1 |
F07-1 |
08:00 |
Nockebyhovs IF -
Älta IF Svart
|
Dolt
|
Aspuddens IP 51 |
|
|
2 |
F07-1 |
08:00 |
Stuvsta IF F07 Vit -
Tullinge TP FK grön
|
Dolt
|
Aspuddens IP 52 |
|
|
3 |
F08-1 |
08:00 |
IFK Aspudden Tellus Bayern -
Skogås - Trångsunds FF lag blå
|
Dolt
|
Aspuddens IP 53 |
|
|
4 |
F08-1 |
08:00 |
Hammarby IF -
Ängby if vit 1
|
Dolt
|
Aspuddens IP 54 |
|
|
5 |
P06-1 |
08:00 |
Hammarby P07 A -
IFK Aspudden Tellus Gul 2
|
14-0
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
6 |
P06-2 |
08:00 |
IFK Aspudden-Tellus Barca -
Lidingö P06:16
|
0-4
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
7 |
F06-1 |
08:00 |
Tyresö FF Gul -
IFK Aspudden-Tellus F06/07 Gul
|
5-0
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
8 |
F03-1 |
08:00 |
Järla IF FK -
Rönninge/Salem Fotboll
|
0-1
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
9 |
P07-1 |
08:00 |
Solberga -
Stureby SK Blå
|
Dolt
|
Solberga IP 51 |
|
|
10 |
P07-1 |
08:00 |
IFK Lidingö P07:6 -
Tallkrogens IF P07
|
Dolt
|
Solberga IP 52 |
|
|
11 |
P07-2 |
08:00 |
IFK Stocksund P07 BAS -
Stureby SK Svart
|
Dolt
|
Solberga IP 53 |
|
|
12 |
P07-2 |
08:00 |
IFK Aspudden-Tellus P07 Röd -
Årsta FF Svart
|
Dolt
|
Solberga IP 54 |
|
|
13 |
F05-1 |
08:00 |
Boo FF 05:1 Blå -
IFK Aspudden-Tellus
|
3-1
|
Västberga IP 71 |
|
|
14 |
F05-1 |
08:00 |
Värmdö IF Blå -
Tyresö FF Gul
|
2-0
|
Västberga IP 72 |
|
|
15 |
F07-2 |
08:30 |
Rönninge Salem Fotboll lag 2 -
STFF F-07 (Lag 2)
|
Dolt
|
Aspuddens IP 51 |
|
|
16 |
F07-2 |
08:30 |
Sätra SK Orange -
Tullinge TP FK vit
|
Dolt
|
Aspuddens IP 52 |
|
|
17 |
F08-2 |
08:30 |
F-08 Örby -
Hammarby IF Vit
|
Dolt
|
Aspuddens IP 53 |
|
|
18 |
F08-2 |
08:30 |
IFK Aspudden Tellus Dortmund -
Skogås-Trångsunds FF lag röd
|
Dolt
|
Aspuddens IP 54 |
|
|
19 |
P06-3 |
08:30 |
Gröndals IK grön -
IFK Aspudden Tellus gul 1
|
0-2
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
20 |
P06-1 |
08:30 |
Gröndals IK röd -
Stockholm södra
|
1-1
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
21 |
F06-2 |
08:30 |
Tyresö FF Röd -
Sollentuna FK F06 Silverdal
|
0-4
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
22 |
F03-2 |
08:30 |
Huddinge IF -
Pershagens SK
|
3-0
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
23 |
P07-3 |
08:30 |
IFK Aspudden Tellus Gul 1 -
Stureby SK Vit
|
Dolt
|
Solberga IP 51 |
|
|
24 |
P07-3 |
08:30 |
Boo FF P07:11 -
Täby FK
|
Dolt
|
Solberga IP 52 |
|
|
25 |
P08-1 |
08:30 |
Hammarby P08-23 -
Tullinge TP FK 2
|
Dolt
|
Solberga IP 53 |
|
|
26 |
P08-1 |
08:30 |
Saltsjöbaden IF -
Hammarby P0823 Vit
|
Dolt
|
Solberga IP 54 |
|
|
27 |
F05-2 |
08:30 |
Boo FF 05:1 Röd -
Hammarby
