78 |
P06-1 |
17:10 |
Samuelsdals IF (P07) -
IBF Borlänge 2 (P07)
|
Dolt
|
LU D |
|
|
77 |
P04-1 |
17:10 |
Nordmarkens IF -
IBF Falun U
|
4-1
|
LU C |
|
|
76 |
P06-1 |
17:10 |
Sandvikens AIK -
IK Bruket (P07)
|
Dolt
|
LU B |
|
|
75 |
P06-1 |
17:10 |
IBF Borlänge 1 (P07) -
IBF Falun U
|
Dolt
|
LU A |
|
|
71 |
P05-1 |
16:20 |
Hagunda IF -
Surahammars IBF
|
7-0
|
LU A |
|
|
72 |
P03-1 |
16:20 |
Strömsbro IF -
IBF Säter
|
2-7
|
LU B |
|
|
73 |
F03-1 |
16:20 |
Huddinge IK (F04) -
Nordmarkens IF
|
2-1
|
LU C |
|
|
74 |
F03-2 |
16:20 |
Sandvikens AIK Innebandy -
IBF Säter
|
3-1
|
LU D |
|
|
67 |
P04-1 |
15:30 |
Tierp IBK -
WSK Lindesberg
|
3-4
|
LU A |
|
|
68 |
P01-2 |
15:30 |
Bele Barkarby IF (P02) -
IBK Runsten Röd (P02)
|
4-2
|
LU B |
|
|
69 |
P05-1 |
15:30 |
IBF Leksand -
KFUM Falun
|
6-3
|
LU C |
|
|
70 |
P05-1 |
15:30 |
AIK -
IFK Dannemora/Österby
|
8-3
|
LU D |
|
|
66 |
P06-1 |
14:40 |
IK Bruket Blå (P07) -
IBF Borlänge 1 (P07)
|
Dolt
|
LU D |
|
|
63 |
P04-1 |
14:40 |
Dingtuna GIF -
Nordmarkens IF
|
0-5
|
LU A |
|
|
64 |
P04-1 |
14:40 |
Sandvikens AIK -
FBC LO
|
5-1
|
LU B |
|
|
65 |
P06-1 |
14:40 |
IBF Borlänge 2 (P07) -
Sandvikens AIK
|
Dolt
|
LU C |
|
|
60 |
P01-1 |
13:50 |
KFUM Falun (P02) -
Bele Barkarby IF
|
0-2
|
LU B |
|
|
61 |
P05-1 |
13:50 |
IBF Falun U -
Surahammars IBF
|
7-0
|
LU C |
|
|
59 |
P01-1 |
13:50 |
Strömsbro IF -
IBF Falun U
|
0-1
|
LU A |
|
|
62 |
H-1 |
13:50 |
PerOls -
Sundborns GOIF
|
4-1
|
LU D |
|
|
55 |
P04-1 |
13:00 |
IBF Falun U -
WSK Lindesberg
|
0-6
|
LU A |
|
|
56 |
P03-1 |
13:00 |
Samuelsdals IF -
IBF Säter
|
3-1
|
LU B |
|
|
57 |
P06-1 |
13:00 |
IBF Falun U (P07) -
IK Bruket (P07)
|
Dolt
|
LU C |
|
|
58 |
F03-2 |
13:00 |
KFUM Falun -
IBF Säter
|
2-1
|
LU D |
|
|
54 |
P01-2 |
12:10 |
IBK Härnösand (P02) -
IBK Runsten Röd (P02)
|
4-3
|
JAL |
|
|
51 |
P04-1 |
12:10 |
Nordmarkens IF -
Sandvikens AIK
|
4-4
|
LU A |
|
|
52 |
P06-1 |
12:10 |
IK Bruket Blå (P07) -
Sandvikens AIK
|
Dolt
|
LU B |
|
|
53 |
P06-1 |
12:10 |
IBF Falun U -
IBF Borlänge 2 (P07)
|
Dolt
|
LU C |
|
|
47 |
F03-2 |
11:20 |
Torshälla IBK -
Sandvikens AIK Innebandy
|
2-2
|
LU A |
|
|
48 |
P03-1 |
11:20 |
Vattjoms IK -
Strömsbro IF
|
0-5
|
LU B |
|
|
49 |
H-1 |
11:20 |
PerOls -
IBF Falun U
|
4-3
|
LU C |
|
|
50 |
P01-2 |
11:20 |
IFK Dannemora/Österby (P02) -
Bele Barkarby IF (P02)
|
1-1
|
LU D |
|
|
46 |
P01-1 |
10:30 |
Bele Barkarby IF -
IBK Runsten Svart (P02)
|
5-1
|
LU D |
|
|
45 |
F03-1 |
10:30 |
IBF Borlänge -
Huddinge IK (F04)
|
0-0
|
LU C |
|
|
43 |
P06-1 |
10:30 |
Samuelsdals IF (P07) -
IBF Falun U (P07)
|
Dolt
|
LU A |
|
|
44 |
P05-1 |
10:30 |
IFK Dannemora/Österby -
Hagunda IF
|
3-7
|
LU B |
|
|
39 |
F03-1 |
09:40 |
Nordmarkens IF -
IBF Hedemora
|
0-6
|
LU A |
|
|
40 |
P05-1 |
09:40 |
AIK -
IBF Leksand
|
0-2
|
LU B |
|
|
41 |
P04-1 |
09:40 |
Sandvikens AIK -
IBF Falun U
|
6-0
|
LU C |
|
|
42 |
P01-1 |
09:40 |
KFUM Falun (P02) -
Strömsbro IF
|
3-1
|
LU D |
|
|
35 |
H-1 |
08:50 |
Sundborns GOIF -
PerOls
|
1-4
|
LU A |
|
|
36 |
P05-1 |
08:50 |
KFUM Falun -
Surahammars IBF
|
6-2
|
LU B |
|
|
37 |
P03-1 |
08:50 |
Vattjoms IK -
Samuelsdals IF
|
1-5
|
LU C |
|
|
38 |
P01-2 |
08:50 |
IFK Dannemora/Österby (P02) -
IBK Härnösand (P02)
|
1-3
|
LU D |
|
|
34 |
P04-1 |
08:00 |
FBC LO -
Tierp IBK
|
1-4
|
LU D |
|
|
33 |
P06-1 |
08:00 |
IK Bruket (P07) -
Samuelsdals IF (P07)
|
Dolt
|
LU C |
|
|
32 |
F03-2 |
08:00 |
Torshälla IBK -
KFUM Falun
|
3-2
|
LU B |
|
|
31 |
P06-1 |
08:00 |
IBF Falun U (P07) -
IK Bruket Blå (P07)
|
Dolt
|
LU A |
|
|