1 |
P05M-3 |
08:00 |
Årsta FF -
Enskede IK
|
2-0
|
Edbohallen |
|
|
3 |
P05M-3 |
08:20 |
SegeltorpsIF P05:3 Lag United -
Nackdala AIS
|
1-1
|
Edbohallen |
|
|
2 |
P05M-2 |
08:20 |
Skogås-Trångsund FF P05blå -
IFK Haninge Brb Vit
|
1-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
5 |
P05M-4 |
08:40 |
Mälarhöjdens IK - 5 -
Segeltorps IF P05:1
|
0-0
|
Edbohallen |
|
|
4 |
P05M-2 |
08:40 |
Svensk-Palestinska FF -
Stuvsta IF P05:2
|
2-3
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
7 |
P05M-4 |
09:00 |
Alsike IF Vit -
Skogås-Trångsunds FF
|
3-2
|
Edbohallen |
|
|
8 |
F0302-1 |
09:00 |
IFK Viksjö 1 -
Lidingö IFK
|
0-1
|
Huddingehallen |
|
|
9 |
P07-1 |
09:00 |
Rågsveds IF blå -
BKBK Grön 1
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
6 |
P05M-1 |
09:00 |
Vendelsö IK 2 -
Skogås-Trångsund FF P05blå/Röd
|
0-2
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
11 |
P05M-3 |
09:20 |
Enskede IK -
SegeltorpsIF P05:3 Lag United
|
0-1
|
Edbohallen |
|
|
12 |
F0302-1 |
09:20 |
Hammarby DFF F03 -
Skogås-Trångsunds FF
|
0-1
|
Huddingehallen |
|
|
13 |
P07-1 |
09:20 |
Älvsjö AIK P07-svart -
Älta Vit
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
10 |
P05M-1 |
09:20 |
Tullinge TP FK -
Alsike IF Röd
|
1-4
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
15 |
P05M-3 |
09:40 |
Nackdala AIS -
Årsta FF
|
1-1
|
Edbohallen |
|
|
16 |
F0302-2 |
09:40 |
Hammarby IF DFF F02 -
IFK Aspudden Tellus
|
3-0
|
Huddingehallen |
|
|
17 |
P07-1 |
09:40 |
Stuvsta IF P07. Gr2 -
Rågsveds IF gul
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
14 |
P05M-2 |
09:40 |
IFK Haninge Brb Vit -
Svensk-Palestinska FF
|
3-2
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
19 |
P05M-4 |
10:00 |
Skogås-Trångsunds FF -
Mälarhöjdens IK - 5
|
3-1
|
Edbohallen |
|
|
20 |
F0302-2 |
10:00 |
Danderyds sk -
IFK Viksjö 2
|
2-0
|
Huddingehallen |
|
|
21 |
P07-1 |
10:00 |
Nackdala AIS -
Rågsveds IF
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
18 |
P05M-2 |
10:00 |
Stuvsta IF P05:2 -
Skogås-Trångsund FF P05blå
|
4-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
23 |
P05M-4 |
10:20 |
Segeltorps IF P05:1 -
Alsike IF Vit
|
0-7
|
Edbohallen |
|
|
24 |
F0302-3 |
10:20 |
New Mill Indians -
Sätra SK F02
|
1-2
|
Huddingehallen |
|
|
25 |
P07-1 |
10:20 |
BKBK Grön 2 -
Stuvsta IF P07. Gr2
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
22 |
P05M-1 |
10:20 |
Alsike IF Röd -
Vendelsö IK 2
|
3-3
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
27 |
P05M-3 |
10:40 |
Nackdala AIS -
Enskede IK
|
3-0
|
Edbohallen |
|
|
28 |
F0302-3 |
10:40 |
Ekerö IK -
Värmdö IF
|
0-4
|
Huddingehallen |
|
|
29 |
P07-1 |
10:40 |
BKBK Grön 1 -
Älta Vit
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
26 |
P05M-1 |
10:40 |
Skogås-Trångsund FF P05blå/Röd -
Tullinge TP FK
|