|
4-0
|
Västberga IP 71 |
|
|
28 |
F05-2 |
08:30 |
Huddinge IF -
Tyresö FF Röd
|
0-6
|
Västberga IP 72 |
|
|
29 |
F07-1 |
09:00 |
STFF F-07 (Lag 1) -
Rönninge Salem Fotboll
|
Dolt
|
Aspuddens IP 51 |
|
|
30 |
F07-1 |
09:00 |
Älta IF Svart -
Stuvsta IF F07 Vit
|
Dolt
|
Aspuddens IP 52 |
|
|
31 |
F08-1 |
09:00 |
Skogås - Trångsunds FF lag blå -
Hammarby IF
|
Dolt
|
Aspuddens IP 53 |
|
|
32 |
F08-1 |
09:00 |
Ängby if vit 1 -
IFK Aspudden Tellus Bayern
|
Dolt
|
Aspuddens IP 54 |
|
|
33 |
P06-2 |
09:00 |
Hammarby P06-2 -
Stuvsta-grön
|
1-4
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
34 |
P06-3 |
09:00 |
Enskede IK P06:Vit -
IFK Aspudden-Tellus Real
|
10-1
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
35 |
F06-1 |
09:00 |
Hammarby IF svart -
Tyresö FF Gul
|
1-1
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
36 |
F03-1 |
09:00 |
IF BP F03:2 -
Stuvsta IF
|
0-0
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
37 |
P07-1 |
09:00 |
Stureby SK Blå -
IFK Lidingö P07:6
|
Dolt
|
Solberga IP 51 |
|
|
38 |
P07-1 |
09:00 |
Tallkrogens IF P07 -
Solberga
|
Dolt
|
Solberga IP 52 |
|
|
39 |
P07-2 |
09:00 |
Stureby SK Svart -
IFK Aspudden-Tellus P07 Röd
|
Dolt
|
Solberga IP 53 |
|
|
40 |
P07-2 |
09:00 |
Årsta FF Svart -
IFK Stocksund P07 BAS
|
Dolt
|
Solberga IP 54 |
|
|
41 |
F05-1 |
09:00 |
IFK Lidingö FK F05:4 -
Boo FF 05:1 Blå
|
1-0
|
Västberga IP 71 |
|
|
42 |
F05-1 |
09:00 |
IFK Aspudden-Tellus -
Värmdö IF Blå
|
0-2
|
Västberga IP 72 |
|
|
43 |
F07-2 |
09:30 |
Älta IF Gul -
Rönninge Salem Fotboll lag 2
|
Dolt
|
Aspuddens IP 51 |
|
|
44 |
F07-2 |
09:30 |
STFF F-07 (Lag 2) -
Sätra SK Orange
|
Dolt
|
Aspuddens IP 52 |
|
|
45 |
F08-2 |
09:30 |
Ängby if vit 2 -
F-08 Örby
|
Dolt
|
Aspuddens IP 53 |
|
|
46 |
F08-2 |
09:30 |
Hammarby IF Vit -
IFK Aspudden Tellus Dortmund
|
Dolt
|
Aspuddens IP 54 |
|
|
47 |
P06-1 |
09:30 |
IFK Aspudden Tellus Gul 2 -
Gröndals IK röd
|
3-6
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
48 |
P06-1 |
09:30 |
Stockholm södra -
Hammarby P07 A
|
2-2
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
49 |
F06-2 |
09:30 |
Huddinge IF -
Tyresö FF Röd
|
0-2
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
50 |
F03-2 |
09:30 |
BP3 -
Värmdö IF
|
2-1
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
51 |
P07-3 |
09:30 |
Stureby SK Vit -
Boo FF P07:11
|
Dolt
|
Solberga IP 51 |
|
|
52 |
P08-1 |
09:30 |
Tullinge TP FK -
Hammarby P0823 Vit
|
Dolt
|
Solberga IP 52 |
|
|
53 |
P08-1 |
09:30 |
Hammarby P08-23 -
Saltsjöbaden IF
|
Dolt
|
Solberga IP 53 |
|
|
54 |
P08-1 |
09:30 |
Tullinge TP FK 2 -
Stuvsta IF 08:4
|
Dolt
|
Solberga IP 54 |
|
|
