Flickor 04 (11)
Antal: 28
Fr 2018-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | J-1 | 09:00 | Bergnäset AIK - IFK Luleå | 3-1 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
41 | J-2 | 11:00 | Gammelstads IF - Lira BK F04 | 3-1 | C 11-manna (Byavallen) | ||
54 | J-1 | 12:00 | Luleå SK F04 - Storfors AIK, SAIK F04 | 0-0 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
65 | J-2 | 13:00 | Myckle F04 - Sunderby SK | 1-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
83 | J-1 | 14:00 | Sävast AIF - Bergnäset AIK | 2-0 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
93 | J-2 | 15:00 | Älvsby IF - Gammelstads IF | 0-4 | C 11-manna (Byavallen) | ||
113 | J-1 | 17:00 | IFK Luleå - Luleå SK F04 | 1-3 | A 11-manna (Gstad) | ||
115 | J-2 | 17:00 | Lira BK F04 - Myckle F04 | 1-0 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
128 | J-2 | 19:00 | Sunderby SK - Älvsby IF | 2-2 | A 11-manna (Gstad) | ||
127 | J-1 | 19:00 | Storfors AIK, SAIK F04 - Sävast AIF | 0-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) |
Lö 2018-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
134 | J-2 | 08:00 | Gammelstads IF - Myckle F04 | 2-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
179 | J-1 | 10:00 | Bergnäset AIK - Luleå SK F04 | 1-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
238 | J-1 | 13:00 | Sävast AIF - IFK Luleå | 3-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
245 | J-2 | 13:00 | Älvsby IF - Lira BK F04 | 0-1 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
268 | J-1 | 14:00 | Storfors AIK, SAIK F04 - Bergnäset AIK | 3-2 | F 11-manna (Bergnäset) | ||
285 | J-2 | 15:00 | Sunderby SK - Gammelstads IF | 0-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
309 | J-1 | 16:00 | Luleå SK F04 - Sävast AIF | 0-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
320 | J-2 | 17:00 | Myckle F04 - Älvsby IF | 0-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
331 | J-1 | 18:00 | IFK Luleå - Storfors AIK, SAIK F04 | 0-2 | A 11-manna (Gstad) | ||
340 | J-2 | 18:00 | Lira BK F04 - Sunderby SK | 0-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) |
Sö 2018-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
386 | J | 09:00 | IFK Luleå - Myckle F04 | 1-0 | C 11-manna (Byavallen) | Placeringsmatch | |
385 | J | 09:00 | Bergnäset AIK - Älvsby IF | 1-0 | F 11-manna (Bergnäset) | Placeringsmatch | |
441 | J | 12:00 | Lira BK F04 - Luleå SK F04 | 0-2 | A 11-manna (Gstad) | 1/4-final 2 | |
450 | J | 12:00 | Storfors AIK, SAIK F04 - Sunderby SK | 2-3 | S1 11-manna (Sunderbyn) | 1/4-final 4 | |
498 | J | 15:00 | Sävast AIF - Luleå SK F04 | 0-2 | C 11-manna (Byavallen) | Semifinal 1 | |
499 | J | 15:00 | Gammelstads IF - Sunderby SK | 4-0 | F 11-manna (Bergnäset) | Semifinal 2 | |
514 | J | 18:00 | Sävast AIF - Sunderby SK | 1-2 | C 11-manna (Byavallen) | Plac. 3-4 | |
515 | J | 19:00 | Luleå SK F04 - Gammelstads IF | 0-1 | A 11-manna (Gstad) | FINAL |