2-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
31 |
P05M-3 |
11:00 |
Årsta FF -
SegeltorpsIF P05:3 Lag United
|
0-0
|
Edbohallen |
|
|
32 |
F0302-1 |
11:00 |
Lidingö IFK -
Hammarby DFF F03
|
2-0
|
Huddingehallen |
|
|
33 |
P07-1 |
11:00 |
Rågsveds IF blå -
Älvsjö AIK P07-svart
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
30 |
P05M-2 |
11:00 |
Stuvsta IF P05:2 -
IFK Haninge Brb Vit
|
0-3
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
35 |
P05M-4 |
11:20 |
Segeltorps IF P05:1 -
Skogås-Trångsunds FF
|
3-3
|
Edbohallen |
|
|
36 |
F0302-1 |
11:20 |
Skogås-Trångsunds FF -
IFK Viksjö 1
|
3-1
|
Huddingehallen |
|
|
37 |
P07-1 |
11:20 |
Rågsveds IF -
Rågsveds IF gul
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
34 |
P05M-2 |
11:20 |
Skogås-Trångsund FF P05blå -
Svensk-Palestinska FF
|
3-4
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
39 |
P05M-4 |
11:40 |
Alsike IF Vit -
Mälarhöjdens IK - 5
|
4-2
|
Edbohallen |
|
|
40 |
F0302-2 |
11:40 |
IFK Aspudden Tellus -
Danderyds sk
|
1-3
|
Huddingehallen |
|
|
41 |
P07-1 |
11:40 |
BKBK Grön 2 -
Nackdala AIS
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
38 |
P05M-1 |
11:40 |
Skogås-Trångsund FF P05blå/Röd -
Alsike IF Röd
|
1-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
42 |
P06M-1 |
12:00 |
Rågsveds IF -
Skogås-Trångsunds FF 06:1
|
1-3
|
Edbohallen |
|
|
44 |
F0302-2 |
12:00 |
IFK Viksjö 2 -
Hammarby IF DFF F02
|
0-0
|
Huddingehallen |
|
|
45 |
P07-1 |
12:00 |
Stuvsta IF P07. Gr2 -
Rågsveds IF
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
43 |
P05M-1 |
12:00 |
Tullinge TP FK -
Vendelsö IK 2
|
0-4
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
46 |
P06M-1 |
12:20 |
Gröndals IK Vit -
Vendelsö P-06 Rosa
|
1-2
|
Edbohallen |
|
|
48 |
F0302-3 |
12:20 |
Sätra SK F02 -
Ekerö IK
|
0-0
|
Huddingehallen |
|
|
49 |
P07-1 |
12:20 |
BKBK Grön 1 -
Älvsjö AIK P07-svart
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
47 |
P06M-2 |
12:20 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Södertälje FK
|
4-0
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
51 |
P04M-1 |
12:40 |
Hammarby 04,2 -
Tullinge TP Green
|
2-0
|
Edbohallen |
|
|
52 |
F0302-3 |
12:40 |
Värmdö IF -
New Mill Indians
|
4-0
|
Huddingehallen |
|
|
53 |
P07-1 |
12:40 |
Älta Vit -
Rågsveds IF blå
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
50 |
P06M-2 |
12:40 |
Hammarby P06-4 -
Sörskogens IF
|
3-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
54 |
P04M-1 |
13:00 |
Arameiska syrianska -
Hanvikens SK
|
2-1
|
Edbohallen |
|
|
56 |
F0302-1 |
13:00 |
Skogås-Trångsunds FF -
Lidingö IFK
|
1-0
|
Huddingehallen |
|
|
57 |
P07-1 |
13:00 |
Rågsveds IF gul -
Nackdala AIS
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
55 |
P04M-2 |
13:00 |
Upsala IF Vit -
Älvsjö VIT
|
4-4
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
