Flickor 05 (7)
Antal: 30
Fr 2017-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | L-2 | 09:00 | Rutvik SK - Sunderby SK Gul | 1-2 | D 7-manna (Gstad) | ||
22 | L-3 | 09:50 | Sävast AIF F-05 - Trångfors F05 vit | 0-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
31 | L-1 | 10:40 | IFK Kalix F05 Röd - Lira BK F05 | 1-2 | D 7-manna (Gstad) | ||
41 | L-3 | 11:30 | IFK Kalix F05 Vit - Älvsby IF | 2-0 | D 7-manna (Gstad) | ||
42 | L-2 | 11:30 | Luleå SK - Trångfors F05 blå | 4-4 | E1 7-manna (Gstad) | ||
70 | L-1 | 14:00 | Gammelstads IF - IFK Kalix F05 Röd | 4-1 | D 7-manna (Gstad) | ||
15 | L-1 | 16:30 | Betsele 05 - Gammelstads IF | 0-0 | E1 7-manna (Gstad) |
Lö 2017-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
122 | L-3 | 08:10 | Trångfors F05 vit - IFK Kalix F05 Vit | 1-0 | D 7-manna (Gstad) | ||
123 | L-2 | 08:10 | Sunderby SK Gul - Luleå SK | 2-0 | E1 7-manna (Gstad) | ||
152 | L-3 | 09:50 | Älvsby IF - Sävast AIF F-05 | 1-2 | D 7-manna (Gstad) | ||
153 | L-2 | 09:50 | Trångfors F05 blå - Rutvik SK | 3-3 | E1 7-manna (Gstad) | ||
184 | L-1 | 11:30 | Betsele 05 - IFK Kalix F05 Röd | 4-1 | D 7-manna (Gstad) | ||
222 | L-3 | 13:10 | Älvsby IF - Trångfors F05 vit | 0-4 | D 7-manna (Gstad) | ||
223 | L-2 | 13:10 | Trångfors F05 blå - Sunderby SK Gul | 4-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
248 | L-1 | 14:50 | Lira BK F05 - Betsele 05 | 0-2 | C1 7-manna (Gstad) | ||
250 | L-3 | 14:50 | Sävast AIF F-05 - IFK Kalix F05 Vit | 1-1 | D 7-manna (Gstad) | ||
251 | L-2 | 14:50 | Rutvik SK - Luleå SK | 1-0 | E1 7-manna (Gstad) | ||
309 | L-1 | 18:10 | Gammelstads IF - Lira BK F05 | 2-0 | D 7-manna (Gstad) |
Sö 2017-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
331 | L | 09:00 | IFK Kalix F05 Vit - Sunderby SK Gul | 0-5 | C1 7-manna (Gstad) | A-1/4-final 2 | |
332 | L | 09:00 | Gammelstads IF - Trångfors F05 blå | 3-2 | C2 7-manna (Gstad) | A-1/4-final 4 | |
335 | L | 09:00 | Trångfors F05 vit - Sävast AIF F-05 | 1-0 | D 7-manna (Gstad) | A-1/4-final 3 | |
336 | L | 09:00 | Betsele 05 - Rutvik SK | 2-1 | E1 7-manna (Gstad) | A-1/4-final 1 | |
366 | L | 10:40 | Luleå SK - Lira BK F05 | 0-1 | C1 7-manna (Gstad) | B-Semifinal 1 | |
367 | L | 10:40 | IFK Kalix F05 Röd - Älvsby IF | 7-1 | C2 7-manna (Gstad) | B-Semifinal 2 | |
382 | L | 11:30 | Trångfors F05 vit - Gammelstads IF | 0-5 | C1 7-manna (Gstad) | A-Semifinal 2 | |
384 | L | 11:30 | Betsele 05 - Sunderby SK Gul | 1-2 | D 7-manna (Gstad) | A-Semifinal 1 | |
421 | L | 13:10 | Luleå SK - Älvsby IF | 5-0 | C2 7-manna (Gstad) | B-Plac. 3-4 | |
423 | L | 13:10 | Lira BK F05 - IFK Kalix F05 Röd | 0-1 | E1 7-manna (Gstad) | B-FINAL | |
437 | L | 14:00 | Betsele 05 - Trångfors F05 vit | 3-0 | D 7-manna (Gstad) | A-Plac. 3-4 | |
438 | L | 14:00 | Sunderby SK Gul - Gammelstads IF | 5-2 | E1 7-manna (Gstad) | A-FINAL |