132 |
F13 |
09:00 |
FC KoMu T0405 -
SeMi
|
2-3
|
Centralplan 1 |
Semifinal 2 |
|
133 |
P7-2 |
09:00 |
FC Kuffen P2010 -
Solf IK
|
0-12
|
Kaitsor 1 |
|
|
134 |
P10-2 |
09:00 |
FC Kiisto musta -
Laihian Luja P07
|
2-0
|
Kaitsor 10 |
|
|
135 |
P10-1 |
09:00 |
FC KoMu P07/08 -
VPS P08
|
2-5
|
Kaitsor 11 |
|
|
136 |
P9-2 |
09:00 |
Kraft P08 -
FC Kuffen Blå
|
1-0
|
Kaitsor 2 |
|
|
137 |
P7-2 |
09:00 |
Laihian Luja sininen -
Norrvalla FF blå
|
4-0
|
Kaitsor 3 |
|
|
138 |
P7-2 |
09:00 |
Malax IF 1 -
I-JBK
|
1-0
|
Kaitsor 4 |
|
|
139 |
P11-2 |
09:00 |
FC KoMu -
VPS-j P06
|
4-2
|
Kaitsor 5 |
|
|
140 |
P11-1 |
09:00 |
Jaro vit -
Norrvalla FF
|
3-0
|
Kaitsor 6 |
|
|
141 |
P8-2 |
09:00 |
KoMu P09 -
IF Standard
|
1-0
|
Kaitsor 7 |
|
|
142 |
P9-2 |
09:00 |
BK-48 -
VPS musta
|
5-4
|
Kaitsor 8 |
|
|
143 |
P11-2 |
09:00 |
Jaro-07 -
FC Kiisto musta
|
4-0
|
Kaitsor 9 |
|
|
144 |
P12-2 |
09:00 |
Virkiä -
Sepsi-78
|
0-7
|
Norrvalla 1 |
|
|
145 |
P13-2 |
09:00 |
Norrvalla FF -
Kannuksen Ura
|
1-0
|
Norrvalla 2 |
|
|
146 |
P7-1 |
09:40 |
Sundom IF -
Malax IF 2
|
5-2
|
Kaitsor 1 |
|
|
147 |
P9-3 |
09:40 |
BK-48 gul -
Laihian Luja P08
|
3-3
|
Kaitsor 2 |
|
|
148 |
P9-3 |
09:40 |
VPS raita -
FC Kuffen Vit
|
2-5
|
Kaitsor 4 |
|
|
149 |
P8-2 |
09:40 |
VPS-j P09 valkoinen -
SJK-juniorit kulta
|
0-3
|
Kaitsor 7 |
|
|
150 |
P10-1 |
09:50 |
Jaro -
FC Kiisto keltainen
|
2-6
|
Kaitsor 10 |
|
|
151 |
P10-2 |
09:50 |
TUS P07 -
GBK röd
|
3-2
|
Kaitsor 11 |
|
|
152 |
P11-1 |
09:50 |
FC Kiisto keltainen -
NIK
|
3-0
|
Kaitsor 5 |
|
|
153 |
P11-2 |
09:50 |
Solf IK -
Jaro blå
|
0-4
|
Kaitsor 6 |
|
|
154 |
P12-1 |
09:50 |
Sisu -
Norrvalla FF
|
3-0
|
Norrvalla 1 |
|
|
155 |
P13-1 |
09:50 |
LoVe -
Jurva70
|
0-2
|
Norrvalla 2 |
|
|
156 |
F13 |
10:00 |
Norrvalla FF -
FC Kuffen F0405
|
2-0
|
Centralplan 1 |
Semifinal 1 |
|
157 |
P7-2 |
10:20 |
Solf IK -
Laihian Luja sininen
|
4-4
|
Kaitsor 1 |
|
|
158 |
P9-2 |
10:20 |
VIFK -
FC Kuffen Blå
|
5-0
|
Kaitsor 2 |
|
|
159 |
P7-2 |
10:20 |
Norrvalla FF blå -
FC Kuffen P2010
|
1-4
|
Kaitsor 3 |
|
|
160 |
P9-2 |
10:20 |
Norrvalla FF -
BK-48
|
3-4
|
Kaitsor 4 |
|
|
161 |
P8-1 |
10:20 |
BK-48 blå -
Jaro vit
|
0-3
|
Kaitsor 7 |
|
|
162 |
P8-1 |
10:20 |
VPS-j P09 raita -
I-JBK
|
2-1
|
Kaitsor 8 |
|
|
163 |
P10-2 |
10:40 |
Sundom IF -
FC Kiisto musta
|
4-1
|
