179 |
Dam-1 |
18:10 |
Bollstanäs SK -
Ängby IF
|
2-1
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
180 |
Dam-1 |
18:10 |
Älvsjö AIK Dam J -
Järla IF
|
1-1
|
Ängby Södra BP |
|
|
178 |
F13MS |
17:20 |
Upsala IF F 06 -
Ursvik IK
|
3-1
(STR) |
Spånga SPÅ1 |
FINAL |
|
177 |
P14L-18 |
17:10 |
Alsike IF Svart -
Skiljebo SK P05 Gul
|
1-4
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
175 |
F13MS |
16:50 |
Alsike IF -
Vallentuna Damfotboll Vit
|
5-4
(STR) |
Spånga SPÅ1 |
Plac. 3-4 |
|
176 |
F13MS |
16:50 |
Saltsjöbadens IF -
Akropolis IF F06
|
3-0
(WO) |
Spånga SPÅ2 |
Plac. 5-6 |
|
174 |
P14L-18 |
16:40 |
Håbo ff -
Reymers P06:2
|
0-0
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
173 |
Dam-1 |
16:00 |
Järla IF -
Ängby IF
|
2-1
|
Ängby Södra BP |
|
|
172 |
P14L-18 |
16:00 |
Håbo ff -
Alsike IF Svart
|
1-3
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
171 |
Dam-1 |
16:00 |
Älvsjö AIK Dam J -
Bollstanäs SK
|
1-0
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
170 |
F13MS-1 |
15:50 |
Saltsjöbadens IF -
Upsala IF F 06
|
1-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
169 |
P14L-18 |
15:30 |
Reymers P06:2 -
Skiljebo SK P05 Gul
|
0-3
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
167 |
F13MS-1 |
15:20 |
Vallentuna Damfotboll Vit -
Akropolis IF F06
|
0-0
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
168 |
F13MS-1 |
15:20 |
Alsike IF -
Ursvik IK
|
0-0
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
165 |
F15L-17 |
15:15 |
Spånga IS FK -
IF Brommapojkarna F05:3
|
2-1
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
166 |
F15L-18 |
15:15 |
Saltsjö-Boo IF F04 -
Brottby SK F04/05
|
1-0
|
Ängby Södra BP |
|
|
163 |
F13L-19 |
15:00 |
Fanna BK -
Bromstens IK
|
0-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
164 |
F13L-19 |
15:00 |
Täby FK Skarpäng -
Västerhaninge IF
|
0-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
162 |
P14L-18 |
14:50 |
Skiljebo SK P05 Gul -
Håbo ff
|
4-0
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
161 |
F15L-18 |
14:45 |
Ingarö IF -
Västerås BK30
|
1-0
|
Ängby Södra BP |
|
|
160 |
F15L-17 |
14:45 |
ÅIFK/RaiFu -
Håbo FF
|
1-0
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
158 |
F13L-18 |
14:30 |
Skå IK F06 -
IFK Aspudden-Tellus
|
2-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
159 |
F13L-18 |
14:30 |
Vallentuna Damfotboll Röd -
Sollentuna
|
3-2
|
Bromsten BR2 |
|
|
157 |
F13MS-1 |
14:20 |
Upsala IF F 06 -
Ursvik IK
|
0-0
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
156 |
P14L-18 |
14:20 |
Alsike IF Svart -
Reymers P06:2
|
1-1
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
154 |
F15L-17 |
14:05 |
ÅIFK/RaiFu -
Spånga IS FK
|
0-1
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
155 |
F15L-18 |
14:05 |
Ingarö IF -
Saltsjö-Boo IF F04
|
1-1
|
Ängby Södra BP |
|
|
152 |
F13L-17 |
14:00 |
Enebybergs IF -
Sollentuna FK F06 Mitt
|
0-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
153 |
F13L-17 |
14:00 |
Västerås BK30 -
Karlbergs BK
|
3-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
151 |
F13MS-1 |
13:50 |
Akropolis IF F06 -
Alsike IF
|
1-3