58 |
P06M-1 |
13:20 |
Skogås-Trångsunds FF 06:1 -
Gröndals IK Vit
|
3-1
|
Edbohallen |
|
|
60 |
F0302-1 |
13:20 |
IFK Viksjö 1 -
Hammarby DFF F03
|
0-0
|
Huddingehallen |
|
|
61 |
P07-1 |
13:20 |
BKBK Grön 2 -
Rågsveds IF
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
59 |
P04M-2 |
13:20 |
Hammarby Lag 5&7 -
Årsta FF P04:3
|
1-0
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
62 |
P06M-1 |
13:40 |
Vendelsö P-06 Rosa -
Rågsveds IF
|
0-2
|
Edbohallen |
|
|
64 |
F0302-2 |
13:40 |
IFK Viksjö 2 -
IFK Aspudden Tellus
|
2-3
|
Huddingehallen |
|
|
65 |
F07-1 |
13:40 |
Djurgården F07 -
Stuvsta IF F07 Grön
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
63 |
P06M-2 |
13:40 |
Södertälje FK -
Hammarby P06-4
|
0-9
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
67 |
P04M-1 |
14:00 |
Tullinge TP Green -
Arameiska syrianska
|
0-1
|
Edbohallen |
|
|
68 |
F0302-2 |
14:00 |
Hammarby IF DFF F02 -
Danderyds sk
|
3-1
|
Huddingehallen |
|
|
69 |
F07-1 |
14:00 |
Tullinge TP Vit -
Syrianska FC
|
0-0
|
Kvarnbergshallen |
|
|
66 |
P06M-2 |
14:00 |
Sörskogens IF -
IF Brommapojkarna P07:1
|
1-2
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
70 |
P04M-1 |
14:20 |
Hanvikens SK -
Hammarby 04,2
|
0-0
|
Edbohallen |
|
|
72 |
F0302-3 |
14:20 |
Värmdö IF -
Sätra SK F02
|
1-0
|
Huddingehallen |
|
|
73 |
F07-1 |
14:20 |
Huddinge IF -
Tullinge TP Grön
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
71 |
P04M-2 |
14:20 |
Älvsjö VIT -
Hammarby Lag 5&7
|
0-3
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
74 |
P06M-1 |
14:40 |
Vendelsö P-06 Rosa -
Skogås-Trångsunds FF 06:1
|
1-5
|
Edbohallen |
|
|
76 |
F0302-3 |
14:40 |
New Mill Indians -
Ekerö IK
|
0-1
|
Huddingehallen |
|
|
77 |
F07-1 |
14:40 |
Sickla IF -
Stureby SK F-07
|
0-0
|
Kvarnbergshallen |
|
|
75 |
P04M-2 |
14:40 |
Årsta FF P04:3 -
Upsala IF Vit
|
2-0
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
78 |
P06M-1 |
15:00 |
Rågsveds IF -
Gröndals IK Vit
|
0-1
|
Edbohallen |
|
|
80 |
P02-2 |
15:00 |
Mälarhöjdens IK -
Segeltorps IF P02-2 Blå
|
2-1
|
Huddingehallen |
|
|
81 |
F07-1 |
15:00 |
Stuvsta IF F07 VIT -
Stuvsta IF F07 Svart
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
79 |
P06M-2 |
15:00 |
Sörskogens IF -
Södertälje FK
|
7-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
83 |
P04M-1 |
15:20 |
Hanvikens SK -
Tullinge TP Green
|
1-0
|
Edbohallen |
|
|
84 |
P02-2 |
15:20 |
FOC Farsta 02 - Blå -
IFK Österåker
|
0-3
|
Huddingehallen |
|
|
85 |
F07-1 |
15:20 |
UIF f-07 -
Djurgården F07
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
82 |
P06M-2 |
15:20 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Hammarby P06-4
|
2-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
86 |
P04M-1 |
15:40 |
Hammarby 04,2 -
Arameiska syrianska
|
1-1
|
Edbohallen |
|
|
88 |
P02-1 |
