89 |
P01-1 |
08:00 |
IBF Borlänge -
Sandvikens AIK Vit
|
5-9
|
ENV |
|
|
88 |
P01-1 |
08:00 |
IFK Arboga IBK Blå -
IBK Runsten
|
3-1
|
HBO |
|
|
90 |
P01-2 |
08:00 |
Skälby IBK -
Valbo AIF
|
5-6
|
LU A |
|
|
91 |
P01-3 |
08:00 |
Insjöns IF -
Knäppmora AIK
|
5-0
|
LU B |
|
|
92 |
P99-2 |
08:00 |
HAIK -
Trosa/Edanö IBK
|
0-3
|
LU C |
|
|
87 |
P00-1 |
08:00 |
Jakobsbergs IBF -
Knäppmora AIK
|
12-0
|
LU D |
|
|
93 |
P01-1 |
08:50 |
WSK Lindesberg -
IFK Gnesta
|
6-0
|
HBO |
|
|
94 |
P99-2 |
08:50 |
Samuelsdals IF -
IBK Östhammar
|
2-2
|
LU A |
|
|
95 |
P03-1 |
08:50 |
Insjöns IF -
Tillberga IK
|
Dolt
|
LU B |
|
|
96 |
P02-1 |
08:50 |
BK Sundsvall -
Tillberga IK
|
Dolt
|
LU C |
|
|
97 |
F01-2 |
08:50 |
Värmdö IF -
FBI Tullinge
|
7-4
|
LU D |
|
|
98 |
F97-1 |
09:40 |
Hofors IBK -
Envikens IF
|
1-2
|
ENV |
|
|
103 |
F01-2 |
09:40 |
Rönnby IBK Svart -
PerOls IBF
|
1-2
|
HBO |
|
|
99 |
P01-2 |
09:40 |
FBI Tullinge -
Sandvikens AIK Svart
|
3-4
|
LU A |
|
|
100 |
P01-3 |
09:40 |
Gävle GIK -
IFK Arboga IBK Vit
|
3-1
|
LU B |
|
|
101 |
P99-1 |
09:40 |
IK Ljusdal -
IFK Arboga
|
1-7
|
LU C |
|
|
102 |
P99-2 |
09:40 |
WSK Lindesberg -
Surahammars IBF
|
0-3
|
LU D |
|
|
121 |
F00-1 |
10:30 |
Envikens IF -
IBK Köping F01
|
3-1
|
ENV |
|
|
106 |
HJ18-1 |
10:30 |
Sala/Silverstaden IBK -
SAIK Innebandy
|
2-1
|
HBO |
|
|
108 |
F01-1 |
10:30 |
IBF Falun U -
IFK Arboga
|
2-4
|
LU A |
|
|
104 |
F99-1 |
10:30 |
KAISMora UIF -
Sala/Silverstaden IBK
|
0-8
|
LU B |
|
|
105 |
HJ18-1 |
10:30 |
Västerås IBS U P97 -
Sundborns Goif
|
4-1
|
LU C |
|
|
107 |
P00-2 |
10:30 |
Tillberga IK Roosters -
Sundborns GOIF
|
4-2
|
LU D |
|
|
113 |
P02-1 |
11:20 |
Sandvikens AIK Vit -
Arboga IBK P 02
|
Dolt
|
HBO |
|
|
109 |
P00-2 |
11:20 |
Malungs IBK -
IFK Gnesta
|
3-6
|
LU A |
|
|
110 |
P00-3 |
11:20 |
Sandvikens AIK -
Romfartuna GIF
|
6-1
|
LU B |
|
|
111 |
P98-1 |
11:20 |
Per Ols -
IBK Östhammar
|
4-4
|
LU C |
|
|
112 |
P03-1 |
11:20 |
IBF Gagnef -
IBF Säter
|
Dolt
|
LU D |
|
|
115 |
P00-3 |
12:10 |
Ekerö IK -
Envikens IF
|
1-2
|
ENV |
|
|
119 |
P02-1 |
12:10 |
Valbo AIF -
Sandvikens AIK Svart
|
Dolt
|
HBO |
|
|
114 |
F97-1 |
12:10 |
Storviks IF -
IK Sätra
|
1-1
|
LU A |
|
|
117 |
P99-1 |
12:10 |
Väddö IF -
Insjöns IF
|
0-7
|
LU B |
|
|
116 |
P98-1 |
12:10 |
WSK Lindesberg -
