1 |
F11M-1 |
08:45 |
GSK F11/12 svart -
Årsta FF
|
2-3
|
Skarpäng B |
|
|
2 |
F11M-1 |
09:00 |
Viggbyholm vit -
GSK Grödinge sportklubb F11/12
|
2-0
|
Skarpäng A |
|
|
3 |
F11M-1 |
09:00 |
Huddinge IF Svart -
Viggbyholm Röd
|
1-1
|
Skarpäng B |
|
|
15 |
F11M-1 |
09:15 |
Årsta FF -
Viggbyholm vit
|
1-2
|
Skarpäng A |
|
|
11 |
F11M-1 |
09:15 |
Viggbyholm Röd -
GSK F11/12 svart
|
2-2
|
Skarpäng B |
|
|
10 |
F11M-1 |
09:30 |
GSK Grödinge sportklubb F11/12 -
Årsta FF
|
1-0
|
Skarpäng A |
|
|
14 |
F11M-1 |
09:30 |
GSK F11/12 svart -
Huddinge IF Svart
|
1-2
|
Skarpäng B |
|
|
13 |
F11M-1 |
09:45 |
GSK Grödinge sportklubb F11/12 -
Viggbyholm Röd
|
2-1
|
Skarpäng A |
|
|
12 |
F11M-1 |
09:45 |
Viggbyholm vit -
Huddinge IF Svart
|
1-0
|
Skarpäng B |
|
|
9 |
F11M-1 |
10:00 |
GSK F11/12 svart -
Viggbyholm vit
|
0-2
|
Skarpäng A |
|
|
8 |
F11M-1 |
10:00 |
Årsta FF -
Viggbyholm Röd
|
0-3
|
Skarpäng B |
|
|
5 |
F11M-1 |
10:15 |
Årsta FF -
Huddinge IF Svart
|
1-2
|
Skarpäng A |
|
|
4 |
F11M-1 |
10:15 |
GSK Grödinge sportklubb F11/12 -
GSK F11/12 svart
|
1-1
|
Skarpäng B |
|
|
7 |
F11M-1 |
10:30 |
Huddinge IF Svart -
GSK Grödinge sportklubb F11/12
|
3-0
|
Skarpäng A |
|
|
6 |
F11M-1 |
10:30 |
Viggbyholm Röd -
Viggbyholm vit
|
0-1
|
Skarpäng B |
|
|
316 |
F14-1 |
10:45 |
Hanvikens SK F14 -
IFK Aspudden-Tellus gul
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
318 |
F14-1 |
11:00 |
IFK Aspudden-Tellus gul -
BooFF F14:2
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
317 |
F14-1 |
11:00 |
Viggbyholm IKFF vit -
Tyresö FF röd
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
322 |
F14-1 |
11:15 |
BooFF F14:2 -
Bele Barkarby Lag svart
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
321 |
F14-1 |
11:15 |
Tyresö FF röd -
Hanvikens SK F14
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
320 |
F14-1 |
11:30 |
Bele Barkarby Lag svart -
Täby FK Blå
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
325 |
F14-1 |
11:30 |
IFK Aspudden-Tellus gul -
Viggbyholm IKFF vit
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
319 |
F14-1 |
11:45 |
Viggbyholm IKFF vit -
Hanvikens SK F14
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
324 |
F14-1 |
11:45 |
BooFF F14:2 -
Täby FK Blå
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
323 |
F14-1 |
12:00 |
IFK Aspudden-Tellus gul -
Bele Barkarby Lag svart
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
326 |
F14-1 |
12:00 |
BooFF F14:2 -
Tyresö FF röd
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
327 |
F14-1 |
12:15 |
Hanvikens SK F14 -
Täby FK Blå
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
328 |
F14-1 |
12:15 |
Tyresö FF röd -
IFK Aspudden-Tellus gul
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
329 |
F14-1 |
12:30 |
Hanvikens SK F14 -
Bele Barkarby Lag svart
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
330 |
F14-1 |
12:30 |
Täby FK Blå -
Viggbyholm IKFF vit
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
331 |
F14-1 |
12:45 |
Bele Barkarby Lag svart -
Tyresö FF röd
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
332 |
F14-1 |
12:45 |
Viggbyholm IKFF vit -
BooFF F14:2
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
333 |
F14-1 |
13:00 |
Täby FK Blå -
IFK Aspudden-Tellus gul
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
312 |
F14-2 |
13:15 |
Viggbyholm IKFF röd -
Enskede IK svart
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
287 |
F14-2 |
13:30 |
Bele Barkarby Lag vit -
Enskede IK svart
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
288 |
F14-2 |
13:30 |
Hanvikens SK F14 Vit -
Tyresö FF blå
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
289 |
F14-2 |
13:45 |
Vasalund F2014 -
Tyresö FF gul
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
290 |
F14-2 |
13:45 |
Viggbyholm IKFF röd -
Värtan IK F14 vit
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
293 |
F14-2 |
14:00 |
Tyresö FF gul -
Enskede IK svart
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
292 |
F14-2 |
14:00 |
Värtan IK F14 vit -
Hanvikens SK F14 Vit
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
291 |
F14-2 |
14:15 |
Tyresö FF blå -
Bele Barkarby Lag vit
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