55 |
F05-2 |
09:30 |
Värmdö IF Vit -
Boo FF 05:1 Röd
|
0-1
|
Västberga IP 71 |
|
|
56 |
F05-2 |
09:30 |
Hammarby -
Huddinge IF
|
0-1
|
Västberga IP 72 |
|
|
57 |
F07-1 |
10:00 |
Tullinge TP FK grön -
STFF F-07 (Lag 1)
|
Dolt
|
Aspuddens IP 51 |
|
|
58 |
F07-1 |
10:00 |
Rönninge Salem Fotboll -
Nockebyhovs IF
|
Dolt
|
Aspuddens IP 52 |
|
|
59 |
F08-1 |
10:00 |
Ängby if vit 1 -
Skogås - Trångsunds FF lag blå
|
Dolt
|
Aspuddens IP 53 |
|
|
60 |
F08-1 |
10:00 |
IFK Aspudden Tellus Bayern -
Hammarby IF
|
Dolt
|
Aspuddens IP 54 |
|
|
61 |
P06-2 |
10:00 |
Lidingö P06:16 -
Hammarby P06-2
|
2-0
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
62 |
P06-3 |
10:00 |
IFK Aspudden Tellus gul 1 -
Enskede IK P06:Vit
|
0-8
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
63 |
F06-1 |
10:00 |
IFK Aspudden-Tellus F06/07 Gul -
Hammarby IF svart
|
0-9
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
64 |
F03-1 |
10:00 |
Rönninge/Salem Fotboll -
IF BP F03:2
|
0-0
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
65 |
P07-1 |
10:00 |
Tallkrogens IF P07 -
Stureby SK Blå
|
Dolt
|
Solberga IP 51 |
|
|
66 |
P07-1 |
10:00 |
Solberga -
IFK Lidingö P07:6
|
Dolt
|
Solberga IP 52 |
|
|
67 |
P07-3 |
10:00 |
Täby FK -
IFK Aspudden Tellus Gul 1
|
Dolt
|
Solberga IP 53 |
|
|
68 |
P07-2 |
10:00 |
IFK Stocksund P07 BAS -
IFK Aspudden-Tellus P07 Röd
|
Dolt
|
Solberga IP 54 |
|
|
69 |
F05-1 |
10:00 |
Tyresö FF Gul -
IFK Lidingö FK F05:4
|
3-2
|
Västberga IP 71 |
|
|
70 |
F05-1 |
10:00 |
Boo FF 05:1 Blå -
Värmdö IF Blå
|
1-2
|
Västberga IP 72 |
|
|
71 |
F07-2 |
10:30 |
Tullinge TP FK vit -
Älta IF Gul
|
Dolt
|
Aspuddens IP 51 |
|
|
72 |
F07-2 |
10:30 |
Rönninge Salem Fotboll lag 2 -
Sätra SK Orange
|
Dolt
|
Aspuddens IP 52 |
|
|
73 |
F08-2 |
10:30 |
Skogås-Trångsunds FF lag röd -
Ängby if vit 2
|
Dolt
|
Aspuddens IP 53 |
|
|
74 |
F08-2 |
10:30 |
F-08 Örby -
IFK Aspudden Tellus Dortmund
|
Dolt
|
Aspuddens IP 54 |
|
|
75 |
P06-2 |
10:30 |
Stuvsta-grön -
IFK Aspudden-Tellus Barca
|
2-0
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
76 |
P06-3 |
10:30 |
IFK Aspudden-Tellus Real -
Gröndals IK grön
|
1-2
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
77 |
F06-2 |
10:30 |
Sollentuna FK F06 Silverdal -
Huddinge IF
|
8-1
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
78 |
F03-2 |
10:30 |
Pershagens SK -
BP3
|
0-1
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
79 |
P07-2 |
10:30 |
Årsta FF Svart -
Stureby SK Svart
|
Dolt
|
Solberga IP 51 |
|
|
80 |
P08-1 |
10:30 |
Hammarby P0823 Vit -
Tullinge TP FK 2
|
Dolt
|
Solberga IP 52 |
|
|
81 |
P08-1 |
10:30 |
Stuvsta IF 08:4 -
Hammarby P08-23
