451 |
P11-1 |
08:00 |
Bele Barkarby svart lag 1 , 2 -
Erikslunds KF Grön
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
452 |
P11-1 |
08:15 |
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-1 -
Täby FK P11:5 Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
453 |
P11-1 |
08:15 |
Täby FK P2011:7 svart -
Viggbyholms IK FF Svart
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
454 |
P11-1 |
08:30 |
Erikslunds KF Grön -
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-1
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
455 |
P11-1 |
08:30 |
Viggbyholms IK FF Svart -
Bele Barkarby svart lag 1 , 2
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
456 |
P11-1 |
08:45 |
Täby FK P11:5 Blå -
Erikslunds KF Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
457 |
P11-1 |
08:45 |
Bele Barkarby svart lag 1 , 2 -
Täby FK P2011:7 svart
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
458 |
P11-1 |
09:00 |
Viggbyholms IK FF Svart -
Täby FK P11:5 Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
459 |
P11-1 |
09:00 |
Täby FK P2011:7 svart -
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-1
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
460 |
P11-1 |
09:15 |
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-1 -
Bele Barkarby svart lag 1 , 2
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
461 |
P11-1 |
09:15 |
Erikslunds KF Grön -
Viggbyholms IK FF Svart
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
462 |
P11-1 |
09:30 |
Erikslunds KF Grön -
Täby FK P2011:7 svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
463 |
P11-1 |
09:30 |
Täby FK P11:5 Blå -
Bele Barkarby svart lag 1 , 2
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
464 |
P11-1 |
09:45 |
Täby FK P2011:7 svart -
Täby FK P11:5 Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
465 |
P11-1 |
09:45 |
Viggbyholms IK FF Svart -
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-1
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
466 |
P11-2 |
10:00 |
Bele Barkarby svart lag 2 -
Erikslunds KF Röd
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
467 |
P11-2 |
10:15 |
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-2 -
TFK P11:5 Vit
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
468 |
P11-2 |
10:15 |
Viggbyholms IK FF Röd -
Viggbyholms IK FF Vit
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
469 |
P11-2 |
10:30 |
Erikslunds KF Röd -
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-2
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
470 |
P11-2 |
10:30 |
Viggbyholms IK FF Vit -
Bele Barkarby svart lag 2
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
471 |
P11-2 |
10:45 |
TFK P11:5 Vit -
Erikslunds KF Röd
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
472 |
P11-2 |
10:45 |
Bele Barkarby svart lag 2 -
Viggbyholms IK FF Röd
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
473 |
P11-2 |
11:00 |
Viggbyholms IK FF Vit -
TFK P11:5 Vit
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
474 |
P11-2 |
11:00 |
Viggbyholms IK FF Röd -
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-2
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
475 |
P11-2 |
11:15 |
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-2 -
Bele Barkarby svart lag 2
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
476 |
P11-2 |
11:15 |
Erikslunds KF Röd -
Viggbyholms IK FF Vit
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
477 |
P11-2 |
11:30 |
Erikslunds KF Röd -
Viggbyholms IK FF Röd
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
478 |
P11-2 |
11:30 |
TFK P11:5 Vit -
Bele Barkarby svart lag 2
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
479 |
P11-2 |
11:45 |
Viggbyholms IK FF Röd -
TFK P11:5 Vit
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
480 |
P11-2 |
11:45 |
Viggbyholms IK FF Vit -
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-2
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
481 |
P11-3 |
