128 |
DB-2 |
21:30 |
Holmlia -
Fristad GOIF Dam
|
1-8
|
Kongstenhallen A |
|
|
129 |
DB-1 |
21:30 |
Østensjø/ Dverg -
Sørlandet
|
6-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
130 |
G16-2 |
21:30 |
Sarpsborg Sharks -
BMIL Capitals
|
5-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
131 |
G16-2 |
21:30 |
Tønsberg G16 -
Sveiva
|
2-5
|
Kongstenhallen D |
|
|
132 |
HB-1 |
21:30 |
Slevik G19 -
Halden IBK
|
4-7
|
Kongstenhallen E |
|
|
126 |
DB-3 |
20:45 |
Sarpsborg Innebandyklubb -
Fristad GOIF DJ
|
1-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
127 |
G14-3 |
20:45 |
NOR 92 G14 -
Øreåsen
|
7-4
|
Kongstenhallen E |
|
|
125 |
G14-3 |
20:45 |
Sarpsborg Sharks -
Østensjø/Dverg IBK
|
5-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
124 |
G16-4 |
20:45 |
BMIL Vikings -
Nord-Norge United
|
3-3
|
Kongstenhallen B |
|
|
123 |
G16-4 |
20:45 |
Greåker Bulldogs -
Marstrands IBK Röd
|
1-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
116 |
HB-3 |
20:00 |
Høybråten&Stovner IL -
Fredrikstad IBK 2
|
0-0
|
Borgehallen |
|
|
117 |
G16-3 |
20:00 |
Halden IBK -
Marstrands IBK Vit
|
0-8
|
Kongstenhallen A |
|
|
118 |
HB-2 |
20:00 |
Ull/Kisa -
Gjerdrum
|
1-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
119 |
G16-1 |
20:00 |
Østensjø/Dverg IBK -
Sandö IBK
|
1-8
|
Kongstenhallen C |
|
|
120 |
G16-1 |
20:00 |
Fredrikstad IBK -
BMIL G16
|
8-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
121 |
HB-2 |
20:00 |
Vågsbygd 1 -
Nedre Furuset IBK
|
1-4
|
Kongstenhallen E |
|
|
115 |
HB-1 |
19:15 |
Vågsbygd 2 -
Refstad IBK
|
2-6
|
Kongstenhallen E |
|
|
114 |
HB-1 |
19:15 |
Halden IBK -
Sandefjord Innebandy klubb
|
7-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
113 |
G16-2 |
19:15 |
Sveiva -
BMIL Capitals
|
4-0
|
Kongstenhallen C |
|
|
112 |
DB-1 |
19:15 |
Slevik IBK -
Østensjø/ Dverg
|
1-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
111 |
DB-2 |
19:15 |
Fredrikstad IBK -
Holmlia
|
7-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
110 |
G16-3 |
19:15 |
NOR 92 G16 -
Slevik/Son G16
|
2-2
|
Borgehallen |
|
|
104 |
G16-2 |
18:15 |
Tønsberg G16 -
Sarpsborg Sharks
|
1-7
|
Borgehallen |
|
|
108 |
G16-4 |
18:15 |
Nord-Norge United -
Marstrands IBK Röd
|
1-8
|
Kongstenhallen D |
|
|
109 |
G16-4 |
18:15 |
Greåker Bulldogs -
BMIL Vikings
|
0-2
|
Kongstenhallen E |
|
|
106 |
DB-3 |
18:15 |
St.Croix IBK -
Sarpsborg Innebandyklubb
|
0-4
|
Kongstenhallen B |
|
|
107 |
G14-3 |
18:15 |
Øreåsen -
Østensjø/Dverg IBK
|
5-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
105 |
G14-3 |
18:15 |
Sarpsborg Sharks -
NOR 92 G14
|
2-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
100 |
HB-3 |
17:30 |
Søndre Nittedal Innebandyklubb -
Høybråten&Stovner IL
|
1-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
103 |
G14-2 |
17:30 |
Tenhults IF G02-03 -
Greåker Bulldogs Hvit
|
9-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
102 |
HB-2 |
17:30 |
Gjerdrum -
Slevik Old Boys
|
2-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
101 |
J12-2 |
17:30 |
Østensjø/Dverg Hvit -
Holmlia SK J12
|
5-3
|
Kongstenhallen C |
|
|
98 |
HB-2 |
17:30 |
Nedre Furuset IBK -
Ull/Kisa
|
4-0
|
Borgehallen |
|
|
99 |
HB-3 |
17:30 |
Lillehammer Innebandyklubb -
Fredrikstad IBK 2
|
5-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
97 |
HB-1 |
16:45 |
