Pojat -06
Antal: 24
Fr 2019-07-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
75 | P06-1 | 15:30 | IFK Kalix - Kolarin Kontio | 6-0 | Puuluoto 3 | ||
81 | P06-2 | 16:10 | OLS 06 Pohjoinen - Sopa D06 | 0-2 | Puuluoto 1 | ||
76 | P06-1 | 17:10 | FC Santa Claus Juniorit - ToJK sininen | 4-3 | Puuluoto 3 | ||
82 | P06-2 | 17:50 | KePS - ToJK valkoinen | 1-1 | Puuluoto 1 |
Lö 2019-07-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | P06-1 | 08:50 | Kolarin Kontio - FC Santa Claus Juniorit | 0-1 | Länsiranta tekonurmi 1 | ||
83 | P06-2 | 08:50 | Sopa D06 - KePS | 2-1 | Puuluoto 1 | ||
78 | P06-1 | 09:40 | ToJK sininen - IFK Kalix | 1-7 | Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 | ||
84 | P06-2 | 09:40 | ToJK valkoinen - OLS 06 Pohjoinen | 2-2 | Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 | ||
79 | P06-1 | 12:10 | ToJK sininen - Kolarin Kontio | 1-0 | Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 | ||
85 | P06-2 | 12:10 | ToJK valkoinen - Sopa D06 | 2-2 | Länsiranta tekonurmi 2 | ||
80 | P06-1 | 13:00 | IFK Kalix - FC Santa Claus Juniorit | 1-0 | Länsiranta tekonurmi 1 | ||
86 | P06-2 | 13:00 | OLS 06 Pohjoinen - KePS | 0-1 | Puuluoto 1 | ||
63 | P06 | 18:00 | IFK Kalix - OLS 06 Pohjoinen | 3-2 | Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 | 1/4-final 1 | |
64 | P06 | 18:00 | KePS - ToJK sininen | 2-0 | Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 | 1/4-final 2 | |
65 | P06 | 18:00 | Sopa D06 - Kolarin Kontio | 1-0 | Länsiranta tekonurmi 2 | 1/4-final 3 | |
66 | P06 | 18:00 | FC Santa Claus Juniorit - ToJK valkoinen | 4-3 (STR) | Puuluoto 3 | 1/4-final 4 |
Sö 2019-07-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
68 | P06 | 08:00 | Sopa D06 - FC Santa Claus Juniorit | 1-0 | Länsiranta tekonurmi 1 | Semifinal 2 | |
67 | P06 | 08:00 | IFK Kalix - KePS | 6-1 | Puuluoto 1 | Semifinal 1 | |
71 | P06 | 09:40 | OLS 06 Pohjoinen - ToJK sininen | 2-0 (STR) | Länsiranta tekonurmi 1 | Plac. 5-8, 1 | |
72 | P06 | 09:40 | Kolarin Kontio - ToJK valkoinen | 4-5 (STR) | Puuluoto 1 | Plac. 5-8, 2 | |
74 | P06 | 11:20 | ToJK sininen - Kolarin Kontio | 6-2 | Puuluoto 3 | Plac. 7-8 | |
73 | P06 | 11:30 | OLS 06 Pohjoinen - ToJK valkoinen | 1-0 | Länsiranta tekonurmi 2 | Plac. 5-6 | |
70 | P06 | 13:00 | KePS - FC Santa Claus Juniorit | 6-0 | Puuluoto 1 | Plac. 3-4 | |
69 | P06 | 14:30 | IFK Kalix - Sopa D06 | 4-3 | Länsiranta tekonurmi 1 | FINAL |