|
Dolt
|
Solberga IP 53 |
|
|
82 |
P08-1 |
10:30 |
Tullinge TP FK -
Saltsjöbaden IF
|
Dolt
|
Solberga IP 54 |
|
|
83 |
F05-2 |
10:30 |
Tyresö FF Röd -
Värmdö IF Vit
|
1-3
|
Västberga IP 71 |
|
|
84 |
F05-2 |
10:30 |
Boo FF 05:1 Röd -
Huddinge IF
|
5-0
|
Västberga IP 72 |
|
|
85 |
F07-1 |
11:00 |
Nockebyhovs IF -
STFF F-07 (Lag 1)
|
Dolt
|
Aspuddens IP 51 |
|
|
86 |
F07-1 |
11:00 |
Älta IF Svart -
Tullinge TP FK grön
|
Dolt
|
Aspuddens IP 52 |
|
|
87 |
F07-1 |
11:00 |
Rönninge Salem Fotboll -
Stuvsta IF F07 Vit
|
Dolt
|
Aspuddens IP 53 |
|
|
88 |
P06-1 |
11:00 |
Stockholm södra -
IFK Aspudden Tellus Gul 2
|
7-0
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
89 |
P06-1 |
11:00 |
Hammarby P07 A -
Gröndals IK röd
|
2-1
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
90 |
F03-1 |
11:00 |
Stuvsta IF -
Järla IF FK
|
0-0
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
91 |
P07-3 |
11:00 |
IFK Aspudden Tellus Gul 1 -
Boo FF P07:11
|
Dolt
|
Solberga IP 51 |
|
|
92 |
P07-3 |
11:00 |
Täby FK -
Stureby SK Vit
|
Dolt
|
Solberga IP 52 |
|
|
93 |
F05-1 |
11:00 |
IFK Lidingö FK F05:4 -
IFK Aspudden-Tellus
|
3-0
|
Västberga IP 71 |
|
|
94 |
F05-1 |
11:00 |
Tyresö FF Gul -
Boo FF 05:1 Blå
|
2-0
|
Västberga IP 72 |
|
|
103 |
P08-1 |
11:20 |
Stuvsta IF 08:4 -
Tullinge TP FK
|
Dolt
|
Solberga IP 53 |
|
|
95 |
F07-2 |
11:30 |
Älta IF Gul -
STFF F-07 (Lag 2)
|
Dolt
|
Aspuddens IP 51 |
|
|
96 |
F07-2 |
11:30 |
Tullinge TP FK vit -
Rönninge Salem Fotboll lag 2
|
Dolt
|
Aspuddens IP 52 |
|
|
97 |
F08-2 |
11:30 |
Ängby if vit 2 -
Hammarby IF Vit
|
Dolt
|
Aspuddens IP 53 |
|
|
98 |
F08-2 |
11:30 |
Skogås-Trångsunds FF lag röd -
F-08 Örby
|
Dolt
|
Aspuddens IP 54 |
|
|
99 |
P06-2 |
11:30 |
Stuvsta-grön -
Lidingö P06:16
|
2-3
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
100 |
P06-3 |
11:30 |
IFK Aspudden-Tellus Real -
IFK Aspudden Tellus gul 1
|
3-1
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
101 |
F06 |
11:30 |
Hammarby IF svart -
Tyresö FF Röd
|
4-0
|
Hägerstensåsens BP 73 |
Semifinal 1 |
|
102 |
F03-2 |
11:30 |
Värmdö IF -
Huddinge IF
|
0-4
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
104 |
F05-2 |
11:30 |
Värmdö IF Vit -
Hammarby
|
0-0
|
Västberga IP 71 |
|
|
105 |
F05-2 |
11:30 |
Tyresö FF Röd -
Boo FF 05:1 Röd
|
1-5
|
Västberga IP 72 |
|
|
106 |
P06-2 |
12:00 |
IFK Aspudden-Tellus Barca -
Hammarby P06-2
|
1-7
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
107 |
P06-3 |
12:00 |
Gröndals IK grön -
Enskede IK P06:Vit
|
2-4
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
108 |
F06 |
12:00 |
Sollentuna FK F06 Silverdal -
Tyresö FF Gul
|
5-0
|