Kaitsor 10 |
|
|
206 |
P10-1 |
10:40 |
VPS P08 -
Norrvalla FF P07
|
0-1
|
Kaitsor 11 |
|
|
165 |
P11-1 |
10:40 |
VIFK -
Jaro vit
|
0-0
|
Kaitsor 5 |
|
|
166 |
P11-2 |
10:40 |
FC KoMu -
Jaro-07
|
0-2
|
Kaitsor 6 |
|
|
167 |
P11-1 |
10:40 |
Norrvalla FF -
I-JBK
|
6-3
|
Kaitsor 9 |
|
|
168 |
P12-2 |
10:40 |
GBK vit -
FC Kuffen
|
1-3
|
Norrvalla 1 |
|
|
169 |
P13-2 |
10:40 |
Jaro vit -
FC Kiisto keltainen
|
5-1
|
Norrvalla 2 |
|
|
170 |
P7-2 |
11:00 |
FC KoMu p-10 -
I-JBK
|
1-3
|
Kaitsor 1 |
|
|
171 |
F8-1 |
11:00 |
FC Sport-j Punainen -
Norrvalla FF Blå
|
1-0
|
Kaitsor 2 |
|
|
172 |
P7-1 |
11:00 |
NIK -
Kraft FF
|
4-4
|
Kaitsor 3 |
|
|
173 |
F8-1 |
11:00 |
SeMi -
FC Sport-j Valkoinen
|
0-0
|
Kaitsor 4 |
|
|
174 |
P8-2 |
11:00 |
BK-48 gul -
VIFK
|
0-1
|
Kaitsor 7 |
|
|
175 |
P8-2 |
11:00 |
IF Standard -
VPS-j P09 valkoinen
|
3-3
|
Kaitsor 8 |
|
|
176 |
P10-2 |
11:30 |
Laihian Luja P07 -
TUS P07
|
0-3
|
Kaitsor 10 |
|
|
177 |
P10-1 |
11:30 |
FC KoMu P07/08 -
Jaro
|
4-3
|
Kaitsor 11 |
|
|
178 |
P11-2 |
11:30 |
FC Kiisto musta -
Jaro blå
|
0-5
|
Kaitsor 5 |
|
|
179 |
P11-1 |
11:30 |
Jaro röd -
FC Kiisto keltainen
|
5-1
|
Kaitsor 6 |
|
|
180 |
P11-2 |
11:30 |
VPS-j P06 -
Solf IK
|
3-0
|
Kaitsor 9 |
|
|
181 |
P12-1 |
11:30 |
GBK röd -
Borgå Akilles 05
|
1-5
|
Norrvalla 1 |
|
|
182 |
P13-1 |
11:30 |
Jaro röd -
Borgå Akilles 04
|
2-2
|
Norrvalla 2 |
|
|
183 |
F9-1 |
11:40 |
FC Sport-j T08 valkoinen -
Solf IK
|
7-2
|
Kaitsor 1 |
|
|
184 |
P9-2 |
11:40 |
VPS musta -
Kraft P08
|
2-2
|
Kaitsor 2 |
|
|
185 |
P7-1 |
11:40 |
Laihian Luja valkoinen -
Sundom IF
|
5-4
|
Kaitsor 3 |
|
|
186 |
P9-2 |
11:40 |
VIFK -
Norrvalla FF
|
7-1
|
Kaitsor 4 |
|
|
187 |
P8-1 |
11:40 |
Solf IK -
BK-48 blå
|
0-5
|
Kaitsor 7 |
|
|
188 |
P9-3 |
11:40 |
Petalax IK 0708 -
BK-48 gul
|
1-2
|
Kaitsor 8 |
|
|
189 |
F13 |
12:00 |
Norrvalla FF -
SeMi
|
1-0
|
Centralplan 1 |
FINAL |
|
190 |
P7-2 |
12:20 |
FC KoMu p-10 -
Malax IF 1
|
2-5
|
Kaitsor 1 |
|
|
191 |
P10-2 |
12:20 |
GBK röd -
Sundom IF
|
0-6
|
Kaitsor 10 |
|
|
110 |
P10-1 |
12:20 |
FC Kiisto keltainen -
Norrvalla FF P07
|
2-1
|
Kaitsor 11 |
|
|
193 |
P9-3 |
12:20 |
Laihian Luja P08 -
VPS raita
|
6-2
|
Kaitsor 2 |
|
|
194 |
F9-1 |
12:20 |
BK-48 F08 blå -
Kraft
|
1-4
|
Kaitsor 3 |
|
|
195 |
P9-1 |
12:20 |
Akisa -
Solf IK P07/08
|
11-0
|
Kaitsor 4 |