Sandefjord Innebandy klubb -
Slevik G19
|
0-11
|
Kongstenhallen E |
|
|
92 |
G16-1 |
16:45 |
Sandö IBK -
BMIL G16
|
2-2
|
Borgehallen |
|
|
93 |
HB-1 |
16:45 |
Halden IBK -
Refstad IBK
|
6-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
94 |
DB-2 |
16:45 |
Fristad GOIF Dam -
Fredrikstad IBK
|
4-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
95 |
G16-1 |
16:45 |
Østensjø/Dverg IBK -
Fredrikstad IBK
|
0-10
|
Kongstenhallen C |
|
|
96 |
DB-1 |
16:45 |
Sørlandet -
Slevik IBK
|
1-5
|
Kongstenhallen D |
|
|
86 |
G12-1 |
16:00 |
Fredrikstad IBK Rød -
Lørenskog Ibk 05 RØD
|
10-0
|
Borgehallen |
|
|
87 |
G12 |
16:00 |
Slevik -
Vestre Aker
|
6-4
|
Kongstenhallen A |
Bonuskamp G12 |
|
88 |
G12 |
16:00 |
Nor92 G05 -
Drøbak Innebandyklubb
|
0-10
|
Kongstenhallen B |
Bonuskamp G12 |
|
89 |
G12 |
16:00 |
Øreåsen -
Askim Innebandy
|
9-9
|
Kongstenhallen C |
Bonuskamp G12 |
|
90 |
G12-1 |
16:00 |
Tunet Slapshots -
IBF Göteborg 2
|
1-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
91 |
G16-3 |
16:00 |
Slevik/Son G16 -
Marstrands IBK Vit
|
0-7
|
Kongstenhallen E |
|
|
85 |
DB-4 |
15:00 |
Greåker damelag -
NOR 92 U19
|
1-8
|
Kongstenhallen E |
|
|
84 |
G16-3 |
15:00 |
Halden IBK -
NOR 92 G16
|
1-7
|
Kongstenhallen D |
|
|
83 |
G14-2 |
15:00 |
Askim Innebandy -
Greåker Bulldogs Hvit
|
0-5
(WO) |
Kongstenhallen C |
|
|
80 |
DB-3 |
15:00 |
Fristad GOIF DJ -
St.Croix IBK
|
12-1
|
Borgehallen |
|
|
81 |
G14-2 |
15:00 |
Slevik -
Sveiva
|
2-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
82 |
J12-2 |
15:00 |
Tunet Lilla -
Holmlia SK J12
|
2-6
|
Kongstenhallen B |
|
|
74 |
HB-2 |
14:15 |
Slevik Old Boys -
Vågsbygd 1
|
6-2
|
Borgehallen |
|
|
75 |
G12-4 |
14:15 |
Marstrands IBK -
Vestre Aker
|
10-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
76 |
J12-1 |
14:15 |
Tunet Gul -
GIF Fighters
|
2-13
|
Kongstenhallen B |
|
|
77 |
G12-4 |
14:15 |
IK Akerselva -
Øreåsen
|
2-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
78 |
G14-1 |
14:15 |
Greåker Bulldogs Rød -
Holmlia
|
16-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
73 |
G12-2 |
14:15 |
Tunet Hotshots -
Fredrikstad IBK Hvit
|
2-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
72 |
G12-3 |
13:30 |
Lørenskog Ibk 05 BLÅ -
Drøbak Innebandyklubb
|
4-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
79 |
G12-2 |
13:30 |
Nor92 G05 -
Askim Innebandy
|
5-2
|
Kongstenhallen E |
|
|
71 |
G13-1 |
13:30 |
Østensjø/Dverg IBK -
Lørenskog IBK
|
1-9
|
Kongstenhallen C |
|
|
70 |
G13-1 |
13:30 |
Sveiva blå -
Tunet Hotshots
|
6-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
68 |
HB-1 |
13:30 |
Vågsbygd 2 -
Halden IBK
|
1-12
|
Borgehallen |
|
|
69 |
G12-3 |
13:30 |
Slevik -
IBF Göteborg 1
|
0-10
|
Kongstenhallen A |
|
|
62 |
G13-2 |
12:45 |
Tunet G03 -
IK Akerselva
|
6-0
|
Borgehallen |
|
|
63 |
G12-1 |
12:45 |
IBF Göteborg 2 -
Sarpsborg Sharks
|
11-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
64 |
G14-2 |
12:45 |
Tenhults IF G02-03 -
Askim Innebandy
|
5-0
(WO) |
Kongstenhallen B |
|
|
65 |
J12-2 |
12:45 |
Holmlia SK J12 -
Østensjø/Dverg Hvit
|
2-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
66 |
G12-1 |
12:45 |
Tunet Slapshots -
Fredrikstad IBK Rød
|
11-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
67 |
DB-4 |
12:45 |
Häljarps SK -
Greåker damelag
|
7-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