296 |
F14-2 |
14:15 |
Hanvikens SK F14 Vit -
Viggbyholm IKFF röd
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
295 |
F14-2 |
14:30 |
Bele Barkarby Lag vit -
Tyresö FF gul
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
302 |
F14-2 |
14:30 |
Tyresö FF blå -
Vasalund F2014
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
299 |
F14-2 |
14:45 |
Tyresö FF gul -
Hanvikens SK F14 Vit
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
301 |
F14-2 |
14:45 |
Enskede IK svart -
Värtan IK F14 vit
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
304 |
F14-2 |
15:00 |
Viggbyholm IKFF röd -
Tyresö FF blå
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
306 |
F14-2 |
15:00 |
Vasalund F2014 -
Bele Barkarby Lag vit
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
307 |
F14-2 |
15:15 |
Tyresö FF blå -
Värtan IK F14 vit
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
308 |
F14-2 |
15:15 |
Tyresö FF gul -
Viggbyholm IKFF röd
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
309 |
F14-2 |
15:30 |
Enskede IK svart -
Vasalund F2014
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
313 |
F14-2 |
15:30 |
Värtan IK F14 vit -
Bele Barkarby Lag vit
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
314 |
F14-2 |
15:45 |
Vasalund F2014 -
Hanvikens SK F14 Vit
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
243 |
F13L-1 |
16:00 |
IFK Lidingö F13:5 -
Stureby 2
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
212 |
F13L-1 |
16:15 |
Djurgårdens IF FF -
Stureby 2
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
213 |
F13L-1 |
16:15 |
Stureby 1 -
IFK Lidingö F13:5
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
214 |
F13L-1 |
16:30 |
Saltsjöbadens IF -
Årsta FF
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
215 |
F13L-1 |
16:30 |
IK Frej lag Gul -
Stureby 3
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
216 |
F13L-1 |
16:45 |
Stureby 1 -
Apollon Solna FK
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
217 |
F13L-1 |
16:45 |
Stureby 3 -
Saltsjöbadens IF
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
218 |
F13L-1 |
17:00 |
Stureby 2 -
IK Frej lag Gul
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
239 |
F13L-1 |
17:00 |
Djurgårdens IF FF -
IFK Lidingö F13:5
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
220 |
F13L-1 |
17:15 |
Stureby 3 -
Djurgårdens IF FF
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
221 |
F13L-1 |
17:15 |
Årsta FF -
IK Frej lag Gul
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
222 |
F13L-1 |
17:30 |
Apollon Solna FK -
Stureby 2
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
223 |
F13L-1 |
17:30 |
Saltsjöbadens IF -
Stureby 1
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
224 |
F13L-1 |
17:45 |
IFK Lidingö F13:5 -
Apollon Solna FK
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
227 |
F13L-1 |
17:45 |
Stureby 2 -
Saltsjöbadens IF
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
226 |
F13L-1 |
18:00 |
Årsta FF -
Stureby 3
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
225 |
F13L-1 |
18:00 |
Djurgårdens IF FF -
IK Frej lag Gul
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
231 |
F13L-1 |
18:15 |
Apollon Solna FK -
Årsta FF
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
230 |
F13L-1 |
18:15 |
Saltsjöbadens IF -
IFK Lidingö F13:5
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
228 |
F13L-1 |
18:30 |
Stureby 1 -
Djurgårdens IF FF
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
232 |
F13L-1 |
18:30 |
IK Frej lag Gul -
Saltsjöbadens IF
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
233 |
F13L-1 |
18:45 |
Apollon Solna FK -
Djurgårdens IF FF
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
234 |
F13L-1 |
18:45 |
Årsta FF -
Stureby 1
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
235 |
F13L-1 |
19:00 |
IFK Lidingö F13:5 -
Stureby 3
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
236 |
F13L-1 |
19:00 |
Stureby 2 -
Årsta FF
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|
240 |
F13L-1 |
19:15 |
Stureby 3 -
Apollon Solna FK
|
Dolt
|
Skarpäng A |
|
|
242 |
F13L-1 |
19:15 |
IK Frej lag Gul -
Stureby 1
|
Dolt
|
Skarpäng B |
|
|