|
|
196 |
P11-1 |
12:20 |
I-JBK -
VIFK
|
1-6
|
Kaitsor 5 |
|
|
197 |
P8-2 |
12:20 |
VIFK -
KoMu P09
|
3-0
|
Kaitsor 7 |
|
|
198 |
P8-2 |
12:20 |
SJK-juniorit kulta -
BK-48 gul
|
4-1
|
Kaitsor 8 |
|
|
199 |
F13 |
13:00 |
FC Kuffen F0405 -
FC KoMu T0405
|
0-6
|
Centralplan 1 |
Plac. 3-4 |
|
200 |
P7-1 |
13:00 |
Malax IF 2 -
Kraft FF
|
2-5
|
Kaitsor 1 |
|
|
201 |
F8-1 |
13:00 |
Norrvalla FF Gul -
FC Sport-j Punainen
|
5-1
|
Kaitsor 2 |
|
|
202 |
P7-1 |
13:00 |
BK-48 P10 (2010) -
NIK
|
1-2
|
Kaitsor 3 |
|
|
203 |
P9-3 |
13:00 |
FC Kuffen Vit -
Petalax IK 0708
|
2-4
|
Kaitsor 4 |
|
|
204 |
P8-1 |
13:00 |
Jaro vit -
VPS-j P09 raita
|
2-0
|
Kaitsor 7 |
|
|
205 |
P8-1 |
13:00 |
I-JBK -
Solf IK
|
5-0
|
Kaitsor 8 |
|
|
207 |
P11-1 |
13:10 |
FC Kiisto keltainen -
Norrvalla FF
|
0-1
|
Kaitsor 5 |
|
|
208 |
P11-1 |
13:10 |
NIK -
Jaro röd
|
1-3
|
Kaitsor 6 |
|
|
209 |
P12 |
13:10 |
Borgå Akilles 05 -
FC Kuffen
|
2-0
|
Norrvalla 1 |
Plac. 1-2 |
|
210 |
P13 |
13:10 |
Jurva70 -
Norrvalla FF
|
0-3
|
Norrvalla 2 |
Plac. 1-2 |
|
211 |
F7-1 |
13:40 |
FC Kuffen F7 -
Solf IK F10/11
|
9-3
|
Kaitsor 1 |
|
|
212 |
F8-1 |
13:40 |
Norrvalla FF Blå -
SeMi
|
2-0
|
Kaitsor 2 |
|
|
213 |
P7-1 |
13:40 |
Norrvalla FF gul -
Laihian Luja valkoinen
|
5-2
|
Kaitsor 3 |
|
|
214 |
P9-1 |
13:40 |
VPS valkoinen -
Malax IF P08
|
1-0
|
Kaitsor 4 |
|
|
215 |
P8-3 |
13:40 |
FC Kiisto -
Kraft FF
|
4-0
|
Kaitsor 7 |
|
|
216 |
P8-4 |
13:40 |
Jaro röd -
Norrvalla FF
|
10-1
|
Kaitsor 8 |
|
|
217 |
F11-1 |
14:00 |
GBK -
Sundom IF
|
5-0
|
Kaitsor 10 |
|
|
218 |
F11-1 |
14:00 |
I-JBK -
Akisa-NJS T06 yj
|
4-2
|
Kaitsor 11 |
|
|
219 |
P11-1 |
14:00 |
Jaro vit -
I-JBK
|
1-3
|
Kaitsor 5 |
|
|
220 |
F11-1 |
14:00 |
Norrvalla FF F06/07 -
GBK röd
|
0-1
|
Kaitsor 9 |
|
|
221 |
P12 |
14:00 |
Sisu -
GBK vit
|
0-4
|
Norrvalla 1 |
Plac. 3-4 |
|
222 |
P13 |
14:00 |
LoVe -
Kannuksen Ura
|
2-0
(STR) |
Norrvalla 2 |
Plac. 3-4 |
|
223 |
F9-1 |
14:20 |
FC Sport-j T08 punainen -
Norrvalla FF
|
5-3
|
Kaitsor 1 |
|
|
224 |
P9-1 |
14:20 |
Solf IK P07/08 -
IF Standard
|
0-3
|
Kaitsor 2 |
|
|
225 |
F9-1 |
14:20 |
BK-48 F08 gul -
FC Sport-j T08 valkoinen
|
0-2
|
Kaitsor 3 |
|
|
226 |
F8-1 |
14:20 |
FC Sport-j Valkoinen -
Norrvalla FF Gul
|
0-0
|
Kaitsor 4 |
|
|
227 |
P8-3 |
14:20 |
VPS-j P09 1924 -
Jaro grön
|
4-1
|
Kaitsor 7 |
