1 |
P9L-1 |
08:00 |
AIK Gul -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
2 |
P9L-1 |
08:00 |
Stuvsta IF P10:1 -
Aspudden Tellus
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
3 |
P9L-1 |
08:00 |
Karlbergs BK P10 vit 1 -
Norrtulls SK P10 svart 2 A
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
4 |
P9L-2 |
08:18 |
Aspudden Tellus Röd -
FC Arlanda P10
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
5 |
P9L-2 |
08:18 |
Karlbergs BK P10 vit 2 -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
6 |
P9L-2 |
08:18 |
Norrtulls SK P10 svart 2 B -
Stuvsta IF P10:1 Grön
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
7 |
P9M-1 |
08:36 |
Vendelsö blå -
Karlbergs BK Gul 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
8 |
P9M-1 |
08:36 |
Huddinge If -
Ifk Haninge P10:3
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
9 |
P9M-1 |
08:36 |
IFK Lidingö FK P10:11 -
Karlbergs BK Gul 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
10 |
P9M-1 |
08:54 |
Vendelsö vit -
IFK Lidingö P10:16
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
11 |
P9L-1 |
08:54 |
Årsta FF Röd -
Karlbergs BK P10 vit 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
12 |
P9L-1 |
08:54 |
Norrtulls SK P10 svart 2 A -
Stuvsta IF P10:1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
13 |
P9L-1 |
09:12 |
Aspudden Tellus -
AIK Gul
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
14 |
P9L-2 |
09:12 |
Årsta FF Vit -
Norrtulls SK P10 svart 2 B
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
15 |
P9L-2 |
09:12 |
Stuvsta IF P10:1 Grön -
Aspudden Tellus Röd
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
16 |
P9L-2 |
09:30 |
Karlbergs BK P10 vit 2 -
FC Arlanda P10
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
17 |
P9M-1 |
09:30 |
Huddinge If -
Karlbergs BK Gul 2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
18 |
P9M-1 |
09:30 |
Ifk Haninge P10:3 -
Karlbergs BK Gul 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
19 |
P9M-1 |
09:48 |
IFK Lidingö P10:16 -
Vendelsö blå
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
20 |
P9M-1 |
09:48 |
IFK Lidingö FK P10:11 -
Vendelsö vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
21 |
P9L-1 |
09:48 |
AIK Gul -
Stuvsta IF P10:1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
22 |
P9L-1 |
10:06 |
Karlbergs BK P10 vit 1 -
Aspudden Tellus
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
23 |
P9L-1 |
10:06 |
Årsta FF Röd -
Norrtulls SK P10 svart 2 A
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
24 |
P9L-2 |
10:06 |
Stuvsta IF P10:1 Grön -
Karlbergs BK P10 vit 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
25 |
P9L-2 |
10:24 |
FC Arlanda P10 -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
26 |
P9L-2 |
10:24 |
Norrtulls SK P10 svart 2 B -
Aspudden Tellus Röd
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
27 |
P9M-1 |
10:24 |
IFK Lidingö P10:16 -
Huddinge If
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
28 |
P9M-1 |
10:42 |
Ifk Haninge P10:3 -
IFK Lidingö FK P10:11
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
29 |
P9M-1 |
10:42 |
Karlbergs BK Gul 1 -
Vendelsö blå
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
30 |
P9M-1 |
10:42 |
Karlbergs BK Gul 2 -
Vendelsö vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
31 |
P9L-1 |
11:00 |
Aspudden Tellus -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
32 |
P9L-1 |
11:00 |
Norrtulls SK P10 svart 2 A -
AIK Gul
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
33 |
P9L-1 |
11:00 |
Stuvsta IF P10:1 -
Karlbergs BK P10 vit 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
34 |
P9L-2 |
11:18 |
FC Arlanda P10 -
Norrtulls SK P10 svart 2 B
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
35 |
P9L-2 |
11:18 |
Aspudden Tellus Röd -
Karlbergs BK P10 vit 2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
36 |
P9L-2 |
11:18 |
Årsta FF Vit -
Stuvsta IF P10:1 Grön
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
37 |
P9M-1 |
11:36 |
Vendelsö vit -
Huddinge If
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
38 |
P9M-1 |
11:36 |
Karlbergs BK Gul 2 -
IFK Lidingö FK P10:11
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
