157 |
P03L |
15:30 |
IFK Mariehamn -
Assyriska FF P03 U
|
3-0
|
Geneta 1 |
B-FINAL |
|
159 |
P05L |
15:30 |
Hammarby IF FF 05.9 -
Assyriska FF Röd
|
2-1
|
Pershagen IP 1 |
B-FINAL |
|
160 |
P05L |
15:30 |
Järla IF FK -
Värmdö IF P05 Vit 2
|
2-1
|
Pershagen IP 2 |
B-Plac. 3-4 |
|
158 |
P03L |
15:30 |
Sjömarkens/Sandareds IF -
AFF FF Babylon
|
3-4
(STR) |
Geneta 2 |
B-Plac. 3-4 |
|
156 |
P05L |
15:00 |
Assyriska FF -
Vasalund Tensta 05U
|
1-2
(STR) |
Pershagen IP 2 |
A-Plac. 3-4 |
|
155 |
P05L |
15:00 |
Hammarby IF FF P06:10 -
FC Boo
|
1-3
|
Pershagen IP 1 |
A-FINAL |
|
153 |
P03L |
15:00 |
DIF03:2 -
Assyriska FF P03-1
|
1-3
|
Geneta 1 |
A-FINAL |
|
154 |
P03L |
15:00 |
Jarlaberg IF -
Syrianska FC P03/04
|
2-1
|
Geneta 2 |
A-Plac. 3-4 |
|
149 |
P03L |
14:30 |
IFK Mariehamn -
Sjömarkens/Sandareds IF
|
2-1
(STR) |
Geneta 1 |
B-Semifinal 1 |
|
150 |
P03L |
14:30 |
Assyriska FF P03 U -
AFF FF Babylon
|
6-5
(STR) |
Geneta 2 |
B-Semifinal 2 |
|
151 |
P05L |
14:30 |
Hammarby IF FF 05.9 -
Järla IF FK
|
7-1
|
Pershagen IP 1 |
B-Semifinal 1 |
|
152 |
P05L |
14:30 |
Värmdö IF P05 Vit 2 -
Assyriska FF Röd
|
1-2
|
Pershagen IP 2 |
B-Semifinal 2 |
|
147 |
P05L |
14:00 |
Assyriska FF -
Hammarby IF FF P06:10
|
3-4
(STR) |
Pershagen IP 1 |
A-Semifinal 1 |
|
148 |
P05L |
14:00 |
FC Boo -
Vasalund Tensta 05U
|
1-0
|
Pershagen IP 2 |
A-Semifinal 2 |
|
146 |
P03L |
14:00 |
Syrianska FC P03/04 -
Assyriska FF P03-1
|
1-2
|
Geneta 2 |
A-Semifinal 2 |
|
145 |
P03L |
14:00 |
Jarlaberg IF -
DIF03:2
|
1-5
|
Geneta 1 |
A-Semifinal 1 |
|
141 |
P03L |
13:30 |
Sollentuna FK Tegelhagen -
Assyriska FF P03 U
|
1-2
|
Geneta 1 |
B-1/4-final 3 |
|
142 |
P03L |
13:30 |
AFF FF Babylon -
Södertälje FK Svart
|
4-1
|
Geneta 2 |
B-1/4-final 4 |
|
143 |
P05L |
13:30 |
Värmdö IF P05 Vit 2 -
Brommapojkarna 05-26
|
3-1
|
Pershagen IP 1 |
B-1/4-final 3 |
|
144 |
P05L |
13:30 |
IFK Stocksund P05:1 -
Assyriska FF Röd
|
0-1
|
Pershagen IP 2 |
B-1/4-final 4 |
|
137 |
P03L |
13:00 |
IFK Mariehamn -
Älvsjö AIK Vit
|
4-2
(STR) |
Geneta 1 |
B-1/4-final 1 |
|
138 |
P03L |
13:00 |
Nykvarns SK -
Sjömarkens/Sandareds IF
|
5-6
(STR) |
Geneta 2 |
B-1/4-final 2 |
|
139 |
P05L |
13:00 |
Hammarby IF FF 05.9 -
Brommapojkarna 07:01
|
10-2
|
Pershagen IP 1 |
B-1/4-final 1 |
|
140 |
P05L |
13:00 |
AFF FF B Babylon -
Järla IF FK
|
0-2
|
Pershagen IP 2 |
B-1/4-final 2 |
|
136 |
P05L |
12:30 |
BP7 -
Vasalund Tensta 05U
|
0-3
|
Pershagen IP 2 |
A-1/4-final 4 |
|
135 |
P05L |
12:30 |
Pershagens SK P05 Grönt -
FC Boo
|
1-3
|
Pershagen IP 1 |
A-1/4-final 3 |
|
133 |
P03L |
12:30 |
Syrianska FC P03/04 -
IFK Stocksund
|
3-1
|
Geneta 1 |
A-1/4-final 3 |
|
134 |
P03L |
12:30 |
Södertälje FK P03 Vit -
Assyriska FF P03-1
|
1-3
|
Geneta 2 |
A-1/4-final 4 |
|
129 |
P03L |
12:00 |
Jarlaberg Gul -
Jarlaberg IF
|
0-5
|
Geneta 1 |
A-1/4-final 1 |
|
130 |
P03L |
12:00 |
IFK Aspudden Tellus P03 -
DIF03:2
|
2-4
|
Geneta 2 |
A-1/4-final 2 |
|
131 |
P05L |
12:00 |
Syrianska FC Röd -
Assyriska FF
|
1-2
(STR) |
Pershagen IP 1 |
A-1/4-final 1 |
|
132 |
P05L |
12:00 |
Hammarby 06-04 -
Hammarby IF FF P06:10
|
0-2
|
Pershagen IP 2 |
A-1/4-final 2 |
|
128 |
P06L |
11:30 |