60 |
J14-1 |
12:00 |
BMIL Panthers -
IBK Göteborg
|
0-5
|
Kongstenhallen D |
|
|
146 |
G14-1 |
12:00 |
Holmlia -
Vågsbygd
|
4-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
59 |
J12-1 |
12:00 |
GIF Fighters -
Østensjø/Dverg Svart
|
1-0
|
Kongstenhallen C |
|
|
58 |
G14-1 |
12:00 |
BSK G14 -
Greåker Bulldogs Rød
|
0-11
|
Kongstenhallen B |
|
|
57 |
J14-1 |
12:00 |
Greåker pikelag -
Hagfors IF
|
0-14
|
Kongstenhallen A |
|
|
56 |
G13-2 |
12:00 |
Sveiva rød -
Bygdø Monolitten Idrettslag
|
9-1
|
Borgehallen |
|
|
51 |
J14-2 |
11:15 |
Sarpsborg IBK -
Homlia Sportsklubb Innebandy
|
5-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
50 |
G14-2 |
11:15 |
Greåker Bulldogs Hvit -
Sveiva
|
0-5
|
Borgehallen |
|
|
52 |
J14-2 |
11:15 |
Tønsberg Innebandyklubb -
Partille IBS
|
1-17
|
Kongstenhallen B |
|
|
53 |
G12-4 |
11:15 |
Øreåsen -
Marstrands IBK
|
5-6
|
Kongstenhallen C |
|
|
54 |
G12-4 |
11:15 |
Vestre Aker -
IK Akerselva
|
2-6
|
Kongstenhallen D |
|
|
55 |
J12-1 |
11:15 |
Sarpsborg Sharks 04/05 -
Tunet Gul
|
3-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
45 |
G12-1 |
10:15 |
Lørenskog Ibk 05 RØD -
Sarpsborg Sharks
|
1-19
|
Kongstenhallen A |
|
|
46 |
DB-4 |
10:15 |
NOR 92 U19 -
Häljarps SK
|
0-4
|
Kongstenhallen B |
|
|
47 |
J12-2 |
10:15 |
Østensjø/Dverg Hvit -
Tunet Lilla
|
5-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
48 |
G12-1 |
10:15 |
Fredrikstad IBK Rød -
IBF Göteborg 2
|
1-14
|
Kongstenhallen D |
|
|
49 |
G14-2 |
10:15 |
Askim Innebandy -
Slevik
|
0-5
(WO) |
Kongstenhallen E |
|
|
44 |
G12-2 |
10:15 |
Askim Innebandy -
Tunet Hotshots
|
0-17
|
Borgehallen |
|
|
122 |
HB-3 |
09:30 |
Søndre Nittedal Innebandyklubb -
Lillehammer Innebandyklubb
|
1-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
38 |
G12-2 |
09:30 |
Fredrikstad IBK Hvit -
Nor92 G05
|
14-0
|
Borgehallen |
|
|
39 |
G12-3 |
09:30 |
Slevik -
Lørenskog Ibk 05 BLÅ
|
2-13
|
Kongstenhallen A |
|
|
40 |
G13-1 |
09:30 |
Lørenskog IBK -
Sveiva blå
|
1-8
|
Kongstenhallen B |
|
|
41 |
G13-1 |
09:30 |
Tunet Hotshots -
Østensjø/Dverg IBK
|
5-0
|
Kongstenhallen C |
|
|
42 |
G12-3 |
09:30 |
IBF Göteborg 1 -
Drøbak Innebandyklubb
|
6-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
33 |
G12-4 |
08:45 |
Marstrands IBK -
IK Akerselva
|
16-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
34 |
G13-2 |
08:45 |
IK Akerselva -
Sveiva rød
|
6-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
35 |
J12-1 |
08:45 |
Østensjø/Dverg Svart -
Sarpsborg Sharks 04/05
|
10-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
36 |
J14-1 |
08:45 |
Hagfors IF -
BMIL Panthers
|
15-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
37 |
G14-1 |
08:45 |
Vågsbygd -
BSK G14
|
2-9
|
Kongstenhallen E |
|
|
32 |
J14-1 |
08:45 |
IBK Göteborg -
Greåker pikelag
|
10-0
|
Borgehallen |
|
|
31 |
J14-2 |
08:00 |
Homlia Sportsklubb Innebandy -
Tønsberg Innebandyklubb
|
3-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
30 |
J14-2 |
08:00 |
Partille IBS -
Sarpsborg IBK
|
2-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
29 |
G12-1 |
08:00 |
IBF Göteborg 2 -
Lørenskog Ibk 05 RØD
|
24-0
|
Kongstenhallen C |
|
|
27 |
G13-2 |
08:00 |
Bygdø Monolitten Idrettslag -
Tunet G03
|
0-21
|
Kongstenhallen A |
|
|
28 |
G12-1 |
08:00 |
Sarpsborg Sharks -
Tunet Slapshots
|
1-3
|
Kongstenhallen B |
|
|