39 |
P9M-1 |
11:36 |
Karlbergs BK Gul 1 -
IFK Lidingö P10:16
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
40 |
P9M-1 |
11:54 |
Vendelsö blå -
Ifk Haninge P10:3
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
41 |
P10L-1 |
11:54 |
MIK P09 2 -
Sollentuna P09 - Helenelund
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
42 |
P10L-1 |
11:54 |
Norrtulls SK Gul 2 -
Ängby IF Röd 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
43 |
P10L-1 |
12:12 |
Huddinge IF Gul -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
44 |
P10L-1 |
12:12 |
Karlbergs Bk P09Gul1 -
Ängby IF Röd 2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
45 |
P10L-1 |
12:12 |
Spånga P09-3 Gul -
Sickla IF P09 Blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
46 |
P10L-1 |
12:30 |
Spånga P09-3 Röd -
MIK P09 1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
47 |
P10L-1 |
12:30 |
Årsta FF Vit -
Bällsta FF
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
48 |
F11L-1 |
12:30 |
Norrtulls SK 2 -
Bromstens Ik F08/09
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
49 |
F11L-1 |
12:48 |
Norrtulls SK 1 -
Bollstanäs gul
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
50 |
F11L-1 |
12:48 |
Reymers grön -
Järla IF
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
51 |
F11L-1 |
12:48 |
Reymers vit -
Bollstanäs SK Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
52 |
P10L-1 |
13:06 |
Ängby IF Röd 2 -
MIK P09 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
53 |
P10L-1 |
13:06 |
Ängby IF Röd 1 -
Huddinge IF Gul
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
54 |
P10L-1 |
13:06 |
Sollentuna P09 - Helenelund -
Spånga P09-3 Gul
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
55 |
P10L-1 |
13:24 |
Spånga P09-3 Röd -
Norrtulls SK Gul 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
56 |
P10L-1 |
13:24 |
Årsta FF Röd -
Karlbergs Bk P09Gul1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
57 |
P10L-1 |
13:24 |
Bällsta FF -
MIK P09 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
58 |
P10L-1 |
13:42 |
Årsta FF Vit -
Sickla IF P09 Blå
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
59 |
F11L-1 |
13:42 |
Reymers vit -
Bromstens Ik F08/09
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
60 |
F11L-1 |
13:42 |
Reymers grön -
Norrtulls SK 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
61 |
F11L-1 |
14:01 |
Bollstanäs SK Vit -
Norrtulls SK 1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
62 |
F11L-1 |
14:01 |
Bollstanäs gul -
Järla IF
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
63 |
P10L-1 |
14:01 |
Sollentuna P09 - Helenelund -
Ängby IF Röd 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
64 |
P10L-1 |
14:20 |
Karlbergs Bk P09Gul1 -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
65 |
P10L-1 |
14:20 |
MIK P09 1 -
Spånga P09-3 Gul
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
66 |
P10L-1 |
14:20 |
MIK P09 2 -
Norrtulls SK Gul 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
67 |
P10L-1 |
14:39 |
Bällsta FF -
Huddinge IF Gul
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
68 |
P10L-1 |
14:39 |
Sickla IF P09 Blå -
Ängby IF Röd 2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
69 |
P10L-1 |
14:39 |
Årsta FF Röd -
Spånga P09-3 Röd
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
70 |
F11L-1 |
14:58 |
Bollstanäs SK Vit -
Reymers grön
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
71 |
F11L-1 |
14:58 |
Bromstens Ik F08/09 -
Bollstanäs gul
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
72 |
F11L-1 |
14:58 |
Järla IF -
Norrtulls SK 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
73 |
F11L-1 |
15:17 |
Norrtulls SK 1 -
Reymers vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
74 |
P10L-1 |
15:17 |
Norrtulls SK Gul 2 -
Sollentuna P09 - Helenelund
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
75 |
P10L-1 |
15:17 |
Ängby IF Röd 2 -
Bällsta FF
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
76 |
P10L-1 |
15:36 |
Spånga P09-3 Gul -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
77 |
P10L-1 |
15:36 |
MIK P09 1 -
Karlbergs Bk P09Gul1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
78 |
P10L-1 |
