62 |
P12-1 |
14:30 |
Fanna BK P-05 -
Sollentuna FK Viby Röd
|
0-2
|
Hall B |
|
|
63 |
P12-1 |
14:30 |
Bromstens IK vit -
Tullinge Fotboll P05 Grön
|
4-1
|
Hall C |
|
|
64 |
P12-2 |
14:49 |
SIK P05 Rissne Vit -
Sollentuna FK Viby Vit
|
0-6
|
Hall A |
|
|
65 |
P12-2 |
14:49 |
Pershagens SK Futsal -
Örebro syrianska
|
0-1
|
Hall B |
|
|
66 |
P12-3 |
14:49 |
SIK P05 Rissne Grön -
SYRIANSKA IF
|
4-1
|
Hall C |
|
|
67 |
P12-3 |
15:08 |
Linköping Kenty -
Sollentuna FK: Sportfältet
|
2-5
|
Hall A |
|
|
68 |
P12-4 |
15:08 |
Järla IF FK -
Kista sc blå
|
0-4
|
Hall B |
|
|
69 |
P12-4 |
15:08 |
Brottby SK -
Segeltorps IF P05:1
|
3-0
|
Hall C |
|
|
70 |
P12-1 |
15:27 |
Sollentuna FK Viby Röd -
Bromstens IK vit
|
0-1
|
Hall A |
|
|
71 |
P12-1 |
15:27 |
Tullinge Fotboll P05 Grön -
Fanna BK P-05
|
1-2
|
Hall B |
|
|
72 |
P12-2 |
15:27 |
Sollentuna FK Viby Vit -
Pershagens SK Futsal
|
5-0
|
Hall C |
|
|
73 |
P12-2 |
15:46 |
Örebro syrianska -
SIK P05 Rissne Vit
|
6-0
|
Hall A |
|
|
74 |
P12-3 |
15:46 |
SYRIANSKA IF -
Linköping Kenty
|
0-2
|
Hall B |
|
|
75 |
P12-3 |
15:46 |
Sollentuna FK: Sportfältet -
SIK P05 Rissne Grön
|
9-2
|
Hall C |
|
|
76 |
P12-1 |
16:05 |
Tullinge Fotboll P05 Grön -
Sollentuna FK Viby Röd
|
0-5
|
Hall A |
|
|
77 |
P12-4 |
16:05 |
Brottby SK -
Kista sc blå
|
1-1
|
Hall B |
|
|
78 |
P12-4 |
16:05 |
Segeltorps IF P05:1 -
Järla IF FK
|
1-1
|
Hall C |
|
|
79 |
P12-1 |
16:24 |
Fanna BK P-05 -
Bromstens IK vit
|
2-4
|
Hall A |
|
|
80 |
P12-2 |
16:24 |
Örebro syrianska -
Sollentuna FK Viby Vit
|
2-2
|
Hall B |
|
|
81 |
P12-2 |
16:24 |
SIK P05 Rissne Vit -
Pershagens SK Futsal
|
0-4
|
Hall C |
|
|
82 |
P12-4 |
16:43 |
Segeltorps IF P05:1 -
Kista sc blå
|
0-3
|
Hall A |
|
|
83 |
P12-3 |
16:43 |
Sollentuna FK: Sportfältet -
SYRIANSKA IF
|
5-1
|
Hall B |
|
|
84 |
P12-3 |
16:43 |
SIK P05 Rissne Grön -
Linköping Kenty
|
1-3
|
Hall C |
|
|
85 |
P12-4 |
17:02 |
Järla IF FK -
Brottby SK
|
0-4
|
Hall A |
|
|
86 |
P12-17 |
17:27 |
Sollentuna FK Viby Vit -
Sollentuna FK: Sportfältet
|
1-2
|
Hall A |
|
|
87 |
P12-17 |
17:27 |
Bromstens IK vit -
Brottby SK
|
3-1
|
Hall B |
|
|
88 |
P12-18 |
17:27 |
Örebro syrianska -
Linköping Kenty
|
1-1
|
Hall C |
|
|
89 |
P12-18 |
17:52 |
Sollentuna FK Viby Röd -
Kista sc blå
|
3-0
|
Hall A |
|
|
90 |
P12-19 |
17:52 |
Pershagens SK Futsal -
SIK P05 Rissne Grön
|
5-3
|
Hall B |
|
|
91 |
P12-19 |
17:52 |
Fanna BK P-05 -
Segeltorps IF P05:1
|
2-1
|
Hall C |
|
|
92 |
P12-20 |
18:11 |
SIK P05 Rissne Vit -
SYRIANSKA IF
|
1-1
|
Hall A |
|
|
93 |
P12-20 |
18:11 |
Tullinge Fotboll P05 Grön -
Järla IF FK
|
4-2
|
Hall B |
|
|
94 |
P12-17 |
18:11 |
Sollentuna FK: Sportfältet -
Bromstens IK vit
|
3-0
|
Hall C |
|
|
95 |
P12-17 |
18:30 |
Brottby SK -
Sollentuna FK Viby Vit
|
0-1
|
Hall A |
|
|
96 |
P12-18 |
18:30 |
Linköping Kenty -
Sollentuna FK Viby Röd
|
1-1
|
Hall B |
|
|
97 |
P12-18 |
18:30 |
Kista sc blå -
Örebro syrianska
|
2-8
|
Hall C |
|
|
98 |
P12-19 |
18:49 |
SIK P05 Rissne Grön -
Fanna BK P-05
|
2-6
|
Hall A |
|
|
99 |
P12-19 |
18:49 |
Segeltorps IF P05:1 -
Pershagens SK Futsal
|
2-7
|
Hall B |
|
|
100 |
P12-20 |
18:49 |
SYRIANSKA IF -
Tullinge Fotboll P05 Grön
|
0-3
|
Hall C |
|
|
101 |
P12-20 |
19:08 |
Järla IF FK -
SIK P05 Rissne Vit
|
2-2
|
Hall A |
|
|
102 |
P12-17 |
19:08 |
Brottby SK -
Sollentuna FK: Sportfältet
|
1-1
|
Hall B |
|
|
103 |
P12-17 |
19:08 |
Sollentuna FK Viby Vit -
Bromstens IK vit
|
2-0
|
Hall C |
|
|
104 |
P12-18 |
19:27 |
Kista sc blå -
Linköping Kenty
|
1-2
|
Hall A |
|
|
105 |
P12-18 |
19:27 |
Örebro syrianska -
Sollentuna FK Viby Röd
|
3-2
|
Hall B |
|
|
106 |
P12-19 |
19:27 |
Segeltorps IF P05:1 -
SIK P05 Rissne Grön
|
2-3
|
Hall C |
|
|
107 |
P12-19 |
19:46 |
Pershagens SK Futsal -
Fanna BK P-05
|
2-2
|
Hall A |
|
|
108 |
P12-20 |
19:46 |
Järla IF FK -
SYRIANSKA IF
|
0-3
|
Hall B |
|
|
109 |
P12-20 |
19:46 |
SIK P05 Rissne Vit -
Tullinge Fotboll P05 Grön
|
1-2
|
Hall C |
|
|