15:40 |
Stuvsta P02:4 -
Enskede IK
|
0-15
|
Huddingehallen |
|
|
89 |
F07-1 |
15:40 |
Stuvsta IF F07 Grön -
Tullinge TP Vit
|
0-0
|
Kvarnbergshallen |
|
|
87 |
P04M-2 |
15:40 |
Årsta FF P04:3 -
Älvsjö VIT
|
2-4
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
91 |
F05-1 |
16:00 |
Sätra SK Orange -
Stureby SK
|
1-2
|
Edbohallen |
|
|
92 |
P02-1 |
16:00 |
FOC Farsta 02 - Röd -
Segeltorps if p 02:1
|
0-0
|
Huddingehallen |
|
|
93 |
F07-1 |
16:00 |
Tullinge TP Grön -
Syrianska FC
|
0-0
|
Kvarnbergshallen |
|
|
90 |
P04M-2 |
16:00 |
Upsala IF Vit -
Hammarby Lag 5&7
|
2-0
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
94 |
F05-1 |
16:20 |
Stuvsta F05 -
Värmdö IF Blå
|
0-2
|
Edbohallen |
|
|
96 |
P02-2 |
16:20 |
Segeltorps IF P02-2 Blå -
FOC Farsta 02 - Blå
|
4-1
|
Huddingehallen |
|
|
97 |
F07-1 |
16:20 |
Huddinge IF -
Sickla IF
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
95 |
P03L-1 |
16:20 |
IF Brommapojkarna P03-4 -
Mälarhöjdens IK
|
1-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
98 |
F05-2 |
16:40 |
Huddinge IF -
IFK Aspudden-Tellus
|
4-1
|
Edbohallen |
|
|
100 |
P02-2 |
16:40 |
IFK Österåker -
Mälarhöjdens IK
|
3-2
|
Huddingehallen |
|
|
101 |
F07-1 |
16:40 |
Stureby SK F-07 -
Stuvsta IF F07 VIT
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
99 |
P03L-1 |
16:40 |
Bollstanäs sk -
Älvsjö AIK Vit
|
1-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
102 |
F05-2 |
17:00 |
AIK u -
Järna SK
|
2-0
|
Edbohallen |
|
|
104 |
P02-1 |
17:00 |
Enskede IK -
FOC Farsta 02 - Röd
|
2-1
|
Huddingehallen |
|
|
105 |
F07-1 |
17:00 |
Djurgården F07 -
Tullinge TP Vit
|
0-0
|
Kvarnbergshallen |
|
|
103 |
P03L-2 |
17:00 |
IFK Tumba P03 Vit -
Segeltorp IF P03:3
|
2-2
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
106 |
F05-1 |
17:20 |
Stureby SK -
Stuvsta F05
|
6-0
|
Edbohallen |
|
|
108 |
P02-1 |
17:20 |
Segeltorps if p 02:1 -
Stuvsta P02:4
|
5-1
|
Huddingehallen |
|
|
109 |
F07-1 |
17:20 |
UIF f-07 -
Stureby SK F-07
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
107 |
P03L-2 |
17:20 |
Enskede IK Svart -
Sundbybergs IK
|
2-3
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
110 |
F05-1 |
17:40 |
Värmdö IF Blå -
Sätra SK Orange
|
0-1
|
Edbohallen |
|
|
112 |
P02-2 |
17:40 |
IFK Österåker -
Segeltorps IF P02-2 Blå
|
2-4
|
Huddingehallen |
|
|
113 |
F07-1 |
17:40 |
Syrianska FC -
Stuvsta IF F07 Grön
|
Dolt
|
Kvarnbergshallen |
|
|
111 |
P03L-1 |
17:40 |
Mälarhöjdens IK -
Bollstanäs sk
|
1-2
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
114 |
F05-2 |
18:00 |
IFK Aspudden-Tellus -
AIK u
|
1-2
|
Edbohallen |
|
|
116 |
F07-1 |
18:00 |
Sickla IF -
Tullinge TP Grön
|
0-0
|
Kvarnbergshallen |
|
|
115 |
P03L-1 |
18:00 |
Älvsjö AIK Vit -
IF Brommapojkarna P03-4
|
4-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
117 |
F05-2 |