Hägerstensåsens BP 73 |
Semifinal 2 |
|
109 |
F03-1 |
12:00 |
Stuvsta IF -
Rönninge/Salem Fotboll
|
1-0
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
110 |
P03-1 |
12:00 |
Essinge IK P03 -
FC Djursholm 2
|
3-1
|
Solberga IP 1 |
|
|
111 |
F05-1 |
12:00 |
Värmdö IF Blå -
IFK Lidingö FK F05:4
|
2-0
|
Västberga IP 71 |
|
|
112 |
F05-1 |
12:00 |
IFK Aspudden-Tellus -
Tyresö FF Gul
|
1-3
|
Västberga IP 72 |
|
|
113 |
F06 |
12:30 |
IFK Aspudden-Tellus F06/07 Gul -
Huddinge IF
|
1-4
|
Hägerstensåsens BP 73 |
Plac. 5-6 |
|
114 |
F03-2 |
12:30 |
Värmdö IF -
Pershagens SK
|
0-0
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
115 |
P03-2 |
12:30 |
IFK Aspudden/Tellus P03 blå -
Sollentuna FK Syd
|
1-4
|
Solberga IP 1 |
|
|
116 |
F05-2 |
12:30 |
Huddinge IF -
Värmdö IF Vit
|
0-1
|
Västberga IP 71 |
|
|
117 |
F05-2 |
12:30 |
Hammarby -
Tyresö FF Röd
|
2-5
|
Västberga IP 72 |
|
|
118 |
P03-3 |
13:00 |
IF Brommapojkarna P03-3 -
IFK Aspudden/Tellus vit
|
1-2
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
119 |
P06 |
13:00 |
Enskede IK P06:Vit -
Stuvsta-grön
|
4-0
|
Hägerstensåsens BP 71 |
Semifinal 1 |
|
120 |
P06 |
13:00 |
Hammarby P07 A -
Lidingö P06:16
|
4-0
|
Hägerstensåsens BP 72 |
Semifinal 2 |
|
121 |
F06 |
13:00 |
Hammarby IF svart -
Sollentuna FK F06 Silverdal
|
2-1
|
Hägerstensåsens BP 73 |
FINAL |
|
122 |
F03-1 |
13:00 |
Järla IF FK -
IF BP F03:2
|
0-0
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
123 |
P03-1 |
13:00 |
Brommapojkarna P03-13 -
Reymersholms IK-grön
|
3-1
|
Solberga IP 1 |
|
|
124 |
F04-1 |
13:00 |
Saltsjö-Boo IF Svart -
Stadshagens IF
|
5-0
|
Västberga IP 71 |
|
|
125 |
F04-2 |
13:00 |
Saltsjö-Boo IF vit -
Stuvsta IF
|
5-0
|
Västberga IP 72 |
|
|
126 |
P03-4 |
13:30 |
Hammarby 04-7 -
Karlberg BK P03
|
0-0
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
127 |
P06 |
13:30 |
Stockholm södra -
Gröndals IK grön
|
1-2
|
Hägerstensåsens BP 71 |
Plac. 5-6 |
|
128 |
P06 |
13:30 |
Gröndals IK röd -
Hammarby P06-2
|
6-0
|
Hägerstensåsens BP 72 |
Plac. 7-8 |
|
129 |
F03-2 |
13:30 |
Huddinge IF -
BP3
|
4-1
|
Mälarhöjdens IP 1 |
|
|
130 |
P03-2 |
13:30 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Tyresö FF P04 Centrum
|
3-2
|
Solberga IP 1 |
|
|
131 |
F05 |
13:30 |
Värmdö IF Blå -
Boo FF 05:1 Röd
|
4-2
(STR) |
Västberga IP 71 |
FINAL |
|
132 |
F04-1 |
13:30 |
IF Brommapojkarna F05 -
Älvsjö AIK
|
0-4
|
Västberga IP 72 |
|
|
133 |
P03-3 |
14:00 |
Alsike -
Vasalund IF Solna
|
0-0
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
134 |
P06 |
14:00 |
Enskede IK P06:Vit -
Hammarby P07 A
|
4-2
|
Hägerstensåsens BP 71 |
FINAL |
|
135 |
P06 |
14:00 |
