187 |
B05-4 |
08:00 |
GEPARDI BRNO -
ACEMA Sparta Praha RED
|
1-1
(1-0, 0-1) |
BAR |
|
|
188 |
B09-3 |
08:00 |
Florbal Chomutov -
SC DHfK Leipzig
|
3-2
(2-1, 1-1) |
CAM |
|
|
189 |
B06-1 |
08:00 |
Florbalova akademie Milovice -
1 FK Ostrava JIH
|
5-1
(4-0, 1-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
190 |
B07-5 |
08:00 |
Kanonyri Kladno -
ASK Lovosice LFP Black
|
1-1
(0-0, 1-1) |
HB 3 |
|
|
191 |
B07-8 |
08:00 |
Floorball Group Team 1 -
FBC Ostrava
|
4-8
(4-2, 0-6) |
HB 4 |
|
|
192 |
B10M-1 |
08:00 |
Lekrings -
TROOPERS
|
3-9
(1-4, 2-5) |
HOS 1 |
|
|
193 |
B10M-2 |
08:00 |
FBC Draci Ricany -
GEPARDI BRNO
|
4-1
(WO) |
HOS 2 |
|
|
194 |
B10M-3 |
08:00 |
FBC ORCA KRNOV -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA
|
4-4
|
HOS 3 |
|
|
195 |
B07-5 |
08:00 |
FBK VALMIERA -
ACEMA Sparta Praha BLACK
|
2-3
(2-2, 0-1) |
JED |
|
|
196 |
G03-1 |
08:00 |
Florbal Chomutov -
SK Florbal Benesov
|
5-0
(2-0, 3-0) |
KOB |
|
|
197 |
B05-7 |
08:00 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2005 -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
1-6
(0-4, 1-2) |
KUN |
|
|
198 |
B01E-1 |
08:00 |
FBS Bohemians -
Black Angels
|
4-1
(2-0, 2-1) |
POD |
|
|
199 |
B05-9 |
08:00 |
Florbal Dacice -
Snipers Bratislava
|
0-4
(0-1, 0-3) |
SHJ |
|
|
200 |
B08-2 |
08:00 |
Bulldogs Brno -
FB Hurrican Karlovy Vary
|
7-1
(4-1, 3-0) |
SLA |
|
|
201 |
B08-2 |
08:00 |
Kanonyri Kladno -
Red Devils Wernigerode 2
|
11-0
(5-0, 6-0) |
TJJM |
|
|
202 |
B05-5 |
08:00 |
FBK Pirati Sokol Chrudim -
FBC Ostrava
|
0-14
(0-6, 0-8) |
VIN |
|
|
203 |
B11M-1 |
08:30 |
FBS Hattrick Brno -
Florbal Tachov
|
17-2
|
HOS 1 |
|
|
204 |
B11M-2 |
08:30 |
TROOPERS -
Fbc Topgal Sternberk
|
5-4
|
HOS 2 |
|
|
205 |
B11M-3 |
08:30 |
ACEMA Sparta Praha RED -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011
|
14-9
|
HOS 3 |
|
|
206 |
B11M-4 |
08:30 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
FBS Olomouc 12
|
9-2
|
SHOS |
|
|
207 |
B05-8 |
08:50 |
Kanonyri Kladno -
Technology Florbal MB
|
6-1
(1-0, 5-1) |
BAR |
|
|
208 |
B09-1 |
08:50 |
Technology Florbal MB -
FBK VALMIERA
|
10-2
(6-1, 4-1) |
CAM |
|
|
209 |
B07-1 |
08:50 |
Tsunami Zahorska Bystrica -
K1 Florbal Zidenice
|
5-5
(1-2, 4-3) |
HB 1 |
|
|
210 |
B07-2 |
08:50 |
FBS Olomouc -
FBC ZS Unicov Yellow
|
6-3
(2-2, 4-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
211 |
B07-3 |
08:50 |
SK Lido -
Technology Florbal MB
|
1-10
(0-2, 1-8) |
HB 3 |
|
|
212 |
B05-1 |
08:50 |
Bulldogs Brno Orange -
ACEMA Sparta Praha BLACK
|
1-1
(0-1, 1-0) |
HB 4 |
|
|
213 |
B05-2 |
08:50 |
FbC Hradec Kralove -
FBS Bohemians bily
|
0-3
(0-1, 0-2) |
JED |
|
|
214 |
B07-7 |
08:50 |
FB Hurrican Karlovy Vary -
MFBC
|
9-0
(7-0, 2-0) |
KOB |
|
|
215 |
B05-5 |
08:50 |
MFBC -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
1-19
(0-9, 1-10) |
KUN |
|
|
216 |
B07-7 |
08:50 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
ASK Lovosice LFP White
|
1-3
(0-2, 1-1) |
SHJ |
|
|
217 |
B07-4 |
08:50 |
FBS Hattrick Brno -
ACEMA Sparta Praha RED
|
2-6
(0-4, 2-2) |
SLA |
|
|
218 |
B05-6 |
08:50 |
FBS Olomouc -
FC Bucis Team
|
4-11
(2-6, 2-5) |
TJJM |
|
|
219 |
B05-4 |
08:50 |
FBS Bohemians zeleni -
Florbal Chomutov
|
5-2
(1-0, 4-2) |
VIN |
|
|
220 |
B10M-1 |
09:00 |
Wizards DDM Praha 10 -
FC Bucis Team
|
13-2
|
HOS 1 |
|
|
221 |
B10M-2 |
09:00 |
FBC Liberec B10 -
Galaktikos Bratislava
|
5-5
(3-2, 2-3) |
HOS 2 |
|
|
222 |
B10M-3 |
09:00 |
ACEMA Sparta Praha RED -
Black Angels
|
6-3
|
HOS 3 |
|
|
223 |
B10M-4 |
09:00 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
Surikaty Floorball Team
|
5-7
|
SHOS |
|
|
224 |
B01E-1 |
09:10 |
FAT PIPE Florbal Chodov -
Technology Florbal MB
|
2-5
(1-3, 1-2) |
POD |
|
|
225 |
B11M-1 |
