327 |
P08H-1 |
09:00 |
Ajax-Sarkkiranta musta -
Tervarit-j 08 United punainen
|
5-2
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN5 |
|
|
342 |
P08H-2 |
09:00 |
Fc Raahe/ Punainen -
Tervarit G9 City (-08), Pun.
|
1-6
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN6 |
|
|
372 |
P08H-4 |
09:00 |
Ajax-Sarkkiranta punainen -
Tervarit-j 08 United valkoinen
|
1-12
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN7 |
|
|
344 |
P08H-2 |
09:00 |
KKP Valkoinen -
OLS Kreikka 08 Aris
|
2-6
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN8 |
|
|
343 |
P08H-2 |
09:40 |
Ospa P08 - sininen -
HauPa P08 ManU
|
4-3
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN5 |
|
|
373 |
P08H-4 |
09:40 |
Ospa P08 - valkoinen -
Fc Raahe/ Valkoinen
|
5-2
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN6 |
|
|
329 |
P08H-1 |
09:40 |
OLS Belgia 08 keltainen -
OLS Saksa 08 Schalke
|
3-1
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN7 |
|
|
328 |
P08H-1 |
09:40 |
OTP 08 valkoinen -
FC Kemi P08-09 valkoinen
|
2-4
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN8 |
|
|
374 |
P08H-4 |
10:20 |
HauPa P08 Bayern -
OLS Kreikka 08 Olympiakos
|
9-2
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN5 |
|
|
358 |
P08H-3 |
10:20 |
TP-47 / P08 valkoinen -
LiKi Pallokarhut 08 Punainen
|
11-2
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN6 |
|
|
359 |
P08H-3 |
10:20 |
OLS Belgia 08 sininen -
OLS Ruotsi08 Bromma
|
4-1
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN7 |
|
|
357 |
P08H-3 |
10:20 |
FC Kemi P08-09 musta -
Tervarit G9 City (-08), Valk.
|
2-4
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN8 |
|
|
345 |
P08H-2 |
11:00 |
HauPa P08 ManU -
Fc Raahe/ Punainen
|
2-3
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN5 |
|
|
375 |
P08H-4 |
11:00 |
Fc Raahe/ Valkoinen -
Ajax-Sarkkiranta punainen
|
13-3
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN6 |
|
|
331 |
P08H-1 |
11:00 |
Tervarit-j 08 United punainen -
OLS Belgia 08 keltainen
|
3-7
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN7 |
|
|
330 |
P08H-1 |
11:00 |
FC Kemi P08-09 valkoinen -
Ajax-Sarkkiranta musta
|
3-6
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN8 |
|
|
332 |
P08H-1 |
11:50 |
OLS Saksa 08 Schalke -
OTP 08 valkoinen
|
3-1
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN5 |
|
|
346 |
P08H-2 |
11:50 |
Tervarit G9 City (-08), Pun. -
KKP Valkoinen
|
6-2
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN6 |
|
|
377 |
P08H-4 |
11:50 |
OLS Kreikka 08 Olympiakos -
Ospa P08 - valkoinen
|
2-5
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN7 |
|
|
376 |
P08H-4 |
11:50 |
Tervarit-j 08 United valkoinen -
HauPa P08 Bayern
|
3-2
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN8 |
|
|
333 |
P08H-1 |
14:30 |
OLS Belgia 08 keltainen -
FC Kemi P08-09 valkoinen
|
5-0
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN5 |
|
|
348 |
P08H-2 |
14:30 |
KKP Valkoinen -
HauPa P08 ManU
|
2-6
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN6 |
|
|
378 |
P08H-4 |
14:30 |
HauPa P08 Bayern -
Fc Raahe/ Valkoinen
|
4-2
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN7 |
|
|
334 |
P08H-1 |
14:30 |
Tervarit-j 08 United punainen -
OLS Saksa 08 Schalke
|
4-4
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN8 |
|
|
347 |
P08H-2 |
15:10 |
OLS Kreikka 08 Aris -
Ospa P08 - sininen
|
4-6
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN5 |
|
|
360 |
P08H-3 |
15:10 |
LiKi Pallokarhut 08 Punainen -
FC Kemi P08-09 musta
|
5-6
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN6 |
|
|
361 |
P08H-3 |
15:10 |
Tervarit G9 City (-08), Valk. -
OLS Belgia 08 sininen
|
2-5
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN7 |
|
|
362 |
P08H-3 |
15:10 |
OLS Ruotsi08 Bromma -
TP-47 / P08 valkoinen
|
2-4
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN8 |
|
|
349 |
P08H-2 |
16:00 |
Tervarit G9 City (-08), Pun. -
OLS Kreikka 08 Aris
|
3-1
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN5 |
|
|
363 |
P08H-3 |
16:00 |
OLS Belgia 08 sininen -
LiKi Pallokarhut 08 Punainen
|
6-1
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN6 |
|
|
379 |
P08H-4 |
16:00 |
Tervarit-j 08 United valkoinen -
OLS Kreikka 08 Olympiakos
|
10-1
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN7 |
|
|
335 |
P08H-1 |
16:00 |
Ajax-Sarkkiranta musta -
OTP 08 valkoinen
|
2-2
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN8 |
|
|
350 |
P08H-2 |
16:40 |
Fc Raahe/ Punainen -
Ospa P08 - sininen
|
5-5
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN5 |
|
|
364 |
P08H-3 |
16:40 |
Tervarit G9 City (-08), Valk. -
OLS Ruotsi08 Bromma
|
3-6
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN6 |
|
|
380 |
P08H-4 |
16:40 |
Ajax-Sarkkiranta punainen -
Ospa P08 - valkoinen
|
0-8
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN7 |
|
|
365 |
P08H-3 |
16:40 |
FC Kemi P08-09 musta -
TP-47 / P08 valkoinen
|
0-6
|
Göreme Höyhtyä Tekonurmi TN8 |
|
|