112 |
G14-1 |
08:00 |
Vålerenga G14 -
FBC Partille
|
0-13
|
Kongstenhallen A |
|
|
113 |
G14-1 |
08:00 |
Nittedal Wolves -
Ellingsrud g14
|
12-3
|
Kongstenhallen B |
|
|
114 |
G12 |
08:00 |
Ellingsrud -
Arendal IBK
|
5-2
|
Kongstenhallen C |
1/4-finale |
|
115 |
G14-2 |
08:00 |
Tunet Lilla -
Arendal IBK
|
6-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
116 |
G14-2 |
08:00 |
Bækkelaget -
Ski Il Gutter 09/08
|
4-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
117 |
G13-1 |
08:45 |
Tunet Lilla -
Holmlia G13
|
8-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
118 |
G13-1 |
08:45 |
SF Grei -
Nor 92 G13
|
6-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
119 |
G12 |
08:45 |
Ski IL Innebandy 2011 -
Fredrikstad
|
2-8
|
Kongstenhallen C |
Semifinale |
|
120 |
G13-2 |
08:45 |
Ski -
Nittedal Wolves
|
1-7
|
Kongstenhallen D |
|
|
121 |
J15-2 |
08:45 |
Sveiva -
Ullkisa girlpower j/15
|
2-4
|
Kongstenhallen E |
|
|
122 |
J15-1 |
09:30 |
Østensjø -
SF Grei
|
3-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
123 |
G12 |
09:30 |
SF Grei -
Ellingsrud
|
7-0
|
Kongstenhallen B |
Semifinale |
|
124 |
G11-1 |
09:30 |
Fredrikstad -
Slevik G/J 9 gul
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
125 |
G15 |
09:30 |
Fjerdingby -
Sarpsborg innebandyklubb
|
5-2
|
Kongstenhallen D |
1/4-finale |
|
126 |
G15 |
09:30 |
Lillestrøm Innebandyklubb -
Gausdal Innebandyklubb
|
7-4
|
Kongstenhallen E |
1/4-finale |
|
127 |
G14 |
10:15 |
Tunet Lilla -
Ellingsrud g14
|
6-3
|
Kongstenhallen A |
A-1/4-finale |
|
128 |
HB |
10:15 |
Gif 4 -
OSI
|
2-1
|
Kongstenhallen B |
1/4-finale |
|
129 |
G14 |
10:15 |
Nittedal Wolves -
Bækkelaget
|
11-0
|
Kongstenhallen C |
A-1/4-finale |
|
130 |
G14 |
10:15 |
Slevik IBK -
Arendal IBK
|
0-1
|
Kongstenhallen D |
B-Semifinale |
|
131 |
G14 |
10:15 |
Ski Il Gutter 09/08 -
Vålerenga G14
|
2-1
(STR) |
Kongstenhallen E |
B-Semifinale |
|
132 |
G11-1 |
11:15 |
Østensjø G11 -
Fredrikstad
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
133 |
G11-1 |
11:15 |
Slevik GJ11 -
Ellingsrud Tigers
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
134 |
G13 |
11:15 |
Holmlia G13 -
Fjerdingby
|
5-2
|
Kongstenhallen C |
B-Semifinale |
|
135 |
G13 |
11:15 |
Ski -
Nor 92 G13
|
1-2
|
Kongstenhallen D |
B-Semifinale |
|
136 |
HB |
11:15 |
Slevik Junior 08 -
Sarpsborg IBK G19
|
3-2
|
Kongstenhallen E |
1/4-finale |
|
137 |
G13 |
12:00 |
Nittedal Wolves -
St.Croix G13
|
10-1
|
Kongstenhallen A |
A-1/4-finale |
|
138 |
G12 |
12:00 |
SF Grei -
Fredrikstad
|
5-1
|
Kongstenhallen B |
FINALE |
|
139 |
G14 |
12:00 |
Arendal IBK -
Ski Il Gutter 09/08
|
4-2
|
Kongstenhallen C |
B-FINAL |
|
140 |
G15 |
12:00 |
Tunet G15 -
Lillestrøm Innebandyklubb
|
4-1
|
Kongstenhallen D |
Semifinale |
|
141 |
G15 |
12:00 |
Nittedal Wolves -
Fjerdingby
|
8-2
|
Kongstenhallen E |
Semifinale |
|
142 |
G11-1 |
12:45 |
Slevik G/J 9 gul -
Østensjø G11
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
143 |
G11-1 |
12:45 |
Ellingsrud Tigers -
Sarpsborg Sharks G10
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
144 |
G11-1 |
12:45 |
Fredrikstad -
Slevik GJ11
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