15:36 |
Sickla IF P09 Blå -
MIK P09 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
79 |
P10L-1 |
15:55 |
Huddinge IF Gul -
Spånga P09-3 Röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
80 |
P10L-1 |
15:55 |
Ängby IF Röd 1 -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
81 |
F11L-1 |
15:55 |
Norrtulls SK 2 -
Bollstanäs SK Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
82 |
F11L-1 |
16:14 |
Bromstens Ik F08/09 -
Reymers grön
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
83 |
F11L-1 |
16:14 |
Järla IF -
Norrtulls SK 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
84 |
F11L-1 |
16:14 |
Bollstanäs gul -
Reymers vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
85 |
P12L-1 |
16:33 |
Hanvikens SK -
FC Djursholm P07:2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
86 |
P12L-1 |
16:33 |
IK Frej Täby Gul -
IF Fram
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
87 |
P12L-1 |
16:33 |
Reymers P07:1 -
Skogås Trångsunds FF röd
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
88 |
P12L-1 |
16:52 |
Örby IS -
Ösmo FK
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
89 |
F12L-1 |
16:52 |
Viggbyholms IK FF röd -
Spånga F07-2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
90 |
F12L-1 |
16:52 |
IK Frej Vit -
Bartkarö SK F07
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
91 |
F12L-1 |
17:11 |
Essinge IK F07 -
IFK Aspudden-Tellus F07
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
92 |
F12L-1 |
17:11 |
Hammarby F07 grön -
Viggbyholms ik ff
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
93 |
P12L-1 |
17:11 |
FC Djursholm P07:2 -
Reymers P07:1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
94 |
P12L-1 |
17:30 |
IF Fram -
Örby IS
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
95 |
P12L-1 |
17:30 |
Hanvikens SK -
IK Frej Täby Gul
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
96 |
P12L-1 |
17:30 |
Skogås Trångsunds FF röd -
Ösmo FK
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
97 |
F12L-1 |
17:49 |
IK Frej Vit -
Hammarby F07 grön
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
98 |
F12L-1 |
17:49 |
IFK Aspudden-Tellus F07 -
Spånga F07-2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
99 |
F12L-1 |
17:49 |
Essinge IK F07 -
Viggbyholms IK FF röd
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
100 |
F12L-1 |
18:08 |
Viggbyholms ik ff -
Bartkarö SK F07
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
101 |
P12L-1 |
18:08 |
Reymers P07:1 -
IF Fram
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
102 |
P12L-1 |
18:08 |
FC Djursholm P07:2 -
Örby IS
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
103 |
P12L-1 |
18:27 |
Ösmo FK -
Hanvikens SK
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
104 |
P12L-1 |
18:27 |
IK Frej Täby Gul -
Skogås Trångsunds FF röd
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
105 |
F12L-1 |
18:27 |
Viggbyholms IK FF röd -
IFK Aspudden-Tellus F07
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
106 |
F12L-1 |
18:46 |
Bartkarö SK F07 -
Hammarby F07 grön
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
107 |
F12L-1 |
18:46 |
Viggbyholms ik ff -
IK Frej Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
108 |
F12L-1 |
18:46 |
Spånga F07-2 -
Essinge IK F07
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
109 |
P12L-1 |
19:05 |
Ösmo FK -
Reymers P07:1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
110 |
P12L-1 |
19:05 |
IF Fram -
Hanvikens SK
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
111 |
P12L-1 |
19:05 |
Skogås Trångsunds FF röd -
FC Djursholm P07:2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
112 |
P12L-1 |
19:24 |
Örby IS -
IK Frej Täby Gul
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
113 |
F12L-1 |
19:24 |
Bartkarö SK F07 -
Viggbyholms IK FF röd
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
114 |
F12L-1 |
19:24 |
Spånga F07-2 -
Hammarby F07 grön
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
115 |
F12L-1 |
19:43 |
IFK Aspudden-Tellus F07 -
IK Frej Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
116 |
F12L-1 |
19:43 |
Viggbyholms ik ff -
Essinge IK F07
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|