|
|
|
|
|
|
Pojkar 00
|
Startsida |
Grupper |
Schema/Resultat |
Slutspel |
Lagstatistik |
Slutspel
Jakobsbergs IBF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakobsbergs IBF |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mnr 203 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 11:20 |
|
Jakobsbergs IBF |
7 |
|
|
|
Tillberga IK Roosters |
3 |
LU A |
|
|
|
|
|
|
Mnr 189 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 08:50 |
|
Tillberga IK Roosters |
1 |
|
|
|
|
|
LU D |
|
|
|
|
|
|
|
|
Romfartuna GIF |
1 |
|
|
Mnr 220 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 13:50 |
|
Jakobsbergs IBF |
5 |
|
IFK Gnesta |
|
|
|
HBO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IFK Gnesta |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mnr 204 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 11:20 |
|
Ekerö IK |
3 |
|
|
|
Ekerö IK |
5 |
LU B |
|
|
|
|
|
|
Mnr 190 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 08:50 |
|
Ekerö IK |
3 |
|
|
|
|
|
HBO |
|
|
|
|
|
|
|
|
Knäppmora AIK |
0 |
|
|
|
|
Mnr 234 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 16:20 |
|
Jakobsbergs IBF |
Sandvikens AIK |
|
|
|
|
|
LU C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandvikens AIK |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mnr 205 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 11:20 |
|
Sandvikens AIK |
1 |
|
|
|
Rönnby SK |
2 |
LU C |
|
|
|
|
|
|
Mnr 191 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 08:50 |
|
Sundborns GOIF |
1 |
|
|
|
|
|
LU B |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sundborns GOIF |
3 |
|
|
Mnr 221 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 13:50 |
|
Malungs IBK |
1 |
|
WSK Lindesberg |
|
|
|
LU B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WSK Lindesberg |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mnr 206 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 11:20 |
|
Malungs IBK |
4 |
|
|
|
Envikens IF |
0 |
LU D |
|
|
|
|
|
|
Mnr 192 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sö 08:50 |
|
Malungs IBK |
6 |
|
|
|
|
|
LU C |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malungs IBK |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
Mnr |
Dag |
Tid |
Hemma |
- |
Borta |
Resultat |
Spelplats |
Anm |
189 |
Sö |
08:50 |
Tillberga IK Roosters |
- |
Romfartuna GIF |
3-1 |
LU D |
1/8-final 2 |
190 |
Sö |
08:50 |
Ekerö IK |
- |
Knäppmora AIK |
5-0 |
HBO |
1/8-final 4 |
191 |
Sö |
08:50 |
Rönnby SK |
- |
Sundborns GOIF |
2-3(FL) |
LU B |
1/8-final 6 |
192 |
Sö |
08:50 |
Envikens IF |
- |
Malungs IBK |
0-4 |
LU C |
1/8-final 8 |
203 |
Sö |
11:20 |
Jakobsbergs IBF |
- |
Tillberga IK Roosters |
3-1 |
LU A |
1/4-final 1 |
204 |
Sö |
11:20 |
IFK Gnesta |
- |
Ekerö IK |
1-3 |
LU B |
1/4-final 2 |
205 |
Sö |
11:20 |
Sandvikens AIK |
- |
Sundborns GOIF |
4-1 |
LU C |
1/4-final 3 |
206 |
Sö |
11:20 |
WSK Lindesberg |
- |
Malungs IBK |
5-6(FL) |
LU D |
1/4-final 4 |
220 |
Sö |
13:50 |
Jakobsbergs IBF |
- |
Ekerö IK |
7-3 |
HBO |
Semifinal 1 |
221 |
Sö |
13:50 |
Sandvikens AIK |
- |
Malungs IBK |
1-4 |
LU B |
Semifinal 2 |
234 |
Sö |
16:20 |
Jakobsbergs IBF |
- |
Malungs IBK |
5-1 |
LU C |
FINAL |
|
|
|