Matcher Lu C
Antal: 68
To 2017-05-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | P01-1 | 09:40 | Bohemians (CZ) - FBC Lerum | 5-2 | Lu C | ||
17 | F01-2 | 10:30 | Sandvikens AIK/Gävle GIK - Sirius IBK | 3-4 | Lu C | ||
28 | D-1 | 11:20 | Vendelsö IK - Kumla IBK | 2-5 | Lu C | ||
39 | P02-1 | 12:10 | 4 Player Team lag (CZ) - Team Thurgau (CHE) | 1-9 | Lu C | ||
50 | H-2 | 13:00 | Floorball Chodov (CZ) - Köpings IS | 1-7 | Lu C | ||
61 | P06-1 | 13:50 | Brno Stars (CZ) - Värmdö IF Vit (P07) | Dolt | Lu C | ||
72 | P03-3 | 14:40 | IBF Offensiv Lidingö - Paskov Saurians (CZ) | 1-5 | Lu C | ||
83 | P01-4 | 15:30 | Ingarö IF - Örebro SK U | 1-3 | Lu C | ||
94 | P01-4 | 16:20 | Nykvarns IF - Team Thurgau (CHE) | 1-4 | Lu C | ||
105 | P00-4 | 17:10 | IK Sirius IBK - Pixbo/Wallenstam IBF | 4-1 | Lu C | ||
116 | HJ18-1 | 18:00 | Ingarö IF - Håsta IBK | 3-1 | Lu C | ||
126 | P03-4 | 18:50 | Team Thurgau (CHE) - Farsta IBK | 6-1 | Lu C | ||
136 | HJ18-5 | 19:40 | Lindome IBK - Trosa Edanö IBK | 2-0 | Lu C | ||
146 | P01-3 | 20:30 | Öjebyns IBF - IBF Falun U | 2-3 | Lu C | ||
156 | HJ18-3 | 21:20 | Telge SIBK - KFUM Norrköping IBF | 3-8 | Lu C | ||
166 | DJ-2 | 22:10 | IBF Falun U 2 - Kumla IBK | 0-4 | Lu C | ||
176 | HJ18-4 | 23:00 | Pixbo/Wallenstam IBF - Rotebro IS | 6-2 | Lu C |
Fr 2017-05-26
Lö 2017-05-27
Sö 2017-05-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
543 | P03 | 08:00 | 4 Player Team lag (CZ) - Ledbergs IBF | 1-6 | Lu C | 1/4-final 4 | |
551 | F02 | 08:50 | Tullinge (F03) - Värmdö IF | 1-2 | Lu C | 1/4-final 1 | |
559 | P03 | 09:40 | Nykvarns IF - IBK Sundsvall/Härnösand | 1-0 | Lu C | Semifinal 1 | |
567 | HJ18 | 10:30 | Farsta IBK 1 - Ledbergs IBF | 2-1 | Lu C | 1/4-final 2 | |
575 | P00 | 11:20 | Nykvarns IF - Bohemians (CZ) | 4-1 | Lu C | 1/4-final 3 | |
583 | P03 | 12:10 | Nykvarns IF - Ledbergs IBF | 2-3 | Lu C | FINAL | |
591 | D | 13:00 | Nykvarns IF - Vendelsö IK DJ Vit | 0-2 | Lu C | FINAL | |
599 | F02 | 13:50 | Team Thurgau (CHE) - FBS Bohemians (CZ) | 0-3 | Lu C | FINAL | |
606 | F00 | 14:40 | FBC Lerum - Sköndals IK | 2-3 | Lu C | FINAL | |
610 | F03 | 15:30 | FBS Bohemians (CZ) (F04) - Lamadjurets Aibc (F04) | 6-1 | Lu C | FINAL | |
615 | H | 16:20 | Pixbo/Wallenstam IBF - Älvsjö AIK | 2-4 | Lu C | FINAL | |
619 | HJ18 | 17:10 | IBF Falun U 1 - IBF Örebro | 0-5 | Lu C | FINAL | |
622 | P01 | 18:00 | Bohemians (CZ) - Karlstad IBF | 3-1 | Lu C | FINAL | |
624 | F01 | 18:50 | Bele Barkarby IF - Nykvarns IF | 1-2 (STR)(FL) | Lu C | FINAL | |
625 | HM | 19:40 | Systembo-laget - IMA | 1-6 | Lu C | FINAL |