09:30 |
FBK Pirati Sokol Chrudim -
FBS Olomouc 11
|
3-9
|
HOS 1 |
|
|
226 |
B11M-2 |
09:30 |
Florbalova Skola Plzen -
FC Bucis Team
|
1-13
|
HOS 2 |
|
|
227 |
B11M-3 |
09:30 |
Black Angels -
FBC ORCA KRNOV
|
5-3
(2-1, 3-2) |
HOS 3 |
|
|
228 |
B11M-4 |
09:30 |
GEPARDI BRNO -
Technology Florbal MB
|
5-6
|
SHOS |
|
|
229 |
B05-6 |
09:40 |
OLYMP FLORBAL -
TROOPERS
|
0-4
(0-1, 0-3) |
BAR |
|
|
230 |
B05-3 |
09:40 |
Bulldogs Brno Black -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
7-0
(6-0, 1-0) |
CAM |
|
|
231 |
B07-3 |
09:40 |
FBC Draci Ricany -
1 SC TEMPISH Vitkovice
|
1-10
(1-5, 0-5) |
HB 1 |
|
|
232 |
B07-4 |
09:40 |
Florbalova Akademie MB -
FS Masters
|
3-2
(1-1, 2-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
233 |
B07-6 |
09:40 |
Florbalova Skola Plzen -
Florbal Usti White
|
5-7
(5-3, 0-4) |
HB 3 |
|
|
234 |
B07-8 |
09:40 |
GEPARDI BRNO -
FBC Prerov
|
2-4
(1-1, 1-3) |
HB 4 |
|
|
235 |
G03-1 |
09:40 |
Skelleftea IBS -
FBS Olomouc DOR
|
1-5
(0-4, 1-1) |
JED |
|
|
236 |
B05-3 |
09:40 |
Black Angels WHITE -
USK Akademik Cheb 05
|
5-1
(1-0, 4-1) |
KOB |
|
|
237 |
B05-7 |
09:40 |
Wizards DDM Praha 10 -
FBC Prerov
|
1-1
(1-1, 0-0) |
KUN |
|
|
238 |
B05-8 |
09:40 |
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver -
SK Dvojka Praha
|
9-0
(6-0, 3-0) |
SHJ |
|
|
239 |
B05-2 |
09:40 |
Black Angels BLACK -
Florbalova Skola Plzen
|
2-5
(2-1, 0-4) |
SLA |
|
|
240 |
B05-1 |
09:40 |
FBC Draci Ricany -
Floorball Club Pisek
|
1-2
(1-0, 0-2) |
TJJM |
|
|
241 |
B05-9 |
09:40 |
Floorball Group Team -
FBS Hattrick Brno
|
6-2
(3-0, 3-2) |
VIN |
|
|
242 |
B10M-1 |
10:00 |
FBS Olomouc EL10 -
Lekrings
|
3-10
(2-5, 1-5) |
HOS 1 |
|
|
243 |
B10M-2 |
10:00 |
FB Hurrican Karlovy Vary -
FBC Draci Ricany
|
4-6
(2-2, 2-4) |
HOS 2 |
|
|
244 |
B10M-3 |
10:00 |
ASK Lovosice - LFP -
FBC ORCA KRNOV
|
2-11
(1-6, 1-5) |
HOS 3 |
|
|
245 |
B01E-1 |
10:20 |
FS Masters -
ATU Kosice
|
8-2
(5-2, 3-0) |
POD |
|
|
246 |
B07-9 |
10:30 |
Snipers Dunajska Luzna -
FBC Sluknovsko
|
1-7
(1-2, 0-5) |
BAR |
|
|
247 |
B07-6 |
10:30 |
Black Angels -
Florbal Chomutov
|
7-1
(3-0, 4-1) |
HB 1 |
|
|
248 |
B07-1 |
10:30 |
PRO - AKTIV Bilina -
FBC Mohelnice 07
|
1-4
(0-2, 1-2) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
249 |
B08-1 |
10:30 |
SSK Ocov Hodonin -
FBS Bohemians
|
7-1
(4-0, 3-1) |
HB 3 |
|
|
250 |
B09-2 |
10:30 |
MFBC -
Snipers Dunajska Luzna
|
3-3
(1-0, 2-3) |
HB 4 |
|
|
251 |
B11M-1 |
10:30 |
FAT PIPE Florbal Chodov -
FBS Hattrick Brno
|
5-9
(3-3, 2-6) |
HOS 1 |
|
|
252 |
B10M-1 |
10:30 |
TROOPERS -
Wizards DDM Praha 10
|
4-10
(2-4, 2-6) |
HOS 2 |
|
|
253 |
B10M-2 |
10:30 |
GEPARDI BRNO -
FBC Liberec B10
|
5-0
(2-0, 3-0) |
HOS 3 |
|
|
254 |
B06-4 |
10:30 |
Fbc Topgal Sternberk -
Strangnas IBK 2
|
6-1
(2-1, 4-0) |
JED |
|
|
255 |
B03-4 |
10:30 |
FbC FRYDEK - MISTEK -
ACEMA Sparta Praha RED
|
3-5
(1-3, 2-2) |
KOB |
|
|
256 |
B03-2 |
10:30 |
Mirne Napred -
Kanonyri Kladno
|
3-1
(2-1, 1-0) |
KUN |
|
|
257 |
B03-1 |
10:30 |
ACEMA Sparta Praha UNYP -
Florbal Chomutov
|
2-1
(0-1, 2-0) |
SHJ |
|
|
258 |
B10M-3 |
10:30 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA -
ACEMA Sparta Praha RED
|
5-12
|
SHOS |
|
|
259 |
B03-5 |
10:30 |
Black Angels -
Los Blancos
|
2-2
(0-1, 2-1) |
TJJM |
|
|
260 |
B07-2 |
10:30 |
FBS Bohemians -
ETV Piranhhas Hamburg
|
13-0
(6-0, 7-0) |
VIN |
|
|
261 |
G09M-1 |
11:00 |
Florbalova akademie MB -
Florbal Jesenice
|
1-5
(0-2, 1-3) |
HOS 1 |
|
|
262 |
G08M-1 |
11:00 |
K1 Florbal Zidenice Girls -
Florbalova akademie Dobrovice
|
15-0
(9-0, 6-0) |
HOS 2 |
|
|
263 |
G09M-1 |
11:00 |
Bulldogs Brno -
K1 Florbal Zidenice Girls
|
3-5
(1-3, 2-2) |
HOS 3 |
|
|
264 |
G08M-1 |
11:00 |
Black Angels -
MFBC
|
16-3
|
SHOS |
|
|
265 |
