Matcher
Antal: 33
Lö 2019-01-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H-1 | 09:30 | Tellus IF Lila - Bergfoten IBK | 4-6 | A-hall | ||
2 | L-1 | 09:30 | IK Carlstad - Lions | 2-10 | B-hall | ||
3 | L-1 | 10:15 | Bergfoten IBK/Trix - Sundbybergs IK | 10-2 | B-hall | ||
4 | M-2 | 10:25 | Bergfoten IBK/Mix - Sundbybergs IK | 1-2 | A-hall | ||
5 | M-1 | 11:00 | Tellus IF Rosa - IK Carlstad | 1-11 | B-hall | ||
6 | M-1 | 11:10 | Arosstadens IS - IFAH | 9-1 | A-hall | ||
7 | L-1 | 11:45 | Sundbybergs IK - IK Carlstad | 3-11 | B-hall | ||
8 | H-1 | 11:55 | Balrog Botkyrka IK - Bergfoten IBK | 6-3 | A-hall | ||
9 | L-1 | 12:30 | Lions - Bergfoten IBK/Trix | 12-0 | B-hall | ||
10 | M-1 | 12:45 | IK Carlstad - Arosstadens IS | 2-2 | A-hall | ||
11 | M-2 | 13:15 | Balrog Botkyrka IK - Bergfoten IBK/Mix | 1-7 | B-hall | ||
12 | M-1 | 14:00 | IFAH - Tellus IF Rosa | 0-1 | B-hall | ||
13 | L-1 | 14:45 | IK Carlstad - Bergfoten IBK/Trix | 10-9 | B-hall | ||
14 | L-1 | 15:30 | Sundbybergs IK - Lions | 0-12 | B-hall | ||
15 | M-2 | 15:50 | Sundbybergs IK - Balrog Botkyrka IK | 6-2 | A-hall | ||
16 | M-1 | 16:15 | Tellus IF Rosa - Arosstadens IS | 2-6 | B-hall | ||
17 | H-1 | 16:35 | Tellus IF Lila - Balrog Botkyrka IK | 6-4 | A-hall | ||
18 | M-1 | 17:00 | IFAH - IK Carlstad | 0-13 | B-hall |
Sö 2019-01-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | H-1 | 10:00 | Tellus IF Lila - Bergfoten IBK | 4-7 | A-hall | ||
20 | M-17 | 10:00 | Balrog Botkyrka IK - IFAH | 5-2 | B-hall | ||
21 | L | 10:45 | Lions - Sundbybergs IK | 3-0 | B-hall | Semifinal 1 | |
22 | M | 10:55 | IK Carlstad - Bergfoten IBK/Mix | 5-4 | A-hall | Semifinal 1 | |
23 | L | 11:35 | IK Carlstad - Bergfoten IBK/Trix | 5-6 | B-hall | Semifinal 2 | |
24 | M | 11:40 | Sundbybergs IK - Arosstadens IS | 2-4 | A-hall | Semifinal 2 | |
25 | M-17 | 12:25 | Tellus IF Rosa - Balrog Botkyrka IK | 3-4 | B-hall | ||
26 | H-1 | 12:30 | Balrog Botkyrka IK - Bergfoten IBK | 3-0 | A-hall | ||
27 | L | 13:05 | Sundbybergs IK - IK Carlstad | 0-3 | B-hall | Plac. 3-4 | |
28 | M | 13:25 | Bergfoten IBK/Mix - Sundbybergs IK | 4-5 | A-hall | Plac. 3-4 | |
29 | M-17 | 13:55 | IFAH - Tellus IF Rosa | 3-5 | B-hall | ||
30 | M | 14:15 | IK Carlstad - Arosstadens IS | 2-1 | A-hall | FINAL | |
31 | H-1 | 14:40 | Balrog Botkyrka IK - Tellus IF Lila | 0-3 | B-hall | ||
32 | L | 15:05 | Lions - Bergfoten IBK/Trix | 6-3 | A-hall | FINAL | |
33 | H | 16:00 | Balrog Botkyrka IK - Tellus IF Lila | 5-4 | A-hall | FINAL |