Skogås-Trångsunds FF -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
1-2
|
Pershagen IP 2 |
B-Plac. 3-4 |
|
127 |
P06L |
11:30 |
Djursholm P06 Svart 2 -
Sollentuna FK
|
0-2
|
Pershagen IP 1 |
B-FINAL |
|
126 |
P04L |
11:30 |
DIF P04-2 -
Brommapojkarna 12
|
1-2
|
Geneta 2 |
B-Plac. 3-4 |
|
125 |
P04L |
11:30 |
BeleBarkarby Svart 2 -
Råsunda IS P04
|
2-0
|
Geneta 1 |
B-FINAL |
|
124 |
P06L |
11:00 |
Djursholm P06 Svart 1 -
Bele Barkarby FF P06 Svart
|
0-1
|
Pershagen IP 2 |
A-Plac. 3-4 |
|
121 |
P04L |
11:00 |
ÄLvsjö AIK Blå -
Väsby IK P04U
|
2-1
|
Geneta 1 |
A-FINAL |
|
122 |
P04L |
11:00 |
Syrianska FC P04/05 -
IK Tord
|
2-1
|
Geneta 2 |
A-Plac. 3-4 |
|
123 |
P06L |
11:00 |
Hammarby IF Akademi P07 -
Hammarby 3
|
0-1
|
Pershagen IP 1 |
A-FINAL |
|
117 |
P04L |
10:30 |
DIF P04-2 -
BeleBarkarby Svart 2
|
1-3
(STR) |
Geneta 1 |
B-Semifinal 1 |
|
118 |
P04L |
10:30 |
Råsunda IS P04 -
Brommapojkarna 12
|
4-2
|
Geneta 2 |
B-Semifinal 2 |
|
119 |
P06L |
10:30 |
Djursholm P06 Svart 2 -
Skogås-Trångsunds FF
|
4-3
|
Pershagen IP 1 |
B-Semifinal 1 |
|
120 |
P06L |
10:30 |
Sollentuna FK -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
1-0
|
Pershagen IP 2 |
B-Semifinal 2 |
|
116 |
P06L |
10:00 |
Hammarby 3 -
Bele Barkarby FF P06 Svart
|
3-2
|
Pershagen IP 2 |
A-Semifinal 2 |
|
115 |
P06L |
10:00 |
Djursholm P06 Svart 1 -
Hammarby IF Akademi P07
|
0-2
|
Pershagen IP 1 |
A-Semifinal 1 |
|
113 |
P04L |
10:00 |
ÄLvsjö AIK Blå -
Syrianska FC P04/05
|
3-0
|
Geneta 1 |
A-Semifinal 1 |
|
114 |
P04L |
10:00 |
IK Tord -
Väsby IK P04U
|
0-3
|
Geneta 2 |
A-Semifinal 2 |
|
110 |
P04L |
09:30 |
Brommapojkarna 12 -
SFC P04 Gul
|
1-0
|
Geneta 1 |
B-1/4-final 4 |
|
109 |
P04L |
09:30 |
Täby United EKF - Grön -
Råsunda IS P04
|
11-12
(STR) |
Geneta 2 |
B-1/4-final 3 |
|
112 |
P06L |
09:30 |
Assyriska FF Svart -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
0-4
|
Pershagen IP 1 |
B-1/4-final 4 |
|
111 |
P06L |
09:30 |
Sollentuna FK -
Södertälje FK P06-Röd
|
2-1
|
Pershagen IP 2 |
B-1/4-final 3 |
|
107 |
P06L |
09:00 |
Djursholm P06 Svart 2 -
IFK Stocksund
|
2-0
|
Pershagen IP 2 |
B-1/4-final 1 |
|
108 |
P06L |
09:00 |
AFF FF Babylon -
Skogås-Trångsunds FF
|
0-4
|
Pershagen IP 1 |
B-1/4-final 2 |
|
106 |
P04L |
09:00 |
BeleBarkarby Svart 2 -
Hammarby IF P04.9
|
2-1
|
Geneta 2 |
B-1/4-final 2 |
|
105 |
P04L |
09:00 |
DIF P04-2 -
Sollentuna FK Helenelund
|
4-0
|
Geneta 1 |
B-1/4-final 1 |
|
103 |
P06L |
08:30 |
Saltsjö-Boo if -
Hammarby IF Akademi P07
|
2-3
|
Pershagen IP 2 |
A-1/4-final 2 |
|
104 |
P06L |
08:30 |
IFK Tumba FK -
Bele Barkarby FF P06 Svart
|
0-2
|
Pershagen IP 1 |
A-1/4-final 4 |
|
102 |
P04L |
08:30 |
Tyresö FF Stand -
Väsby IK P04U
|
0-7
|
Geneta 1 |
A-1/4-final 4 |
|
101 |
P04L |
08:30 |
IK Tord -
Assyriska FF 04
|
3-0
|
Geneta 2 |
A-1/4-final 3 |
|
97 |
P04L |
08:00 |
IFK Stocksund -
ÄLvsjö AIK Blå
|
0-2
|
Geneta 1 |
A-1/4-final 1 |
|
98 |
P04L |
08:00 |
Syrianska FC P04/05 -
IFK Lidingö FK Orange
|
2-0
|
Geneta 2 |
A-1/4-final 2 |
|
99 |
P06L |
08:00 |
Hammarby 06-04 -
Djursholm P06 Svart 1
|
0-4
|
Pershagen IP 1 |
A-1/4-final 1 |
|
100 |
P06L |
08:00 |
Hammarby 3 -
Sörskogens IF
|
6-1
|
Pershagen IP 2 |
A-1/4-final 3 |
|