|
|
228 |
P8-4 |
14:20 |
VPS-j P09 musta -
NIK
|
5-0
|
Kaitsor 8 |
|
|
229 |
P10 |
14:50 |
FC Kiisto keltainen -
Sundom IF
|
0-2
|
Kaitsor 10 |
Plac. 1-2 |
|
230 |
P10 |
14:50 |
Norrvalla FF P07 -
TUS P07
|
1-2
(STR) |
Kaitsor 11 |
Plac. 3-4 |
|
231 |
P11-1 |
14:50 |
VIFK -
NIK
|
7-2
|
Kaitsor 5 |
|
|
232 |
P11-1 |
14:50 |
Norrvalla FF -
Jaro röd
|
0-3
|
Kaitsor 6 |
|
|
233 |
P12 |
14:50 |
GBK röd -
Sepsi-78
|
3-1
|
Norrvalla 1 |
Plac. 5-6 |
|
234 |
P13 |
14:50 |
Jaro röd -
Jaro vit
|
0-1
|
Norrvalla 2 |
Plac. 5-6 |
|
235 |
F7-1 |
15:00 |
Solf IK F10/11 -
BK-48
|
8-5
|
Kaitsor 1 |
|
|
236 |
F9-1 |
15:00 |
Solf IK -
FC United
|
3-1
|
Kaitsor 2 |
|
|
237 |
F9-1 |
15:00 |
Kraft -
I-JBK f08-09
|
0-1
|
Kaitsor 3 |
|
|
238 |
P9-1 |
15:00 |
FC KoMu -
VPS valkoinen
|
3-3
|
Kaitsor 4 |
|
|
239 |
P8-3 |
15:00 |
SJK-juniorit musta -
FC Kiisto
|
1-3
|
Kaitsor 7 |
|
|
240 |
P8-4 |
15:00 |
SJK-juniorit valkoinen -
Jaro röd
|
0-2
|
Kaitsor 8 |
|
|
241 |
F11-1 |
15:40 |
Sundom IF -
Norrvalla FF F06/07
|
0-4
|
Kaitsor 10 |
|
|
242 |
F11-1 |
15:40 |
GBK -
I-JBK
|
2-1
|
Kaitsor 11 |
|
|
243 |
P9-1 |
15:40 |
Malax IF P08 -
Akisa
|
2-7
|
Kaitsor 2 |
|
|
244 |
F9-1 |
15:40 |
Norrvalla FF -
BK-48 F08 blå
|
1-1
|
Kaitsor 3 |
|
|
245 |
P7-1 |
15:40 |
BK-48 P10 (2010) -
Norrvalla FF gul
|
3-2
|
Kaitsor 4 |
|
|
246 |
P8-3 |
15:40 |
Kraft FF -
VPS-j P09 1924
|
1-4
|
Kaitsor 7 |
|
|
247 |
P8-4 |
15:40 |
Norrvalla FF -
VPS-j P09 musta
|
0-10
|
Kaitsor 8 |
|
|
248 |
F11-1 |
15:40 |
Akisa-NJS T06 yj -
GBK röd
|
0-0
|
Kaitsor 9 |
|
|
249 |
P12 |
15:40 |
Norrvalla FF -
Virkiä
|
4-0
|
Norrvalla 1 |
Plac. 7-8 |
|
250 |
P13 |
15:40 |
Borgå Akilles 04 -
FC Kiisto keltainen
|
6-7
(STR) |
Norrvalla 2 |
Plac. 7-8 |
|
251 |
P11 |
16:10 |
Jaro röd -
Jaro-07
|
3-4
|
Kaitsor 5 |
Plac. 3-4 |
|
252 |
P11 |
16:10 |
VIFK -
FC KoMu
|
1-0
|
Kaitsor 6 |
Plac. 1-2 |
|
253 |
F9-1 |
16:20 |
FC United -
BK-48 F08 gul
|
2-1
|
Kaitsor 1 |
|
|
254 |
F9-1 |
16:20 |
FC Sport-j T08 punainen -
I-JBK f08-09
|
1-5
|
Kaitsor 2 |
|
|
255 |
F7-1 |
16:20 |
BK-48 -
FC Kuffen F7
|
0-2
|
Kaitsor 3 |
|
|
256 |
P9-1 |
16:20 |
IF Standard -
FC KoMu
|
5-2
|
Kaitsor 4 |
|
|
257 |
P8-3 |
16:20 |
Jaro grön -
SJK-juniorit musta
|
0-3
|
Kaitsor 7 |
|
|
258 |
P8-4 |
16:20 |
NIK -
SJK-juniorit valkoinen
|
0-10
|
Kaitsor 8 |
|
|