Pojkar 04 (7)
Antal: 34
Fr 2014-08-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | F-1 | 08:00 | Alviks P-04 - Bergnäsets AIK | 6-0 | C1 7-manna (Gstad) | ||
9 | F-2 | 08:00 | Lira Bk Blå - Sunderby SK | 2-4 | C2 7-manna (Gstad) | ||
23 | F-2 | 09:40 | IFK Luleå Vit - Sävast Aif | 4-3 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
24 | F-3 | 09:40 | Sunderby SK Gul - TP-47 | 0-13 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
30 | F-1 | 10:30 | GIF P04 - IFK Luleå Blå | 0-7 | C1 7-manna (Gstad) | ||
31 | F-3 | 10:30 | Luleå FC Svart - Öjeby IF | 3-0 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
37 | F-1 | 11:20 | Lira Bk Gul - Alviks P-04 | 1-9 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
57 | F-1 | 13:50 | Bergnäsets AIK - GIF P04 | 4-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
62 | F-1 | 14:40 | IFK Luleå Blå - Lira Bk Gul | 7-1 | C1 7-manna (Gstad) |
Lö 2014-08-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
94 | F-3 | 08:00 | Öjeby IF - Sunderby SK Gul | 4-1 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
99 | F-2 | 08:50 | Sunderby SK - IFK Luleå Vit | 1-3 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
100 | F-3 | 08:50 | TP-47 - Luleå FC Svart | 6-0 | E1 7-manna (Gstad) | ||
116 | F-1 | 09:40 | Alviks P-04 - GIF P04 | 11-0 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
117 | F-2 | 09:40 | Sävast Aif - Lira Bk Blå | 4-3 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
129 | F-1 | 10:30 | Lira Bk Gul - Bergnäsets AIK | 6-2 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
156 | F-3 | 12:10 | Öjeby IF - TP-47 | 1-9 | C2 7-manna (Gstad) | ||
157 | F-3 | 12:10 | Sunderby SK Gul - Luleå FC Svart | 1-8 | C1 7-manna (Gstad) | ||
177 | F-2 | 13:00 | Sävast Aif - Sunderby SK | 1-3 | C1 7-manna (Gstad) | ||
178 | F-2 | 13:00 | Lira Bk Blå - IFK Luleå Vit | 0-4 | C2 7-manna (Gstad) | ||
186 | F-1 | 13:50 | IFK Luleå Blå - Alviks P-04 | 1-1 | C2 7-manna (Gstad) | ||
187 | F-1 | 13:50 | GIF P04 - Lira Bk Gul | 2-7 | C1 7-manna (Gstad) | ||
245 | F-1 | 17:10 | Bergnäsets AIK - IFK Luleå Blå | 0-6 | R3 7-manna (Rutvik) |
Sö 2014-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
297 | F | 09:40 | Sunderby SK - Sunderby SK Gul | 6-0 | C1 7-manna (Gstad) | 1/8-final 2 | |
298 | F | 09:40 | Öjeby IF - Bergnäsets AIK | 2-1 | C2 7-manna (Gstad) | 1/8-final 4 | |
299 | F | 09:40 | Lira Bk Gul - Sävast Aif | 6-3 | E1 7-manna (Gstad) | 1/8-final 6 | |
300 | F | 09:40 | Luleå FC Svart - Lira Bk Blå | 5-1 | R3 7-manna (Rutvik) | 1/8-final 8 | |
341 | F | 12:10 | Alviks P-04 - Sunderby SK | 6-5 (STR) | C1 7-manna (Gstad) | 1/4-final 1 | |
342 | F | 12:10 | IFK Luleå Vit - Öjeby IF | 6-2 | R3 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 2 | |
343 | F | 12:10 | TP-47 - Lira Bk Gul | 9-1 | R4 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 3 | |
344 | F | 12:10 | IFK Luleå Blå - Luleå FC Svart | 2-1 | D 7-manna (Gstad) | 1/4-final 4 | |
376 | F | 14:40 | Alviks P-04 - IFK Luleå Vit | 3-2 | C2 7-manna (Gstad) | Semifinal 1 | |
377 | F | 14:40 | TP-47 - IFK Luleå Blå | 1-2 | R3 7-manna (Rutvik) | Semifinal 2 | |
401 | F | 17:10 | Alviks P-04 - IFK Luleå Blå | 0-3 | C1 7-manna (Gstad) | FINAL | |
402 | F | 17:10 | IFK Luleå Vit - TP-47 | 0-6 | C2 7-manna (Gstad) | Plac. 3-4 |