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
150 |
F13MS-1 |
13:50 |
Vallentuna Damfotboll Vit -
Saltsjöbadens IF
|
2-0
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
149 |
F14L |
13:45 |
Norrtulls SK -
Älta IF
|
3-4
(STR) |
Stora Mossen SM9 |
FINAL |
|
147 |
F15L-17 |
13:35 |
Håbo FF -
IF Brommapojkarna F05:3
|
1-1
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
148 |
F15L-18 |
13:35 |
Västerås BK30 -
Brottby SK F04/05
|
1-0
|
Ängby Södra BP |
|
|
145 |
F13L-19 |
13:25 |
Bromstens IK -
Västerhaninge IF
|
2-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
146 |
F13L-19 |
13:25 |
Fanna BK -
Täby FK Skarpäng
|
4-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
143 |
P13L-17 |
13:20 |
Saltsjö-Boo IF Vit -
Norrtulls SK
|
1-0
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
144 |
P13L-18 |
13:20 |
Håbo FF -
Dalarö sk 06
|
0-1
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
141 |
F14L |
13:10 |
Örby IS F05 -
Saltsjöbadens IF
|
2-1
|
Olovslunds BP |
Plac. 5-6 |
|
142 |
F14L |
13:10 |
IF Brommapojkarna F05-6 -
Sollentuna FK
|
0-3
|
Stora Mossen SM9 |
Plac. 3-4 |
|
140 |
F15L-18 |
12:55 |
Brottby SK F04/05 -
Ingarö IF
|
0-0
|
Ängby Södra BP |
|
|
139 |
F15L-17 |
12:55 |
IF Brommapojkarna F05:3 -
ÅIFK/RaiFu
|
0-1
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
138 |
F13L-18 |
12:50 |
Skå IK F06 -
Vallentuna Damfotboll Röd
|
1-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
137 |
F13L-18 |
12:50 |
IFK Aspudden-Tellus -
Sollentuna
|
0-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
135 |
P13L |
12:45 |
IF Brommapojkarna P06-3 -
IFK Västerås
|
1-0
|
Spånga SPÅ1 |
FINAL |
|
136 |
P13L |
12:45 |
Foc Farsta -
Stuvsta P06:1
|
0-1
|
Spånga SPÅ2 |
Plac. 3-4 |
|
133 |
P14L-17 |
12:35 |
Ängby IF -
IFK Västerås P05
|
0-1
|
Olovslunds BP |
|
|
134 |
P14L-17 |
12:35 |
Vikingstads SK -
Skiljebo SK P05-Svart
|
0-2
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
131 |
F15L-17 |
12:25 |
Spånga IS FK -
Håbo FF
|
2-1
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
132 |
F15L-18 |
12:25 |
Saltsjö-Boo IF F04 -
Västerås BK30
|
1-0
|
Ängby Södra BP |
|
|
129 |
F13L-17 |
12:15 |
Sollentuna FK F06 Mitt -
Karlbergs BK
|
0-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
130 |
F13L-17 |
12:15 |
Enebybergs IF -
Västerås BK30
|
0-0
|
Bromsten BR2 |
|
|
128 |
P13L-18 |
12:10 |
Dalarö sk 06 -
Essinge P06
|
2-0
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
127 |
P13L-17 |
12:10 |
Norrtulls SK -
FK Bromma P06
|
2-1
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
123 |
F14L-1 |
11:50 |
IF Brommapojkarna F05-6 -
Örby IS F05
|
2-0
|
Olovslunds BP |
|
|
124 |
F15L-19 |
11:50 |
Hanvikens SK F U -
Solberga BK
|
1-1
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
125 |
F14L-1 |
11:50 |
Norrtulls SK -
Älta IF
|
1-0
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
126 |
F15L-20 |
11:50 |
IFK Mariehamn/Åland United -
Saltsjö-Boo IF F05
|
0-0
|
Ängby Södra BP |
|
|
119 |
F13L-19 |
11:40 |
Täby FK Skarpäng -
Bromstens IK
|
0-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
120 |
F13L-19 |
11:40 |
Västerhaninge IF -
Fanna BK
|
1-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
