1 |
P08-1 |
09:00 |
BKBK 1 -
Segeltorp P08 Grupp 2
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
2 |
P08-1 |
09:00 |
BKBK 3 -
EIF P08 Svart
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
3 |
P08-1 |
09:00 |
DIF P08-10 -
Täby FK 08:5 blå
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
4 |
P08-1 |
09:30 |
Vasalund P08 -
EIF P08 Grön
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
5 |
P08-1 |
09:30 |
Täby FK 08:5 svart -
Assyriska FF P-09
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
6 |
P08-1 |
09:30 |
EIF P08 Blå -
Brottby SK
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
7 |
P08-1 |
10:00 |
Segeltorp P08 Grupp 2 -
DIF P08-10
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
8 |
P08-1 |
10:00 |
BKBK 1 -
EIF P08 Svart
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
9 |
P08-1 |
10:00 |
Täby FK 08:5 blå -
BKBK 2
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
10 |
P08-1 |
10:30 |
Täby FK 08:5 svart -
BKBK 3
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
11 |
P08-1 |
10:30 |
Vasalund P08 -
EIF P08 Blå
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
12 |
P08-1 |
10:30 |
EIF P08 Grön -
Brottby SK
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
13 |
P08-1 |
11:00 |
DIF P08-10 -
BKBK 1
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
14 |
P08-1 |
11:00 |
Täby FK 08:5 blå -
EIF P08 Svart
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
15 |
P08-1 |
11:00 |
BKBK 2 -
Assyriska FF P-09
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
16 |
P08-1 |
11:30 |
Segeltorp P08 Grupp 2 -
EIF P08 Blå
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
17 |
P08-1 |
11:30 |
EIF P08 Grön -
BKBK 3
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
18 |
P08-1 |
11:30 |
Täby FK 08:5 svart -
Brottby SK
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
19 |
P08-1 |
12:00 |
BKBK 2 -
Vasalund P08
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
20 |
P08-1 |
12:00 |
Assyriska FF P-09 -
EIF P08 Svart
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
21 |
F07-1 |
12:00 |
Enebybergs IF 2 -
Sundbybergs IK
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
22 |
F07-1 |
12:30 |
Täby FK Skarpäng -
Enebybergs IF 3
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
23 |
F07-1 |
12:30 |
Sundbybergs IK Vit -
IK Frej Svart
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
24 |
P07-1 |
12:30 |
Enebybergs IF Lag 2 -
IFK Lidingö 12
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
25 |
P07-1 |
12:30 |
Enebybergs IF Lag 4 -
ÅBK Margretelund Svart
|
Dolt
|
Plan 4 |
|
|
26 |
F07-1 |
13:00 |
Djursholm F07 -
Täby FK F07 Ella
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
27 |
F07-1 |
13:00 |
Enebybergs IF 1 -
Sundbybergs IK
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
28 |
P07-1 |
13:00 |
Enebybergs IF Lag 1 -
Bromsten IK
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
29 |
P07-1 |
13:00 |
Enebybergs IF Lag 5 -
Brottby SK
|
Dolt
|
Plan 4 |
|
|
30 |
F07-1 |
13:30 |
Enebybergs IF 3 -
Sundbybergs IK Vit
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
31 |
F07-1 |
13:30 |
Enebybergs IF 2 -
IK Frej Svart
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
32 |
P07-1 |
13:30 |
Enebybergs IF Lag 4 -
IFK Lidingö 12
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
33 |
P07-1 |
13:30 |
Enebybergs IF Lag 3 -
ÅBK P07 Margretelund Grön
|
Dolt
|
Plan 4 |
|
|
34 |
F07-1 |
14:00 |
Sundbybergs IK -
Täby FK Skarpäng
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
35 |
F07-1 |
14:00 |
Enebybergs IF 1 -
Djursholm F07
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
36 |
P07-1 |
14:00 |
Enebybergs IF Lag 5 -
ÅBK Margretelund Svart
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
37 |
P07-1 |
14:00 |
Enebybergs IF Lag 2 -
Bromsten IK
|
Dolt
|
Plan 4 |
|
|
38 |
F07-1 |
14:30 |
Sundbybergs IK Vit -
Täby FK F07 Ella
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
39 |
P07-1 |
14:30 |
Enebybergs IF Lag 4 -
ÅBK P07 Margretelund Grön
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
40 |
P07-1 |
14:30 |
Enebybergs IF Lag 1 -
IFK Lidingö 12
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
41 |
P07-1 |
14:30 |
Enebybergs IF Lag 3 -
Brottby SK
|
Dolt
|
Plan 4 |
|
|
42 |
F07-1 |
15:00 |
Sundbybergs IK -
Enebybergs IF 3
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
43 |
F07-1 |
15:00 |
Täby FK Skarpäng -
Enebybergs IF 2
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
44 |
P07-1 |
15:00 |
Enebybergs IF Lag 2 -
ÅBK Margretelund Svart
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
45 |
P07-1 |
15:00 |
Enebybergs IF Lag 5 -
Bromsten IK
|
Dolt
|
Plan 4 |
|
|
46 |
F07-1 |
15:30 |
Täby FK F07 Ella -
Enebybergs IF 1
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
47 |
F07-1 |
15:30 |
IK Frej Svart -
Djursholm F07
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
48 |
P07-1 |
15:30 |
Enebybergs IF Lag 3 -
ÅBK P07 Margretelund Grön
|
Dolt
|
Plan 3 |
|
|
49 |
P07-1 |
15:30 |
Enebybergs IF Lag 1 -
Brottby SK
|
Dolt
|
Plan 4 |
|
|