö Blue Boys
|
0-3
|
Plan 3 |
|
|
88 |
P09S-1 |
11:00 |
IF Brommapojkarna P09-3 -
Djurgårdens IF U10
|
1-2
|
Plan 1 |
|
|
89 |
P09S-2 |
11:00 |
Tullinge Fotboll -
Djurgårdens IF U10-2
|
0-2
|
Plan 2 |
|
|
87 |
P10S-1 |
11:00 |
Assyriska FF P10 -
FC Orion Stockholm
|
1-9
|
Plan 3 |
|
|
91 |
P09S-3 |
11:30 |
Täby FK FA -
Nacka FC P10
|
0-0
|
Plan 1 |
|
|
92 |
P09S-4 |
11:30 |
Örby IS -
Hammarby IF P09-30
|
2-2
|
Plan 2 |
|
|
90 |
P10S-2 |
11:30 |
BP10-17 -
Spånga P10-6
|
2-7
|
Plan 3 |
|
|
94 |
P09S-1 |
12:00 |
IF Brommapojkarna P09-3 -
Hammarby P10:A
|
5-0
|
Plan 1 |
|
|
95 |
P09S-2 |
12:00 |
Tullinge Fotboll -
Huddinge IF
|
1-2
|
Plan 2 |
|
|
93 |
P10S-1 |
12:00 |
Hanvikens SK -
Assyriska FF P10
|
4-0
|
Plan 3 |
|
|
97 |
P09S-3 |
12:30 |
Täby FK FA -
IF Brommapojkarna 10-1
|
0-6
|
Plan 1 |
|
|
98 |
P09S-4 |
12:30 |
Örby IS -
Stockholm City FC
|
2-2
|
Plan 2 |
|
|
96 |
P10S-2 |
12:30 |
IFK Lidingö Blue Boys -
BP10-17
|
5-2
|
Plan 3 |
|
|
100 |
P09S-1 |
13:00 |
Djurgårdens IF U10 -
AIK P-09 Orange City
|
4-1
|
Plan 1 |
|
|
101 |
P09S-2 |
13:00 |
Djurgårdens IF U10-2 -
AIK P-09 Orange United
|
7-0
|
Plan 2 |
|
|
99 |
P10S-1 |
13:00 |
FC Orion Stockholm -
Hammarby P10 lag39
|
2-0
|
Plan 3 |
|
|
103 |
P09S-3 |
13:30 |
Nacka FC P10 -
Assyriska FF P-09
|
4-1
|
Plan 1 |
|
|
104 |
P09S-4 |
13:30 |
Hammarby IF P09-30 -
Bp09-2
|
2-5
|
Plan 2 |
|
|
102 |
P10S-2 |
13:30 |
Spånga P10-6 -
Hammarby P11 Akademi
|
7-2
|
Plan 3 |
|
|
106 |
P08S-1 |
14:00 |
Djurgårdens IF P08-3 -
Ik Frej P08
|
3-3
|
Plan 1 |
|
|
107 |
P08S-2 |
14:00 |
Hammarby P09:A -
Spånga P08-1
|
2-0
|
Plan 2 |
|
|
105 |
P10S-1 |
14:00 |
FC Orion Stockholm -
Hanvikens SK
|
4-0
|
Plan 3 |
|
|
109 |
P08S-3 |
14:30 |
IF BrommaPojkarna 08-5 -
Nacka FC
|
0-1
|
Plan 1 |
|
|
110 |
P08S-4 |
14:30 |
IFK Stocksund 1 -
Segeltorps IF
|
2-1
|
Plan 2 |
|
|
108 |
P10S-2 |
14:30 |
Spånga P10-6 -
IFK Lidingö Blue Boys
|
2-2
|
Plan 3 |
|
|
112 |
P08S-1 |
15:00 |
Assyriska FF 1 -
Tullinge Fotboll
|
1-2
|
Plan 1 |
|
|
113 |
P08S-2 |
15:00 |
BP P08-4 -
Vasalunds IF A Röd
|
3-2
|
Plan 2 |
|
|
111 |
P10S-1 |
15:00 |
Hammarby P10 lag39 -
Assyriska FF P10
|
3-1
|
Plan 3 |
|
|
115 |
P08S-3 |
15:30 |
Brommapojkarna 09-1 -
Vasalunds IF A Svart
|
2-1
|
Plan 1 |
|
|
116 |
P08S-4 |
15:30 |
Brommapojkarna 3 -
Vasalunds IF U
|
6-0
|
Plan 2 |
|
|
114 |
P10S-2 |
15:30 |
Hammarby P11 Akademi -
BP10-17
|
1-4
|
Plan 3 |
|
|
117 |
P08S-1 |
16:00 |
Ik Frej P08 -
Assyriska FF 1
|
0-1
|
Plan 1 |
|
|
118 |
P08S-2 |
16:00 |
Spånga P08-1 -
BP P08-4
|
4-3
|
Plan 2 |
|
|
119 |
P08S-3 |
16:30 |
Nacka FC -
Brommapojkarna 09-1
|
1-4
|
Plan 1 |
|
|
120 |
P08S-4 |
16:30 |
Segeltorps IF -
Brommapojkarna 3
|
0-1
|
Plan 2 |
|
|
121 |
P08S-1 |
17:00 |
Tullinge Fotboll -
Djurgårdens IF P08-3
|
2-0
|
Plan 1 |
|
|
122 |
P08S-2 |
17:00 |
Vasalunds IF A Röd -
Hammarby P09:A
|
0-5
|
Plan 2 |
|
|
123 |
P08S-3 |
17:30 |
Vasalunds IF A Svart -
IF BrommaPojkarna 08-5
|
1-3
|
Plan 1 |
|
|
124 |
P08S-4 |
17:30 |
Vasalunds IF U -
IFK Stocksund 1
|
1-6
|
Plan 2 |
|
|
125 |
P08S-1 |
18:00 |
Tullinge Fotboll -
Ik Frej P08
|
4-0
|
Plan 1 |
|
|
126 |
P08S-2 |
18:00 |
Vasalunds IF A Röd -
Spånga P08-1
|
2-2
|
Plan 2 |
|
|
127 |
P08S-3 |
18:30 |
Vasalunds IF A Svart -
Nacka FC
|
2-2
|
Plan 1 |
|
|
128 |
P08S-4 |
18:30 |
Vasalunds IF U -
Segeltorps IF
|
1-4
|
Plan 2 |
|
|
129 |
P08S-1 |
19:00 |
Djurgårdens IF P08-3 -
Assyriska FF 1
|
1-3
|
Plan 1 |
|
|
130 |
P08S-2 |
19:00 |
Hammarby P09:A -
BP P08-4
|
0-1
|
Plan 2 |
|
|
131 |
P08S-3 |
19:30 |
IF BrommaPojkarna 08-5 -
Brommapojkarna 09-1
|
0-0
|
Plan 1 |
|
|
132 |
P08S-4 |
19:30 |
IFK Stocksund 1 -
Brommapojkarna 3
|
0-2
|
Plan 2 |
|
|