G06-2 |
11:20 |
Florbalova Akademie MB 2 -
FBC Prerov
|
0-11
(0-6, 0-5) |
BAR |
|
|
266 |
B09-1 |
11:20 |
FBK VALMIERA -
FBS Bohemians
|
1-8
(1-2, 0-6) |
CAM |
|
|
267 |
B07-1 |
11:20 |
FC Bucis Team -
Tsunami Zahorska Bystrica
|
0-1
(0-1, 0-0) |
HB 1 |
|
|
268 |
B07-2 |
11:20 |
TROOPERS -
FBS Olomouc
|
4-1
(0-1, 4-0) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
269 |
B09-5 |
11:20 |
FBS Olomouc EL09 -
TROOPERS_GEPARDI
|
1-8
(0-5, 1-3) |
HB 3 |
|
|
270 |
B09-4 |
11:20 |
FBS Hattrick Brno -
Floorball Club Pisek
|
4-1
(2-1, 2-0) |
HB 4 |
|
|
271 |
G04-1 |
11:20 |
Skelleftea IBS -
Florbalova akademie MB
|
1-1
(0-0, 1-1) |
JED |
|
|
272 |
B03-4 |
11:20 |
OLYMP FLORBAL -
FBC Prerov
|
0-10
(0-6, 0-4) |
KOB |
|
|
273 |
G04-2 |
11:20 |
FBS Olomouc STZ -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
3-2
(2-1, 1-1) |
KUN |
|
|
274 |
G04-1 |
11:20 |
1 SC TEMPISH Vitkovice -
Kanonyrky Kladno
|
3-0
(0-0, 3-0) |
SHJ |
|
|
275 |
B03-3 |
11:20 |
FBS Olomouc -
TEXAS LONGHORNS
|
4-2
(1-1, 3-1) |
SLA |
|
|
276 |
G06-3 |
11:20 |
NTS FK - ZS Nemsova -
FBS Bohemians bile
|
0-11
(0-6, 0-5) |
TJJM |
|
|
277 |
B03-1 |
11:20 |
FBS Hattrick Brno -
FBC Draci Ricany
|
3-3
(1-0, 2-3) |
VIN |
|
|
278 |
G09M-1 |
11:30 |
Black Angels -
ACEMA Sparta Praha
|
3-12
(0-5, 3-7) |
HOS 1 |
|
|
279 |
G08M-1 |
11:30 |
FBK WINGS Most -
FBS Olomouc MLZ
|
5-6
|
HOS 2 |
|
|
280 |
B11M-1 |
11:30 |
Florbal Tachov -
FBK Pirati Sokol Chrudim
|
8-5
|
HOS 3 |
|
|
281 |
G04-2 |
11:30 |
FBS Bohemians -
Bulldogs Brno
|
2-0
(1-0, 1-0) |
POD |
|
|
282 |
B11M-2 |
11:30 |
Fbc Topgal Sternberk -
Florbalova Skola Plzen
|
15-1
|
SHOS |
|
|
283 |
B11M-3 |
12:00 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011 -
Black Angels
|
3-12
|
HOS 1 |
|
|
284 |
B11M-4 |
12:00 |
FBS Olomouc 12 -
GEPARDI BRNO
|
1-12
|
HOS 2 |
|
|
285 |
B10M-4 |
12:00 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
24-0
|
HOS 3 |
|
|
286 |
B11M-2 |
12:00 |
FC Bucis Team -
TROOPERS
|
3-10
|
SHOS |
|
|
287 |
B03-2 |
12:10 |
Wizards DDM Praha 10 -
Paskov Saurians
|
3-3
(2-1, 1-2) |
BAR |
|
|
288 |
B09-2 |
12:10 |
K1 Florbal Zidenice -
FBC Mohelnice 09
|
4-6
(2-3, 2-3) |
CAM |
|
|
289 |
B09-5 |
12:10 |
Black Angels -
FbC Hradec Kralove
|
7-0
(3-0, 4-0) |
HB 1 |
|
|
290 |
B09-6 |
12:10 |
Florbalova Skola Plzen -
1 SC TEMPISH Vitkovice
|
3-5
(2-2, 1-3) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
291 |
B09-6 |
12:10 |
Florbal Tachov -
Florbal Usti
|
5-1
(2-0, 3-1) |
HB 3 |
|
|
292 |
B09-1 |
12:10 |
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver -
FBS SLAVIA Plzen
|
6-3
(2-2, 4-1) |
HB 4 |
|
|
293 |
B05 |
12:10 |
Florbal Chomutov -
MFBC
|
9-0
(3-0, 6-0) |
JED |
B-1/16-final 13 |
|
294 |
G03-1 |
12:10 |
ACEMA Sparta Praha -
K1 Florbal Zidenice
|
0-3
(0-1, 0-2) |
KOB |
|
|
295 |
B05 |
12:10 |
FBC Prerov -
SK Dvojka Praha
|
8-2
(2-0, 6-2) |
KUN |
B-1/16-final 1 |
|
296 |
G02-1 |
12:10 |
FBS Bohemians -
Floorballjuniorinnen Osterreic
|
10-0
(6-0, 4-0) |
SHJ |
|
|
297 |
B05 |
12:10 |
ACEMA Sparta Praha RED -
FBC Ostrava
|
1-2
(0-1, 1-0) (FL) |
SLA |
A-1/16-final 13 |
|
298 |
B05 |
12:10 |
Wizards DDM Praha 10 -
Kanonyri Kladno
|
1-3
(0-1, 1-2) |
TJJM |
A-1/16-final 1 |
|
299 |
B04-1 |
12:10 |
1 FBC Florbal Trencin -
FS Masters
|
4-2
(1-0, 3-2) |
VIN |
|
|
300 |
B06-3 |
12:20 |
FBS Bohemians -
K1 Florbal Zidenice
|
4-1
(3-0, 1-1) |
POD |
|
|
301 |
G08M-1 |
12:30 |
FAT PIPE Florbal Chodov -
Florbalova akademie Dobrovice
|
25-1
|
HOS 1 |
|
|
302 |
G09M-1 |
12:30 |
K1 Florbal Zidenice Girls -
Florbalova akademie MB
|
4-3
|
HOS 2 |
|
|
303 |
G08M-1 |
12:30 |
K1 Florbal Zidenice Girls -
Black Angels
|
8-4
|
HOS 3 |
|
|
304 |
B11M-4 |
12:30 |
Technology Florbal MB -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