145 |
G17 |
12:45 |
Stathelle Sharks Innebandy -
Holmlia SK
|
4-5
|
Kongstenhallen D |
B-1/4-finale |
|
146 |
G17 |
12:45 |
Fjerdingby -
Drøbak
|
0-6
|
Kongstenhallen E |
B-1/4-finale |
|
147 |
G14 |
13:45 |
Råde IL innebandy -
Nittedal Wolves
|
0-6
|
Kongstenhallen A |
A-Semifinale |
|
148 |
G14 |
13:45 |
FBC Partille -
Tunet Lilla
|
11-2
|
Kongstenhallen B |
A-Semifinale |
|
149 |
G13 |
13:45 |
Holmlia G13 -
Nor 92 G13
|
2-3
|
Kongstenhallen C |
B-FINALE |
|
150 |
G17 |
13:45 |
Sarpsborg IBK -
Ull/kiss G17
|
5-1
|
Kongstenhallen D |
A-1/4-finale |
|
151 |
G17 |
13:45 |
Tunet G17 -
Sveiva G17
|
2-1
|
Kongstenhallen E |
A-1/4-finale |
|
152 |
G11-1 |
14:30 |
Østensjø G11 -
Sarpsborg Sharks G10
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
153 |
G13 |
14:30 |
Sarpsborg Ibk -
Tunet Lilla
|
2-3
|
Kongstenhallen B |
A-Semifinale |
|
154 |
G11-1 |
14:30 |
Slevik G/J 9 sort -
Ellingsrud Tigers
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
155 |
J15 |
14:30 |
Sveiva -
Holmlia sk innebandy
|
2-1
|
Kongstenhallen D |
1/4-finale |
|
156 |
J15 |
14:30 |
Østensjø -
Sarpsborg Sharks J15
|
0-1
|
Kongstenhallen E |
1/4-finale |
|
157 |
DB |
15:30 |
Nittedal Wolves -
Slevik damelag
|
0-1
|
Kongstenhallen A |
Semifinale |
|
158 |
DB |
15:30 |
Sarpsborg IBK -
OSI
|
4-1
|
Kongstenhallen B |
Semifinale |
|
159 |
G13 |
15:30 |
SF Grei -
Nittedal Wolves
|
8-3
|
Kongstenhallen C |
A-Semifinale |
|
160 |
HB |
15:30 |
Slevik H2 -
Gif 4
|
3-1
|
Kongstenhallen D |
Semifinale |
|
161 |
HB |
15:30 |
St.Croix 2 -
Slevik Junior 08
|
6-7
(STR) |
Kongstenhallen E |
Semifinale |
|
162 |
G15 |
16:15 |
Tunet G15 -
Nittedal Wolves
|
0-3
|
Kongstenhallen A |
FINALE |
|
163 |
G11-1 |
16:15 |
Slevik GJ11 -
Østensjø G11
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
164 |
G11-1 |
16:15 |
Sarpsborg Sharks G10 -
Slevik G/J 9 sort
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
165 |
G17 |
16:15 |
Greåker 2 -
Holmlia SK
|
5-0
|
Kongstenhallen D |
B-Semifinale |
|
166 |
G17 |
16:15 |
Nittedal Wolves -
Drøbak
|
3-4
(STR) |
Kongstenhallen E |
B-Semifinale |
|
167 |
G17 |
17:00 |
Greåker G17 -
Tunet G17
|
3-4
(STR) |
Kongstenhallen A |
A-Semifinale |
|
168 |
G17 |
17:00 |
Slevik IBK G17 -
Sarpsborg IBK
|
3-2
(STR) |
Kongstenhallen B |
A-Semifinale |
|
169 |
G14 |
17:00 |
FBC Partille -
Nittedal Wolves
|
1-0
|
Kongstenhallen C |
A-FINALE |
|
170 |
J15 |
17:00 |
SF Grei -
Sveiva
|
2-1
(STR) |
Kongstenhallen D |
Semifinale |
|
171 |
J15 |
17:00 |
Ullkisa girlpower j/15 -
Sarpsborg Sharks J15
|
1-0
|
Kongstenhallen E |
Semifinale |
|
172 |
G11-1 |
17:45 |
Sarpsborg Sharks G10 -
Slevik GJ11
|
Dolt
|
Kongstenhallen D |
|
|
173 |
DB |
18:00 |
Sarpsborg IBK -
Slevik damelag
|
5-0
|
Kongstenhallen A |
FINALE |
|
174 |
HB |
18:00 |
Slevik H2 -
Slevik Junior 08
|
6-2
|
Kongstenhallen B |
FINALE |
|
175 |
G13 |
18:00 |
SF Grei -
Tunet Lilla
|
5-1
|
Kongstenhallen C |
A-FINALE |
|
176 |
G17 |
18:45 |
Tunet G17 -
Slevik IBK G17
|
0-3
|
Kongstenhallen A |
A-FINALE |
|
177 |
G17 |
18:45 |
Greåker 2 -
Drøbak
|
1-3
|
Kongstenhallen B |
B-FINALE |
|
178 |
J15 |
18:45 |
SF Grei -
Ullkisa girlpower j/15
|
3-1
|
Kongstenhallen C |
FINALE |
|