Matcher Selånger S72
Antal: 33
Fr 2014-08-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | F12-2 | 12:00 | IFK Östersund - Selånger FK F02 Röd | 0-1 | Selånger S72 | ||
17 | F11-1 | 12:50 | KB 65 - Alnö IF Gul | 1-1 | Selånger S72 | ||
29 | F11-3 | 13:40 | Heffnersklubbans BK - Alnö IF Vit | 0-4 | Selånger S72 | ||
44 | F12-2 | 14:30 | Domsjö IF - Ånge IF Flickor 02-03 | 8-1 | Selånger S72 | ||
54 | F11-1 | 15:20 | Selånger FK F03 röd - ARBRÅ F11 | 8-1 | Selånger S72 | ||
64 | F11-3 | 16:10 | SDFF Pumor - Ope IF F03 | 4-0 | Selånger S72 | ||
72 | F12-2 | 17:00 | AIK 2 - Selånger FK F02 Röd | 0-3 | Selånger S72 |
Lö 2014-08-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | F11-3 | 08:50 | Alnö IF Vit - SDFF Pumor | 5-1 | Selånger S72 | ||
119 | F12-2 | 09:40 | IFK Östersund - Domsjö IF | 1-3 | Selånger S72 | ||
132 | F11-1 | 10:30 | Alnö IF Gul - Selånger FK F03 röd | 0-3 | Selånger S72 | ||
148 | F11-3 | 11:20 | Ope IF F03 - Heffnersklubbans BK | 3-4 | Selånger S72 | ||
168 | F11-1 | 12:10 | ARBRÅ F11 - KB 65 | 2-2 | Selånger S72 | ||
180 | F12-2 | 13:00 | Ånge IF Flickor 02-03 - AIK 2 | 1-8 | Selånger S72 | ||
187 | F11-1 | 13:50 | ARBRÅ F11 - Alnö IF Gul | 1-2 | Selånger S72 | ||
200 | F11-3 | 14:40 | Ope IF F03 - Alnö IF Vit | 0-4 | Selånger S72 | ||
218 | F12-2 | 15:30 | Selånger FK F02 Röd - Domsjö IF | 1-2 | Selånger S72 | ||
228 | F11-1 | 16:20 | KB 65 - Selånger FK F03 röd | 1-2 | Selånger S72 | ||
240 | F11-3 | 17:10 | Heffnersklubbans BK - SDFF Pumor | 0-3 | Selånger S72 | ||
252 | F12-2 | 18:00 | AIK 2 - IFK Östersund | 2-0 | Selånger S72 | ||
257 | F12-2 | 18:50 | Selånger FK F02 Röd - Ånge IF Flickor 02-03 | 6-0 | Selånger S72 |
Sö 2014-08-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
275 | F12-2 | 08:00 | Domsjö IF - AIK 2 | 0-0 | Selånger S72 | ||
284 | F12-2 | 08:50 | Ånge IF Flickor 02-03 - IFK Östersund | 1-2 | Selånger S72 | ||
293 | F11 | 09:40 | Heffnersklubbans BK - ARBRÅ F11 | 1-0 | Selånger S72 | 1/8-final 4 | |
307 | F11 | 10:30 | SDFF Pumor - SDFF | 0-5 | Selånger S72 | 1/8-final 8 | |
321 | F12 | 11:20 | OPE IF F02 - Österlövsta/Karlholm | 2-3 (STR) | Selånger S72 | 1/8-final 4 | |
335 | F12 | 12:10 | Arnäs IF - IFK Östersund | 4-1 | Selånger S72 | 1/8-final 8 | |
347 | F11 | 13:00 | Alnö IF Röd - Heffnersklubbans BK | 4-0 | Selånger S72 | 1/4-final 2 | |
353 | F11 | 13:50 | Alnö IF Gul - SDFF | 5-0 | Selånger S72 | 1/4-final 4 | |
364 | F12 | 14:40 | Domsjö IF - Österlövsta/Karlholm | 5-1 | Selånger S72 | 1/4-final 2 | |
375 | F12 | 15:30 | Selånger FK F02 Blå - Arnäs IF | 4-3 (STR) | Selånger S72 | 1/4-final 4 | |
384 | F11 | 16:20 | Alnö IF Vit - Alnö IF Gul | 0-1 | Selånger S72 | Semifinal 2 | |
392 | F12 | 17:10 | AIK 1 - Selånger FK F02 Blå | 0-1 | Selånger S72 | Semifinal 2 | |
398 | F12 | 18:50 | Härnösands SK - Selånger FK F02 Blå | 1-0 | Selånger S72 | FINAL |