9-2
|
SHOS |
|
|
306 |
B08-1 |
13:00 |
Galaktikos Bratislava -
Red Devils Wernigerode 1
|
6-5
(4-4, 2-1) |
CAM |
|
|
307 |
B07-1 |
13:00 |
K1 Florbal Zidenice -
PRO - AKTIV Bilina
|
2-1
(1-0, 1-1) |
HB 1 |
|
|
308 |
B07-2 |
13:00 |
FBC ZS Unicov Yellow -
FBS Bohemians
|
5-2
(2-1, 3-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
309 |
B09-3 |
13:00 |
FbS Bohemians DDM P7 -
FBC Prerov
|
4-6
(1-1, 3-5) |
HB 3 |
|
|
310 |
B09-3 |
13:00 |
Paskov Saurians -
Florbal Chomutov
|
17-0
(8-0, 9-0) |
HB 4 |
|
|
311 |
G09M-1 |
13:00 |
Florbal Jesenice -
Black Angels
|
4-5
|
HOS 1 |
|
|
312 |
G09M-1 |
13:00 |
ACEMA Sparta Praha -
Bulldogs Brno
|
5-3
|
HOS 2 |
|
|
313 |
B11M-3 |
13:00 |
FBC ORCA KRNOV -
ACEMA Sparta Praha RED
|
7-7
|
HOS 3 |
|
|
314 |
G06-1 |
13:00 |
Hissjo SK -
ACEMA Sparta Praha
|
1-4
(1-0, 0-4) |
JED |
|
|
315 |
B06-3 |
13:00 |
FBK Skorpioni Ostrava -
FBC DDM Decin
|
2-8
(1-3, 1-5) |
KOB |
|
|
316 |
B03-3 |
13:00 |
Florbal Pro Beroun -
SK Florbal Benesov
|
0-6
(0-2, 0-4) |
KUN |
|
|
305 |
B06-1 |
13:00 |
Florbal Jesenice -
Florbalova akademie Milovice
|
25-0
(17-0, 8-0) |
SHJ |
|
|
317 |
G08M-1 |
13:00 |
MFBC -
FBK WINGS Most
|
6-7
|
SHOS |
|
|
318 |
B06-2 |
13:00 |
SF Dragons Bonn -
USK Akademik Cheb 06
|
0-6
(0-1, 0-5) |
SLA |
|
|
319 |
B07-9 |
13:00 |
Floorball Group Team 2 -
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver
|
0-8
(0-1, 0-7) |
TJJM |
|
|
320 |
B04-2 |
13:00 |
Rungsted-Horsholm FK -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
1-9
(1-3, 0-6) |
VIN |
|
|
321 |
G02-2 |
13:10 |
FAT PIPE Florbal Chodov -
ITM SK BIVOJKY LITVINOV
|
4-0
(1-0, 3-0) |
POD |
|
|
322 |
B10M-2 |
13:30 |
Galaktikos Bratislava -
FB Hurrican Karlovy Vary
|
8-5
|
HOS 1 |
|
|
323 |
B10M-3 |
13:30 |
Black Angels -
ASK Lovosice - LFP
|
6-0
|
HOS 2 |
|
|
324 |
B11M-1 |
13:30 |
FBS Olomouc 11 -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
6-5
|
HOS 3 |
|
|
325 |
B10M-4 |
13:30 |
Surikaty Floorball Team -
Kanonyri Kladno
|
6-5
|
SHOS |
|
|
327 |
G02-1 |
13:50 |
K1 Florbal Zidenice -
Florbalova akademie MB
|
1-6
(1-3, 0-3) |
CAM |
|
|
328 |
B09-2 |
13:50 |
ACEMA Sparta Praha -
MFBC
|
12-2
(8-1, 4-1) |
HB 1 |
|
|
329 |
B09-4 |
13:50 |
FBK Pirati Sokol Chrudim -
Wizards DDM Praha 10
|
0-7
(0-3, 0-4) |
HB 2 |
|
|
330 |
B08-1 |
13:50 |
SSK Ocov Hodonin -
Floorball Group Team
|
7-0
(4-0, 3-0) |
HB 3 |
|
|
331 |
B08-2 |
13:50 |
Kanonyri Kladno -
Bulldogs Brno
|
4-4
(2-1, 2-3) |
HB 4 |
|
|
332 |
G03-1 |
13:50 |
Skelleftea IBS -
Florbal Chomutov
|
2-2
(1-1, 1-1) |
JED |
|
|
333 |
B03-2 |
13:50 |
GEPARDI BRNO -
Mirne Napred
|
4-9
(1-6, 3-3) |
KOB |
|
|
334 |
G03-1 |
13:50 |
FBS Olomouc DOR -
Bulldogs Brno
|
1-4
(0-2, 1-2) |
KUN |
|
|
335 |
G06-2 |
13:50 |
Bulldogs Brno -
FBS Bohemians zelene
|
3-3
(1-0, 2-3) |
POD |
|
|
326 |
B03-5 |
13:50 |
FBS Bohemians DDM Praha 7 -
K1 Florbal Zidenice
|
3-2
(2-0, 1-2) |
SHJ |
|
|
336 |
B03-1 |
13:50 |
Technology Florbal MB -
ACEMA Sparta Praha UNYP
|
2-1
(1-1, 1-0) |
SLA |
|
|
337 |
G08M-1 |
14:00 |
FBS Olomouc MLZ -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
2-6
|
HOS 1 |
|
|
338 |
B11M-4 |
14:00 |
Technology Florbal MB -
FBS Olomouc 12
|
13-3
|
HOS 2 |
|
|
339 |
B10M-1 |
14:00 |
FC Bucis Team -
FBS Olomouc EL10
|
7-4
|
HOS 3 |
|
|
340 |
B10M-2 |
14:00 |
FBC Draci Ricany -
FBC Liberec B10
|
7-3
|
SHOS |
|
|
341 |
G09M-1 |
14:30 |
Florbal Jesenice -
ACEMA Sparta Praha
|
1-7
|
HOS 1 |
|
|
342 |
G08M-1 |
14:30 |
Florbalova akademie Dobrovice -
MFBC
|
5-1
|
HOS 2 |
|
|
343 |
G09M-1 |
14:30 |
Black Angels -
K1 Florbal Zidenice Girls
|
2-1
|
HOS 3 |
|
|
344 |
G08M-1 |
14:30 |
FBK WINGS Most -
K1 Florbal Zidenice Girls
|
2-8
|
SHOS |
|
|
346 |
B05 |
14:40 |