Sala/Silverstaden IBK
|
2-4
|
LU C |
|
|
118 |
P99-1 |
12:10 |
Björklinge BK -
Karlstad IBF
|
2-3
|
LU D |
|
|
125 |
F01-1 |
13:00 |
Rönnby IBK Orange -
IBF Borlänge
|
2-1
|
HBO |
|
|
120 |
F00-1 |
13:00 |
Rönnby IBK -
Trosa/Edanö IBK
|
1-1
|
LU A |
|
|
122 |
F97-1 |
13:00 |
Bro IK -
PerOls Innebandy
|
3-2
|
LU B |
|
|
123 |
P98-1 |
13:00 |
IBF Borlänge -
Sandvikens AIK
|
4-4
|
LU C |
|
|
124 |
P03-1 |
13:00 |
Tillberga IK -
IBF Hedemora
|
Dolt
|
LU D |
|
|
128 |
P99-2 |
13:50 |
IBK Östhammar -
WSK Lindesberg
|
2-4
|
HBO |
|
|
129 |
F01-2 |
13:50 |
FBI Tullinge -
IBK Köping
|
1-9
|
LU A |
|
|
130 |
F01-2 |
13:50 |
Värmdö IF -
Rönnby IBK Svart
|
0-9
|
LU B |
|
|
126 |
P00-1 |
13:50 |
WSK Lindesberg -
KaisMora UIF
|
4-2
|
LU C |
|
|
127 |
P01-1 |
13:50 |
IBK Runsten -
WSK Lindesberg
|
0-1
|
LU D |
|
|
134 |
P98-2 |
14:40 |
Hässelby SK Hawks -
IFK Arboga IBK
|
0-3
|
HBO |
|
|
135 |
F01-1 |
14:40 |
Strömsbro IF -
Bele/Barkarby
|
1-1
|
LU A |
|
|
131 |
F99-1 |
14:40 |
WSK Lindesberg -
Rönnby IBK
|
1-2
|
LU B |
|
|
132 |
F99-1 |
14:40 |
Trosa/Edanö IBK -
KAISMora UIF
|
2-2
|
LU C |
|
|
133 |
P00-1 |
14:40 |
Rönnby SK -
Jakobsbergs IBF
|
2-4
|
LU D |
|
|
140 |
P03-1 |
15:30 |
Insjöns IF -
IBF Gagnef
|
Dolt
|
ENV |
|
|
138 |
P99-1 |
15:30 |
IFK Arboga -
Väddö IF
|
5-1
|
HBO |
|
|
139 |
P99-2 |
15:30 |
Surahammars IBF -
HAIK
|
1-3
|
LU A |
|
|
141 |
P02-1 |
15:30 |
Sandvikens AIK Vit -
BK Sundsvall
|
Dolt
|
LU B |
|
|
136 |
P01-1 |
15:30 |
IFK Gnesta -
IBF Borlänge
|
2-2
|
LU C |
|
|
137 |
P01-2 |
15:30 |
Valbo AIF -
IBF Gagnef
|
8-3
|
LU D |
|
|
142 |
F97-1 |
16:20 |
Envikens IF -
Storviks IF
|
1-1
|
ENV |
|
|
146 |
P99-1 |
16:20 |
Insjöns IF -
Björklinge BK
|
5-3
|
HBO |
|
|
147 |
P02-1 |
16:20 |
WSK Lindesberg -
Valbo AIF
|
Dolt
|
LU A |
|
|
145 |
P98-1 |
16:20 |
Sala/Silverstaden IBK -
IBF Borlänge
|
4-4
|
LU B |
|
|
143 |
P01-1 |
16:20 |
Sandvikens AIK Vit -
IFK Arboga IBK Blå
|
3-1
|
LU C |
|
|
144 |
P01-2 |
16:20 |
Skälby IBK -
FBI Tullinge
|
4-4
|
LU D |
|
|
149 |
F00-1 |
17:10 |
Rönnby IBK -
Envikens IF
|
1-1
|
ENV |
|
|
148 |
F00-1 |
17:10 |
Trosa/Edanö IBK -
IFK Arboga IBK
|
0-1
|
HBO |
|
|
150 |
P01-3 |
17:10 |
Knäppmora AIK -
Hofors IBK
|
1-4
|
LU A |
|
|
151 |
P98-1 |
17:10 |
IBK Östhammar -
WSK Lindesberg
|
0-4
|
LU B |
|
|
152 |
P98-2 |