IFK Aspudden-Tellus Barca -
IFK Aspudden Tellus Gul 2
|
3-5
|
Hägerstensåsens BP 72 |
Plac. 11-12 |
|
136 |
P06 |
14:00 |
IFK Aspudden-Tellus Real -
IFK Aspudden Tellus gul 1
|
2-0
|
Hägerstensåsens BP 73 |
Plac. 9-10 |
|
137 |
P03-1 |
14:00 |
FC Djursholm 2 -
Brommapojkarna P03-13
|
0-2
|
Solberga IP 1 |
|
|
138 |
F04-3 |
14:00 |
Enskede IK Svart -
Skogås Trångsunds FF
|
1-1
|
Västberga IP 72 |
|
|
139 |
F03 |
14:20 |
Rönninge/Salem Fotboll -
BP3
|
2-0
|
Mälarhöjdens IP 1 |
Tredje plats |
|
140 |
P03-4 |
14:30 |
AIK P03 Blå -
BP04-31
|
2-0
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
141 |
P04-1 |
14:30 |
IFK Aspudden-Tellus -
Hammarby P04.3
|
2-3
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
142 |
P03-2 |
14:30 |
Sollentuna FK Syd -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
7-0
|
Solberga IP 1 |
|
|
143 |
F04-2 |
14:30 |
Enskede IK Röd -
Tyresö FF
|
0-6
|
Västberga IP 71 |
|
|
144 |
F04-3 |
14:30 |
Boo IS -
Älta IF
|
2-0
|
Västberga IP 72 |
|
|
145 |
P03-3 |
15:00 |
IFK Aspudden/Tellus vit -
Alsike
|
2-0
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
146 |
P05-1 |
15:00 |
Hanvikens SK Lag Röd -
IFK Aspudden P05 Röd
|
1-2
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
147 |
P05-2 |
15:00 |
IFK Viksjö 1 -
Mälarhöjdens IK P05:5
|
2-1
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
148 |
P04-2 |
15:00 |
Tullinge TP -
IK Franke P04
|
5-2
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
149 |
P03-1 |
15:00 |
Reymersholms IK-grön -
Essinge IK P03
|
2-1
|
Solberga IP 1 |
|
|
150 |
F04-1 |
15:00 |
Stadshagens IF -
IF Brommapojkarna F05
|
0-6
|
Västberga IP 71 |
|
|
151 |
F04-1 |
15:00 |
Älvsjö AIK -
Saltsjö-Boo IF Svart
|
0-1
|
Västberga IP 72 |
|
|
152 |
F03 |
15:10 |
Stuvsta IF -
Huddinge IF
|
0-1
|
Mälarhöjdens IP 1 |
FINAL |
|
153 |
P03-4 |
15:30 |
Karlberg BK P03 -
AIK P03 Blå
|
1-1
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
154 |
P05-1 |
15:30 |
Nackdala AIS -
Spånga P05:5
|
3-2
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
155 |
P05-2 |
15:30 |
Tullinge TP FK Grön -
Tungelsta IF Lag 2
|
4-0
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
156 |
P04-1 |
15:30 |
Ekerö IK - P04 Sandudden -
IFK Aspudden-Tellus
|
3-1
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
157 |
P03-2 |
15:30 |
Tyresö FF P04 Centrum -
IFK Aspudden/Tellus P03 blå
|
1-1
|
Solberga IP 1 |
|
|
158 |
F04-2 |
15:30 |
Stuvsta IF -
Enskede IK Röd
|
1-0
|
Västberga IP 71 |
|
|
159 |
F04-3 |
15:30 |
Skogås Trångsunds FF -
Boo IS
|
0-5
|
Västberga IP 72 |
|
|
160 |
P03-3 |
16:00 |
Vasalund IF Solna -
IF Brommapojkarna P03-3
|
0-0