12:00 |
DIF P11-09 -
Erikslunds KF Svart
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
482 |
P11-3 |
12:15 |
Saltsjöbaden -
Täby FK P2011:6 Skarpäng
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
483 |
P11-3 |
12:15 |
Viggbyholms IK FF Grön -
Åkersberga FC
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
484 |
P11-3 |
12:30 |
Erikslunds KF Svart -
Saltsjöbaden
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
485 |
P11-3 |
12:30 |
Åkersberga FC -
DIF P11-09
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
486 |
P11-3 |
12:45 |
Täby FK P2011:6 Skarpäng -
Erikslunds KF Svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
487 |
P11-3 |
12:45 |
DIF P11-09 -
Viggbyholms IK FF Grön
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
488 |
P11-3 |
13:00 |
Åkersberga FC -
Täby FK P2011:6 Skarpäng
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
489 |
P11-3 |
13:00 |
Viggbyholms IK FF Grön -
Saltsjöbaden
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
490 |
P11-3 |
13:15 |
Saltsjöbaden -
DIF P11-09
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
491 |
P11-3 |
13:15 |
Erikslunds KF Svart -
Åkersberga FC
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
492 |
P11-3 |
13:30 |
Erikslunds KF Svart -
Viggbyholms IK FF Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
493 |
P11-3 |
13:30 |
Täby FK P2011:6 Skarpäng -
DIF P11-09
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
494 |
P11-3 |
13:45 |
Viggbyholms IK FF Grön -
Täby FK P2011:6 Skarpäng
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
495 |
P11-3 |
13:45 |
Åkersberga FC -
Saltsjöbaden
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
256 |
P08L-1 |
14:00 |
BooFF P08:4 -
IFK Österåker FK Gul
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
257 |
P08L-1 |
14:15 |
Karlbergs BK 3 -
Kista SC Svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
258 |
P08L-1 |
14:15 |
Täby FK P08:4 -
Täby United Svart
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
259 |
P08L-1 |
14:30 |
IFK Österåker FK Gul -
Karlbergs BK 3
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
260 |
P08L-1 |
14:30 |
Täby United Svart -
BooFF P08:4
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
261 |
P08L-1 |
14:45 |
Kista SC Svart -
IFK Österåker FK Gul
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
262 |
P08L-1 |
14:45 |
BooFF P08:4 -
Täby FK P08:4
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
263 |
P08L-1 |
15:00 |
Täby United Svart -
Kista SC Svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
264 |
P08L-1 |
15:00 |
Täby FK P08:4 -
Karlbergs BK 3
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
265 |
P08L-1 |
15:15 |
Karlbergs BK 3 -
BooFF P08:4
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
266 |
P08L-1 |
15:15 |
IFK Österåker FK Gul -
Täby United Svart
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
267 |
P08L-1 |
15:30 |
IFK Österåker FK Gul -
Täby FK P08:4
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
268 |
P08L-1 |
15:30 |
Kista SC Svart -
BooFF P08:4
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
269 |
P08L-1 |
15:45 |
Täby FK P08:4 -
Kista SC Svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
270 |
P08L-1 |
15:45 |
Täby United Svart -
Karlbergs BK 3
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
271 |
P08L-2 |
16:00 |
Täby United Grön -
IK Frej Röd
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
272 |
P08L-2 |
16:15 |
Karlbergs BK 4 -
Reymersholms IK Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
273 |
P08L-2 |
16:15 |
Täby FK P08:5 - Röd -
Ursvik IK P08 Vit
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
274 |
P08L-2 |
16:30 |
IK Frej Röd -
Karlbergs BK 4
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
275 |
P08L-2 |
16:30 |
Ursvik IK P08 Vit -
Täby United Grön
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
276 |
P08L-2 |
16:45 |
Reymersholms IK Grön -
IK Frej Röd