17:10 |
Älvkarleby -
IBF Falun U
|
4-1
|
LU C |
|
|
153 |
P99-1 |
17:10 |
Karlstad IBF -
IK Ljusdal
|
10-1
|
LU D |
|
|
154 |
P00-1 |
18:00 |
Knäppmora AIK -
WSK Lindesberg
|
2-5
|
HBO |
|
|
155 |
P01-3 |
18:00 |
Insjöns IF -
Gävle GIK
|
1-3
|
LU A |
|
|
157 |
P98-2 |
18:00 |
Valbo AIF -
Hässelby SK Hawks
|
0-0
|
LU B |
|
|
158 |
P02-1 |
18:00 |
Arboga IBK P 02 -
Aktivera Innebandy
|
Dolt
|
LU C |
|
|
156 |
P98-1 |
18:00 |
Sandvikens AIK -
Per Ols
|
0-2
|
LU D |
|
|
162 |
P99-2 |
18:50 |
HAIK -
Samuelsdals IF
|
5-2
|
ENV |
|
|
164 |
F01-1 |
18:50 |
Bele/Barkarby -
Rönnby IBK Orange
|
5-0
|
HBO |
|
|
159 |
F97-1 |
18:50 |
PerOls Innebandy -
Hofors IBK
|
5-1
|
LU A |
|
|
161 |
P01-1 |
18:50 |
IBK Runsten -
IFK Gnesta
|
4-2
|
LU B |
|
|
160 |
P00-1 |
18:50 |
KaisMora UIF -
Rönnby SK
|
3-4
|
LU C |
|
|
163 |
P99-2 |
18:50 |
WSK Lindesberg -
Trosa/Edanö IBK
|
0-7
|
LU D |
|
|
166 |
P01-2 |
19:40 |
Sandvikens AIK Svart -
Valbo AIF
|
3-0
|
HBO |
|
|
168 |
P02-1 |
19:40 |
Rönnby SK -
Sandvikens AIK Svart
|
Dolt
|
LU A |
|
|
165 |
F97-1 |
19:40 |
IK Sätra -
Bro IK
|
2-1
|
LU B |
|
|
167 |
P99-2 |
19:40 |
IBK Östhammar -
Surahammars IBF
|
5-2
|
LU C |
|
|
169 |
F01-1 |
19:40 |
IFK Arboga -
Strömsbro IF
|
0-0
|
LU D |
|
|
172 |
P01-3 |
20:30 |
Hofors IBK -
Insjöns IF
|
6-5
|
ENV |
|
|
70 |
F00-1 |
20:30 |
IFK Arboga IBK -
IBK Köping F01
|
5-0
|
HBO |
|
|
173 |
P99-1 |
20:30 |
IFK Arboga -
Insjöns IF
|
2-3
|
LU A |
|
|
171 |
P01-1 |
20:30 |
WSK Lindesberg -
Sandvikens AIK Vit
|
3-3
|
LU B |
|
|
174 |
P02-1 |
20:30 |
WSK Lindesberg -
Sandvikens AIK Vit
|
Dolt
|
LU C |
|
|
170 |
P01-1 |
20:30 |
IBF Borlänge -
IFK Arboga IBK Blå
|
3-3
|
LU D |
|
|
178 |
F01-1 |
21:20 |
IBF Borlänge -
IBF Falun U
|
2-4
|
ENV |
|
|
175 |
P01-2 |
21:20 |
IBF Gagnef -
Skälby IBK
|
3-5
|
LU A |
|
|
177 |
P98-2 |
21:20 |
IBF Falun U -
Valbo AIF
|
3-4
|
LU B |
|
|
176 |
P98-2 |
21:20 |
IFK Arboga IBK -
Älvkarleby
|
4-2
|
LU C |
|
|
179 |
F97-1 |
22:10 |
Envikens IF -
IK Sätra
|
4-5
|
ENV |
|
|
182 |
P99-2 |
22:10 |
Trosa/Edanö IBK -
Samuelsdals IF
|
4-2
|
LU A |
|
|
180 |
P01-3 |
22:10 |
IFK Arboga IBK Vit -
Knäppmora AIK
|
3-2
|
LU B |
|
|
181 |
P98-1 |
22:10 |
WSK Lindesberg -
Sandvikens AIK
|
5-2
|
LU C |
|
|
185 |
F99-1 |
22:10 |
Rönnby IBK -
Trosa/Edanö IBK
|
1-3
|
LU D |
|
|