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
161 |
P05-1 |
16:00 |
Tungelsta IF Lag 1 -
Hanvikens SK Lag Röd
|
3-6
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
162 |
P05-2 |
16:00 |
Älvsjö AIK Röd -
IFK Viksjö 1
|
0-2
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
163 |
P04-2 |
16:00 |
Hägersten SK -
Tullinge TP
|
2-3
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
164 |
P03-1 |
16:00 |
Reymersholms IK-grön -
FC Djursholm 2
|
0-1
|
Solberga IP 1 |
|
|
165 |
F04-2 |
16:00 |
Tyresö FF -
Saltsjö-Boo IF vit
|
0-2
|
Västberga IP 71 |
|
|
166 |
F04-3 |
16:00 |
Älta IF -
Enskede IK Svart
|
4-0
|
Västberga IP 72 |
|
|
167 |
P03-4 |
16:30 |
BP04-31 -
Hammarby 04-7
|
2-1
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
168 |
P05-1 |
16:30 |
IFK Aspudden P05 Röd -
Nackdala AIS
|
1-1
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
169 |
P05-2 |
16:30 |
Mälarhöjdens IK P05:5 -
Tullinge TP FK Grön
|
2-1
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
170 |
P04-1 |
16:30 |
Hammarby P04.3 -
Ekerö IK - P04 Sandudden
|
6-0
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
171 |
P03-2 |
16:30 |
Tyresö FF P04 Centrum -
Sollentuna FK Syd
|
0-7
|
Solberga IP 1 |
|
|
172 |
F04-1 |
16:30 |
Älvsjö AIK -
Stadshagens IF
|
8-0
|
Västberga IP 71 |
|
|
173 |
F04-1 |
16:30 |
Saltsjö-Boo IF Svart -
IF Brommapojkarna F05
|
2-0
|
Västberga IP 72 |
|
|
174 |
P03-3 |
17:00 |
Vasalund IF Solna -
IFK Aspudden/Tellus vit
|
3-2
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
175 |
P05-1 |
17:00 |
Spånga P05:5 -
Tungelsta IF Lag 1
|
5-0
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
176 |
P05-2 |
17:00 |
Tungelsta IF Lag 2 -
Älvsjö AIK Röd
|
7-1
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
177 |
P04-2 |
17:00 |
IK Franke P04 -
Hägersten SK
|
0-7
|
Hägerstensåsens BP 73 |
|
|
178 |
P03-1 |
17:00 |
Essinge IK P03 -
Brommapojkarna P03-13
|
1-1
|
Solberga IP 1 |
|
|
179 |
F04-2 |
17:00 |
Tyresö FF -
Stuvsta IF
|
3-0
|
Västberga IP 71 |
|
|
180 |
F04-3 |
17:00 |
Älta IF -
Skogås Trångsunds FF
|
3-1
|
Västberga IP 72 |
|
|
181 |
P03-4 |
17:30 |
BP04-31 -
Karlberg BK P03
|
3-2
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
182 |
P05-1 |
17:30 |
Hanvikens SK Lag Röd -
Nackdala AIS
|
2-2
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
183 |
P05-2 |
17:30 |
IFK Viksjö 1 -
Tullinge TP FK Grön
|
3-2
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
184 |
P03-2 |
17:30 |
IFK Aspudden/Tellus P03 blå -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
1-1
|
Solberga IP 1 |
|
|
185 |
F04-2 |
17:30 |
Saltsjö-Boo IF vit -
Enskede IK Röd
|
2-0
|
Västberga IP 71 |