FbC Hradec Kralove -
FBS Olomouc
|
1-9
(0-4, 1-5) |
CAM |
B-1/8-final 5 |
|
347 |
B07-1 |
14:40 |
FBC Mohelnice 07 -
FC Bucis Team
|
7-0
(2-0, 5-0) |
HB 1 |
|
|
348 |
B07-2 |
14:40 |
ETV Piranhhas Hamburg -
TROOPERS
|
1-13
(1-2, 0-11) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
349 |
B06-4 |
14:40 |
Flobo Praha -
Florbal Tachov
|
0-8
(0-6, 0-2) |
HB 3 |
|
|
350 |
B05 |
14:40 |
Florbal Chomutov -
Technology Florbal MB
|
3-4
(2-2, 1-1) |
HB 4 |
B-1/8-final 7 |
|
351 |
B06-1 |
14:40 |
Strangnas IBK 1 -
1 FK Ostrava JIH
|
30-0
(13-0, 17-0) |
JED |
|
|
352 |
B05 |
14:40 |
GEPARDI BRNO -
FBK Pirati Sokol Chrudim
|
8-1
(3-0, 5-1) |
KOB |
B-1/8-final 4 |
|
353 |
B05 |
14:40 |
Bulldogs Brno Orange -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2005
|
2-5
(0-3, 2-2) |
KUN |
B-1/8-final 6 |
|
354 |
B05 |
14:40 |
FBC Prerov -
ACEMA Sparta Praha BLACK
|
3-2
(2-1, 0-1) (STR) |
POD |
B-1/8-final 1 |
|
345 |
B03-3 |
14:40 |
FBC Vipers Most -
FBS Olomouc
|
1-1
(1-0, 0-1) |
SHJ |
|
|
355 |
B05 |
14:40 |
Florbal Dacice -
USK Akademik Cheb 05
|
4-6
(2-2, 2-4) |
SLA |
B-1/8-final 3 |
|
356 |
B05 |
14:40 |
OLYMP FLORBAL -
Black Angels BLACK
|
3-1
(1-1, 2-0) |
TJJM |
B-1/8-final 2 |
|
357 |
B11M-3 |
15:00 |
FBC ORCA KRNOV -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011
|
7-3
|
HOS 1 |
|
|
358 |
B11M-4 |
15:00 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
GEPARDI BRNO
|
2-2
|
HOS 2 |
|
|
359 |
B10M-1 |
15:00 |
Lekrings -
Wizards DDM Praha 10
|
6-11
|
HOS 3 |
|
|
360 |
B10M-3 |
15:00 |
FBC ORCA KRNOV -
ACEMA Sparta Praha RED
|
3-2
|
SHOS |
|
|
361 |
B05 |
15:30 |
FBS Bohemians bily -
FC Bucis Team
|
1-8
(0-5, 1-3) |
CAM |
A-1/8-final 5 |
|
362 |
B09-1 |
15:30 |
FBS Bohemians -
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver
|
2-6
(2-3, 0-3) |
HB 1 |
|
|
363 |
B09-2 |
15:30 |
Snipers Dunajska Luzna -
K1 Florbal Zidenice
|
3-6
(3-2, 0-4) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
364 |
G06-3 |
15:30 |
1 SC TEMPISH Vitkovice -
FBC Dragons Kyjov - Pink
|
4-1
(0-1, 4-0) |
HB 3 |
|
|
365 |
B05 |
15:30 |
Snipers Bratislava -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
1-4
(1-2, 0-2) |
HB 4 |
B-1/8-final 8 |
|
366 |
G08M-1 |
15:30 |
Black Angels -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
3-3
|
HOS 1 |
|
|
367 |
B11M-1 |
15:30 |
FBS Hattrick Brno -
FBK Pirati Sokol Chrudim
|
14-4
|
HOS 2 |
|
|
368 |
B11M-2 |
15:30 |
FC Bucis Team -
Fbc Topgal Sternberk
|
1-11
|
HOS 3 |
|
|
369 |
B05 |
15:30 |
Kanonyri Kladno -
Floorball Club Pisek
|
2-3
(1-0, 1-2) (FL) |
JED |
A-1/8-final 1 |
|
370 |
B05 |
15:30 |
FBS Bohemians zeleni -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
1-8
(1-4, 0-4) |
KOB |
A-1/8-final 4 |
|
371 |
B05 |
15:30 |
FBC Draci Ricany -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
4-1
(4-1, 0-0) |
KUN |
A-1/8-final 6 |
|
372 |
B11M-3 |
15:30 |
ACEMA Sparta Praha RED -
Black Angels
|
5-6
|
SHOS |
|
|
373 |
B05 |
15:30 |
Floorball Group Team -
Bulldogs Brno Black
|
0-15
(0-8, 0-7) |
SLA |
A-1/8-final 3 |
|
374 |
B05 |
15:30 |
TROOPERS -
Florbalova Skola Plzen
|
0-5
(0-2, 0-3) |
TJJM |
A-1/8-final 2 |
|
375 |
B01E-1 |
15:50 |
Black Angels -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
4-4
(1-3, 3-1) |
POD |
|
|
376 |
B11M-2 |
16:00 |
TROOPERS -
Florbalova Skola Plzen
|
15-3
|
HOS 2 |
|
|
377 |
B10M-1 |
16:00 |
FBS Olomouc EL10 -
TROOPERS
|
3-11
|
HOS 3 |
|
|
378 |
B10M-2 |
16:00 |
FB Hurrican Karlovy Vary -
GEPARDI BRNO
|
7-4
|
SHOS |
|
|
380 |
B08-2 |
16:20 |
Red Devils Wernigerode 2 -
FB Hurrican Karlovy Vary
|
0-15
(0-9, 0-6) |
CAM |
|
|
381 |
B06-1 |
16:20 |
SSK Ocov Hodonin -
Florbalova akademie Milovice
|
15-0
(6-0, 9-0) |
HB 1 |
|
|
382 |
B06-2 |
16:20 |
