364 |
P129L-1 |
09:00 |
Råsunda IS -
Sollentuna FK Norrviken
|
0-1
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
367 |
P129L-1 |
09:30 |
Ekerö IK - P04 Sandudden -
Älvsjö AIK röd
|
5-2
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
379 |
P129L-1 |
10:10 |
Sollentuna FK Norrviken -
Ekerö IK - P04 Sandudden
|
2-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
389 |
P129L-1 |
10:40 |
Älvsjö AIK röd -
Råsunda IS
|
0-1
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
401 |
P129L-1 |
11:20 |
Älvsjö AIK röd -
Sollentuna FK Norrviken
|
1-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
413 |
P129L-1 |
11:50 |
Råsunda IS -
Ekerö IK - P04 Sandudden
|
2-2
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
452 |
P129L-5 |
13:30 |
Reymersholms IK -
Ängby IF
|
0-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
462 |
P129L-5 |
14:00 |
Triangelns IK -
Tullinge TP
|
0-2
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
479 |
P129L-5 |
14:45 |
Ängby IF -
Triangelns IK
|
2-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
488 |
P129L-5 |
15:15 |
Tullinge TP -
Reymersholms IK
|
0-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
492 |
P129L-2 |
15:40 |
Danmarks IF P04 -
Sollentuna FK Syd
|
1-0
|
Bromstens BR11 |
|
|
494 |
P129L-4 |
15:40 |
IFK Viksjö P04-4 -
UNIK Blå
|
1-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
495 |
P129L-3 |
15:40 |
Upsala IF Vit -
Vendelsö IK P04
|
4-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
500 |
P129L-5 |
16:00 |
Triangelns IK -
Reymersholms IK
|
0-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
503 |
P129L-2 |
16:10 |
BP P04 Sundby -
Vårby Gård IF Lag 1
|
3-1
|
Bromstens BR11 |
|
|
505 |
P129L-4 |
16:10 |
Ingarö IF -
Sollentuna FK/vallen nord
|
1-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
506 |
P129L-3 |
16:10 |
KISTA SC KFUM 2 -
Vårby Gård IF Lag 2
|
0-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
509 |
P129L-5 |
16:30 |
Ängby IF -
Tullinge TP
|
0-5
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
515 |
P129L-2 |
16:50 |
Sollentuna FK Syd -
BP P04 Sundby
|
0-1
|
Bromstens BR11 |
|
|
517 |
P129L-4 |
16:50 |
UNIK Blå -
Ingarö IF
|
5-2
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
518 |
P129L-3 |
16:50 |
Vendelsö IK P04 -
KISTA SC KFUM 2
|
5-1
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
523 |
P129L-2 |
17:20 |
Vårby Gård IF Lag 1 -
Danmarks IF P04
|
0-3
|
Bromstens BR11 |
|
|
524 |
P129L-4 |
17:20 |
Sollentuna FK/vallen nord -
IFK Viksjö P04-4
|
1-2
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
525 |
P129L-3 |
17:20 |
Vårby Gård IF Lag 2 -
Upsala IF Vit
|
1-5
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
533 |
P129L-2 |
18:00 |
Vårby Gård IF Lag 1 -
Sollentuna FK Syd
|
1-0
|
Bromstens BR11 |
|
|
534 |
P129L-4 |
18:00 |
Ingarö IF -
IFK Viksjö P04-4
|
1-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
535 |
P129L-3 |
18:00 |
Vårby Gård IF Lag 2 -
Vendelsö IK P04
|
1-7
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
536 |
P129L-2 |
18:30 |
Danmarks IF P04 -
BP P04 Sundby
|
1-2
|
Bromstens BR11 |
|
|
537 |
P129L-4 |
18:30 |
UNIK Blå -
Sollentuna FK/vallen nord
|
4-3
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
538 |
P129L-3 |
18:30 |
Upsala IF Vit -
KISTA SC KFUM 2
|
0-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|