18:20 |
Järna SK -
Huddinge IF
|
0-2
|
Edbohallen |
|
|
119 |
F07-1 |
18:20 |
Huddinge IF -
Stuvsta IF F07 Svart
|
0-0
|
Kvarnbergshallen |
|
|
118 |
P03L-2 |
18:20 |
Segeltorp IF P03:3 -
Enskede IK Svart
|
2-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
121 |
P02-2 |
18:40 |
Mälarhöjdens IK -
FOC Farsta 02 - Blå
|
3-0
|
Edbohallen |
|
|
122 |
F07-1 |
18:40 |
UIF f-07 -
Stuvsta IF F07 VIT
|
0-0
|
Kvarnbergshallen |
|
|
120 |
P03L-2 |
18:40 |
Sundbybergs IK -
IFK Tumba P03 Vit
|
3-2
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
123 |
F05-1 |
19:00 |
Värmdö IF Blå -
Stureby SK
|
2-1
|
Edbohallen |
|
|
125 |
F07-1 |
19:00 |
Stuvsta IF F07 Svart -
Tullinge TP Vit
|
0-0
|
Kvarnbergshallen |
|
|
124 |
P03L-1 |
19:00 |
Älvsjö AIK Vit -
Mälarhöjdens IK
|
5-5
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
126 |
F05-1 |
19:20 |
Sätra SK Orange -
Stuvsta F05
|
6-0
|
Edbohallen |
|
|
127 |
P03L-1 |
19:20 |
IF Brommapojkarna P03-4 -
Bollstanäs sk
|
0-3
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
129 |
P02-1 |
19:40 |
Segeltorps if p 02:1 -
Enskede IK
|
1-6
|
Edbohallen |
|
|
128 |
P03L-2 |
19:40 |
Sundbybergs IK -
Segeltorp IF P03:3
|
2-3
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
131 |
P02-1 |
20:00 |
Stuvsta P02:4 -
FOC Farsta 02 - Röd
|
1-6
|
Edbohallen |
|
|
130 |
P03L-2 |
20:00 |
IFK Tumba P03 Vit -
Enskede IK Svart
|
2-1
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
132 |
F05-2 |
20:20 |
Järna SK -
IFK Aspudden-Tellus
|
0-2
|
Edbohallen |
|
|
133 |
F05-2 |
20:20 |
Huddinge IF -
AIK u
|
0-0
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
135 |
P02-3 |
20:40 |
Bagarmossen Kärrtorp P02S2 -
Segeltorps IF P02-2 Vit
|
1-5
|
Edbohallen |
|
|
134 |
P03L-3 |
20:40 |
Fruängens IF -
Hammarby IF P03-7
|
1-2
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
137 |
P02-3 |
21:00 |
Årsta FF -
Bollstanäs SK
|
1-5
|
Edbohallen |
|
|
136 |
P03L-3 |
21:00 |
FOC Farsta 03 -
SkogåsTrångsund P03:1
|
0-3
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
139 |
P02-3 |
21:28 |
Segeltorps IF P02-2 Vit -
Årsta FF
|
7-1
|
Edbohallen |
|
|
138 |
P03L-3 |
21:28 |
Hammarby IF P03-7 -
FOC Farsta 03
|
5-2
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
141 |
P02-3 |
21:48 |
Bollstanäs SK -
Bagarmossen Kärrtorp P02S2
|
3-0
|
Edbohallen |
|
|
140 |
P03L-3 |
21:48 |
SkogåsTrångsund P03:1 -
Fruängens IF
|
3-2
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
143 |
P02-3 |
22:16 |
Bollstanäs SK -
Segeltorps IF P02-2 Vit
|
2-0
|
Edbohallen |
|
|
142 |
P03L-3 |
22:16 |
SkogåsTrångsund P03:1 -
Hammarby IF P03-7
|
2-0
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|
145 |
P02-3 |
22:36 |
Bagarmossen Kärrtorp P02S2 -
Årsta FF
|
4-5
|
Edbohallen |
|
|
144 |
P03L-3 |
22:36 |
Fruängens IF -
FOC Farsta 03
|
2-3
|
Östra Gymnasiehallen |
|
|