Pojkar 04
Slutspelsträd
Matcher
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
683 | P04 | Arameisk syrianska p 04 - Vendelsö IK P04:1 | 3-0 (WO) | 1/8-final 4 |
Fr 2019-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
682 | P04 | 18:45 | Älvsjö AIK U15 - Saltsjöbadens IF | 12-0 | Solberga BP | 1/8-final 3 |
Sö 2019-03-31
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
680 | P04 | 17:00 | IFK Österåker P04 - Brommapojkarna 5 Svart | 2-0 | Åkersberga IP, Österskär | 1/8-final 1 | |
687 | P04 | 18:00 | IF BP 4 - Täby FK FA | 1-2 | Skarpängs IP | Näst bästa 3:a från grupp 1,2, |
On 2019-04-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
686 | P04 | 20:00 | Brommapojkarna 5 Röd - Enebybergs IF | 4-0 | Bromstens IP | Bästa 3:a från grupp 1,2,3 o 6 |
To 2019-04-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
685 | P04 | 19:30 | Täby United - Åkersberga BK | 1-0 | Eriklund | 1/8-final 6 |
Lö 2019-04-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
684 | P04 | 10:30 | Karlbergs BK 04 - DIF P04-2 | 1-0 | Älvsjö IP 1 | 1/8-final 5 | |
681 | P04 | 12:00 | Nacka FC - Kista SC | 1-0 | Nacka IP | 1/8-final 2 |
Sö 2019-04-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
689 | P04 | 14:30 | Älvsjö AIK U15 - Arameisk syrianska p 04 | 3-0 (WO) | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 2 | |
691 | P04 | 17:30 | Brommapojkarna 5 Röd - Täby FK FA | 1-3 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 4 |
On 2019-05-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
688 | P04 | 19:30 | IFK Österåker P04 - Nacka FC | 1-2 | Åkersberga IP2 | 1/4 final 1, uppskjuten |
Fr 2019-05-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
690 | P04 | Karlbergs BK 04 - Täby United | 6-7 (STR) | 1/4-final 3, Uppskjuten |
Sö 2019-05-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
693 | P04 | 19:00 | Täby United - Täby FK FA | 0-1 | Skarpäng | Semifinal 2 |
To 2019-05-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
692 | P04 | 14:30 | Nacka FC - Älvsjö AIK U15 | 1-2 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 1 |
To 2019-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
694 | P04 | 18:30 | Älvsjö AIK U15 - Täby FK FA | 1-2 | Älvsjö IP 1 | FINAL |