|
|
186 |
F04-3 |
17:30 |
Enskede IK Svart -
Boo IS
|
0-5
|
Västberga IP 72 |
|
|
187 |
P03-3 |
18:00 |
IF Brommapojkarna P03-3 -
Alsike
|
1-2
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
188 |
P05-1 |
18:00 |
Tungelsta IF Lag 1 -
IFK Aspudden P05 Röd
|
0-3
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
189 |
P05-2 |
18:00 |
Älvsjö AIK Röd -
Mälarhöjdens IK P05:5
|
0-5
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
190 |
P04 |
18:00 |
Hammarby P04.3 -
Hägersten SK
|
1-6
|
Hägerstensåsens BP 73 |
Semifinal 1 |
|
191 |
P03 |
18:20 |
Brommapojkarna P03-13 -
Sollentuna FK Syd
|
1-0
|
Solberga IP 1 |
Semifinal 1 |
|
192 |
F04 |
18:20 |
Saltsjö-Boo IF vit -
Älvsjö AIK
|
0-1
|
Västberga IP 71 |
Semifinal 1 |
|
193 |
F04 |
18:20 |
Saltsjö-Boo IF Svart -
Boo IS
|
0-1
|
Västberga IP 72 |
Semifinal 2 |
|
194 |
P03-4 |
18:30 |
Hammarby 04-7 -
AIK P03 Blå
|
1-1
|
Aspuddens IP 1 |
|
|
195 |
P05-1 |
18:30 |
Spånga P05:5 -
Hanvikens SK Lag Röd
|
4-1
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
196 |
P05-2 |
18:30 |
Tungelsta IF Lag 2 -
IFK Viksjö 1
|
4-0
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
197 |
P04 |
18:30 |
Tullinge TP -
Ekerö IK - P04 Sandudden
|
7-1
|
Hägerstensåsens BP 73 |
Semifinal 2 |
|
198 |
F04 |
18:50 |
Tyresö FF -
Älta IF
|
2-0
|
Västberga IP 71 |
Plac. 5-6 |
|
199 |
F04 |
18:50 |
IF Brommapojkarna F05 -
Stuvsta IF
|
1-0
|
Västberga IP 72 |
Plac. 7-8 |
|
200 |
P05-1 |
19:00 |
Nackdala AIS -
Tungelsta IF Lag 1
|
8-4
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
201 |
P05-2 |
19:00 |
Tullinge TP FK Grön -
Älvsjö AIK Röd
|
4-1
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
202 |
P04 |
19:00 |
IFK Aspudden-Tellus -
IK Franke P04
|
1-3
|
Hägerstensåsens BP 73 |
Plac. 5-6 |
|
203 |
P03 |
19:20 |
IFK Aspudden/Tellus vit -
BP04-31
|
4-0
|
Aspuddens IP 1 |
Semifinal 2 |
|
204 |
F04 |
19:20 |
Skogås Trångsunds FF -
Enskede IK Svart
|
3-0
|
Västberga IP 71 |
Plac. 9-10 |
|
205 |
F04 |
19:20 |
Enskede IK Röd -
Stadshagens IF
|
1-0
|
Västberga IP 72 |
Plac. 11-12 |
|
206 |
P05-1 |
19:30 |
IFK Aspudden P05 Röd -
Spånga P05:5
|
1-1
|
Hägerstensåsens BP 71 |
|
|
207 |
P05-2 |
19:30 |
Mälarhöjdens IK P05:5 -
Tungelsta IF Lag 2
|
2-1
|
Hägerstensåsens BP 72 |
|
|
208 |
P04 |
19:30 |
Hägersten SK -
Tullinge TP
|
2-0
|
Hägerstensåsens BP 73 |
FINAL |
|
209 |
F04 |
19:50 |
Älvsjö AIK -
Boo IS
|
4-3
(STR) |
Västberga IP 71 |
FINAL |
|
210 |
P03 |
20:10 |
Brommapojkarna P03-13 -
IFK Aspudden/Tellus vit
|
6-5
(STR) |
Aspuddens IP 1 |
FINAL |
|
211 |
P05 |
20:20 |
Nackdala AIS -
Mälarhöjdens IK P05:5
|
1-0
|
Hägerstensåsens BP 71 |
FINAL |
|