SF Dragons Bonn -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2006
|
3-4
(2-2, 1-2) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
383 |
B09-3 |
16:20 |
FBC Prerov -
Paskov Saurians
|
2-2
(0-2, 2-0) |
HB 3 |
|
|
384 |
B06-3 |
16:20 |
FBK Skorpioni Ostrava -
FBS Bohemians
|
2-14
(0-5, 2-9) |
HB 4 |
|
|
385 |
G02-1 |
16:20 |
Floorballjuniorinnen Osterreic -
K1 Florbal Zidenice
|
1-2
(0-1, 1-1) |
JED |
|
|
386 |
G06-1 |
16:20 |
Black Angels -
Florbalova Akademie MB
|
6-4
(4-2, 2-2) |
KOB |
|
|
387 |
B04-2 |
16:20 |
SKV -
FBS Olomouc
|
3-3
(1-1, 2-2) |
KUN |
|
|
379 |
B05 |
16:20 |
FBC Ostrava -
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver
|
1-3
(1-1, 0-2) |
SHJ |
A-1/8-final 7 |
|
388 |
B05 |
16:20 |
FBS Hattrick Brno -
Black Angels WHITE
|
1-3
(0-1, 1-2) |
TJJM |
A-1/8-final 8 |
|
389 |
B10M-3 |
16:30 |
ASK Lovosice - LFP -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA
|
6-13
|
HOS 1 |
|
|
390 |
B10M-4 |
16:30 |
Kanonyri Kladno -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL
|
3-9
|
HOS 2 |
|
|
391 |
B11M-1 |
16:30 |
FAT PIPE Florbal Chodov -
Florbal Tachov
|
2-5
|
HOS 3 |
|
|
392 |
B10M-1 |
16:30 |
FC Bucis Team -
Lekrings
|
5-11
|
SHOS |
|
|
393 |
B10M-2 |
17:00 |
Galaktikos Bratislava -
FBC Draci Ricany
|
4-9
|
HOS 1 |
|
|
394 |
B11M-1 |
17:00 |
FBS Olomouc 11 -
FBS Hattrick Brno
|
5-8
|
HOS 3 |
|
|
395 |
B01E-1 |
17:00 |
Technology Florbal MB -
FS Masters
|
3-4
(2-1, 1-3) |
POD |
|
|
396 |
B10M-3 |
17:00 |
Black Angels -
FBC ORCA KRNOV
|
9-3
|
SHOS |
|
|
398 |
B07 |
17:10 |
ACEMA Sparta Praha RED -
ACEMA Sparta Praha BLACK
|
4-1
(0-1, 4-0) |
CAM |
A-1/16-final 13 |
|
399 |
B07 |
17:10 |
MFBC -
GEPARDI BRNO
|
1-8
(1-5, 0-3) |
HB 1 |
B-1/16-final 1 |
|
400 |
B07 |
17:10 |
Snipers Dunajska Luzna -
ETV Piranhhas Hamburg
|
4-3
(2-2, 1-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
B-1/16-final 5 |
|
401 |
B07 |
17:10 |
FBS Bohemians -
PRO - AKTIV Bilina
|
5-0
(1-0, 4-0) |
HB 3 |
B-1/16-final 9 |
|
402 |
B07 |
17:10 |
FS Masters -
FBK VALMIERA
|
8-2
(5-0, 3-2) |
HB 4 |
B-1/16-final 13 |
|
403 |
B06-4 |
17:10 |
Strangnas IBK 2 -
Florbal Tachov
|
1-3
(1-2, 0-1) |
JED |
|
|
404 |
G03-1 |
17:10 |
K1 Florbal Zidenice -
FBS Olomouc DOR
|
0-1
(0-1, 0-0) |
KOB |
|
|
405 |
G03-1 |
17:10 |
Bulldogs Brno -
SK Florbal Benesov
|
3-0
(2-0, 1-0) |
KUN |
|
|
397 |
B07 |
17:10 |
FB Hurrican Karlovy Vary -
FBC Ostrava
|
3-8
(0-6, 3-2) |
SHJ |
A-1/16-final 1 |
|
406 |
B03-2 |
17:10 |
Paskov Saurians -
GEPARDI BRNO
|
6-4
(2-1, 4-3) |
SLA |
|
|
407 |
B03-1 |
17:10 |
FBC Draci Ricany -
Technology Florbal MB
|
1-2
(0-0, 1-2) |
TJJM |
|
|
408 |
G08M-1 |
17:30 |
FBS Olomouc MLZ -
K1 Florbal Zidenice Girls
|
2-10
|
HOS 1 |
|
|
409 |
B10M-2 |
17:30 |
FBC Liberec B10 -
FB Hurrican Karlovy Vary
|
5-8
|
HOS 2 |
|
|
410 |
B10M-1 |
17:30 |
Wizards DDM Praha 10 -
FBS Olomouc EL10
|
11-5
|
HOS 3 |
|
|
412 |
B09-3 |
18:00 |
SC DHfK Leipzig -
FbS Bohemians DDM P7
|
0-16
(0-8, 0-8) |
CAM |
|
|
413 |
B08-2 |
18:00 |
Black Angels -
Bulldogs Brno
|
2-3
(0-1, 2-2) |
HB 1 |
|
|
414 |
B06-4 |
18:00 |
Fbc Topgal Sternberk -
Flobo Praha
|
23-1
(7-0, 16-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
|
|
415 |
B09-1 |
18:00 |
FBS SLAVIA Plzen -
Technology Florbal MB
|
4-3
(3-0, 1-3) |
HB 3 |
|
|
416 |
B09-2 |
18:00 |
FBC Mohelnice 09 -
ACEMA Sparta Praha
|
2-1
(1-1, 1-0) |
HB 4 |
|
|
417 |
B10M-3 |
18:00 |
ACEMA Sparta Praha RED -
ASK Lovosice - LFP
|
18-1
|
HOS 1 |
|
|
418 |
B11M-1 |
18:00 |
FBK Pirati Sokol Chrudim -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
16-12
|
HOS 2 |
|
|
419 |
B10M-1 |
18:00 |
TROOPERS -
FC Bucis Team
|
11-4
|
HOS 3 |
|
|
420 |
G03-1 |
18:00 |
ACEMA Sparta Praha -
Skelleftea IBS
|
