17 |
D22-3 |
19:00 |
Vallentuna IBK Svart -
SK Vide
|
7-4
(2-2, 5-2) |
Baltichallen 1 |
|
|
18 |
D22-3 |
19:00 |
IBK Sala -
Helsinki United
|
0-4
(0-3, 0-1) |
Baltichallen 2 |
|
|
41 |
H22-2 |
18:45 |
FBC Åland -
IBK Uppsala Teknologer U
|
2-7
(1-3, 1-4) |
Vikingahallen |
|
|
12 |
D22-2 |
18:15 |
IK Råby Västerås -
FBC Åland
|
0-5
(0-3, 0-2) |
Baltichallen 2 |
|
|
11 |
D22-2 |
18:15 |
Älta IF -
Vallentuna IBK Vit
|
1-1
(0-0, 1-1) |
Baltichallen 1 |
|
|
31 |
H22-1 |
18:00 |
Fyris Nabla IBK -
SK Vide
|
3-5
(1-3, 2-2) |
Vikingahallen |
|
|
5 |
D22-1 |
17:30 |
Vaxholms IBF -
Nynäshamns IBK
|
2-2
(2-1, 0-1) |
Baltichallen 1 |
|
|
6 |
D22-1 |
17:30 |
IF Fram -
IBK Uppsala Teknologer
|
1-6
(0-1, 1-5) |
Baltichallen 2 |
|
|
30 |
H22-1 |
17:15 |
Kungsörs IBK -
Ärentuna SK
|
5-0
(2-0, 3-0) |
Vikingahallen |
|
|
38 |
H22-2 |
16:45 |
IK Råby Västerås -
FBC Åland
|
5-2
(1-0, 4-2) |
Baltichallen 1 |
|
|
39 |
H22-2 |
16:45 |
IBK Uppsala Teknologer U -
Barkarö SK
|
10-2
(6-0, 4-2) |
Baltichallen 2 |
|
|
28 |
H22-1 |
16:00 |
Ärentuna SK -
Fyris Nabla IBK
|
2-2
(1-0, 1-2) |
Baltichallen 1 |
|
|
29 |
H22-1 |
16:00 |
SK Vide -
Åland IBK
|
3-4
(2-0, 1-4) |
Baltichallen 2 |
|
|
16 |
D22-3 |
15:15 |
Vallentuna IBK Svart -
IBK Sala
|
0-1
(0-1, 0-0) |
Baltichallen 2 |
|
|
15 |
D22-3 |
15:15 |
SK Vide -
Helsinki United
|
2-4
(0-2, 2-2) |
Baltichallen 1 |
|
|
40 |
H22-2 |
15:00 |
IBK Alba -
IK Råby Västerås
|
6-5
(3-4, 3-1) |
Vikingahallen |
|
|
9 |
D22-2 |
14:30 |
Vallentuna IBK Vit -
FBC Åland
|
2-2
(0-1, 2-1) |
Baltichallen 1 |
|
|
10 |
D22-2 |
14:30 |
Älta IF -
IK Råby Västerås
|
2-2
(0-2, 2-0) |
Baltichallen 2 |
|
|
3 |
D22-1 |
13:45 |
Nynäshamns IBK -
IBK Uppsala Teknologer
|
1-8
(0-2, 1-6) |
Baltichallen 1 |
|
|
4 |
D22-1 |
13:45 |
Vaxholms IBF -
IF Fram
|
4-1
(1-0, 3-1) |
Baltichallen 2 |
|
|
36 |
H22-2 |
13:00 |
IBK Uppsala Teknologer U -
IK Råby Västerås
|
7-2
(4-2, 3-0) |
Baltichallen 1 |
|
|
37 |
H22-2 |
13:00 |
Barkarö SK -
IBK Alba
|
3-8
(2-3, 1-5) |
Baltichallen 2 |
|
|
26 |
H22-1 |
12:15 |
SK Vide -
Ärentuna SK
|
7-2
(4-1, 3-1) |
Baltichallen 1 |
|
|
27 |
H22-1 |
12:15 |
Åland IBK -
Kungsörs IBK
|
2-2
(0-1, 2-1) |
Baltichallen 2 |
|
|
14 |
D22-3 |
11:30 |
Helsinki United -
Vallentuna IBK Svart
|
3-0
(1-0, 2-0) |
Baltichallen 2 |
|
|
13 |
D22-3 |
11:30 |
IBK Sala -
SK Vide
|
5-3
(3-2, 2-1) |
Baltichallen 1 |
|
|
8 |
D22-2 |
10:45 |
FBC Åland -
Älta IF
|
2-1
(1-0, 1-1) |
Baltichallen 2 |
|
|
7 |
D22-2 |
10:45 |
IK Råby Västerås -
Vallentuna IBK Vit
|
0-5
(0-4, 0-1) |
Baltichallen 1 |
|
|
1 |
D22-1 |
10:00 |
IF Fram -
Nynäshamns IBK
|
0-11
(0-6, 0-5) |
Baltichallen 1 |
|
|
2 |
D22-1 |
10:00 |
IBK Uppsala Teknologer -
Vaxholms IBF
|
5-2
(3-1, 2-1) |
Baltichallen 2 |
|
|
32 |
H22-2 |
09:15 |
Barkarö SK -
FBC Åland
|
3-6
(3-3, 0-3) |
Baltichallen 1 |
|
|
33 |
H22-2 |
09:15 |
IBK Alba -
IBK Uppsala Teknologer U
|
4-9
(1-7, 3-2) |
Baltichallen 2 |
|
|
24 |
H22-1 |
08:30 |
Ärentuna SK -
Åland IBK
|
3-7
(2-2, 1-5) |
Baltichallen 1 |
|
|
25 |
H22-1 |
08:30 |
Fyris Nabla IBK -
Kungsörs IBK
|
2-7
(1-4, 1-3) |
Baltichallen 2 |
|
|
35 |
H22-2 |
07:45 |
FBC Åland -
IBK Alba
|
0-3
(0-0, 0-3) |
Baltichallen 2 |
|
|
34 |
H22-2 |
07:45 |
IK Råby Västerås -
Barkarö SK
|
4-3
(2-2, 2-1) |
Baltichallen 1 |
|
|
22 |
H22-1 |
07:00 |
Åland IBK -
Fyris Nabla IBK
|
5-5
(2-3, 3-2) |
Baltichallen 1 |
|
|
23 |
H22-1 |
07:00 |
Kungsörs IBK -
SK Vide
|
3-0
(2-0, 1-0) |
Baltichallen 2 |
|
|