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
277 |
P08L-2 |
16:45 |
Täby United Grön -
Täby FK P08:5 - Röd
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
278 |
P08L-2 |
17:00 |
Ursvik IK P08 Vit -
Reymersholms IK Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
279 |
P08L-2 |
17:00 |
Täby FK P08:5 - Röd -
Karlbergs BK 4
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
280 |
P08L-2 |
17:15 |
Karlbergs BK 4 -
Täby United Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
281 |
P08L-2 |
17:15 |
IK Frej Röd -
Ursvik IK P08 Vit
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
282 |
P08L-2 |
17:30 |
IK Frej Röd -
Täby FK P08:5 - Röd
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
283 |
P08L-2 |
17:30 |
Reymersholms IK Grön -
Täby United Grön
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
284 |
P08L-2 |
17:45 |
Täby FK P08:5 - Röd -
Reymersholms IK Grön
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
285 |
P08L-2 |
17:45 |
Ursvik IK P08 Vit -
Karlbergs BK 4
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
286 |
P08L-3 |
18:00 |
IFK Österåker FK Blå -
IK Frej Svart
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
287 |
P08L-3 |
18:15 |
Kista SC Orange -
Saltsjöbadens IF - Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
288 |
P08L-3 |
18:15 |
Täby United Röd -
Vasastan BK
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
289 |
P08L-3 |
18:30 |
IK Frej Svart -
Kista SC Orange
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
290 |
P08L-3 |
18:30 |
Vasastan BK -
IFK Österåker FK Blå
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
291 |
P08L-3 |
18:45 |
Saltsjöbadens IF - Blå -
IK Frej Svart
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
292 |
P08L-3 |
18:45 |
IFK Österåker FK Blå -
Täby United Röd
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
293 |
P08L-3 |
19:00 |
Vasastan BK -
Saltsjöbadens IF - Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
294 |
P08L-3 |
19:00 |
Täby United Röd -
Kista SC Orange
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
295 |
P08L-3 |
19:15 |
Kista SC Orange -
IFK Österåker FK Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
296 |
P08L-3 |
19:15 |
IK Frej Svart -
Vasastan BK
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
297 |
P08L-3 |
19:30 |
IK Frej Svart -
Täby United Röd
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
298 |
P08L-3 |
19:30 |
Saltsjöbadens IF - Blå -
IFK Österåker FK Blå
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
299 |
P08L-3 |
19:45 |
Täby United Röd -
Saltsjöbadens IF - Blå
|
0-0
|
Skarpäng A |
|
|
300 |
P08L-3 |
19:45 |
Vasastan BK -
Kista SC Orange
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
226 |
P07S-1 |
20:00 |
FC Boo Svart -
Hammarby P07-4
|
4-0
|
Skarpäng B |
|
|
227 |
P07S-1 |
20:15 |
Jarlabergs IF -
Mälarhöjdens IK Lag Svart
|
0-1
|
Skarpäng A |
|
|
228 |
P07S-1 |
20:15 |
Tullinge Fotboll Vit -
Täby United FC
|
1-2
|
Skarpäng B |
|
|
229 |
P07S-1 |
20:30 |
Hammarby P07-4 -
Jarlabergs IF
|
0-3
|
Skarpäng A |
|
|
230 |
P07S-1 |
20:30 |
Täby United FC -
FC Boo Svart
|
0-2
|
Skarpäng B |
|
|
231 |
P07S-1 |
20:45 |
Mälarhöjdens IK Lag Svart -
Hammarby P07-4
|
3-0
|
Skarpäng A |
|
|
232 |
P07S-1 |
20:45 |
FC Boo Svart -
Tullinge Fotboll Vit
|
4-0
|
Skarpäng B |
|
|
233 |
P07S-1 |
21:00 |
Täby United FC -
Mälarhöjdens IK Lag Svart
|
0-2
|
Skarpäng A |
|
|
234 |
P07S-1 |
21:00 |
Tullinge Fotboll Vit -
Jarlabergs IF
|
1-2
|
Skarpäng B |
|
|
235 |
P07S-1 |
21:15 |
Jarlabergs IF -
FC Boo Svart
|
1-3
|
Skarpäng A |
|
|
236 |
P07S-1 |
21:15 |
Hammarby P07-4 -
Täby United FC
|
0-5
|
Skarpäng B |
|
|
237 |
P07S-1 |
21:30 |
Hammarby P07-4 -
Tullinge Fotboll Vit
|
1-4
|
Skarpäng A |
|
|
238 |
P07S-1 |
21:30 |
Mälarhöjdens IK Lag Svart -
FC Boo Svart
|
2-0
|
Skarpäng B |
|
|
239 |
P07S-1 |
21:45 |
Tullinge Fotboll Vit -
Mälarhöjdens IK Lag Svart
|
2-4
|
Skarpäng A |
|
|
240 |
P07S-1 |
21:45 |
Täby United FC -
Jarlabergs IF
|
1-2
|
Skarpäng B |
|
|