0-4
(0-1, 0-3) |
JED |
|
|
421 |
B03-3 |
18:00 |
TEXAS LONGHORNS -
Florbal Pro Beroun
|
4-0
(1-0, 3-0) |
KOB |
|
|
422 |
B06-2 |
18:00 |
USK Akademik Cheb 06 -
SK Florbal Benesov
|
5-4
(3-1, 2-3) |
KUN |
|
|
411 |
B06-3 |
18:00 |
FBC DDM Decin -
K1 Florbal Zidenice
|
3-3
(1-1, 2-2) |
SHJ |
|
|
423 |
B10M-4 |
18:00 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
Kanonyri Kladno
|
3-5
|
SHOS |
|
|
424 |
G02-2 |
18:00 |
PUKS TRZEBINIA -
Black Angels
|
0-4
(0-0, 0-4) |
SLA |
|
|
425 |
B03-2 |
18:00 |
Kanonyri Kladno -
Wizards DDM Praha 10
|
3-0
(1-0, 2-0) |
TJJM |
|
|
426 |
B10M-2 |
18:30 |
GEPARDI BRNO -
Galaktikos Bratislava
|
3-8
|
HOS 1 |
|
|
427 |
B10M-3 |
18:30 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA -
Black Angels
|
3-8
|
HOS 2 |
|
|
428 |
B11M-1 |
18:30 |
Florbal Tachov -
FBS Olomouc 11
|
5-4
|
SHOS |
|
|
429 |
B01E-1 |
18:30 |
ATU Kosice -
FBS Bohemians
|
5-4
(2-2, 3-2) |
VIN |
|
|
431 |
B08-1 |
18:50 |
Red Devils Wernigerode 1 -
Floorball Group Team
|
7-5
(3-5, 4-0) |
CAM |
|
|
432 |
B08-1 |
18:50 |
Galaktikos Bratislava -
SSK Ocov Hodonin
|
1-1
(1-0, 0-1) |
HB 1 |
|
|
433 |
G06 |
18:50 |
Florbalova Akademie MB 2 -
1 SC TEMPISH Vitkovice
|
1-5
(1-3, 0-2) (STR)(FL) |
HB 2 |
A-1/4-final 2 |
|
434 |
G06 |
18:50 |
FBC Dragons Kyjov - Pink -
Hissjo SK
|
4-2
(2-2, 2-0) |
HB 3 |
B-1/4-final 4 |
|
435 |
G06 |
18:50 |
FBS Bohemians bile -
ACEMA Sparta Praha
|
4-1
(2-0, 2-1) |
HB 4 |
A-1/4-final 4 |
|
436 |
B06-1 |
18:50 |
Strangnas IBK 1 -
SSK Ocov Hodonin
|
6-6
(2-3, 4-3) |
JED |
|
|
437 |
B03-3 |
18:50 |
SK Florbal Benesov -
FBC Vipers Most
|
4-0
(2-0, 2-0) |
KUN |
|
|
438 |
B03-1 |
18:50 |
Florbal Chomutov -
FBS Hattrick Brno
|
4-2
(2-1, 2-1) |
POD |
|
|
430 |
B06-1 |
18:50 |
1 FK Ostrava JIH -
Florbal Jesenice
|
0-27
(0-20, 0-7) |
SHJ |
|
|
439 |
B04-1 |
18:50 |
FS Masters -
Black Angels
|
2-3
(0-2, 2-1) |
SLA |
|
|
440 |
G06 |
18:50 |
FBS Bohemians zelene -
NTS FK - ZS Nemsova
|
3-4
(2-1, 1-3) |
TJJM |
B-1/4-final 2 |
|
441 |
G09M-1 |
19:00 |
Florbalova akademie MB -
Bulldogs Brno
|
3-6
|
HOS 1 |
|
|
442 |
G08M-1 |
19:00 |
MFBC -
FBS Olomouc MLZ
|
1-13
|
HOS 2 |
|
|
443 |
G08M-1 |
19:00 |
Florbalova akademie Dobrovice -
FBK WINGS Most
|
3-7
|
HOS 3 |
|
|
444 |
B10M-4 |
19:00 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 YEL -
Surikaty Floorball Team
|
13-2
|
SHOS |
|
|
445 |
B11M-17 |
19:30 |
TROOPERS -
Black Angels
|
1-3
|
HOS 1 |
|
|
446 |
B11M-18 |
19:30 |
Fbc Topgal Sternberk -
ACEMA Sparta Praha RED
|
6-2
|
HOS 2 |
|
|
447 |
B11M-19 |
19:30 |
FC Bucis Team -
FBC ORCA KRNOV
|
4-3
|
HOS 3 |
|
|
448 |
B11M-20 |
19:30 |
FBK Pirati Sokol Chrudim -
Florbalova Skola Plzen
|
16-1
|
SHOS |
|
|
450 |
B09 |
19:40 |
Floorball Club Pisek -
FBK VALMIERA
|
6-7
(4-4, 2-2) |
CAM |
B-1/8-final 6 |
|
451 |
B09 |
19:40 |
Paskov Saurians -
Snipers Dunajska Luzna
|
11-0
(5-0, 6-0) |
HB 1 |
B-1/8-final 2 |
|
452 |
B09 |
19:40 |
FbC Hradec Kralove -
MFBC
|
7-5
(3-1, 4-4) (STR)(FL) |
HB 2 |
B-1/8-final 3 |
|
453 |
B09 |
19:40 |
FBK Pirati Sokol Chrudim -
Florbal Usti
|
2-6
(1-4, 1-2) |
HB 3 |
B-1/8-final 4 |
|
454 |
B09 |
19:40 |
ACEMA Sparta Praha -
SC DHfK Leipzig
|
10-1
(4-1, 6-0) |
HB 4 |
B-1/8-final 5 |
|
455 |
G04-1 |
19:40 |
1 SC TEMPISH Vitkovice -
Skelleftea IBS
|
2-1
(0-0, 2-1) |
JED |
|
|
456 |
B07 |
19:40 |
K1 Florbal Zidenice -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
3-7
(2-1, 1-6) |
KOB |
B-1/8-final 6 |
|
457 |
B07 |
19:40 |
Floorball Group Team 2 -
SK Lido
|
3-4
(1-1, 2-2) |
KUN |
B-1/8-final 8 |
|
458 |
B07 |
19:40 |
Florbalova Akademie MB -
Kanonyri Kladno
|
5-1
(4-0, 1-1) |
POD |
A-1/8-final 4 |
|
449 |
B09 |
19:40 |
1 SC TEMPISH Vitkovice -
FBS Bohemians
|
5-6
(3-2, 2-3) (STR) |
SHJ |
