1 |
F08-1 |
08:00 |
BKBK Gröna laget -
Stuvsta F08 Vit
|
Dolt
|
Källbrinks IP 53 |
|
|
2 |
F08-1 |
08:00 |
Stuvsta F08 Grön -
BKBK Svarta laget
|
Dolt
|
Källbrinks IP 54 |
|
|
8 |
F07-1 |
08:00 |
Vendelsö IK 3 -
IFK Haninge
|
Dolt
|
Visättra IP 51 |
|
|
9 |
F07-1 |
08:00 |
Vendelsö IK 1 -
Stuvsta IF F07 Grön
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
10 |
F07-1 |
08:00 |
Vendelsö IK 2 -
Stuvsta IF F07 Svart
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
16 |
P08-1 |
08:30 |
Hammarby p 08 lag 13 vit -
Vendelsö ik Vendelsögård
|
Dolt
|
Visättra IP 51 |
|
|
17 |
P08-1 |
08:30 |
Stuvsta P08:2 -
Boo FF P08:2 Team 1
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
18 |
P08-1 |
08:30 |
Boo FF 3 -
IFK Haninge P08:3
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
19 |
P08-1 |
08:30 |
Boo FF P08:2 Team 2 -
Enskede P08 Blå
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|
20 |
F08-1 |
08:50 |
Ingarö IF -
Stuvsta F08 Grön
|
Dolt
|
Källbrinks IP 53 |
|
|
21 |
F08-1 |
08:50 |
IFK Lidingö FK F08:5 -
BKBK Svarta laget
|
Dolt
|
Källbrinks IP 54 |
|
|
27 |
F07-1 |
09:00 |
IFK Haninge -
Stuvsta IF F07 Vit
|
Dolt
|
Visättra IP 51 |
|
|
28 |
F07-1 |
09:00 |
Stuvsta IF F07 Svart -
Vendelsö IK 3
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
29 |
F07-1 |
09:00 |
Vendelsö IK 2 -
Stuvsta IF F07 Grön
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
35 |
P08-1 |
09:30 |
Hammarby p 08 lag13 grön -
Boo FF P08:2 Team 1
|
Dolt
|
Visättra IP 51 |
|
|
36 |
P08-1 |
09:30 |
Stuvsta P08:2 -
IFK Haninge P08:3
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
37 |
P08-1 |
09:30 |
Boo FF 3 -
Vendelsö ik Vendelsögård
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
38 |
P08-1 |
09:30 |
Enskede P08 Blå -
Hammarby p 08 lag 13 vit
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|
39 |
F08-1 |
09:40 |
Stuvsta F08 Vit -
Ingarö IF
|
Dolt
|
Källbrinks IP 53 |
|
|
40 |
F08-1 |
09:40 |
Stuvsta F08 Grön -
IFK Lidingö FK F08:5
|
Dolt
|
Källbrinks IP 54 |
|
|
46 |
F07-1 |
10:00 |
Stuvsta IF F07 Vit -
Vendelsö IK 2
|
Dolt
|
Visättra IP 51 |
|
|
47 |
F07-1 |
10:00 |
IFK Haninge -
Vendelsö IK 1
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
48 |
F07-1 |
10:00 |
Stuvsta IF F07 Grön -
Vendelsö IK 3
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
49 |
F08-1 |
10:30 |
BKBK Svarta laget -
Stuvsta F08 Vit
|
Dolt
|
Källbrinks IP 53 |
|
|
50 |
F08-1 |
10:30 |
Ingarö IF -
BKBK Gröna laget
|
Dolt
|
Källbrinks IP 54 |
|
|
56 |
P08-1 |
10:30 |
Boo FF P08:2 Team 2 -
Stuvsta P08:2
|
Dolt
|
Visättra IP 51 |
|
|
57 |
P08-1 |
10:30 |
Boo FF 3 -
Enskede P08 Blå
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
58 |
P08-1 |
10:30 |
Hammarby p 08 lag 13 vit -
Boo FF P08:2 Team 1
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
59 |
P08-1 |
10:30 |
IFK Haninge P08:3 -
Hammarby p 08 lag13 grön
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|
65 |
F07-1 |
11:00 |
Vendelsö IK 3 -
Stuvsta IF F07 Vit
|
Dolt
|
Visättra IP 51 |
|
|
66 |
F07-1 |
11:00 |
Vendelsö IK 1 -
Stuvsta IF F07 Svart
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
67 |
P07-1 |
11:00 |
Stuvsta IF P07 Gr2 (2) -
BP07-16
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
68 |
P07-1 |
11:00 |
Segeltorps IF -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|
69 |
F08-1 |
11:20 |
BKBK Gröna laget -
IFK Lidingö FK F08:5
|
Dolt
|
Källbrinks IP 53 |
|
|
75 |
P08-1 |
11:30 |
Vendelsö ik Vendelsögård -
Hammarby p 08 lag13 grön
|
Dolt
|
Visättra IP 51 |
|
|
76 |
P08-1 |
11:30 |
Boo FF P08:2 Team 2 -
IFK Haninge P08:3
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
77 |
P07-2 |
11:30 |
Kista sc 2 -
Brommapojkarna P07:18
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
78 |
P07-2 |
11:30 |
Saltsjöbaden IF -
Segeltorps IF-P07-blå
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|
84 |
P07-1 |
12:00 |
BP07-16 -
Segeltorps IF
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
85 |
P07-1 |
12:00 |
Kista sc -
Saltsjö-Boo IF
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
86 |
P07-1 |
12:00 |
Stuvsta 3 -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|
92 |
P07-2 |
12:30 |
Stuvsta IF P07 Gr2 (1) -
Kista sc 2
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
93 |
P07-2 |
12:30 |
Saltsjöbaden IF -
Stuvstap07-Gul
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
94 |
P07-2 |
12:30 |
Segeltorps IF-P07-blå -
Stuvsta p07- Grön
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|
100 |
P07-1 |
13:00 |
Saltsjö-Boo IF -
Stuvsta 3
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
101 |
P07-1 |
13:00 |
Kista sc -
BP07-16
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
102 |
P07-1 |
13:00 |
Stuvsta IF P07 Gr2 (2) -
Segeltorps IF
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|
108 |
P07-2 |
13:30 |
Brommapojkarna P07:18 -
Stuvsta IF P07 Gr2 (1)
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
109 |
P07-2 |
13:30 |
Stuvstap07-Gul -
Segeltorps IF-P07-blå
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
110 |
P07-2 |
13:30 |
Stuvsta p07- Grön -
Kista sc 2
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|
115 |
P07-1 |
14:00 |
IFK Aspudden Tellus Gul -
Kista sc
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
116 |
P07-1 |
14:00 |
Stuvsta IF P07 Gr2 (2) -
Saltsjö-Boo IF
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
117 |
P07-1 |
14:00 |
BP07-16 -
Stuvsta 3
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|
124 |
P07-2 |
14:30 |
Stuvsta IF P07 Gr2 (1) -
Saltsjöbaden IF
|
Dolt
|
Visättra IP 52 |
|
|
125 |
P07-2 |
14:30 |
Brommapojkarna P07:18 -
Stuvsta p07- Grön
|
Dolt
|
Visättra IP 53 |
|
|
126 |
P07-2 |
14:30 |
Kista sc 2 -
Stuvstap07-Gul
|
Dolt
|
Visättra IP 54 |
|
|