121 |
P13L |
11:40 |
IF Brommapojkarna P06-3 -
Foc Farsta
|
2-0
|
Spånga SPÅ1 |
Semifinal 1 |
|
122 |
P13L |
11:40 |
IFK Västerås -
Stuvsta P06:1
|
1-0
|
Spånga SPÅ2 |
Semifinal 2 |
|
118 |
F15L-20 |
11:20 |
IF Brommapojkarna F04:3 -
Segeltorps IF
|
0-1
|
Ängby Södra BP |
|
|
117 |
F15L-19 |
11:20 |
Skogås Trångsunds FF -
IFK Stocksund F05
|
1-0
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
116 |
P14L-17 |
11:15 |
Vikingstads SK -
Ängby IF
|
2-1
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
115 |
F14L-1 |
11:15 |
Sollentuna FK -
Saltsjöbadens IF
|
1-0
|
Olovslunds BP |
|
|
113 |
P13L-17 |
11:10 |
FK Bromma P06 -
Saltsjö-Boo IF Vit
|
1-1
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
114 |
P13L-18 |
11:10 |
Essinge P06 -
Håbo FF
|
1-2
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
111 |
F13L-18 |
11:05 |
Vallentuna Damfotboll Röd -
IFK Aspudden-Tellus
|
0-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
112 |
F13L-18 |
11:05 |
Sollentuna -
Skå IK F06
|
1-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
107 |
P14L-17 |
10:40 |
Skiljebo SK P05-Svart -
IFK Västerås P05
|
1-0
|
Olovslunds BP |
|
|
108 |
F15L-19 |
10:40 |
Skogås Trångsunds FF -
Hanvikens SK F U
|
0-2
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
109 |
F14L-1 |
10:40 |
Örby IS F05 -
Älta IF
|
1-2
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
110 |
F15L-20 |
10:40 |
IF Brommapojkarna F04:3 -
IFK Mariehamn/Åland United
|
0-0
|
Ängby Södra BP |
|
|
106 |
F13L-17 |
10:30 |
Karlbergs BK -
Enebybergs IF
|
1-3
|
Bromsten BR2 |
|
|
105 |
F13L-17 |
10:30 |
Västerås BK30 -
Sollentuna FK F06 Mitt
|
3-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
101 |
F14L-1 |
10:10 |
Saltsjöbadens IF -
Norrtulls SK
|
0-1
|
Olovslunds BP |
|
|
102 |
F15L-19 |
10:10 |
IFK Stocksund F05 -
Solberga BK
|
0-0
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
103 |
F14L-1 |
10:10 |
Sollentuna FK -
IF Brommapojkarna F05-6
|
0-0
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
104 |
F15L-20 |
10:10 |
Segeltorps IF -
Saltsjö-Boo IF F05
|
3-0
|
Ängby Södra BP |
|
|
99 |
P13L-2 |
10:00 |
Foc Farsta -
Saltsjö-Boo IF Vit
|
2-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
100 |
P13L-2 |
10:00 |
FK Bromma P06 -
IFK Västerås
|
0-3
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
98 |
F15L-20 |
09:30 |
Saltsjö-Boo IF F05 -
IF Brommapojkarna F04:3
|
0-1
|
Ängby Södra BP |
|
|
95 |
P14L-17 |
09:30 |
Ängby IF -
Skiljebo SK P05-Svart
|
0-3
|
Stora Mossen SM9 |
|
|
94 |
F15L-19 |
09:30 |
Solberga BK -
Skogås Trångsunds FF
|
0-1
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
97 |
P13L-1 |
09:30 |
Håbo FF -
Stuvsta P06:1
|
0-2
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
96 |
P13L-1 |
09:30 |
Norrtulls SK -
IF Brommapojkarna P06-3
|
1-1
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
93 |
P14L-17 |
09:30 |
IFK Västerås P05 -
Vikingstads SK
|
2-0
|
Olovslunds BP |
|
|
91 |
F15L-19 |
09:00 |
Hanvikens SK F U -
IFK Stocksund F05
|
0-0
|
Stora Mossen SM11 |
|
|
92 |
F15L-20 |
09:00 |
IFK Mariehamn/Åland United -
Segeltorps IF
|
0-0
|
Ängby Södra BP |
|
|