A-1/8-final 7 |
|
459 |
B07 |
19:40 |
GEPARDI BRNO -
Tsunami Zahorska Bystrica
|
1-2
(1-2, 0-0) |
SLA |
B-1/8-final 1 |
|
460 |
B04-1 |
19:40 |
Florbalova akademie Milovice -
1 FBC Florbal Trencin
|
0-8
(0-3, 0-5) |
TJJM |
|
|
461 |
B04-2 |
19:40 |
SKV -
Rungsted-Horsholm FK
|
3-1
(2-0, 1-1) |
VIN |
|
|
462 |
B10M-17 |
20:00 |
FBC Draci Ricany -
ACEMA Sparta Praha RED
|
3-6
|
HOS 1 |
|
|
463 |
B10M-18 |
20:00 |
Galaktikos Bratislava -
Black Angels
|
4-2
|
HOS 2 |
|
|
464 |
B10M-19 |
20:00 |
FB Hurrican Karlovy Vary -
FBC ORCA KRNOV
|
12-3
|
HOS 3 |
|
|
465 |
B10M-20 |
20:00 |
GEPARDI BRNO -
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2010 BLA
|
10-2
|
SHOS |
|
|
467 |
B09 |
20:30 |
TROOPERS_GEPARDI -
K1 Florbal Zidenice
|
12-0
(5-0, 7-0) |
CAM |
A-1/8-final 3 |
|
468 |
B09 |
20:30 |
FbS Bohemians DDM P7 -
Black Angels
|
2-4
(0-3, 2-1) |
HB 1 |
A-1/8-final 8 |
|
469 |
B09 |
20:30 |
Florbal Tachov -
Technology Florbal MB
|
4-1
(2-0, 2-1) (STR)(FL) |
HB 2 |
B-1/8-final 7 |
|
470 |
B09 |
20:30 |
Florbal Chomutov -
FBS Olomouc EL09
|
1-11
(0-5, 1-6) |
HB 3 |
B-1/8-final 8 |
|
471 |
B09 |
20:30 |
FBS Hattrick Brno -
Florbalova Skola Plzen
|
7-2
(2-0, 5-2) |
HB 4 |
A-1/8-final 4 |
|
472 |
B10M-21 |
20:30 |
FBC Liberec B10 -
ASK Lovosice - LFP
|
18-3
|
HOS 1 |
|
|
473 |
B11M-17 |
20:30 |
FBS Hattrick Brno -
Technology Florbal MB
|
7-8
|
HOS 2 |
|
|
474 |
B11M-18 |
20:30 |
Florbal Tachov -
GEPARDI BRNO
|
1-2
|
HOS 3 |
|
|
475 |
B07 |
20:30 |
Florbal Chomutov -
TROOPERS
|
2-13
(1-7, 1-6) |
JED |
B-1/8-final 2 |
|
476 |
B07 |
20:30 |
FBS Hattrick Brno -
ASK Lovosice LFP Black
|
1-2
(0-0, 1-2) |
KOB |
B-1/8-final 4 |
|
477 |
B07 |
20:30 |
Snipers Dunajska Luzna -
FBC Draci Ricany
|
0-8
(0-6, 0-2) |
KUN |
B-1/8-final 3 |
|
478 |
B07 |
20:30 |
FBS Bohemians -
Florbalova Skola Plzen
|
4-5
(1-2, 3-3) |
POD |
B-1/8-final 5 |
|
466 |
B07 |
20:30 |
FS Masters -
FBC Prerov
|
1-2
(1-1, 0-1) |
SHJ |
B-1/8-final 7 |
|
479 |
B07 |
20:30 |
ACEMA Sparta Praha RED -
Floorball Group Team 1
|
9-3
(4-1, 5-2) |
SLA |
A-1/8-final 7 |
|
480 |
G03-1 |
20:30 |
SK Florbal Benesov -
K1 Florbal Zidenice
|
2-2
(1-0, 1-2) |
TJJM |
|
|
481 |
B07 |
20:30 |
FC Bucis Team -
ASK Lovosice LFP White
|
7-2
(5-1, 2-1) |
VIN |
A-1/8-final 6 |
|
482 |
B11M-20 |
21:00 |
ITM SK BIVOJ LITVINOV 2011 -
FBS Olomouc 12
|
19-6
|
HOS 1 |
|
|
486 |
B07 |
21:20 |
Black Angels -
FBS Olomouc
|
2-0
(2-0, 0-0) |
CAM |
A-1/8-final 2 |
|
487 |
B06 |
21:20 |
Flobo Praha -
1 FK Ostrava JIH
|
8-0
(4-0, 4-0) |
HB 1 |
B-1/8-final 2 |
|
488 |
B07 |
21:20 |
FBC ZS Unicov Yellow -
Florbal Usti White
|
0-5
(0-2, 0-3) (STR)(FL) |
HB 2 |
A-1/8-final 5 |
|
489 |
B07 |
21:20 |
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver -
Technology Florbal MB
|
2-1
(1-0, 1-1) |
HB 3 |
A-1/8-final 8 |
|
490 |
B07 |
21:20 |
FBC Ostrava -
FBC Mohelnice 07
|
5-6
(3-4, 2-1) |
HB 4 |
A-1/8-final 1 |
|
491 |
B03 |
21:20 |
SK Florbal Benesov -
FBS Bohemians DDM Praha 7
|
4-8
(2-4, 2-4) |
JED |
A-1/8-final 8 |
|
492 |
B03 |
21:20 |
FBC Vipers Most -
K1 Florbal Zidenice
|
2-1
(1-1, 0-0) (STR) |
KOB |
B-1/8-final 8 |
|
493 |
B03 |
21:20 |
Florbal Chomutov -
Wizards DDM Praha 10
|
5-3
(2-1, 3-2) |
KUN |
B-1/8-final 6 |
|
494 |
B03 |
21:20 |
Black Angels -
FBS Hattrick Brno
|
0-3
(0-1, 0-2) |
POD |
B-1/8-final 3 |
|
485 |
B07 |
21:20 |
FBC Sluknovsko -
1 SC TEMPISH Vitkovice
|
0-9
(0-2, 0-7) |
SHJ |
A-1/8-final 3 |
|
495 |
B03 |
21:20 |
GEPARDI BRNO -
OLYMP FLORBAL
|
5-1
(2-1, 3-0) |
SLA |
B-1/8-final 4 |
|
496 |
B03 |
21:20 |
FbC FRYDEK - MISTEK -
Florbal Pro Beroun
|
10-0
(5-0, 5-0) |
TJJM |
B-1/8-final 5 |
|
497 |
B03 |
21:20 |
Kanonyri Kladno -
ACEMA Sparta Praha RED
|
2-1
(1-1, 1-0) |
VIN |
A-1/8-final 4 |
|